Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  21
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B8 (Typ 8K, 2007-...) (Vastuseid: 506 | Vaatamisi: 165631)
Fubatsu
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 25.01.12 12:21 Tsiteeri
Audi A4 B8 (Typ 8K, 2007-...)



Kuna enda auto otsingutel pidin lähtuma ainult võõrkeelsest tekstist, siis tuli idee teha natuke ostuabi ka eesti keeles. Kus siis veel, kui Audi foorumis!
Kõigepealt arvan, et antud mudel on ikka väga kena. :D See pole küll minu Audi, aga palju ei erine!

http://www.101modifiedcars.com/modified-cars-pictures/audi/audi-a4-b8-typ8k/modified-audi-a4-b8-typ8k-phantom-black-color-custom-mounted-votex-o
em-front-body-kit-styling.jpg

Kuna selle keretüübiga Audid pole veel väga vanad, siis väga palju infot nende kohta ei liigu. Seda pean silmas eelkõige eesti keeles. Hinna krõbedusest pole mõtet rääkida, kuna see on suhteline.
Kuigi eestlane ilmselt ostab selle auto Saksamaa, Poola, Leedu jne. järelturult, siis ka Eesti järelturult ostetud autode puhul on mõistlik uurida mõningaid aspekte. Siinkohal pean silmas, et isegi siis tuleks uurida, kui auto on oma esimese hingamise saanud pärast Audi Eesti esindusest väljumist.
Niisiis soovitan arvestada järgmisega:
Läbisõit:
Nendel audidel kasutatakse üldjuhul Longlife Service'it, mis tähendab, et õli vahetus ja muu inpekteerimine on koos ja välp on 30 000 km või 24 kuud (kumb enne täitub). Loomulikult on võimalik kasutada ka tavalist välpa (15 000 km), aga mugavuse huvides seda ei tehta. See, kumb sinu tulevasele Audile parem on/oli, jääb sinu enda otsustada (seda juttu on netis liikumas küllaga).
Arvan, et 155 000 km läbisõitnud Audi A4 B8 on halvem variant kui 185 000 km läbi sõitnud. Seda loomulikult juhul, kui on läbitud korralised hooldused. Kohe seletan, miks:
Lisaks korralistele asjadele:
vahetatakse iga 90 000 järel õhufilter(kõik bensiini mootorid ja 2.0TDI), iga 60 000 järel (2.7TDI ja 3.0TDI).
vahetatakse iga 90 000 järel süüteküünlad(kõik)
vahetatakse iga 60 000 järel kütusefilter(2.0TDI, 2.7TDI, 3.0TDI)
vahetatakse iga 60 000 järel multitronic käigukasti õli
vahetatakse iga 180 000 järel hammasrihm(2.0TDI)
Siit tuleneb, et kõige kallim hooldus tuleb 180 000 km juures (eespool loetletule lisanduvad veel korralised kulud n: salongifilter, käändmikud jne). Sellepärast ka paljudel müügis autodel läbisõit 150 000 ja 180 000 km vahel.
Tahan veel lisaks toonitada, et ei maksa arvata, et sakslased, kes juhivad Euroopa Liitu, on lollid ja müüvad oma vähekasutatud hea Audi imeodavalt ära. Võib peaaegu kindlasti väita, et kui Saksamaalt toodud Audil pole 150 000 km ees, on tegemist mingisuguse AGA'ga. Eesti järelturul müüdavad 10 aastased Audid oma 200 000 km läbisõiduga on ainult NALI (juhul kui auto pole Eesti esindusest esmakasutust leidnud). Nii nagu sina soovid väikese läbisõiduga autot soetada, tahab sakslane oma suure läbisõiduga auto maha müüa. Nagu aru saada võib, eristab pakkumust ja nõudlust ainult suur läbisõit, sest üldises plaanis sakslane sõidab 150 000 km enne täis, kui jõuab auto ära trööbata(kere & mootor). Järelturul tehakse kerge tagasi kerimine ja pakkumus rahuldabki nõudlust.
