Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Tähelepanu! Varastatud AUDI S4 AVANT 238 TGN 1993A hõbedast värvi!!! (Vastuseid: 56 | Vaatamisi: 38344)
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 13.07.14 14:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tennar
Georg- mina pole sinu vana audi s4 varastand. Ega näe ka mõtet selllise auto vargusel. Mina ostsin ta ja mul on selle kohta vastavad paberid olemas. Järgmised suhtlused on vaid läbi politsei. Enam ei näe mõtet sind viia nendeni kes auto mulle müüsid, kuna avalikult tullakse laimama!
Ps- see kuidas mina oma varuosaautosi lammutan on ikka minu enda asi. Lepime nii kokku?


Ostad ilma dokumentideta auto ja asud hoolikalt lammutama, valetad auto juppide ostjatele auto päritolu ja seisundi kohta ning seejärel mängid solvunut.
Huumor.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 13.07.14 14:32 Tsiteeri


Mis kerest sai, sellega oli kuusakoski maru kiire? Kahju jah, et on inimesi kes raha nimel on nõus kõike tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 13.07.14 17:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tennar
Enam ei näe mõtet sind viia nendeni kes auto mulle müüsid, kuna avalikult tullakse laimama!


Uurimise taksitamine või? :D


Ega pole vist esimene kord jamades olla? https://www.youtube.com/watch?v=jvLg4D3f12M


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reizor
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Õnnetud S6 2.2T, S6 4.2

postitati 13.07.14 17:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: tennar
Enam ei näe mõtet sind viia nendeni kes auto mulle müüsid, kuna avalikult tullakse laimama!


Uurimise taksitamine või? :D


Ega pole vist esimene kord jamades olla? https://www.youtube.com/watch?v=jvLg4D3f12M


Tundub, et ei ole. https://www.riigiteataja.ee/kohtuteave/.......0&lahendiSisu=rannet+laas&otsi=


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
paranormaalne
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.08.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: AAN+3B+AEL+AAN+AAN+AAN+AAN+ABY

postitati 13.07.14 18:19 Tsiteeri


Hinnavaatlus » Seadusega pahuksis » Probleeme kasutajaga TENNAR e. Rannet Laas

foorum.bmwclub.ee hoiatused

foorum.vwklubi.ee hoiatused

jne..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.14 18:36 Tsiteeri


Hea oleks kui Geo kirjutaks siia mis täpsemalt juhtus. Muidu on selline lintšimine siin kiirelt tulema. Samas ega google ei valeta. Tundub, et härral on üsna korralik nimekiri sabas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 13.07.14 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tennar

Georg- mina pole sinu vana audi s4 varastand. Ega näe ka mõtet selllise auto vargusel. Mina ostsin ta ja mul on selle kohta vastavad paberid olemas. Järgmised suhtlused on vaid läbi politsei. Enam ei näe mõtet sind viia nendeni kes auto mulle müüsid, kuna avalikult tullakse laimama!
Ps- see kuidas mina oma varuosaautosi lammutan on ikka minu enda asi. Lepime nii kokku?



Kõlab suht usutavalt, et ostsid varuosadeks dokumentideta auto ja tegid selle kibekiirelt relakaga juppideks ja viisid kere vanarauda. Ja siin foorumis teemat ka ei näinud, et auto varastatud, kuigi endal sul siin mitu müügiteemat üleval. Krt oleks see minu auto olnud oleksid sa meie esmakohtumisel komistanud. Korduvalt.


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 13.07.14 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tennar Georg- mina pole sinu vana audi s4 varastand. Ega näe ka mõtet selllise auto vargusel. Mina ostsin ta ja mul on selle kohta vastavad paberid olemas. Järgmised suhtlused on vaid läbi politsei. Enam ei näe mõtet sind viia nendeni kes auto mulle müüsid, kuna avalikult tullakse laimama!
Ps- see kuidas mina oma varuosaautosi lammutan on ikka minu enda asi. Lepime nii kokku?


