Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi

Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: hoiatust firmaga Trans-Rem (Vastuseid: 49 | Vaatamisi: 20166)
AndraP
huviline

Registreerunud 24.11.14
Kasutaja on eemal

postitati 24.11.14 17:34 Tsiteeri
hoiatust firmaga Trans-Rem

Tahan jagada teiega ühte infot, lihtsalt teadmiseks... ajavahemikul 28 sept-13 okt. Oli meie auto Audi A4 Tartus paranduses, tegemist oli automaatkäigukasti vahetusega, auto oli sellel ajavahemikul firma Trans-Rem OÜ (tehase 21A, Tartu) valduses, kui me peale tööde teostamist auto tagasi saime, avastasime, et meie auto oli sõna otseses mõttes tühjaks tehtud, kadunud oli 2 tööriistakohvrit, navigatsiooniseade, e-sigaret, nuga... ja veel küllaldaselt pisiasju. Kõige huvitavama osana olid kadunud automakist cd-plaadid, huvitavaks teeb selle asjaolu, et plaate ilma võtmeta autost kätte ei saa. Firma Trans-Rem vastutust võtta ei soovinud, mis seal ikka, asi on omadega ka politseis.

Kuid tahaksin kõiki hoiatada selle firma eest, ma ei saa firmat süüdistada varguses, sest minu isiklik arvamus ilma tõenditeta ei oma tähtsust, aga saan süüdistada firmat hooletuses, sest just sellel ajavahemikul kui auto oli nende valduses need asjad minu autost kadusid, seega kui otsite autoparanduseks firmat siis mõelge enne kuhu oma auto viite, ja ärge tehke sama viga mis meie et oma asjad autosse jätate!!!

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige

Registreerunud 09.11.05
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 24.11.14 18:10 Tsiteeri

Kõik ilus ja "tore" aga reeglite järgi peaksid panema ka enda kontakti siis selle jutu alla kirja.

Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792
Autod hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ

Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline

Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 24.11.14 18:14 Tsiteeri

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=58157

AndraP
huviline

Registreerunud 24.11.14
Kasutaja on eemal

postitati 24.11.14 18:22 Tsiteeri
kontaktid

lisainfot saab andra@ariabi.ee

Jann
huviline

Registreerunud 07.08.05
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 24.11.14 19:25 Tsiteeri

Mitte mingil juhul ei õigusta vargust kui sellist, kuid kas poleks mõistlik oma kola enne kokku korjata, kui auto pikaks ajaks remonti viia? Ise jätsin viimati teleka peale kassikarvad, sõrmuse, südametunnistuse ja tolmu, kui remondist kätte sain oli puha läind, rsk :mad:

OOOO, VW, Seat, Skoda Diagnostika, ostuabi, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine ja palju muud. (uusim orig. Ross-Tech HEX-NET PRO V2 seade+uusim tarkvara VCDS 19.6.2). C6 2g navi ja C7 HN+ 8" Navi+MMI 2019 uuenduste kohta võib ka küsida. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Registreerunud 04.02.09
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 25.11.14 06:51 Tsiteeri

Olen lasknud Trans-Remis 5 kasti remontida ja kogemused väga positiivsed, aga jah eks nende suhtumisel omab ka tähtsust tutvused. Muidugi on huvitav et autos keegi sees käis kuna seal all parklas kus kõik autod seisavad on ööpäevaringne valve ja vaevalt et keegi sinna niimodi ligi pääseb et keegi ei näe kuna parkla ka suht hästi valgustatud ja ka kaameratega kaetud. Viimati kui oma S8 kasti tegin jätsin oma dokumendid autosse ja õhtul pool üheksa järgi minnes kutsuti mulle G4S kohale kuigi ütlesin töökoja meistile et võtan tagavaravõtmega asjad ära kuid valvur kutsus ikka välja. Äkki teemaalgataja käest küsiti oodatust suuremat summat remondi eest ja läks omavaheliseks nn tüliks ja nüüd üritab keegi kedagi muudmoodi maksma panna.

AndraP
huviline

Registreerunud 24.11.14
Kasutaja on eemal

postitati 25.11.14 09:31 Tsiteeri

Töötasu oli kokku lepitud, sellega polnud muret. Kui politseist vaatasime salvestisi, siis vahepeal viidi auto kaamera ulatusest ära. Loomulikult oleks võinud oma asjad autost kokku korjata, tagant järgi olen ma ka targem ja kindlasti järgmine kord kui kuhugi auto viin siis ka teen seda.

ash
huviline

Registreerunud 28.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 25.11.14 09:59 Tsiteeri

Osalt ma tahaks olla Sinu kui kannatanu poolt (sest isikule iga tema asi on ikka kallis, olenemata rahalisest väärtusesT), teisalt aga igati töökoja poolt. Kindlasti keegi oli suli ja varas, aga samas on ka Sinu poolt häbematu jätta autosse hunnik väärt esemeid ja siis hiljem loota, et töökoda hoiab hea selle eest, et Sinu tööriistakohvrid koos väärisesemetega minema ei jalutaks.

Aga mis siis, kui ei jalutanudki seal ? Kui Su auto oligi juba enne ripakil ja keegi käis puistas läbi, näiteks siis kui käigukast juba katki ja vedeles kusagil tänaval mõnda aega? Viisid auto sinna juba tühjana teadmisega, et asjad sees. Said tagasi aga auto tühi. See on lihtsalt näiteks!

