Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A8 2007-2009 (Vastuseid: 72 | Vaatamisi: 57972)
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 26.12.13 13:45 Tsiteeri


Miks see silma jäi? Selle raha eest saab juba facelift mudeli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 26.12.13 19:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Miks see silma jäi? Selle raha eest saab juba facelift mudeli.

Auto värv ja sisu peavad tumedad olema. Valikut rohkem lihtsalt ei ole meie turul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 06.01.14 13:41 Tsiteeri


On keegi omanud 4.2TD mootoriga? Kui pirtsakas ta on? Juttu on palju sellest mootorist aga huvitab just auto omanike enda arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 06.01.14 17:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
On keegi omanud 4.2TD mootoriga? Kui pirtsakas ta on? Juttu on palju sellest mootorist aga huvitab just auto omanike enda arvamus.

Ma arvan, et need kes sõidavad need kiidavad aga kes remonti tegema peab see kirub. Kui raha muidugi on siis autot remondist vähe kauem oodata pole vast prbleem. Võrreldes siis 3,0 tdi mootriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Bourne
huviline



Registreerunud 26.09.06
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.14 18:01 Tsiteeri


Kui A8-st rääkida, siis soovitaks ikkagi 4.2FSI mootorit. Endale sai soetatud eelmisel kevadel ja ei saa ühtegi halba sõna öelda. Vala kütust ja aastas korra õli ning naudi sõitu. Seal on mugavuse otsijale mugavust ja kiiruse otsijale sedagi,ca 6 sek 100km/h. Kütusekulust niipalju, et oma endise 2.8 A6-st suurt vahet ei näe(12-15l/100km linnas ja maanteel 8-9l/100km, olenevalt sõidustiilist ja oludest). Loomulikult tekib vahe siis ja paagis keeris kui gaasi kukud tallama. Aga see on juba oma valik ja vahel võib seda mõnugi tunda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 06.01.14 18:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Bourne
Kui A8-st rääkida, siis soovitaks ikkagi 4.2FSI mootorit. Endale sai soetatud eelmisel kevadel ja ei saa ühtegi halba sõna öelda. Vala kütust ja aastas korra õli ning naudi sõitu.


Siin kohal soovikski teada kas 4.2TD sama lugu , muidugi kõik oleneb eelmisest omanikust..Kuna maanteesõitu on rohkem kui linnas siis sooviks just diisli varianti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 24.02.14 23:17 Tsiteeri
A8L 4.2TDI Q



Plaan siis omalegi soetada selline suur A8L.

Kas 180 000km läbisõit on V8 diislile mingi näitaja?
Mida peaks kontrollima, enne sellise läbisõiduga diisli ostmist?
Mis läbisõidu juures peaks vahetama hammasrihma ning mis sellega koos veel vahetada vaja?
Mis hinnavahemikku võiks see rihmavahetus jääda?

Lihtsalt ostin veidi ennetavat infot.
Proovisõitu tehes, liikus auto kenasti, sujuvalt ning mingeid probleeme ei tundnud.
Aga võib-olla teab keegi midagi soovitada mida veel kontrollida.

Tänan.
Info siia või U2U,


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 28.05.14 15:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Plaan siis omalegi soetada selline suur A8L.

Kas 180 000km läbisõit on V8 diislile mingi näitaja?
Mida peaks kontrollima, enne sellise läbisõiduga diisli ostmist?
Mis läbisõidu juures peaks vahetama hammasrihma ning mis sellega koos veel vahetada vaja?
Mis hinnavahemikku võiks see rihmavahetus jääda?

Lihtsalt ostin veidi ennetavat infot.
Proovisõitu tehes, liikus auto kenasti, sujuvalt ning mingeid probleeme ei tundnud.
Aga võib-olla teab keegi midagi soovitada mida veel kontrollida.

Tänan.
Info siia või U2U,


Duubeldaks seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alexashka
huviline



Registreerunud 07.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 05.06.15 09:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Plaan siis omalegi soetada selline suur A8L.