Seega ei soovita alati võtta prioriteediks soetada väikese läbisõiduga järelturu auto, vaid vaadata, mis kaasneb auto läbisõiduga (siinkohal pean silmas tulevasi hooldusi).
Lisad:
Aegade algusest saadik on Audile omane pikk-pikk lisade nimekiri. See tähendab, et ilma rahata ei saa midagi. Autode kriitikutele meeldib alati välja tuua, et Audi standardvarustuses ei saa midagi. Aga järelturul sa enamasti näed, mis autol on ja mis pole. Aga kõik, mis näed, pole ka veel tõsi (täpsemalt multimeedia osas).
Kuna hiljem (pärast esmast komplekteerimist) on Audile üsna kulukas originaal lisasid paigaldada, siis tasub vaadata, et autol oleks neid algselt võimalikult palju. N: LED DRL(päevasõidu tuled - muide nendega võib sõita päeval ilma, et mõni muu tuli põleks - seda kõike juhib automaatlüliti); Xenon tuled(minu arust lisatulesid pole enam vaja - küll teevad adaptiivsed tuled kurjaks pimedas vastusõitjad, sest valgussensor suunab tuled allapoole kui vastutuleja on piisavalt lähedal); LED tagatuled; alarm (päris alarm, mida üldiselt Saksamaal ei paigaldata, kuna see häirib naabreid. Meie kaskod, aga nõuavad seda alarmi - lasta paigaldada see hiljem, arvestada ~550€); multifunksionaalne rool; jne. Need vaid mõned näited.
Multimeedia:
Eraldi mainimist tasub see rubriik, sest uuematel autodel suhteliselt oluline osa mugavusest. Teiseks Audile meeldib ikka hullult see "Low" ja "High" värk. Näiteks sisseehitatud Bluetooth on selliste võimalustega. Kui teile näib kõik olema MMI(Multimedia Interface), siis arvestage, et MMI on samuti "Basic" ja "High" ja siis on olemas veel "MMI look like" ehk näeb välja nagu MMI aga pole seda. "Real" MMI kasutab fiiberoptikat andmete edastamiseks tänu millele on andmete liikumise kiirus ja kvaliteet parem. Kui multimeedia juhtnupud pole käigukangi juures esiistmete vahel, siis pole lootustki MMI'le. Auto24's ringi uitades olen näinud eksitavat reklaami, et tegu on MMI'ga - tegelikult MMI'st asi üsna kaugel. Selliseid kuulutusi tuleb ikka ette.
Navi on kõige parem DVD'ga. Pole ka teab mis täpne alati, aga olen vägagi rahul ja ei kavatse lisaks midagi soetada. Pealegi uueneb iga aasta software.
Üldises plaanis mõjutab auto hinda omajagu multimeedia konfiguratsioon. Seega alati, kui auto on turul soodsam, ei pruugi olla asi AGA'des vaid "madalas" varustuse astmes.
Mootor ja vedu:
Selle koha pealt kasutaksin legendaarset ütlust: Igale ühele meeldib oma - kellele tütar, kellele ema!