Rannet, kas siin oli juttu sellest et SINA varastasid? Siin on pildid sellest kuidas sina kiirelt võtsid jupid autolt maha ja kellelt olen need saanud.
No jah, iga enda asi on see kuidas osasid demonteerida ja kui palju raha tagasi saada müüdavast varuosadeks autost. Aga kutsun sinu kohale kui mõnda autot vaja remontida, sul peaks selleks vastav haridus olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tennar
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.14 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
Tsitaat:
Algselt postitas: tennar Georg- mina pole sinu vana audi s4 varastand. Ega näe ka mõtet selllise auto vargusel. Mina ostsin ta ja mul on selle kohta vastavad paberid olemas. Järgmised suhtlused on vaid läbi politsei. Enam ei näe mõtet sind viia nendeni kes auto mulle müüsid, kuna avalikult tullakse laimama!
Ps- see kuidas mina oma varuosaautosi lammutan on ikka minu enda asi. Lepime nii kokku?


Rannet, kas siin oli juttu sellest et SINA varastasid? Siin on pildid sellest kuidas sina kiirelt võtsid jupid autolt maha ja kellelt olen need saanud.
No jah, iga enda asi on see kuidas osasid demonteerida ja kui palju raha tagasi saada müüdavast varuosadeks autost. Aga kutsun sinu kohale kui mõnda autot vaja remontida, sul peaks selleks vastav haridus olema?

Mul on vastav haridus küll olemas, kuid ma olen vist piisavalt neid autoromusi lammutand ja tean mida ostetakse ja mida mitte.
Korralikult detailide auto küljest monteerimine võtab mitu korda rohkem aega ja on ka vaja paljudel puhkudel hunnik rohkem tööriistu mida kõike mul pole.
Samas pole ka ruumi ega ka aega kõiki hoiustada. Ostan varuosa autosi sel põhjusel et taskuraha teenida ja vahel ka mingeid pudipadi oma autodele. Ma ei ole romula, et peaksin iga viimse detaili hinna välja pigistama.
Mul on põhiline et saaksin makstud varuosaauto summast 2 kordse hinna tagasi ja rohkem mul vaja polegi. Rikkaks saada ei ürita.
Ühte varuosaautot lammutan maksimaalselt 2 nädalat.
Kel edasisi küsimusi siis privaatsõnumite koht on olemas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 13.07.14 21:49 Tsiteeri


Oioi, kui palju otseseid seaduserikkumisi ma seda teemat lugedes ma "heauskse ostja" tanneri poolt näen. Samuti saab arvatavasti ka see metallibisnes korraliku jama kaela pooliku auto vastuvõtmise eest. Loodan, et ainult noomimisega asi ei piirdu.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 13.07.14 22:00 Tsiteeri


Kuidas küll juhtus, et sina, kasutaja tennar sattusid jälle mingi pasa sisse? Keegi siin ei saa sind küll seaduslikult süüdi mõista, kuid iga vähegi normaalne mees saab aru, et sa oled natuke debiilik ja oled selle asjaga seotud. Mis puutub sellesse, et sa ei anna välja neid, kes sulle selle auto müüsid - politseile pead niikuinii andma selle info. See, et sa siin ütled, et omad sellist infot, kuid ei jaga seda, teeb sind kaasosaliseks, mida sa ka tõenäoliselt tankisti/osade realiseerijana oled? Tõenäoliselt oled sa juba oma pettuste ja varguste eest juba omakohut saanud, kui mitte, siis sellise teguviisiga satud sa varem või hiljem sellise "ohvri" otsa, kes sult mõned klahvid eemaldab või ujuma saadab.

Ei ole täpselt kursis, aga pakun, et kasutaja Geo, kelle auto see oli, jälgis iga viimast kui kuulutust erinevates portaalides. Järelikult pidid sa selle auto ikkagi kuskilt tutvuste kaudu saama. Samas oled siin foorumis aktiivne kasutaja, ega juhuslikult ei märganud, et üks natuke erilisem auto on kaotsi läinud? Väike pirnike ei läinud põlema sul pea kohal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.07.14 05:09 Tsiteeri


No aga kui pirn on peast välja keeratud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim5
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 14.07.14 07:10 Tsiteeri


Mootor õnnestus ka tagasi saada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 14.07.14 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim5
Mootor õnnestus ka tagasi saada?


