Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Tartus kiletatud audi (Vastuseid: 84 | Vaatamisi: 24180)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.11.13 16:00 Tsiteeri


Kui kilet pole käepärast, saab ka "Viljandi moodi"
Tundub, et keegi kannab kauna inimese vastu..


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.11.13 16:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Igal pool on aga :) Miks Sa loodad, et pole?

Hehee, vaata sõna kasutust, kui "minu autol" asemel tuleb sõna "mul", siis on tegemist teatud viisi haigusega, mille najal sellised foorumid muidugi püsivadki:cool: Ega ma ise olen vahel samasugune.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.13 19:12 Tsiteeri


See makroflexi teema on juba väga suur samm üle piiri minu arust ja see vajaks küll karistamist.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 25.11.13 19:48 Tsiteeri


Ma olen tüüpidel, kes minu auto juhiukse kuskil parklas kinni parkinud vastutasuks kõik kerevuugid makroflexi täis lasnud. Varsti ilmad külmad ja seega peakski talvistele tingimustele mõeldud vahu ostma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 25.11.13 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rulamees
Ma olen tüüpidel, kes minu auto juhiukse kuskil parklas kinni parkinud vastutasuks kõik kerevuugid makroflexi täis lasnud. Varsti ilmad külmad ja seega peakski talvistele tingimustele mõeldud vahu ostma.



http://www.quickmeme.com/img/3c/3c09d14adcdd6626599b630020298af374a0fd836295a829a62c17c45770fd64.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.11.13 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rulamees
Ma olen tüüpidel, kes minu auto juhiukse kuskil parklas kinni parkinud vastutasuks kõik kerevuugid makroflexi täis lasnud. Varsti ilmad külmad ja seega peakski talvistele tingimustele mõeldud vahu ostma.


Sinusugusele peaks sellisel juhul selle Makroflexi toru ühte auku pistma ja ka avause täis laskma. Ehk meeldiks?

EDIT: Sry :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.11.13 20:38 Tsiteeri


http://www.web-social.fr/wp-content/uploads/2012/06/troll.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 25.11.13 22:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Tsitaat:
Algselt postitas: Raika42
Enamus parkimiskohti on normaalse suurusega vaid VW Golfi või muude sama klassi autode jaoks. A8 ja muud on nende jaoks juba liiga suured..
M.O.T.T.


Ma olen ka sellega nõus. Mulle tunduvad näiteks enamus kaubanduskeskuste parklaid igas mõttes lollakatena: auto kohad on liiga väikesed mugavaks parkimiseks, autost sisse-välja liikumiseks ja kauba laadimiseks. Lisaks pole normaalseid jalgteid kus jalgsi või poekäruga liikuda. Seikle seal parklas kõigepealt autole sobivat kohta leida üritades ja siis veel jalgsi sisuliselt autoteel.
Ja räägitakse närvilisest liiklusest... Arvestades seda kui nõmedaks on läinud liiklemine tänu imelikele ja vägagi küsitava vajalikkusega liiklussõlmedele, kiiruspiirangutele jne, siis ma ei imesta küll, et lõpuks kusagil parklas peeglite murdmiseks läheb. Kütad end teel poodi juba üles ja kui siis poe parklas ka veel keegi julgeb laiutada... :D
Tegelikult on selline teise inimese vara rikkumine kuri asi. Lisaks sellele, et liikur/vara pole ju tegelikult üldse süüdi kuhu ja kuidas teda pargitakse või kuidas temaga liigeldakse. Sigadusi teeb ikka elus organism seal tooli ja pedaalide otsas, tegeleda tuleb temaga. Mulle tundub, et kui inimene julgeb oma auto jätta teistele jalgu (kedagi-midagi kinni parkida vms), siis järelikult ta oma varast ka eriti ei hooli. Seda enam pole ju mõtet siis minna peeglit murdma - omanikul on tõenäoliselt pohlad niikuinii.