Kas 180 000km läbisõit on V8 diislile mingi näitaja?
Mida peaks kontrollima, enne sellise läbisõiduga diisli ostmist?
Mis läbisõidu juures peaks vahetama hammasrihma ning mis sellega koos veel vahetada vaja?
Mis hinnavahemikku võiks see rihmavahetus jääda?

Lihtsalt ostin veidi ennetavat infot.
Proovisõitu tehes, liikus auto kenasti, sujuvalt ning mingeid probleeme ei tundnud.
Aga võib-olla teab keegi midagi soovitada mida veel kontrollida.

Tänan.
Info siia või U2U,


Pigem sa ei leia aus E4 alla 180k (d3 rääkimata), eriti kui ta on L. Olen suht kaua otsinud ja hinnad/läbisõidud/varustus on Eestis koguaeg palju väiksem kui Euroopas. Autode seisukord ka. Esinduse ajalooga autod on euroopas 20t+ EUR, meil põhimõtteliselt polegi selliseid. Kuni 300tkm sõidavad kindlalt kui peedistatud ja kokkuhoitud igalt poolt pole.

Kontorollida pihustite tööd tühikäigul et soojal mootoril ei tuleks suitsu. Siis pööretel ei tohi suitsetada. Siis jälle jättad 5-10ks minutiks seisma ja vaatad kas töötab sujuvalt ja suitsuta. Turbod ei vilistaks, 4vedu töötaks, kast töötaks sujuvalt (eriti praegu soojadel ilmadel).

Kontrollida massaazid, sest tihtipeale on sisse vajunud, eriti tagaistmetel Long puhul. Hea kui sügavat kriime pole, sest mina ei usaldaks igat töökoda värvida alumiinium kere. Esinduses maksab näiteks ukse ülevärvimine 400 eur :)

Ideaalis, provisõit - kontroll oma jõududega, esinduse kontroll (kui kõik korras ja hinnapakkumine asjadele mida parandada vaja), jälle pikkem provisõit-kontroll oma jõududega ja jälle esinduses/VAG com diagnoostika.

Ei välista, et saad murevaba auto aga eks sa ise tead, et ostad auto mis 5-6 aastat tagasi maksis 100t+ EUR.

Mõned A-osa hinnad:
Soft close mootor - 200 EUR + töö (soovitan teha Audis või kes annab tööle/detailidele garantiid sest lähevad tihti)
Pagasniku mootor - 300 EUR, väsivad ka hinged ja amordid mis on omajagu 200-300 eur
Hooldus (220tkm) - 800 EUR
Klotsid esimesed - 250 EUR
Tagumised - 200? EUR
Kettad - 400-450 EUR
Stabika kondid - 30-40 EUR
Õhuavade mootorid - 200 tükk + töö (soovitan teha Audis või kes annab tööle/detailidele garantiid sest lähevad tihti)
Pihustid odavam vist - 300 EUR
Korralik mootori ülekäimine võib arvestada - 1500-2000 (rihmad, pingutid, töö, veepump etc). Siis ka saab vaadata mis seisund turbodel on.

Üleüldiselt võib arvestada umbes 2000 EUR hooldus/remont aastas (kui ilusti hooldada), kui korralik isend

PS. Soovitan koheselt peale ostu puhastada vee äravoolu torud/klappid. Ja kindlasti omada kasko korralikus firmas :)
PPPS. Good luck 12k maksva A8L V8 TDI ostmisega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 05.06.15 15:50 Tsiteeri


Mina näiteks ei saa aru kuhu on võimalik aastast ca. 2k panna, kui auto on korralik, isegi esinduse hindadega.
Võib - olla üks aasta, kuid iga jumala aasta? Kui rehvid jms, sinna sisse lugeda, siis küll.

Tegelikult pole ju vahet millise mudeliga esinduse käid, tunnihind on ju sama.

A8 mootorid kattuvad ju teiste mudelitega, seega ei saa nende remonti/hooldus ainult a8 omaks lugeda. 3.0tdi võid näiteks a4 samamoodi orgaraks remontida.

