Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Poleerimine ja keemiline puhastus Tartus(UUED HINNAD) (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 13682)
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 28.02.05 13:53 Tsiteeri
Poleerimine ja keemiline puhastus Tartus(UUED HINNAD)



www.meiepoleer.com
Hinnad:
poleerimine 500.-
salongi keemiline puhastus(märg)=400kr
Audi klubi liikmetele on auto täis hooldus 800 krooni!Sinna kuuluvad:
1)poleerimine
2)salongi keemiline

asub Tartus,betooni4
info 5666-7528


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 28.02.05 16:04 Tsiteeri


kindlasti ette helistada sest päeval kuni kella 17.00 tehakse tavapesusi!!!Poleerimise ja keemilise puhul on vajalik aja broneerimine!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 12.03.05 11:06 Tsiteeri


www.meiepoleer.com


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.05 16:28 Tsiteeri


Kas klubilastele alet ka tuleb? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 14.03.05 20:22 Tsiteeri


klubikaaslastele ongi 1000- auto täis hooldus!Võõrale on 1300.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 14.03.05 21:21 Tsiteeri


/me muigab :D
poleerime MUSTA värvi autot nii ca 5-7 h, salongi keemilist teeme ca 3 h ja motopesu nii muuseas ja see kõik maksab 1 tuhat eesti raha ?
Väärt pakkumine, oma tartu sõbrad saadaks teile ka 1.3 kilo eest ;)
Aga ...... keegi on sealset tööd juba "käega katsunud"
Või ma ei saa aru poliitikast, omal juba ysna madalaks aetud hinnad ja asjad, aga NIII alla ei saa isegi Tartus asju ajada :D


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 15.03.05 08:05 Tsiteeri


mul ka sama küsimus, et kas keegi on seal käinud???

Kui hinnast rääkida siis on Tartu suht hinnatundlik piirkond. Kuna linn ka küllalt väike ja pole probleem käia teises linna otsas (näiteks kasvõi supilinna pesulas 50 eegu eest), eelistades seda ntx jazz kiirkäsipesulale kus pesu hind 150.-
jazz´is muidugi pole ma kunagi järjekorda näinud, minetea ehk pesevad lihtsalt nii kiiresti, et järjekorda ei tekigi :D
aga noh jazz´i poleerimine 1800 tundub küll kallis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 15.03.05 10:04 Tsiteeri


et tööd oleks peab ka hind olema odavam...aga jah kuna koht veel alles 1kuu vana siis põhiliselt on tööd meile pakkunud vaid autoaiad!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 04.04.05 15:11 Tsiteeri


audiklubi liikmetele on koguaeg auto täishooldus 1000.-
võõrastele aga 1200.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

cool.gif postitati 14.06.05 10:11 Tsiteeri


autod suveks läikima!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 03.09.05 12:42 Tsiteeri


audiklubile siis nüüd 800.- täis komplekt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 19.10.05 22:14 Tsiteeri


up


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 20.10.05 07:03 Tsiteeri


mida te nimetate poleerimiseks, 500 krooni eest kulub korraliku töö puhul erinevaid vahendeid ning protsess kestab laias laastus päeva


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 20.10.05 09:39 Tsiteeri


Teeme samamoodi nagu enamus tartu kohtadest ainult odavamalt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alts20
huviline



Registreerunud 28.09.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

wink.gif postitati 28.10.05 22:08 Tsiteeri


Absolutiga nõus.
seda ma isegi vaatasin et kuidas nii.

pigem on selle raha eest vahatamine äkki


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 29.10.05 12:41 Tsiteeri


poleerimine+vahatamine+salongi(Märg)keemiline pesu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 08.11.05 17:43 Tsiteeri


ehk seletad mis vahenditega(tootja) on võimalik poleerimine+kemm teha 800-ga ning ka seda mis aeg teil selleks kulub?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
palmsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Harjumaa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 3,3Tdi Q

postitati 08.11.05 17:53 Tsiteeri


Hinnad nagu muinasjutumaal :P
Kuigi jah nagu eelpool juba mainitud, siis tõesti kogu selle vaha, poleerimise ja igasugu muu pesuvärgi vahendite hinnad peaks kuskile selle hinna tasemele jääma! Et kas töömehed teevad tasuta tööd?
Käisin Tallinnast 40km kaugusel, kohas kus pakutakse ka sarnast teenust kuid hinnad...... mnjahh, puhtalt poleerimine maksab seal 1500 eesti raha.