Kui kellegil on veel kasutamise kogemusi, mida soovib jagada ja neist võiks olla kasu sellise Audi soetamise valikul, andku tuld! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 25.01.12 12:43 Tsiteeri


Loodan ka, et keegi midagi lisab, sest ülevalpool tekstist mina küll midagi suurt infoematiivset välja ei loe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.12 13:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Loodan ka, et keegi midagi lisab, sest ülevalpool tekstist mina küll midagi suurt infoematiivset välja ei loe.


Kuna oman antud liiki masinat 3,0TDI manuaal, millel rohkem lisasid peal kui tavaliselt siis midagi eelpool jutust kattub ja midagi mitte.Tooks ehk välja mõne pisi asja.Kui kahe istme vahel MMI nuppud siis tähendab,et on küljes MMI.http://img847.imageshack.us/i/picture019y.jpg/
Boxi puudumisel asuvad nupud kliima plokist üleval.Kuigi sealgi on palju modifikatsioonides kinni, tuleks vin järgi vaadata.Isegi kliimasid neil palju erinevaid tüüpe.Ühe kesknupuga,kahe regull nupuga ehk 2- tsooni ja taga eraldi regull seega siis 3-tsooni.Kuigi ega ma ise ka kõike veel päris selgeks pole saanud.Enda masinal nüüdseks ees 150000km ja kokkuvõtlikult võib öelda,et lagunevad nagu nad kõik.Ajaliselt ei oska pakkuda ,kuid sellise ls juures olen kasti vahetanud(siduri võlli tagumise laagri separaatorid puruks ja kuulid koos)
http://imageshack.us/photo/my-images/27/picture011tg.jpg/
,esimesed tiivad vahetatud(tüüp viga värv korrudeerub tiibade sise servast esimesed logarid ei kannata ka kriitikat.Peale uuendusi pidi ok olema,kuid aeg näitab)http://imageshack.us/photo/my-images/37/picture001ri.jpg/
,roolivõimendi pump läks uus ja xenoni mõlemad pirnid.Lisaks andis ka tänu niiskusele saba parema tagumise ukse keylessi andur.Mootoriga null probleemi.Õli vahetan koos muude filtritega iga 8-9000 km vahel nii igaks juhuks:D
Silla osas "Reval" vist vahetas miski väikese pudina ,kuid see ka kõik.
Saksa esindus kellelt auto ostsin, oli ka 2-žarniiri vahetanud ning kettad klotsid 120000km pealt.Selles mõttes pole midagi hullu kokkuvõtlikult:cool:
Lisadest mida otsida soovitaks antud kere B8 ,8K puhul oleks kindlasti Adaptive Cruise Control
Kuna ise antud lisaga väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fubatsu
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 25.01.12 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Loodan ka, et keegi midagi lisab, sest ülevalpool tekstist mina küll midagi suurt infoematiivset välja ei loe.


Muidugi - kui juba Sina ei loe midagi välja, siis teised ammugi mitte! [sarkasm]
Igaks juhuks mainin, muidu ei loe sellest ka midagi välja: Kui sul pole midagi lisada, millest teistel potensiaalsetel ostjatel kasu võiks selle auto ostmisel olla, siis palun ära risusta oma mõtetu jutuga teemasid! See on ostuabi foorum, mitte üldine, kus peamiselt sõna võtad.
Usun, et sellise auto ostja otsib omale sõidukit sõitmiseks, mitte parandamiseks, kruttimiseks või näppimiseks. Seega on siin piisavalt infot, et hakata selle põhjal selekteerima autot!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fubatsu
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 25.01.12 13:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fubatsu
Kui multimeedia juhtnupud pole käigukangi juures esiistmete vahel, siis pole lootustki MMI'le.


Sorry, siinkohal tõepoolest eksisin. Pigem on nii, et kui pole tellitud tehase navi, siis pole ka nupud keskkonsoolil istmete vahel. MMI võib ta sellegipoolest olla!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 25.01.12 13:56 Tsiteeri


Lisada mul ei olegi midagi, sest huviga lugesin teksti läbi, aga ise olen huvitatud just mootorite, veermiku, testide iseärasustest. Sinu pakutud variant pigem võrdleks Hinnavaatluse foorumiga, kus arvuti hiirest tehakse ülevaade, tehes pilldid ostupakendist ja kviitungist ja ongi kõik. Sa ei pea sellepärast nüüd kohe endast välja minema, kui olen huvitatud natuke sisukamast teemast. Mina olen juba harjunud, kui mu teksti valesti mõistetakse. ;)
Pigem pildi pealt vaatan, kas sul endal b8? Ja kui on, siis võibolla mõnele ikka pakuks huvi just pikem kirjeldus enda autost.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.12 14:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Lisada mul ei olegi midagi, sest huviga lugesin teksti läbi, aga ise olen huvitatud just mootorite, veermiku, testide iseärasustest. Sinu pakutud variant pigem võrdleks Hinnavaatluse foorumiga, kus arvuti hiirest tehakse ülevaade, tehes pilldid ostupakendist ja kviitungist ja ongi kõik. Sa ei pea sellepärast nüüd kohe endast välja minema, kui olen huvitatud natuke sisukamast teemast. Mina olen juba harjunud, kui mu teksti valesti mõistetakse. ;)
Pigem pildi pealt vaatan, kas sul endal b8? Ja kui on, siis võibolla mõnele ikka pakuks huvi just pikem kirjeldus enda autost.