No softclose uksesulgurid (sh. tagaluugi oma, mis mingist aastast sai uuenduse) pole pooltki nii minev kaup kui näiteks keyless ukselingid.

Kui enesele luua ettekujutus, et aaaaa kaheksat peab ainult esinduses hooldama ja ainult esinduse juppidega, siis küll . . .

D3 jupid on järelturul nii või naa mõttetud kallid.
Olen oma autole näiteks afs2 retrofiti teinud ja vaadates mis hindadega kasutatud tuled liikusid, tellisin lõpuks Revalist. Tuli odavam.

Mis puudutab näiteks softclose uksesulgureid, siis nende vahetuseks kulub maksimaalselt 10min. Luugi mootor 15min.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alexashka
huviline



Registreerunud 07.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.15 12:52 Tsiteeri


Ei kulu ala 2k aastas autole, aga ikka jah kulub aga noh ikka ei kulu kuid ikka võib kuid siiski mitte (c) autor :D ..
Unustad veel kasko arved ja kütte, pesulate (poleerimine, nahahooldus, kliima holdus) arved, siis vapseee :o.. Või äkki kaskotki pole vaja ja nahka saab Statika vahenditega ilusaks?

Igaüks teeb nii nagu tahab/jaksab: ostab kasutatud saasta ja remondib Taavi garaazis. Muidugi auto ei kesta, remondimehed ei oska tööd teha, Audi tehas värbab debiilikud jne.

Kui osta kõik romulatest, siis peale 2-3 aasta sõidad nagu pommi peal (tavapärane baltikumi auto), ei tea mis/millal lendab järgmisena/jälle. Kui juppid uued ja õiges kohas vahetatud siis vahetad korra ja pikkaks ajaks unustad probleemi. Auto ei seisa töökojas ja naudid sõitu.

Kui kellegi jaoks ei ole vahet kas lisade täis A8L 4.2tdi või A4/6 3.0, no siis tore. Milleks maksta rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 06.06.15 16:53 Tsiteeri


Palun ära erutu.
Kasko on igaühe oma vaba valik ja kõik autod pole liisingus, et see kohustus oleks.

Kui sa näeksid piiratud autode teemasid, siis seal on ka Raigo auto teema, koos hoolduse/remondi summadega välja toodud. Palun vaata ja hari ennast.

Mina näiteks pole kunagi oma autot (st. mitut erinevat 4e d3) Revalis hooldamas käinud (va. olukorrad, mida pole võimalik mujal teha, e. component protection ja acc kalibreerimine), kuid hooldan ikkagi korralike lemförder jms. juppidedega.
Korralikku ja head tööd tehakse ka mujal.

Sise ja välishooldus (sh. küte) ei ole ainult A8 teema, see on iga auto teema!

P.S> Paljud müüvad siin ja kiidavad "kõikide lisadega," samas pole paljusid elementaarseid lisasidki.

D3 4e sai palju huvitavaid lisasid ja vaevalt, et neid kõiki vaja on, näiteks külmkapp tagumise käetoe taga.
Palju seda reaalselt vaja on? Palju see pagasiruumi kaotab? Või polegi see a8 teema ja ei kõlbagi sinna midagi panna?


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 06.06.15 17:02 Tsiteeri


Olgem ausad, peale garantiiaja lõppu on ikka päris mõttetu autot Revalis hooldamas/remontimas käia. On ju olemas vähemalt sama pädev (või pädevam) Audidega tegelev autokeskus, kus hind on kvaliteedi arvelt kokku hoidmata odavam. Ei ole ju mõtet raha maha ka visata:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alexashka
huviline



Registreerunud 07.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.15 08:05 Tsiteeri


Erutusest asi kaugel, aga kui keegi võrdleb A4 ja A8 ülesehitust, seda veel Audi klubis... no kamoon

1) Ütleme ausalt, A8 kestab kuid mis on nende tegelikud keskmised läbisõidud (250-300k? ja 9 aastat) ja mis on keskmine hooldusajaloo neil viimasel aastatel? Romulate ajaloo ehk.

