Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Autor:
Pealkiri: Kogemusi Audi A5 ? (Vastuseid: 145 | Vaatamisi: 85878)
Maff
huviline

Avatar


Registreerunud 20.06.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T

postitati 15.04.13 09:03 Tsiteeri
Kogemusi Audi A5 ?



Tervist! Lähiajal siis plaanis vaadata uuema auto poole. Silma on jäänud Audi mudelivalikust see imeilus A5.
Kammisin foorumit ja ei leidnud ühtegi teemat selle auto kohta, ja vist ei ole huviliste auto all ka ühtegi ?!:o
Igaljuhul, kui kellelgi on kogemusi, mida vaadata, mis tüüpvead, hoolduskulud jne.
Ja kui juba kirjutate siis 2,7 diislist võite ka arvamusi jagada. :) Autoks siis Audi A5 2,7 diisel 2008a.
Ette tänades !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 15.04.13 09:42 Tsiteeri


Minu arust on hinnavahe esiveolise 2.7TDI ja quattro 3.0TDI vahel piisavalt väike, et eelistada viimast:)
Tehaseandmete järgi on kütusekulu ka neil põhimõtteliselt sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.13 10:01 Tsiteeri


A5-te pole küll omanud, aga 2.7 vs 3.0 vahel valides eelistaksin kindlasti viimast, kuna kütusekulu vahe pea olematu, samas 3.0 tuleb quattro ja võimsuse kasv kaasa :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 16.04.13 07:58 Tsiteeri


Tuttav sõidab justnimelt 2,7 A5-ga. Tema jaoks super varustusega auto, kuid tegelikult pole seal isegi värvilist MMI ekraani. Ehk siis Audi mõistes täitsa "plankton" varustusaste. Kui juba sportliku kerega auto valida, siis võiks see Audina olla vähemalt nelivedu. Loomulikult võiks olla ka bensiin. Point selles, et kui auto on edev, siis võiks see liikuda ka edevalt. Muidu juhtub nii, et talvel taandub kõik sellele, et kellel on paremad rehvid ja iga Opeli või Fordimees irvitab tahavaatepeeglisse vaadates...


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.04.13 09:11 Tsiteeri


No mineku poolest on 3.0 TDI päris edev minu arust. Isegi A6 peal ei jää sellega kellelegi jalgu. A5 kergem ja peaks veel paremini liikuma.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 16.04.13 10:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
No mineku poolest on 3.0 TDI päris edev minu arust. Isegi A6 peal ei jää sellega kellelegi jalgu. A5 kergem ja peaks veel paremini liikuma.


Jutt siis ikka neliveost! Üheveolisele pane või 10L ja 1000kw mootor, ikka taandub kõik rehvi pidamisele.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.04.13 10:16 Tsiteeri


Jah seda küll. Esivedu tavalise difri ja võimsa mootoriga on üks õnnetu asi.

Igatahes teemasse ka: Minu arust parim valik 3.0 mootor, A5-l 176kW variant, mis peaks juba päris ökonoomne ja vähemate lapsehaigustega olema. Lisaks varustusest vaataksin ma ise vähemalt värvilise MMI, naha/poolnaha, istmesoendused jne, siis hiljem kergem müüa. Niisama A5 pärast pole mõtet mingit planktonit osta, kuna siis jääb see kiidetud mugavus tundmata ja järelturul mõistliku hinna eest raskem müüa.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 16.04.13 12:03 Tsiteeri


Tehaseandmete põhjal on ka 2.0TQ A5 peal päris arvestavate numbrite-näitajatega ja olenevalt aastasest läbisõidust kindlasti hea valik. Hind on neil kõrgem ainult, sest paljude 176 kW diislitega on läbisõidud sinna kolmanda sajatuhandese ringi keskele, kuid bensukatel 50-150k enamasti odomeetril ilutsemas.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tonx
huviline



Registreerunud 08.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: G31 540; Tucson AWD

postitati 16.04.13 18:38 Tsiteeri


Minu jaoks oli näiteks üllatus see, et A5 Sportback (4-ukseline) on ametlikult 4-kohaline. Kupee kohta ei oska öelda, ju on kah.