Üks huvitav test siin:http://www.youtube.com/watch?v=e-eMp_Z0Nds
Õigemini minu jaoks:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fubatsu
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 25.01.12 14:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Pigem pildi pealt vaatan, kas sul endal b8? Ja kui on, siis võibolla mõnele ikka pakuks huvi just pikem kirjeldus enda autost.


Jep, mul on B8
Kindlasti tuleb ka pikem kirjeldus, aga iga asi omal ajal.


Nagu juba näha, on antud A4 kohta arvamusi ja kasutuskogemusi küll. Miks küll keegi varem teemat pole teinud? Mina oleksin küll soovinud rohkem eestlaste kogemusi, kui otsisin "ostuabi". Nii et kriblage julgelt juurde, mida teate antud isendist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.12 14:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fubatsu
Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Pigem pildi pealt vaatan, kas sul endal b8? Ja kui on, siis võibolla mõnele ikka pakuks huvi just pikem kirjeldus enda autost.


Jep, mul on B8 - natuke suurem pilt ka.
http://www.upload.ee/image/2015431/my_audi_a4.jpg
Kindlasti tuleb ka pikem kirjeldus, aga iga asi omal ajal.
Veljed on nüüd teised all.

Nagu juba näha, on antud A4 kohta arvamusi ja kasutuskogemusi küll. Miks küll keegi varem teemat pole teinud? Mina oleksin küll soovinud rohkem eestlaste kogemusi, kui otsisin "ostuabi". Nii et kriblage julgelt juurde, mida teate antud isendist.


Ilus black-line pakett.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 25.01.12 19:43 Tsiteeri


Jään ka huviga ootama auto kirjeldust. Et siin suurt kirjeldada sõidukit suurt ei taheta, on asi pigem vast turvalisuses. Kallima autoga ollakse ettevaatlikum. Muidugist oleks hea lugeda kasvõi Robinsoni kirjeldusi, mis ees ootab teatud kooslus, kui auto plaanis osta. Et automaatkastidel mingi edasiarendus ka olemas ja kas meeldivamas suunas? Sellised pisiasjad on minu valiku puhul tähtsamad, kui lisavarustus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.12 20:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Jään ka huviga ootama auto kirjeldust. Et siin suurt kirjeldada sõidukit suurt ei taheta, on asi pigem vast turvalisuses. Kallima autoga ollakse ettevaatlikum. Muidugist oleks hea lugeda kasvõi Robinsoni kirjeldusi, mis ees ootab teatud kooslus, kui auto plaanis osta. Et automaatkastidel mingi edasiarendus ka olemas ja kas meeldivamas suunas? Sellised pisiasjad on minu valiku puhul tähtsamad, kui lisavarustus.


Kasti kohalt tuli neil uuendus 2009a lõpp vist S-tronicu näol.See on kindlasti kiire, kuid eks neid kummitavad kah teatud läbi sõidu juures need DSG probleemid.Seega kellel automaadi vastu suurem huvi ,siis pigem nati laisa võitu tiptronic.Kellel kiirus ja täpsus maitseb tasuks kindlasti moodsama S-tronicu poole kiigata.Kui just hinna poolest nii tundlik inimene pole ,tasuks diisel mootori puhul 3,0tdi poole kiigata.Kütte kulu suht samas augus ja hooldus kah 2,7tdi motoga võrreldes.Kui nr displeil siis on asi selge ja tuleb võtta 2,0tdi.Neid kah juba erinevates kastmetes.Bensukas tundub neist kõige asisem siiski S4 olema.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cesar
huviline



Registreerunud 05.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 TFSI

postitati 12.02.12 21:53 Tsiteeri


Avant kere puhul minu arust üks tähtsaim lisa on elektriliselt avatav/suletav tagaluuk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.12 19:04 Tsiteeri


Olen ka otsimas lõpuks uut autot ja põhimõtteliselt on avant kerega B8 muljet avaldanud. Kahjuks pole ma aga siin eestis tabanud õiget autot, küll on USA-st toodud pauguga ja jumal teab kus taastatud, võis siis lihtaslt on ka enne ära ostetud kui jõudsin seedida.
Küsimus on, kas keegi oskab kedagi soovitada või ka ise tegeleb autode euroopast toomisega? Peab muidugi olema variant liisingusse võtta.
Eelkõige pakub huvi 3.0TDI Avant Quattro või bensukatest 2.0TFSI.