Mootorist ei tea midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 15.07.14 04:19 Tsiteeri


Aga helistan kui Eesti poole teel!
Kuram et varem teemat ei märganud, ma ju olin Eestis.


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audimees001
huviline



Registreerunud 10.03.11
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.07.14 18:38 Tsiteeri


Selle volvo müügikuulutuse telefoninumbrit googeldades leidsin kasutaja siit foorumist kelle kuulutuste all on sama number!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 17.07.14 04:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audimees001
Selle volvo müügikuulutuse telefoninumbrit googeldades leidsin kasutaja siit foorumist kelle kuulutuste all on sama number!


Kui tälelepanelikult vaadata youtube video läbi, siis selle lõpus me saame näha ka volvo müüa näo või ma eksin?

Edit 18.07.2014: sellel postitusel pole põhjust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raygo226
huviline



Registreerunud 05.09.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 17.07.14 22:26 Tsiteeri


Mina olen siis see kes seda Volvot siin müüs. Minu nägu seal videos pole ja pole ka vargusega seotud. Alatu laim minu pihta! Ostsin auto eelmine nädal, politseile on isikud teada, kellele auto varguse hetkel kuulus. Palun minu pihta suunatud laim kustutada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 18.07.14 06:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raygo226
Mina olen siis see kes seda Volvot siin müüs. Minu nägu seal videos pole ja pole ka vargusega seotud. Alatu laim minu pihta! Ostsin auto eelmine nädal, politseile on isikud teada, kellele auto varguse hetkel kuulus. Palun minu pihta suunatud laim kustutada!


Sorri, AGA sellest et väidetavalt politsei teab on vähe kasu. Kustutan siis kui mina saan teada kelle käes oli see masin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raygo226
huviline



Registreerunud 05.09.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.14 07:17 Tsiteeri


Kui Volvo uus omanik veel ümberkirjutanud pole, siis võibolla saad tema käest nime teada, sest auto käis minu käest läbi ostu-müügilepingutega (tema oli ostnud lepinguga, müüs mulle lepinguga ja mina omakorda edasi). Endale ei hakanud nime kirja panema, sest politseile peaks isik teada olema. Samas ega ma ei viitsi ka enne uurida, kui minu kohta laim kustutatud on.
Praeguse seisuga tembeldad Sina siin mind kütusevargaks ja valeks isikuks! Mõtle peaga vähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.07.14 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raygo226
Kui Volvo uus omanik veel ümberkirjutanud pole, siis võibolla saad tema käest nime teada, sest auto käis minu käest läbi ostu-müügilepingutega (tema oli ostnud lepinguga, müüs mulle lepinguga ja mina omakorda edasi). ...

Aga muidu selline on korrektne tegevus või?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 18.07.14 07:33 Tsiteeri


Nii on ju väga hea autosid ja kütust varastada, kui enda nimel auto ei ole.


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 18.07.14 08:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raygo226
Kui Volvo uus omanik veel ümberkirjutanud pole, siis võibolla saad tema käest nime teada, sest auto käis minu käest läbi ostu-müügilepingutega (tema oli ostnud lepinguga, müüs mulle lepinguga ja mina omakorda edasi). Endale ei hakanud nime kirja panema, sest politseile peaks isik teada olema. Samas ega ma ei viitsi ka enne uurida, kui minu kohta laim kustutatud on.
Praeguse seisuga tembeldad Sina siin mind kütusevargaks ja valeks isikuks! Mõtle peaga vähe.


Mis puutub kütuse vargust, panin mööda. Anna andeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 18.07.14 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Nii on ju väga hea autosid ja kütust varastada, kui enda nimel auto ei ole.


Eriti kui on teise auto numbrid ees, siis ka tanklas saab tasuta kütet...on mugav?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djcannabiz
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro , Audi 80 coupe 2dr , Audi V8

postitati 19.07.14 15:25 Tsiteeri


Samas tekib küsimus...

Nimelt miks antud kodanikul on veel võimaldatud AC foorumis oma kaupa parseldada kui paistab probleemne isik olevat ning müüb kahtlase päritoluga/seisukorras kaupa?
Nimelt värske topic varuosade foorumis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.4% - SQL: 29.6%]