Köis kaasas. Helista:D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.13 18:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Jah seda küll. Esivedu tavalise difri ja võimsa mootoriga on üks õnnetu asi.

Igatahes teemasse ka: Minu arust parim valik 3.0 mootor, A5-l 176kW variant, mis peaks juba päris ökonoomne ja vähemate lapsehaigustega olema. Lisaks varustusest vaataksin ma ise vähemalt värvilise MMI, naha/poolnaha, istmesoendused jne, siis hiljem kergem müüa. Niisama A5 pärast pole mõtet mingit planktonit osta, kuna siis jääb see kiidetud mugavus tundmata ja järelturul mõistliku hinna eest raskem müüa. [/quote



Ma olen sinuga täiesti nõus aga alati(eriti kui ostad kasutatud auto) ei saa kõik head korraga.
Vahel vaja millegi arvelt silm kinni pigistada. Me kõik tahaks ju heade lisadega autot.
Nii,et kui ikka auto meeldib,siis ei võib ta ka ju 2,7 mootoriga olla.
Olen kogenud ise enda nahal(ei ole küll audi),et see lapsehaiguste jutt on veidi üle pingutatud. Sõidavad ju mudeli algusaastate autod ka koguaeg samamoodi ringi.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.13 19:00 Tsiteeri


Vaatasin spritmonitorist järele,et diisli keskmine on 7,8 ja bensiinil 10,41 l/100 km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.13 06:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Vaatasin spritmonitorist järele,et diisli keskmine on 7,8 ja bensiinil 10,41 l/100 km.



Milline diisel ja milline bensiin?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 18.04.13 10:10 Tsiteeri


Usun, et 2.0T siis silmas peetud.
Eks sakslane vast osta enamasti oma auto ikkagi nii nagu vaja. Bensiin linna ja diisel bahnile. Sellest ka selline loogiline vahe.
Iseenesest kui üksi või kahekesi sõita siis ilusamat ja mõistlikumat valikut A5-st on raske leida. Tänavapildis paneb mind isiklikult ikka pikalt järgi vaatama.
Tehnilise poole pealt peaks ta vist olema A4 B8 üsna identne?


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.13 16:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Vaatasin spritmonitorist järele,et diisli keskmine on 7,8 ja bensiinil 10,41 l/100 km.


Päris nii laiahaardeliselt ei võtnud,see oli üleüldine(u. 300 midagi vastajat).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 02.06.13 16:20 Tsiteeri
Audi A5 2009-2010 3.0TDI



Tere,

Piilun siin vaikselt 5 ukselist A5 automaat kastiga. Kuna A5`st tean suht vähe, siis on paar küsimust tarkade ringile.

1) Kas A5 on salongi suuruselt pigem A4 või A6 sarnane?
2) Kuidas on lood neil automaat kastitega (nõrgad kohad???)
3) Üldiselt autost, head ja halvad omadused??

Ette tänades,
Silver


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 02.06.13 17:23 Tsiteeri


Seest ei tee vahet A4'ga..ja A6 mudelist väiksem. Kahe ukseliste probleem on olnud uste vajumisega mingi ajahetkel..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 02.06.13 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Kahe ukseliste probleem on olnud uste vajumisega mingi ajahetkel..


Jah, umbes 20a vanusena...

A5 on kupeekerega A4, arvesta ise siis praktilisust ja ruumikust. Automaatkastid on tänastel Audidel juba töökindlad ja korralikud asjad, lihtsalt unusta ära see jutt, et õli on eluaegne. Ega ikka ei ole küll.
Aga A5 on väga väga ilus auto, stiilne ja puha. Isiklikult otsiks 3.0TDIq või siis juba S5...viimane on küll hoopis teises hinnaklassis, aga ka hoopis muud masti auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 02.06.13 17:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Kahe ukseliste probleem on olnud uste vajumisega mingi ajahetkel..


Jah, umbes 20a vanusena...