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 18.05.12 20:08 Tsiteeri


Mul üks küsimus, plaanin endale osta b8 aga kummitama on jäänud selline asi hetkel. Kas ma olen õigesti aru saanud, et kui autol on värviline ekraan ja nupud keskkonsoolis, siis ei pruugi olla tegu MMI-ga aga võib? Kui aga on käigukangi juures siis kindlasti sellega tegu. Kuna väga palju ilusaid masinaid on küll värvilise erkaaniga jne , kuid nupud on keskkonsoolis, siis kuidas aru saada et tegu on MMI-ga?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.12 06:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Mul üks küsimus, plaanin endale osta b8 aga kummitama on jäänud selline asi hetkel. Kas ma olen õigesti aru saanud, et kui autol on värviline ekraan ja nupud keskkonsoolis, siis ei pruugi olla tegu MMI-ga aga võib? Kui aga on käigukangi juures siis kindlasti sellega tegu. Kuna väga palju ilusaid masinaid on küll värvilise erkaaniga jne , kuid nupud on keskkonsoolis, siis kuidas aru saada et tegu on MMI-ga?


Vin abiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fubatsu
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 19.05.12 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:

Neil kõigil masinatel on MMI!
Vahe selles,et kui antud masinale on peale tellitud cd box on nupud käigukangi ümber.Kui lähemalt huvitab siis helista 56663413.Ei soovi siin raamatud kirjutama hakata.:D


Oled sa ikka kindel Robinson?? Olen nõus, et MMI on kõigil, aga..
Nii palju kui mina lugenud olen eri saitidelt, siis nupud käigukangi ümber on ainult siis, kui on paigaldatud tehase NAVI.
Siin kohal näiteks üks väljavõte: http://a6retrofit.tripod.com/articles/a4a5realmmi.html

"The place of the MMI controls may be the most visible and notable difference, and something that has come as a nasty surprise to many A4/A5 buyers that have previously only seen pictures of A4/A5 with MMI controls below the gear lever (where they are in cars with navigation/actual MMI). Some dislike it, some prefer it, but this is a very important thing to understand: if you do not order a factory navigation system for your A4/A5, the MMI controls will be on the front of the radio/CD unit instead of below the gear lever in the center console."

Robinson: Kas võiksid kirjutada, millel põhineb sinu cd box'i ja nupude asetuse info?

Freelander: Sealt samalt saidilt saad infot, mis tähendab "actual" ja "real" MMI.

Parimat kõigile!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.12 05:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fubatsu
Tsitaat:

Neil kõigil masinatel on MMI!
Vahe selles,et kui antud masinale on peale tellitud cd box on nupud käigukangi ümber.Kui lähemalt huvitab siis helista 56663413.Ei soovi siin raamatud kirjutama hakata.:D


Oled sa ikka kindel Robinson?? Olen nõus, et MMI on kõigil, aga..
Nii palju kui mina lugenud olen eri saitidelt, siis nupud käigukangi ümber on ainult siis, kui on paigaldatud tehase NAVI.
Siin kohal näiteks üks väljavõte: http://a6retrofit.tripod.com/articles/a4a5realmmi.html

"The place of the MMI controls may be the most visible and notable difference, and something that has come as a nasty surprise to many A4/A5 buyers that have previously only seen pictures of A4/A5 with MMI controls below the gear lever (where they are in cars with navigation/actual MMI). Some dislike it, some prefer it, but this is a very important thing to understand: if you do not order a factory navigation system for your A4/A5, the MMI controls will be on the front of the radio/CD unit instead of below the gear lever in the center console."