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 26.11.13 15:20 Tsiteeri


Asi ei olegi trollimises vaid antud teema pseudoprobleemis. Kui lugeda seda õhtulehe uudist siis teemaks polegi kellegile kättemaks valesti parkimise eest, millest on enamus juttu siin teemas vaid isiklikud suhted. Järelikult pole vaja jääda kellegile võlgu, näppida "valet" naist või muidu emmi mängida ehk aitab ka normaalsete tuttavate leidmine. Samamoodi on parkla "pisimõlgid" reaalsus millega peab autot ostes arvestama. Pigem pargivad kõik poe ukse ees olevasse kitsasse parkimisboksi kui jalutavad 200 meetrit poeni. Lihtsalt autosid on liiga palju. Sellised parkla "pisimõlgid" on tavalised ka itaaliast tulnud autodel kuna seal on linnatänavad väga kitsad. Ma ei kiida heaks kellegi auto meelega tagumist kuid vanainimesed, lapsed ja joodikud on need kes nad on ja seal pole midagi parata. Alati jääb võimalus käia jala või kasutada Savisaare tasuta ühistransporti. Copysin uudisest THIS lõigud välja.

Tartu kiletatud Audi:
Nii näiteks teatas 24. oktoobri pärastlõunal Tartus Pepleri tänavas elav mees politseile, et tema kõnniteel seisev auto on mässitud pakkekilesse ja kilele on neoonspreiga kirjutatud sõnum, mille pildiline osa vägagi mehe sootunnust meenutas. Kuigi tavaliselt autode kallal vandaalitsejaid kätte ei saada, siis antud juhul olid autoomanik ja vandaal omavahel tuttavad.

Viljandis makroflexitatud auto:
Aga ikkagi miks? Priit arutleb, et Viljandis Tallinna tänaval, kus ta autot oma maja ees tänaval pargib, ei tohiks see kellelegi pinnuks silmas olla. Kuna vanasti oli sealsamas pood, siis on tänava ääres spetsiaalne tasku, kus on hea parkida. Liiklust auto seal parkides ei takista ja ühtki liiklusseaduse sätet ei riku. Lisaks pole tegu ka kellegi teise parkimiskohaga. «Meil elukaaslasega on mõlemal seljataga purunenud suhted,» arutleb Priit veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 12.01.14 14:50 Tsiteeri


Pseudoprobleemid tegelikult.

Ise pargin reeglina alati parkla kõige kaugemasse nurka (2 kohapeale) ja suudan mõnisada meetrit ikka poodi/asutusse jalutada. Hetkel oman küll natukene suuremate gabariitidega audit, kuid samamoodi olen teinud kõikide enda kasutuses olevate autodega aastast 2006 (pärast juhtumit, kus sai ostetud täiesti sileda kerega B4 ning teisel päeval kristiine keskuse parkimismajas parkides lugesin õhtul kokku umbes 14-16 värsket parkimismõlki). Võimalusel pargin ikkagi auto külgboksi stiilis parkimiskohale, sest siis saad ise ja teised ilusti autosse ning keegi kõrvale niikuinii ei pargi.

Ühesõnaga kahele kohale pargin seni, kuni inimesed õpivad uksi avama normaalselt ning ei pressi külje alla alatasa, et peaksin oma riided ka veel ära määrima autosse istudes või väljudes. Kahju, kui kedagi solvab ning ise häbi ei tunne. Lisaks enda varale tuleks hinnata ka teiste vara.

Ja ei, ma ei ole emme-issi rahakotil ülesse kasvanud ja ei ela üle oma võimete, et saaks vaid "uhket preemiumklassi roima" üleval pidada.

Mõne kasutaja postitusi vaadates on suhtumine eriti "normaalne". Näiteks toon paralleeli nn parkla "joonlaua-malli-triibu" ärtudega, et kui ma kannan viisakat särki ning teine kannab ka sarnast. Süües midagi ajan endale kastet peale ja igaks juhuks määrin seda ka naabri särgile, sest see ju tarbeese ja kõik peame ühesugused olema :D .

Kaspar


PS! Üleeile öösel peatusin Tipi parklas 6 kohapeal :D .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.4% - SQL: 47.6%]