Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15
Autor:
Pealkiri: Audi A4 quattro 3.0TDI 233kw - 2008 - Martinkuke (Vastuseid: 369 | Vaatamisi: 81001)
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 04.12.14 19:37 Tsiteeri


Olen isegi plaaninud sinna midagi ette panna kuid nagu väga ei oska midagi panna, tõesti kummaliselt ehitatud, et vent niiskust tolmu jne kõike sisse sööb...


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.12.14 20:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Olen isegi plaaninud sinna midagi ette panna kuid nagu väga ei oska midagi panna, tõesti kummaliselt ehitatud, et vent niiskust tolmu jne kõike sisse sööb...


Veider on see tõesti, ilmselge surm ventilaatorile pikemas plaanis.
Eelpool nimetatud Phaeton oma möötutelt kahjuks ei sobi.
Phaeton 345*221*30 vs A4, A/Q5 413*165*28

Aga kui hetkeks vent ja olematu filter kõrvale jätta, siis kas aktiivsöe filter ei suuda haisusi eemal salongist hoida?

Sry eelneva OT eest.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.14 05:53 Tsiteeri


Aga kui hetkeks vent ja olematu filter kõrvale jätta, siis kas aktiivsöe filter ei suuda haisusi eemal salongist hoida?

Ma sõidan autoga aastas vähe ja vahetanud olen filtrit ikka suht tihti - ja kui mõni "tore" auto ees, või Viljandi Eksekost(vastava tuulesuuna puhul:) mööda sõita ja kõik muud variandid - siis on "lõhn" salongis hetkega, kes teab vb on kuskil ka nö leke.
Samas filtri vahetusel on vana filter olnud enam-vähem tip top alati, mitte nagu isa b6-e oma, mille vahetasin, ja mis oli vist 5aastat puutumata:), ja kapotiall nö kaanega karbis olev filter oli kohutav, samas, kõik see sama solk mis oli seal, kukub b8-l jne otse venti ja rohkem, sest b6-l kaan ka peal-siis pole ime,et need vurrid saba annavad jne...

Ma tellisin Hiinast ära, eks jaanuari lõpus saab katsetada, kas "väli-lõhnad" pidurduvad " või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 05.12.14 12:23 Tsiteeri


Mul see filter on 2 kihiline, pealt hele, seest tume ja ikka suurem osa haisust püüab kinni, üpriski vähe tuleb tuppa.


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.14 12:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Mul see filter on 2 kihiline, pealt hele, seest tume ja ikka suurem osa haisust püüab kinni, üpriski vähe tuleb tuppa.


Eks seda sissetuleva kogust on raske hinnata kui palju või vähe, kui mul vanem diisel ees seisab/sõidab, siis selle tunnen ma ninaga ka suht ruttu ära:)

Eks neid augukesi kapoti aluse ja salongi vahel on teisigi muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 05.12.14 12:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Mul see filter on 2 kihiline, pealt hele, seest tume ja ikka suurem osa haisust püüab kinni, üpriski vähe tuleb tuppa.


Eks seda sissetuleva kogust on raske hinnata kui palju või vähe, kui mul vanem diisel ees seisab/sõidab, siis selle tunnen ma ninaga ka suht ruttu ära:)

Eks neid augukesi kapoti aluse ja salongi vahel on teisigi muidugi.

Võtsin peas võrdluseks enda auto ja nt isa 97a A4, isa omas on ikka kõiksugu lõhnad esindatud, enda omas vaid vähesed ja neidki ainult kergelt tunda :)


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
viiruk
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.15 10:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Kuna selle juhtmooduli vahetus siiski viga ei kõrvaldanud siis sai nüüd ostetud uus salongi vent. Eestis oleks forssist saanud 190 kuid kuna eesti alles jõulude aeg siis pidin ostma siit soomest audi esindusest ja maksis 309euri, alumine osa on ikka teistsugune, ehk see veidi kavalamalt ehitatut, ei tea, pilti ei hakanud tegema kuna paber oli kaasas kus näitas, et kindlasti mitte ventika peale toetada :D
http://www.upload.ee/image/4392732/DSC_0137.JPG


Kurb - milliseid summasid on inimesed nõus välja käima. Tunnen kaasa. Vähemalt viga kadunud?


See summa on veel väike võrreldes teiste autodega. Nissan X-Traili salongivent näiteks maksab "kõigest" 800 euri esinduses ja mujalt võtta pole ka. Niimoodi võrreldes on audi jupid ikka megaodavad. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.02.15 05:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Mul see filter on 2 kihiline, pealt hele, seest tume ja ikka suurem osa haisust püüab kinni, üpriski vähe tuleb tuppa.


Eks seda sissetuleva kogust on raske hinnata kui palju või vähe, kui mul vanem diisel ees seisab/sõidab, siis selle tunnen ma ninaga ka suht ruttu ära:)

Eks neid augukesi kapoti aluse ja salongi vahel on teisigi muidugi.