Robinson: Kas võiksid kirjutada, millel põhineb sinu cd box'i ja nupude asetuse info?

Freelander: Sealt samalt saidilt saad infot, mis tähendab "actual" ja "real" MMI.

Parimat kõigile!


Ma võin ka veidi mööda panna, kõigiga pole kokku puutunud.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 21.05.12 20:27 Tsiteeri


Lugesin seda pandud lehte ja tegelikult on asi ikka arusaamatu. Kui on värviline ekraan, ja nupud käigukangi juures siis ei pruugi ikkagist olla see kangem mmi süsteem?
Kuidas ennast B&O õigustab?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 21.05.12 21:49 Tsiteeri


http://img8.auto24.ee/auto24/products/770/114/19835114.jpg


Kui keskkonsoolis ei ole sarnast Chorus, Concert või Symphony nimelist makki, siis ongi MMI (2G või 3G) .
Neid makil põhinevaid süsteeme nimetatakse tinglikult MMI Basic.
Ekraan võib olla nii ühe- kui mitmevärviline.
Seda Sa siis ei taha.


Vahepealne versioon ehk järgmine etapp on nn. MMI Basic Plus 2G. Ekraan on veel ühevärviline, kuid kindalaekas on CD'l põhinev navigatsioon. Nupud on vastupidiselt MMI Basic'ule käigukangi ümber. Ühenduseks kasutatakse juba valguskaablit.
Seda Sa siis ka ei taha.


Päris MMI on siis kolmas variant. Alati on värviline ekraan ja nupud käigukangi ümber. Sellel on veel tootmisajast sõltuvalt kolm (või ka 4) alamversiooni:
1. MMI High 2G, DVD naviga pagassis
2. MMI 3G Multimedia , ilma navita, kuid tagurduskaameraga
3. MMI 3G Navigation, navi on kas DVD'lt või kõvakettalt
(4.) MMI 3G Plus Navigation, kõvakettalt ja interneti ühendusega

PS. 2G on siis n-ö teine generatsioon, 3G kolmas generatsioon jne.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 22.05.12 06:47 Tsiteeri


Asi selgem kohe :) Aga kuidas suhtuda 3,0 176kw mootorisse? tahaks ideaalis 3,0 tdi quattrot ja manuaali.
Mis lisad või asjad veel olema peaks, sellist autot ostes?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.12 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Asi selgem kohe :) Aga kuidas suhtuda 3,0 176kw mootorisse? tahaks ideaalis 3,0 tdi quattrot ja manuaali.
Mis lisad või asjad veel olema peaks, sellist autot ostes?


No aga alati võib sulle ju enda oma ära müüa.:DSeal peaks rohkem asju peal olema kui sa unistada oskad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arva
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.12 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Asi selgem kohe :) Aga kuidas suhtuda 3,0 176kw mootorisse? tahaks ideaalis 3,0 tdi quattrot ja manuaali.
Mis lisad või asjad veel olema peaks, sellist autot ostes?


Eks see kolmene bensukas on üsna palju suurema kütusekuluga võrreldes diisliga. Ise soovisin ka 3.0tdi quattrot, kuid ei leidnud sobivat varianti ja lõpuks võtsin revalist 2,7tdi esiveolise. Muide see 3.0 tdi-l quatto on sesmõttes hea, et veo jaotus on 40/60 tagasillale, ehk et peaks käituma rohkem tagaveolisena, ehk parema juhitavusega kurvis, kui tavaliselt audi quattrod. Võibolla on see kõikide uute audidega nii, aga see fakt jäi kuskilt review-st silma kui B8 kohta uurisin.

Lisadest peaks kindlasti võtma selle MMI High. Kuni 2009 aastani on see MMI 2g ja sealt edasi MMI 3G. Üks lisa millega väga rahul olen on Bang & Olufssen heli. Veel on lisadena Lane Assist, Side Assist, Drive Select, Servotronic, elektrilised istmed, ksenoonid, tumenevad peeglid.