Kes pärast naerab..... ei saanud kohe naljast aru :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 08.11.05 17:58 Tsiteeri


Huvitav, kas keegi klubilistest ei ole antud teenuseid juba kasutanud ja oskaks siin teemas oma kogemusi jagada?


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 08.11.05 20:42 Tsiteeri


Mul on plaan see külastus ette võtta millalgi, aga hetkel kogun veel raha - minu jaoks on ka 800 eek summa.

Mul on hirm, et selle suure "liiga soodsa" hinna üle virisemise peale tõstavad tegelased lihtsalt hindu... ;(
Ma saan muidugi aru, et korralikud vahendid maksavad ise juba sinnakanti, aga mul ei ole läikiv s8, mis võiks veel läikivam välja näha, vaid tavaline kriimuline igapäeva liikur, mis võiks kah vahest veidi värskem välja näha - seega minu jaoks on hinnaklass paigas.

Edit: vaatasin just xls formaadis hinnakirja kodulehel ja seal on järgnev rida:
» Hindadele lisandub käibemaks

Veebivariandis seda lauset pole, aga hinnanumbrid on sama?!
Maagiliselt odav hind võib sedasi veel muutuda...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tauno666
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 27.09.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: RS4

postitati 08.11.05 23:40 Tsiteeri


Mingi aeg kindlasti tõusevad aga hetkel pole veel plaanis!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 08.11.05 23:43 Tsiteeri


Poleerimine pole kerge lapiliigutus, see on mitu tundi vastutustundlikku rasket füüsilist ja tolmust tööd. Mina isiklikult ei võta alla 1.5k masinat kätte ka, kuigi olen seda tööd piisavalt teinud. Enamasti tuleb auto üle poleerida 3 erineva pastaga. 800 eest poleerimine + kemm... hmm... isegi, kui töö käiks kuskil isiklikus garaazis, kus vanemad maksavad elektri ja muud kulud ning kogu käive läheks kasumiks, oleks see hind veel räigelt odav. Ootan pikisilmi järelkaja kelleltki, kes seal käinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 12.12.05 12:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
mul ka sama küsimus, et kas keegi on seal käinud???

Kui hinnast rääkida siis on Tartu suht hinnatundlik piirkond. Kuna linn ka küllalt väike ja pole probleem käia teises linna otsas (näiteks kasvõi supilinna pesulas 50 eegu eest), eelistades seda ntx jazz kiirkäsipesulale kus pesu hind 150.-
jazz´is muidugi pole ma kunagi järjekorda näinud, minetea ehk pesevad lihtsalt nii kiiresti, et järjekorda ei tekigi :D
aga noh jazz´i poleerimine 1800 tundub küll kallis.



Lisan siis mõningad laused Jazz Kiirkäsipesulast. Olen seal vahetuse vanem.
Poleerimist me Veel ei teosta, hind saab kallis olema kuna ka töö on korralik ja minu arvates on hind isegi Väga odav. Õige poleerimine kestab 2 nädalat niiskes kohas ja maksab ~25 000.- ! Seega saaks neid praeguseid nn "poleerimisi" lihtsalt natuke poleerimist meenutavate vahenditega vahatamiseks nimetada.

Jazzis On järjekorrad. Sõida sealt mööda mõnel ilusal päeval ja sa ei saa isegi tanklasse sisse kuna ukse taga on ~20 autot - minu kõige hullemal päeval oli nii. Päeva peale peseme (so 7-23) ära ~200 masinat sinna juurde sisepuhastused ja muud värgid.

Hindadest seda, et jah, need on Kallid aga seda ka põhjusega - meil käib siiski tartu koorekiht. Olemas on kohvik ja kõik mugavused kuluva aja võimalikult hubaseks viitmiseks.


