Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: juhtimisõiguse äravõtmine (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 10887)
jukzzzz1
huviline



Registreerunud 07.03.14
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.14 14:07 Tsiteeri
juhtimisõiguse äravõtmine



Tsitaat:
terv! juhtus siis selline asi et jain joobes soitmisega vahele ning tuli otsus: juhtimisoiguse aravotmine 5 kuuks. oman esmaseid lube. kas see tahendab siis seda et viie kuu parast saan load tagasi ja voin rooli istuda?

Tere! Juhtus siis selline asi, et jain joobes soitmisega vahele ning tuli otsus: juhtimisoiguse aravotmine 5 kuuks. Oman esmaseid lube. Kas see tahendab siis seda, et viie kuu parast saan load tagasi ja voin rooli istuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jukzzzz1
huviline



Registreerunud 07.03.14
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.14 14:08 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KKaaleste
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.14 14:14 Tsiteeri


Esmased load? Minuarust pead minema järelkoolitusele 250 eur.- ja siis uuesti eksamid tegema. Ma ei ole 100 protsenti kindel. Mul oli kiiruse ületamine(võeti load), seejärel ilma lubadeta ületamine - järelkoolitus pluss eksamid uuesti. Olid ka esmased load. Uuri, helista !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 15.04.14 14:17 Tsiteeri


Päris kindlasti pead uuesti tegema eksamid, kuid järelkoolituse osas 100% kindel ei ole.

EDIT: Kui nii jätkad, võetakse sul ka postitus õigus ära varsti siin foorumis. Alustada võiks "Shift" nupu kasutamisest lause alguses. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spool
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.14 15:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jukzzzz1
terv! juhtus siis selline asi et jain joobes soitmisega vahele ning tuli otsus: juhtimisoiguse aravotmine 5 kuuks. oman esmaseid lube. kas see tahendab siis seda et viie kuu parast saan load tagasi ja voin rooli istuda?


Kahju, et ainult viieks kuuks võeti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 15.04.14 15:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spool
Tsitaat:
Algselt postitas: jukzzzz1
terv! juhtus siis selline asi et jain joobes soitmisega vahele ning tuli otsus: juhtimisoiguse aravotmine 5 kuuks. oman esmaseid lube. kas see tahendab siis seda et viie kuu parast saan load tagasi ja voin rooli istuda?


Kahju, et ainult viieks kuuks võeti.


Tahtsin sama õelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 15.04.14 15:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jukzzzz1
mina sain aru nii et aravotmine st viieka kuuks juhtimisoigus ara voetud ehk viie kuu prst on oigus olemas ehk voin jalle soita?


Kui viie kuu pärast oled kaineks saanud siis on lootust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 15.04.14 16:17 Tsiteeri


Võin suhteliselt täpselt sulle kirjutada sellel teemal, sõbral oli mingi hetk selline probleem.
Tegemist esmaste juhilubadega, võeti ära 4 kuuks.
Kõigepealt pead tegema ära järelkoolituse- mingi 250 - 300 euri :)
Seejärel arkis uuesti teooriaeksam ja sõidueksam :)
Seejärel saad uuesti esmased load ja ilusti 2 aastat vahtralehega liigelda.
Lõpuks kulub raha kokku rohkem kui b- kati tegemine üldse maksab.
Seega edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 15.04.14 16:42 Tsiteeri


Arvuta välja ka, kui palju oleks too sõit taksoga odavamaks läinud. Kahju, et sul autot ära ei võetud.
Nüüd järelkoolitusel pane kõrva taha ka millises olekus ei tohi autot juhtida, kulub ära.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
miqu
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0TDI

postitati 15.04.14 16:48 Tsiteeri


Liikluspsühholoogid peaksid ka Eestis tasemel olema, kui juba kulutamiseks läheb siis ei võta tükki küljest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 15.04.14 16:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Arvuta välja ka, kui palju oleks too sõit taksoga odavamaks läinud. Kahju, et sul autot ära ei võetud.
Nüüd järelkoolitusel pane kõrva taha ka millises olekus ei tohi autot juhtida, kulub ära.

Küll järgmine kord võtavad. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jukzzzz1
huviline



Registreerunud 07.03.14
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.14 17:00 Tsiteeri


Mida te kammite nüüd? Ma lihtsalt tahtsin teada kas peab uuesti tegema või mitte ning sain juba oma vastuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 15.04.14 17:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Arvuta välja ka, kui palju oleks too sõit taksoga odavamaks läinud. Kahju, et sul autot ära ei võetud.
Nüüd järelkoolitusel pane kõrva taha ka millises olekus ei tohi autot juhtida, kulub ära.

Küll järgmine kord võtavad. :)


Ei tea, kuidas seadused ette näevad, kas saab ära võtta, kui pole auto omanik (vähemalt jääb mulje, et pole siiani seda autot välja ostnud, sest alles veel eile kirjutas, et ei suuda kahe auto vahel valida...).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jukzzzz1
huviline



Registreerunud 07.03.14
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.14 17:05 Tsiteeri


Vahele jäin üldsegi Ford Mondeoga :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 15.04.14 17:15 Tsiteeri


Teadmata küll teemaalgataja vägitegusid ja õigustamata tegelikku roolijoomarlust on minu meelest täiesti ebanormaalne mis meil siin jeestis toimub, need "roolijoodikute" suured arvud ja riigikassa täienemine saadakse suuremas osas õhtul 2 õlut joonud tegelaste hommikuse mõõtmise najal. Minu teada mitte kusagil maailmas sellisel moel "roolijoodikuid" ei püüta, ainult meil on see võimalik, sest kajastab suurepäraselt miilitsa "head tööd" ning on ühtlasi ka mugav, sest missugune militsionäär see ikka tahab laupäeva õhtul tegelikult ohtlikke lääbakil tüüpe püüda.