A5 on kupeekerega A4, arvesta ise siis praktilisust ja ruumikust. Automaatkastid on tänastel Audidel juba töökindlad ja korralikud asjad, lihtsalt unusta ära see jutt, et õli on eluaegne. Ega ikka ei ole küll.
Aga A5 on väga väga ilus auto, stiilne ja puha. Isiklikult otsiks 3.0TDIq või siis juba S5...viimane on küll hoopis teises hinnaklassis, aga ka hoopis muud masti auto.


Kas A5 5 ukseline on siis väiksem, kui A4 5 ukseline? (salongi poolest)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.13 17:58 Tsiteeri


Tagumisel istmel on pearuumi kindlasti vähem, muus osas peaks sama olema.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 02.06.13 18:04 Tsiteeri


Kas audil on kah olemas DSG kaste või kui ei ole, siis kui kiiresti need 2009 aasta isendid käike vahetavad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 02.06.13 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Summutaja
Kas audil on kah olemas DSG kaste või kui ei ole, siis kui kiiresti need 2009 aasta isendid käike vahetavad?



DSG on VW-Grupi autodel kõigil olemas, nii Audil, VW-l, Skodal kui ka Seatil. No vahetavad ikka päris kiiresti, vähemalt Superbi peal käis küll vahetus kähku, ei saanud nagu väga arugi, et vahetas. Väga hea kast. Või sul nii kiire, et vaja Ferrari-kiirusel käike vahetada? Miks see teema tundub mulle mingi tilgateemana?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 02.06.13 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: Summutaja
Kas audil on kah olemas DSG kaste või kui ei ole, siis kui kiiresti need 2009 aasta isendid käike vahetavad?



DSG on VW-Grupi autodel kõigil olemas, nii Audil, VW-l, Skodal kui ka Seatil. No vahetavad ikka päris kiiresti, vähemalt Superbi peal käis küll vahetus kähku, ei saanud nagu väga arugi, et vahetas. Väga hea kast. Või sul nii kiire, et vaja Ferrari-kiirusel käike vahetada? Miks see teema tundub mulle mingi tilgateemana?


Tilgateemana? Point selles, mul pole kunagi olnud ühtegi auto kasti ja seega ennem ostu üritan uurida, mis seis nende kastidega on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.06.13 18:50 Tsiteeri


Minu arust need DSG kastid on suht närvilised ja käiguvahetusel on tihti sujuvus puudulik, aga samas sel ajal, kui mõnega neist kokku puutusin, oli endal multitronic, võibolla selle pärast tundusid kõik teised nii imelikud:)
Jokeraudi, miks mingit tilgateemat ajad, täiesti õigustatud küsimus, tänapäeva aut kastid võivad ikka väga erineva käitumisega olla, mina aga soovitan ise proovima minna, sest kellele ema, kellele tütar, mul kunagi üks tuttav rääkis, et talle ei meeldi multitronic absoluutselt, sest kiirendades ei tee käiguvahetust ja tahhomeeter on kogu aeg ühe koha peal:cool: Ürita siis objektiivset hinnangut asjadele anda, subjektiivse hinnanguna võin öelda, et A5 hakkab tänaval silma, just see 4(5) ukseline, igatahes huvitavam, kui b8 a4.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.13 18:53 Tsiteeri


Minu jaoks oli üllatav, et A5 on 4 kohaline :o
Olen sõitnud esiveolise A5 2,0 tdi (5 ukselisega) automaadiga ja see oli küll maanteel jube aeglane. Möödasõite tehes võrreldes A4 2,0 TDI quattro ja manuaaliga oli see A5 minek jube uimane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 03.06.13 07:17 Tsiteeri


Sry, my bad. :) Ärge pikka viha pidage. Igatahes, mida ma tahtsin öelda, et DSG on igapäevaliikluseks väga hea IMO, ise pead käima ja proovima, kuidas istub. Ega foorumi põhjal ei saa mingit ettekujutust sellest, kuidas asi reaalselt töötab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.5% - SQL: 57.5%]