Selle kohta saate te muidugi öelda, et Ma kiidan ju ikka seda, kus ise töötan aga sorry, ma ei lähe kohta, kus ma peaksin ise väljas külmetama, kus ei vastutata selle eest, kui mõni liivase lapiga mu 2 millise auto kriime täis kisub ja kus pretensioonide peale Sind välja naerdakse. Meil on olemas täis kindlustus ükskõik mis juhtudeks - õnnetusi on ka olnud - küll peegleid läinud ja iluliiiste aga need on omanikele alati ka kinni makstud/uus tagastatud, paigaldatud.

Salongi keemiline pesu. Ma ei kujuta ette, mida tehakse selle 400.- sees. Meil on hinnaks 1000.- sõiduauto. Riidesisuga istmed pestakse, loputatakse jne.. Nahksisu pestakse ja õlitatakse. Siis tehakse põrand(ad), lagi, plastosad, klaasid ka. Terve auto sisu koos ustevagedega saab puhtaks - auto tagastatakse omanikule kuivalt. Nii mõneski kohas on kuuldavasti auto kätte saadud märjalt. Siinjuures ei kujuta ma ka ette, kuidas saab auto kuivatada ~4 tunniga.
Meil tehakse ainuüksi keemilist ~8h plus siis sama palju kuivamist, kui mitte rohkem.
Aga jah, võibolla ma olen lihtsalt harjunud selle teenusega, mujal ma ise käinud kordagi ei ole.

Lõppeks siis väike reklaam ka, et postitasin kunagi ammu teema, et AC liikmetele saan pakkuda -25% hinnast, vastukaja sellele polnud, asi jäi katki. Muidugi mõnele mehele siit ma siiski olen teinud seda alet ja nurisemist ka kuulda ei ole olnud.
Aga mis siis on selle 150.- sees (150/112.5). Kõigepealt läheb šhampoon peale, siis tehakse matid puhtaks, siis loputatakse survepesuriga maha, šhampoonsid, uuesti peale ja nuustikuga kallale - kõigepealt katus ja klaasid, siis järjest allapoole. Täiesti alumine osa tehakse teise nuustikuga. Peale seda läheb vaha peale, kuivatusmasin üle ja paberiga klaasid/lapiga auto kuivaks. Külmal ajal paneme juhiukse tihendile silikoni, et see ei külmuks. Lõpuks matt ukse ette ja ready to go.

Tuli pikk ja kindlasti ka OT jutt aga loodetavasti sai lahti seletatud ka mõningal määral, milline peaks üsnagi kvaliteetne pesu välja nägema, tähelepanu pöörata ja mida jälgida.


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 12.12.05 13:34 Tsiteeri


ma kirjutasin selle jutu tegelikult päris ammu. Jazz oli siis alles turule tulnud Tartus ja tundus tiba kallis. Tore kui seda koorekihti niipalju on ja tegelikult olgem ausad, endalgi majanduslik olukord pisut teine kui märtsis, aga jah koorekihist on asi veel väga kaugel :D

Seda kuivatamise lugu ja sisepesu juttu usun täielikult. Kusjuures olen suht tihe klubi lugeja aga seda AC 25% alet pole miskipärast näinud. Tundub, et tuleb siiski endal läbi astuda ja proovida. Oot meenus mingi teema kus oli mingisugusest sooduskaardist juttu.

Nägin kunagi Laine Jänest ka seal ootamas kui ise carstopis käisin. Niiet linnapea käib ka seal. Koorekiht järelikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 12.12.05 18:10 Tsiteeri


Seept see sama teema tegelikult oligi. Alguses oli idee, et kui tuleb palju klubilisi kokku, siis teeme kaardi, sedasi on endal palju lihtsam järgida, kes on klubiline ja kes mitte.
Osavõtjate peaaegu täieliku puudumise tõttu panin hiljuti teema lukku! Mõnele, keda tean, teen seda soodustust siiski :)


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.3% - SQL: 35.7%]