Veel paar aastat tagasi oli ka maanteeameti lingikogust leitav statistika mis näitas, et roolijoodikute põhjustatud õnnetuste tõenäosus on nädala alguspäevadel tühiselt väike, hüppeliselt kasvab reede-laupäeva õhtul. Ka on uuringute põhjal tuvastatud, et natuke vindine juht ei ole kainest olulisel määral ohtlikum.
Praeguseks on see statistika netiavarustest kadunud? Miks?
Mis päeviti ja mis kellaajal toimuvad "kõik puhuvad" reidid? Miks?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 15.04.14 17:16 Tsiteeri


Potentsiaalne mõrvar oled ikkagi tänu oma käitumisele. Loodan Teie õppimisvõimele ja edaspidi ka teiste keelitamisele sellise teguviisi suhtes. Edukaid autovabasid kuid!


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 15.04.14 17:27 Tsiteeri


ferdinand Ma olen täitsa selle poolt, et esmaspäeva hommikul roolijoodikuid püüda. Kuna esmaspäeva hommikuti saadakse neid ka kõige rohkem kätte ja siis on lootust, et neid on nädalavahetusel vähem liikvel.

Tänapäeval on alkomeetri hind ikka väga odav võrreldes muude kuludega auto pidamise juures (kindlustus, ülevaatus, kütus, rehvid, varuosad) jne. Kui tõesti meeldib kärakat lasta ja ka autoga sõita siis oma lollus kui alkomeeter ostmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djcannabiz
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro , Audi 80 coupe 2dr , Audi V8

postitati 16.04.14 07:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Arvuta välja ka, kui palju oleks too sõit taksoga odavamaks läinud. Kahju, et sul autot ära ei võetud.
Nüüd järelkoolitusel pane kõrva taha ka millises olekus ei tohi autot juhtida, kulub ära.



See on hea lause.
Tuletab meelde kui arvutasin ka välja "sõbra" omavolilist sõitu minu tibuga.
Veits üle 2.5euri meeter läks maksma ja 2000m oli.


Keegi võiks üldse selle teema kinni panna tegelikult ja roolijoodikult üldse sõnaõigus võtta siin.
Vihkan selliseid tegelasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.04.14 10:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rulamees
ferdinand Ma olen täitsa selle poolt, et esmaspäeva hommikul roolijoodikuid püüda.


Mina olen ka selle poolt.

Samas ma olen absoluutselt selle vastu, et igasugune miilitsaline tegevus toimubki vaid esmaspäeva hommikuti, muul ajal, eriti nädalavahetuseti, pole ühtki miilitsat mitte kusagil näha.

Ja olen absoluutselt selle vastu, et vastuvõtul pokaali veini joonud ja pärast autorooli istunud kodanik automaatselt mingiks paduroolijoodikuks tembeldatakse.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 16.04.14 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Ja olen absoluutselt selle vastu, et vastuvõtul pokaali veini joonud ja pärast autorooli istunud kodanik automaatselt mingiks paduroolijoodikuks tembeldatakse.

Ära nüüd liialda, loe ikka hetkel kehtivad seadused läbi ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.04.14 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ära nüüd liialda, loe ikka hetkel kehtivad seadused läbi ;).


Ei liialda.
Seaduse järgi eristatakse joovet ja alkoholi tarvitamise tunnuseid. Mistahes ajakirjandusstatistika võtab alati miilitsaoperatsioonide tulemused kokku roolijoodikute avastamisena, ehkki seaduse mõistes võibolla ühtegi joobes juhti ei avastatudki.

Arvasin, et on vaid aja küsimus, mil teema üles tõstetakse ja seaduste tasandil ära muudetakse, sest võib arvata, et operatsioonidesse satub tihti ka "tähtsaid" tegelasi ja ausaltöeldes imestan, et kui kaua meil saab selline hoogtöö kesta. On ilmselge, et liiklusturvalisusega sel olulist seost ei ole.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 16.04.14 13:29 Tsiteeri


Täielik null tolerants peaks ikka säilima. Keda kotib, et sa ilma veinita ei saa lõunal praadi nosida, kurat joo mahla või vett. Inimesed on nii erinevad, et pokaal veini võib mõnele juba piisav olla, et reageerimis aega rikkuda. Mis varsti hakkab seadust muutma, et kui kiire on siis võib natuke kiirust ka ületada? See viimane lause võibolla ei sobi teemasse, aga kui on 0 siis on 0. Oma veini, õlut ja jumal teab mida võid õhtul kodus ka lakkuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 16.04.14 13:37 Tsiteeri


Selle teemaga tuleb kohe meelde see, kuidas enamus eestlaseid kirub vene rahvusest isikuid kes siin elavad. Neile ju tuletame kogu aeg meelde, et kui tahad siin elada, õpi eesti keel ära. Keegi ei vaidle vastu meie hulgast. Nüüd aga on Eestis ka seaduslik sõita 0 promilliga, aga ikka leidub tegelasi kes sellega nõus ei ole. Neile ma ütlen sama, mida mõtlen ka nähes umbkeelset eestivenelast - KOLI ÄRA, KUI EI MEELDI!
Soomes vist on 0,5. Kui see on sulle elutähtis, siis aga palun. Tallink viib mõne euro eest kohale ja saad iga õhtu vastuvõttudel käia ja pokaali peeti sisse kallata.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 17.04.14 11:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
KOLI ÄRA, KUI EI MEELDI!


See on hea lause. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.4% - SQL: 32.6%]