See selleks, et peaksid olema valmis teha suur investeering (Kastid, rihmad/kettid, turbod). O2 sensorid mõned vist kätte ei saa muudmoodi kui motor maha, siis on mõislik ka ülejäänu ülekäia.

2) Kasko ei ole küll kohustuslik. Aga ise kirjutasid palju üks tuli maksab kui saad kiviga vastu tule-esiklaasi, kohe 500-600 lauale
3) Lömförder on kena, ostad ehk õhkpadja või kompressori Lemförderi kataloogist? Softclose juhiuksel mul vahetavad juba 3s kord garantiikorras (2korda saksas ja nüüd ka mul). Võttab esinduse programmi järgi 2.5 tundi. Ehk kui midagi katki läheb siis sõidan sinu juurde, vahetad uus A osa 15 miniga ja annad garantii töödele ja varuosale. Samas loodan et hind kokku on esindusest ka mingi 2-3 korda väiksem :D
4) Hindade kohta, Revalis on A osa -15% odavaim, -20% töötund. Teebki sama mis Forss. Sellepeale 2 aastat garantiid ja võimalus anda vastu pead kui midagi katki teevad remondi käigus. + märge hooldusraamatu. Auto ostmisel tahaks et auto oleks esinduse ajalooga, eks? (mitte mingi teine aga väga pädev koht)
5) Ikkagi nõustun, et pole mõttet vana autole uut kasti osta Audis, sest seda annab korda teha ka muujal. Pidurid ehk targem ka aftermarket osta, kuna stock annavad soovida. Üldiselt teeninduses maksan kindlustuse tunne eest. Arusaam et Auto mis kunagi maksis 100+k on 6 aasta pärast samaodav hooldada kui rahvaklassi auto on täielik utoopia.
6) Muud "asjad" (naha hooldus näiteks) on jah isikliku soovi lisakulud. Kuid vaevalt sa kaltsukat saad lihtsa vaevaga rikkuda, nahka aga ülilihtne. Eriti valge nahk + odavad teksad mis värvivad ja tagataskude peal on teravad nööbid.
7) Lisadest niipalju, et nad on alati mõttetud kui sul neid pole. No ehk meil on vist ainuke tõesti mõttetu lisa on rea tuvastamise süsteem, mis ei toimi Eestis.

Ei provotseeri vaidlust, kuid veenduda inimesi, et A8L hooldus on üliodav ja võib üldse ilma investeeringuta läbi saama... no ei tea. Selliste autodega 1k peab alati olema varuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 08.06.15 09:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alexashka

3) Võttab esinduse programmi järgi 2.5 tundi. Ehk kui midagi katki läheb siis sõidan sinu juurde, vahetad uus A osa 15 miniga ja annad garantii töödele ja varuosale. Samas loodan et hind kokku on esindusest ka mingi 2-3 korda väiksem :D


Nagu tõsiselt sa usud seda esinduse programmi juttu??

Enda kogemustest võin öelda, et see esinduse programmi võib pista sinna samusesse. Ma olen mitmeid asju ise vahetanud mis võtab max 20 minutit aega ja esindus ise ütleb et mingi 2h...nagu tõsiselt...ma ei saa aru mida nad seal teevad. Hea näide mis viimasena oli: Esiistmete all olevad soojuselementide vahetus esinduse sõnul võtab aega 2,5h ja et vaja esiistmed ära võtta jne. Ma muidugi vaimses mõttes saatsin kuu peale sellise aja peale, võtsin ise kruvikeeraja kätte lükkasin lihtsalt esiistmed võimalikult ette ja oli ligipääs olemas ning 20 minutiga vahetatud. Teine asi tagumises parkimisandurite vahetus.. esinduse sõnul läheb ühe anduri vahetuseks üle 1h...nagu tõsiselt..ma läksin auto alla ja mõne minutiga vahetatud. Kolmas näide..naviekraani hammasratas andis otsad, oli vaja vahetatada plastik metalli vastu. Nemad seda ei tee,et kogu navi korpus väljavõtta ja läheb aega mingi 3-4h, tegelikkuses sai navikorpuse kätte ja varuosa parandatud 1,5h'ga. Need aga mõned näited kuidas tegelikkuses tehas on esindustele ette pannud kuidas inimestelt lihtsalt raha koorida tunniarvetelt.
Ma siiamaani ei saa aru seda 5+ aasta vanuste autode programmi, kus saad 20% varuosadelt alla. Lähed varuosa leti juurde, seal saad täishinna, lähed teeninduse juurde saad 20% alla aga pead nende poolt selle paigalduse võtma ehk tegelikkuses mõnede asjade poolelt maksad koos tunnihinnaga rohkem peale kui osta täishinnaga ja ise vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 08.06.15 10:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alexashka