Vb kedagi huvitab, siis filter paigaldatud, mõned testid ka tehtud(diislite taga:)) ja on sellest ikka kasu küll, au ja kiitus hiinale:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 13.02.15 17:19 Tsiteeri


Sai nüüd siis rõngaste ja musta ümrisega võre ette :cool: ja number läks akna vahele aga tollele oleks mingit paremat süsteemi vaja, et kindlamalt seisaks, sõidu ajal vajub kuhugi alla peitu ja ei tea mis politsei sellest arvab üldse :D Vaevalt midagi head :(
http://www.upload.ee/image/4519278/10996118_792253384182261_4759916355646986244_n.jpg


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 13.02.15 18:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Sai nüüd siis rõngaste ja musta ümrisega võre ette :cool: ja number läks akna vahele aga tollele oleks mingit paremat süsteemi vaja, et kindlamalt seisaks, sõidu ajal vajub kuhugi alla peitu ja ei tea mis politsei sellest arvab üldse :D Vaevalt midagi head

Norra puhul maante video kaamera (neid on väga tihedalt) annab live käsu patrull ekipaasile ette ja taha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 13.02.15 18:06 Tsiteeri


Trahvi võib teha. Ma sain selle eest, et klaasitaga oli, mis sest, et seletasin, et kukkus eest ära kuna käis hanges :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 13.02.15 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
Trahvi võib teha. Ma sain selle eest, et klaasitaga oli, mis sest, et seletasin, et kukkus eest ära kuna käis hanges :)

Ja kui palju said kui saladus pole?


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 13.02.15 21:26 Tsiteeri


Sellise musta äärega võre, rõngaste ja clean look'ga ikka väga 5+. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 13.02.15 22:23 Tsiteeri


Registreerimisnumbrita auto juhtimine kuni 200 eurot. Määrdunud registreerimisnumbriga ringi sõitmine kuni 50 eurot.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.02.15 00:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Registreerimisnumbrita auto juhtimine kuni 200 eurot. Määrdunud registreerimisnumbriga ringi sõitmine kuni 50 eurot.

Mulk kasutas numbri hoidjaks, köögi mööbli pahupidi käivaid hingi.
aga sellele esi ninale sobib numbrit hiodjaks hästi klaasitõste mootor trossidega .olen teinud sellise kunagi taga luugisse
Norras numbri puhul lisandub veel maksu teema.
Aga kui kolm surnud varblast on norrakal aasta aega esi numbri küljes ja enamus maksu video kasseerijad ei salvesta enamus maksu kordi, sellest pole midagi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 14.02.15 05:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Registreerimisnumbrita auto juhtimine kuni 200 eurot. Määrdunud registreerimisnumbriga ringi sõitmine kuni 50 eurot.

Mulle taheti määrdunud numbriga sõitmise eest 200 teha. :D


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 27.02.15 18:51 Tsiteeri


Ühesõnaga suht sitasti selle numbriga siis... Aga kurat kui hea näeb välja ilma numbrita :D:cool:
http://www.upload.ee/image/4545403/IMG_20150226_220702.jpg
Eile sai ka esimestele klaasidele 50ne toon peale :P Jälle asi mis politseile ei meeldi, eks näis kuna vinguma hakatakse :D
http://www.upload.ee/image/4545404/DSC_0192.JPG


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 27.02.15 19:33 Tsiteeri


Ikka über kena näeb ilma märgita välja :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 27.02.15 19:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Eile sai ka esimestele klaasidele 50ne toon peale :P Jälle asi mis politseile ei meeldi, eks näis kuna vinguma hakatakse :D
http://www.upload.ee/image/4545404/DSC_0192.JPG


Mina sõitsin eelmise aasta Märtsist kuni Novembrini esiuste klaasidel 50% toon peal. Pool sellest ajast olin soomes ja kordagi ei olnud probleeme. Varsti paneb tagasi toonitud klaasid, kuna talveperioodil oli pisut häiriv see toon aga muul ajal on see väga mõnus. :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 27.02.15 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Eile sai ka esimestele klaasidele 50ne toon peale :P Jälle asi mis politseile ei meeldi, eks näis kuna vinguma hakatakse :D
http://www.upload.ee/image/4545404/DSC_0192.JPG


Mina sõitsin eelmise aasta Märtsist kuni Novembrini esiuste klaasidel 50% toon peal. Pool sellest ajast olin soomes ja kordagi ei olnud probleeme. Varsti paneb tagasi toonitud klaasid, kuna talveperioodil oli pisut häiriv see toon aga muul ajal on see väga mõnus. :P
Ma küll midagi häirivat ei näe, sõites pole eriti arugi saad, et toon peal aga kui aken veidi lahti teha siis on küll vahe selline, et oioi :D


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 27.02.15 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
Ikka über kena näeb ilma märgita välja :D.

Sorry kutt, check again, märk olemas musta värvi :D number puudu eest :P


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 27.02.15 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
Ikka über kena näeb ilma märgita välja :D.

Sorry kutt, check again, märk olemas musta värvi :D number puudu eest :P


Mai bad, seda ma mõtlesingi. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 27.02.15 21:06 Tsiteeri


Peale nina mustaks tegemist on mul sama seis, et esimene number võiks täiesti olemata olla. Kuid ei hakka ära võtma, sellega tõmbab neid ainult ligi omale, enam veel kui ees toonid. Kasutan samuti 50% kile, ja koos tehase tooniga on klaasid ikka päris tumedad, ma ütleksin küll, et ilma toonita on kõvasti parem sõita. Aga teadagi et ilu nõuab ohvreid :)
Auto on niimoodi ikka kõvasti vihasem kui originaalis (Y).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 27.02.15 22:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
...ma ütleksin küll, et ilma toonita on kõvasti parem sõita...


Muidu minuarust oli kõik tip-top ja suvel oli isegi väga meeldiv see toon, aga kui ilmad sombused ja mingit lörtsi/lume/vihma laadset ollust veel ülevalt alla kallas, siis oli nähtavus tõesti juba alla igasugust arvestust.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 28.02.15 07:04 Tsiteeri


No ei tea, hetkel olen rahul, sõites pole midagi häirivat, ei saa eriti arugi aga kui klaas alla lasta siis on küll oioi :D


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 33.7% - SQL: 66.3%]