Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Liiklustrahvi vaidlustamine (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 7509)
kristo57
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 1.9 85kw

postitati 23.10.14 19:44 Tsiteeri
Liiklustrahvi vaidlustamine



Mul küsimus liiklustrahvi vaidlustamise kohta. Lugu on selline, et sain pühapäeval trahvi kuna väidetavalt sõitsin punase tulega üle ristmiku. Nõustusin kiirmenetlusega ja rikkumisega, kuna ühest foorist sõitsin küll üle nii, et roheline oli paar korda vilkunud ja mõtlesin, et ju siis läks punaseks ning ei hakanud vaidlema. Täna samast kohast sõites avastasin, et seal teel, kust mina tulin, polnudki foori ning protokolli kanti vale asukoht ning ristmik (nimeliselt), kust mina üldse ei sõitnudki. Küsimus ongi, et kas on mõtet edasi kaevata kui ainuke tõend on kaasreisija tunnistus, et sealt ei sõitnud ning mentide videosalvestus (iseasi, kas seda saab kasutada asitõendina? ), aga ma ei ole kindel,e t seal kõik vajalik materjal peal on. Teine asi on see, et kas selle sama video põhjal on võimalik on määrata uus trahv kui tulebki välja, et sellest teisest ristmikust siiski punasega üle sõitsin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.10.14 19:54 Tsiteeri


Palju trahv oli?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kristo57
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 1.9 85kw

postitati 23.10.14 20:00 Tsiteeri


50€. Mitte et see nüüd nii suur summa oleks, vaid lihtsalt pole mõtet vale asja eest ka maksta. Kui nii võtta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.10.14 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kristo57
50€. Mitte et see nüüd nii suur summa oleks, vaid lihtsalt pole mõtet vale asja eest ka maksta. Kui nii võtta :)

No mina sinu asemel säästaks oma närve ja ei hakkaks nendega vaidlema.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 23.10.14 20:02 Tsiteeri


Siin kõik kirjas. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 23.10.14 20:57 Tsiteeri


Kui viitsimist ja närve siis võiks ikka vaidlustada ja kui protokollis on vale asukoht ka märgitud. :D

Paar aastat tagasi kuskil ida Eestis oli juhus kus politseinik kirjutas protokilli, et juht oli kerges jopes ja sellise kirjavea tõttu pääses karistusest.


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siim1314
klubiliige



Registreerunud 12.04.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2006 171kw

postitati 23.10.14 23:23 Tsiteeri


Kui vähegi viitsimist siis ma uuriks küll seda asja natukene lähemalt. Üks asi on trahvi summa, teine asi on märk mis aastakese kehtivana registris tiksub.
Sõber siin võitles ka kunagi nendega- politsei arvas et ületas ristmikku kollasega, sõber oli kindel et roheline. Ja sai võidu nende üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 24.10.14 02:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: kristo57
50€. Mitte et see nüüd nii suur summa oleks, vaid lihtsalt pole mõtet vale asja eest ka maksta. Kui nii võtta :)

No mina sinu asemel säästaks oma närve ja ei hakkaks nendega vaidlema.

Sõbral juhtus samalaadne juhus ja kuna oli valesti protokoll vormistatud, pääses trahvist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.14 06:39 Tsiteeri


Enne tühja tallamise võiks uurida ka teisi dokumente-tõendeid, peale selle ühe kiirmenetluse otsuse. Iseasi, kas mitte kogemusi omav inimene nendest midagi välja oskab lugeda. Aga video vaatamisega saab igaüks hakkama ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 24.10.14 07:35 Tsiteeri


Vaidlustamise ja komisjoni minekuga peaks arvestama ka sellega, et trahvisumma, kui Sina ikkagi süüdi jääd, võidakse ka suurendada - kuni maksimumini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.10.14 08:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urki
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: kristo57
50€. Mitte et see nüüd nii suur summa oleks, vaid lihtsalt pole mõtet vale asja eest ka maksta. Kui nii võtta :)

No mina sinu asemel säästaks oma närve ja ei hakkaks nendega vaidlema.

Sõbral juhtus samalaadne juhus ja kuna oli valesti protokoll vormistatud, pääses trahvist.

Ma lihtsalt arvan, et nendele dokumentidele ja andmetele ligipääsemine ja asjaajamine võtab rohkem kui kolm tundi kokkuvõttes ja iga teine meist teeniks selle raha oma tööd tehes täis sama ajaga. Puht ratsionaalne põhjus sellise väikese trahvi korral, tegevus pole majanduslikult tasuv:P Emotsionaalset külge ja "õiglus tunnet" siinkohal ei arvesta.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 24.10.14 11:39 Tsiteeri


Suure tõenäosusega jääb sulle rahakotti 50€ alles, kui viitsid möllata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 24.10.14 11:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Summutaja
Suure tõenäosusega jääb sulle rahakotti 50€ alles, kui viitsid möllata.


Tänapäeval saab kõik avaldused saata ju e-postiga ja digi allkirjastatult, seega proovida võid, kui hakkavad ke...ma, siis võid käega lüüa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.14 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Vaidlustamise ja komisjoni minekuga peaks arvestama ka sellega, et trahvisumma, kui Sina ikkagi süüdi jääd, võidakse ka suurendada - kuni maksimumini.

Mis jutt see nüüd on? Esiteks ei eksisteeri juba ammuilma selline nähtus nagu komisjon ning ega ikka ei saa küll isiku olukorda raskendada selle eest, et ta edasi julgeb kaevata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 24.10.14 16:15 Tsiteeri


Vaidlustada tasub igal juhul. Kaotada ei ole mitte midagi peale sellele kuluva aja. Kui ristmik on ikkagi valesti märgitud ja militsionäärid seda viga ei paranda siis ma küll ei näe mingit võimalust otsuse tühistamata jätmiseks.

Edit: muidugi peab arvestama asjaoluga, et eesti on "õigusriik", st esimese astme kohtunikud, olles vaides teine aste (esimene aste on menetleja, st miilits), kasutavad ära asjaolu, et selliste vaidluste viimane aste on riigikohus, ning sinna ilma hirmsuure rahakotita asja ei ole (st mingi mõnekümne või mõnesaja jevroste otsuste vaidlustamine riigikohtusse ei jõua just seetõttu, et see maksab lõppkokkuvõttes tuhandeid) ning teevad teadlikult ebaseaduslikke otsuseid. Seega emotsionaalne aspekt on kohtus muidugi ülimalt oluline. Samuti on oluline missugune kohtunik asja menetlema satub. Ka kohtulahendeid lugedes on üsna selgelt näha missugune kohtunik militsionääridele töötab ning missugune on sõltumatu.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
crepesfood
huviline



Registreerunud 20.08.14
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.14 19:38 Tsiteeri


Kindlasti vaidlusta!


www.perrepro.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vibro
huviline



Registreerunud 01.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.14 20:59 Tsiteeri


Ma ei saanud aru kas sa sõitsid siis foori alt läbi või ei.
Kui ei siis mis seal videos on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 19.11.14 21:17 Tsiteeri


Kõigepealt küsi iseendalt, palju on sulle väärt üks tund sinu vaba aega. Kui tekib vähimgi kahtlus siis saada kuu peale see põhimõttelise vaidlemise idee ja usu - leiad sellele ajale palju mõistlikumat rakendust kui saada teada, et ametnikel on täiesti savi kui sa saadki peale pikki vaidlusi oma 50€ tagasi. Nad ainult tänavad sind selle eest, et neile jälle kunstlikult tööd juurde tõid, mida hiljem kõrgemale ladvikule raporteerida ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.6% - SQL: 44.4%]