Ei provotseeri vaidlust, kuid veenduda inimesi, et A8L hooldus on üliodav ja võib üldse ilma investeeringuta läbi saama... no ei tea. Selliste autodega 1k peab alati olema varuks.


Keegi pole öelnudki, et hooldus või remont oleks odav.
Kuid sinu toodud summad (paar postitust eespool) ka paika ei pea.

Nagu ka teised foorumi liikmed on vihjanud, siis on palju asju mida annab ise ära teha. Või ei kõlba kunagisele lipulaevale ise kätt külge panna? Paljud lihtsamad asjad saabki tihtilugu mujal tehtud, kuna oma aeg maksab ka midagi. Tihti ei ole võimalik ega ka aega, et Tallinna sõita.

Tsitaat:
Algselt postitas: Alexashka

2) Kasko ei ole küll kohustuslik. Aga ise kirjutasid palju üks tuli maksab kui saad kiviga vastu tule-esiklaasi, kohe 500-600 lauale
3) Lömförder on kena, ostad ehk õhkpadja või kompressori Lemförderi kataloogist? Softclose juhiuksel mul vahetavad juba 3s kord garantiikorras (2korda saksas ja nüüd ka mul). Võttab esinduse programmi järgi 2.5 tundi.


Ma ei kirjutanud mitte ühegi sõnaga palju tuli maksab, tõin lihtsalt võrdluseks uus vs. kasutatud.
Oled sa kunagi seda softclose mootorit vahetanud, et tead palju tegelikult aega kulub? Mina olen ja tean täpselt.
Tean ka teistest Eestis hooldatavatest VAG grupi autode ettenähtud töötundidest ja tegelikust kulust. Tihti on seal päris suured käärid.

Eks igaühel ole oma uskumus. Mina käin Revalis siis, kui peab käima, e. ainult nemad saavad aidata.
Samas julgen öelda, et minu auto ei ole kunagi tehniliselt halvas sõidukorras olnud, isegi kui olen mujal hooldanud.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veix2
huviline



Registreerunud 10.06.15
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.0tdi 2005a.

postitati 11.06.15 05:01 Tsiteeri


Käisin seda vaatamas aga tundus et avarii üle elanud eest ja tagant,ilmselt kahe auto vahele jäänud.Pagasiluuk ei toiminud,pidi ise üles punnitama ja kui alla tagasi lasin siis kinni ei imenud.Samas puudusid tagant igasugused embleemid ja paigaldatud olid led tuled.Ees kapott ei istu hästi oma kohal,pildilt ka näha.Käima ei läinud,aku tühi.

Siit ka küsimus,kas on mõtet mul seda autot edasi vaadata või kohe käega lüüa ja järgmist otsima hakata.

http://www.mobilstar.ee/used/detail.php?ct=ba6762669ed176398332l6


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alexashka
huviline



Registreerunud 07.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.15 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veix2
Käisin seda vaatamas aga tundus et avarii üle elanud eest ja tagant,ilmselt kahe auto vahele jäänud.Pagasiluuk ei toiminud,pidi ise üles punnitama ja kui alla tagasi lasin siis kinni ei imenud.Samas puudusid tagant igasugused embleemid ja paigaldatud olid led tuled.Ees kapott ei istu hästi oma kohal,pildilt ka näha.Käima ei läinud,aku tühi.