Drive Select on samuti päris tore lisa. Nimelt saab selle abil reguleerida amortide jäikust, käigukasti tööd, mootori erksust ja kiirustundliku rooli (servotronic) tööd. Näiteks dynamic seadistuses on tegemist täiesti teise autoga kui Comfort seadistuses. Esimese puhul muutub auto jäigaks, kast ja mootor töötavad kõige magusamas vahemikus ja rool on väga täpne, "raske" ja seda peab vähem keerama. Comfort seadistuses aga on rool kerge ja pehme vedrustus silub auto silub kehva teed. Automaatses seadistuses otsustab juhtaju ise kuidas vastvalt sõidu oludele parimad parameetrid on. Lisaks peaks servotronic ka juhitavuse kadudes ESP-ga koostöös

Lane Assist ja Side Assist on sellised nice-to-have featuurid. Viimase, pimenurga-abiga, olen juba üsna ära harjunud ja see abistab teadvustada, et auto sul pimenurgas on. Linnaliikluses päris selle hoiatustule järgi sõita ei saa, kuna jätab tagumise autoga liiga suure vahe, mistõttu ummikus rida vahetada ei õnnestukski. Samas kui see hoiatustuli juba päleb, siis on sind teavitatud ja saad ise otsustada, kas mahud vahele või mitte. Kiirteel sõites on jällegi päris mugav abi ümber reastumiseks. Lane Assist on paaril korral maanteel abistanud, kui tähelepanu millegi tõttu hajunud on näiteks autost midagi otsides, aga üldiselt suhteliselt kasutu.

Kui võtta elektrilised istmed, siis võiks olla ka mälude funktsioon. Alati kirun, kui auto käib näiteks pesulas ja nad seal istme paigast ära sõidutavad, et võiks olla mälu funktsioon, mis istme jälle õigesse asendisse sõidutaks.

Mis minu autost puudu, aga kindlasti soovitan, on bluetooth MMI-le. Ise plaanin juurde panna miskise Dension vms. multimeedia boxi koos telefoni toega.

Seega soovitaksin varustuse koha pealt: Xenon+LED päevasõidu tuled, Servotronic, Drive Select, MMI High+BT, B&O heli, mäludega (nahk) istmed


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arva
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.12 07:42 Tsiteeri


Docs-is üks päris OK hinna ja varustusega 3.TDIQ
http://docs.ee/index.php?mobid=162323597&page=newinfo&lang=est&locat=0&hash=796d4d3e95e2e989d5366e247358ca33&pag eNumber=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 22.05.12 07:53 Tsiteeri


Juhiks tähelepanu, et ainuke ülelaadimata A4 B8 oli 3.2 liitriline (195kw) bensukas, mida enam ei pakuta.
2012. aasta kevadest asendus see sisuliselt 3.0 TFSI'ga, millel võimsust 200kw. Sarnane mootor oli juba varem kasutusel S4'l.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 22.05.12 08:29 Tsiteeri


B&O heliga on suht vähe masinaid aga mõni ikka silma jäänud. Ise tahaksin tegelikult avant kere. Ideaalis võiks valge olla :) Aga ka must ( Deep black perffelect voi mida iganes on päris viisakas kroom liistuga) ja ka selline rs-i sarnane sinine on väga viisakas. Avant kere, sest autoga plaanin ikka sõita päris mitu aastat ja praktilisus tuleb kasuks.

Oota aga räägiks korra ka nii, tundub et siin reaalselt 3,0tdi quattro omajaid ka, palju reaalne kütusekulu? :) Mitte et see määrav oleks aga huvipärast.

Aga käigukasti poolest kuidas see automaat ennast õigustab? 3,0del vist ei ole ju 8ne tekitatud kast nagu 3,0? Ise küündin rohkem manuaali poole muidugi, aga kui tuleb ilus auto müüki automaadina, siis kas eemale hoida voi mis?

Autot vaatan otse saksast, belgiast jne.. Plaan ise ära tuua. Ja aasta jääb sinna kuni 2010. Ehk siis 2008lopp voi 2009a. Uuema peale hammas väga ei hakka ja ei tahaks liisingut ka võtta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  21
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.9% - SQL: 39.1%]