Siit ka küsimus,kas on mõtet mul seda autot edasi vaadata või kohe käega lüüa ja järgmist otsima hakata.

http://www.mobilstar.ee/used/detail.php?ct=ba6762669ed176398332l6


wow wow, 11,5 tuhat :o Ainuke + et S8 esiots
Kindlasti on ka palju parimaid variante, ehk 2 tuhat kallimad aga varustus/ajaloo panevad asja kiiresti paika.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ökomees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6

postitati 15.01.16 12:40 Tsiteeri
Audi A8 4,2 V8 FSI 257kW



Tere,

on silma jäänud selline isend

http://www.auto24.ee/used/2157610

Kuna asub Valgas, siis küsiks kas keegi klubiliikmetest kes Valgas või seal lähistel pesitseb on seda masinat vaatamas käinud või teeks mulle teene 6packi eest ja käiks vaatamas, mis seisukorras on jne. Kuna endal hetkel pole lihtsalt aega sinna sõita.

Kui keegi viitsib seda teha siis võib mulle kirjutada seisukorrast kas otse siia temasse või siis mailile kristjan.oras@gmail.com või ka otse helistada ja öelda kas on mõtet ise kohale sõita või ei :D tel 56667977

Ette tänades,
K.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 15.01.16 14:40 Tsiteeri


Muidugi see ainult minu arvamus, aga kui vaatad A8 mudelit siis ikka vaata korraliku varustusega, muidu pole antud mudeliga mingit effekti (ne rõba ne mjäsa). Antud masin on suhteliselt varustuse vaene ja ei näe küll midagi "WOW" effekti miks peaks võtma sellise hinna eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 15.01.16 14:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Muidugi see ainult minu arvamus, aga kui vaatad A8 mudelit siis ikka vaata korraliku varustusega, muidu pole antud mudeliga mingit effekti (ne rõba ne mjäsa). Antud masin on suhteliselt varustuse vaene ja ei näe küll midagi "WOW" effekti miks peaks võtma sellise hinna eest.


Mina seda nüüd nii kehva varustusega autoks ei loeks: Solar, el. kardinad (sh. ka tagaustes), comfort sisu, 3g mmi (pakun, et ka sd kaardi pesad, ami jne), pakett klaasid (tagumine tundub küll tavaline olema), Bose, esituled LED päevasõidutuled (sh. AFS2), rehvirõhu andurid, 4x kliima, ACC, el. tagaluuk, ambient sisevalgustus (kirjas, kui uste sisevalgustus).

Ei ütleks, et vähese varustusega.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.01.16 15:11 Tsiteeri


Sellist autot peaks kindlasti kaabeldama. Ühe analoogsega (mitte sellega)on mul väga halb kogemus ülevaatamisel. Õhk, acc radar, üks kurvikas, kliima tühi, nukaketid, kessy ja veel nipet näpet. Väljast tundus hea kõik. Seal on, mida vaadata.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 15.01.16 15:48 Tsiteeri


Hm, sellel audil kirjas kuulutuses "diferentsiaali lukustus (elektrooniline, ees, taga)" kas uuemal A8 ongi lukud peal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 04.09.16 15:11 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/2304157
Seda autot on keegi vaatamas käinud? Mis arvata, võibolla keegi märkab juba piltidelt midagi kahtlast.
Endale tunduvad need tagumised telekad kahtlased, et vist pole tehasest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 05.09.16 20:06 Tsiteeri


Mingid telekad on kõige viimased asjad üldse, mille pärast pabistada ja autot mitte osta (kui ülejäänud meeldib ja auto on korras). Samuti pole ka ju veljed orig. Mine vaata auto üle ka kui optiliselt meeldib, siis vii kuhugi kontrolli (Reval, Flameko) ja kui saad sealt aksepteeritava vastuse, siis osta ära;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.2% - SQL: 28.8%]