Ütlen ka seda infoks, et ma ei oma mingit seost selle töökojaga, juhul kui loed välja mu kaitsetaktikat. Lihtsalt niisama normaalne on kui Sa lähed ujulasse ja Sa ei vea oma läpparit, Ipadi jms nodi ujula kappi vaid paned oma võtmed, rahakoti jms väikestesse valvega lukustatavatesse hoiukappidesse. Miks peaks keegi vastutama hunniku väärt kola eest sellises stsenaariumis?

Kui Sa loodad, et iga töökoda Sinu isiklikku vara sedasi valvama peab, siis järgmine kord kirjuta korralik A4 formaadis üleandmisakt, ja küll Sa siis näed, et Sind kohe kuupeale saadetakse ja palutakse see nodi autost minema viia Sul endal...

Mina kustutaks moderaatorite asemel teema.

Terv,
ash

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AndraP
huviline

Registreerunud 24.11.14
Kasutaja on eemal

postitati 25.11.14 10:15 Tsiteeri

Tööriistakohvrid olid autos sest auto viidi kohale treileri peal, jah navigatsiooniseade jäi autosse oma rumalusest, ma ei eeldati et firma peab minu vara eest vastutama, ja loomulikult kuna asi on ka politseis siis ma ei otsi süüdlast. Jagasin seda infot hoiatuseks, et kui te oma auto Trans-remi parandusse viite siis ärge jumala eest midagi autosse jätke. Sest töö suhtes ma firmat ei laida, töö mis vajalik oli tehtud, rahaline pool oli eelnevalt kokkulepitud. Selle kohta kaebusi pole.

RJanno
huviline

Registreerunud 05.08.14
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 2013

postitati 25.11.14 10:23 Tsiteeri

Mida te mehed ajate. Iseenesest mõistetav on ,et tööriistakohvrid autost ei kao kui auto töökotta remonti viite. Kus me elame?

real-illusion
huviline

Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 25.11.14 10:30 Tsiteeri

Minu arvates on ikka ajuvaba, kui autost cd-d ka juba kaovad. Äkki peab järgmine kord roolile ka keti lukuga panema ja mootorile jne?
Kuhu siis auto kaamera alast viidi ja mille pärast? Kui kõik muu kaameratega kaetud, siis järelikult ikkagi sisetöö ju.
Siililegi selge, et kui keegi tahaks varastada, siis tehakse see ka kaamera all julgelt ära. :) Pealegi ei piirduks keegi ühe autoga. Ühtlasi, kui ala g4s poolt kaetud, siis seal ka vast vastavad liikumisandurid. (Vähemalt enamasti) Valgustusega kohas, kus G4S-i valve ja kaamerad, ööpäevaringne valve, tundub küll, et suvaline Vassiili sinna tahaks vargile minna. :D

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Registreerunud 17.08.10
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 4x4 2,0TDI

postitati 25.11.14 10:57 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: RJanno
Mida te mehed ajate. Iseenesest mõistetav on ,et tööriistakohvrid autost ei kao kui auto töökotta remonti viite. Kus me elame?

Liituks ka selle arvamusega, et "defektiga" tooted on ikkagi vargad, mitte need, kellelt asju varastatakse, viimasel ajal kiputakse ühiskonnas rõhuma jah kuidagi sellele, et ise olid süüdi, et varastati või et selliselt jäetud asju peabki varastama, no ei ole nii.

Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahtisaar
klubiliige

Registreerunud 16.10.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 2.8 Coupe

postitati 25.11.14 11:11 Tsiteeri

Selle arutelu põhjal ei tohi üldse autot remondikohta jätta. virutatakse kogu täiega ära!!!!

real-illusion
huviline

Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal

postitati 25.11.14 11:12 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: ahtisaar
Selle arutelu põhjal ei tohi üldse autot remondikohta jätta. virutatakse kogu täiega ära!!!!

Hea, et autogi tagasi sai? :D

ash
huviline

Registreerunud 28.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 25.11.14 11:51 Tsiteeri

Ärge saage valesti aru - keegi ei õigusta vargaid. Riik kus elame, on paraku reaalsus mitte illusioon kus kuritegevus on ainult paberil. Pikan'pumehed on sellise lihtsa saagi peale ilmselgelt vägagi õnnelikud. See selleks.

Huvi pärast küsiks, kelle kätte võtmed jäid kui laibaka peal auto lasid ära viia ? Kas ise olid pidevalt kohal ? Ega ometi laibaka juht polnud ainus mees kes auto peale-maha ja võtmed üle andis?

Mul omal on isiklik kogemus tundmatu laibaka firmaga kui tasulisse parklasse auto viidi (valesti parkimine) ja veljed ära kriimustati nende poolt- hiljem püüdsin nagu tuult kõrbes, firma regatud Ida Virumaale, telefon mingi suvaline laua number ja ei ühtegi muud kontakti, aga Tallinna linn nendega koostööd tegi. Samuti ei suutnud ma ka üheltki võimuesindajalt ühtegi videot või kontakti välja meelitada mis peaks tõestama, et just nemad auto veljed ära kriimustasid - kuigi oli näha tõstmise jäljed rehvidel - velgedel.

Lihtsalt natuke mõtteainet.

terv,
ash

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 25.11.14 12:39 Tsiteeri

Mul söödi Revalis ükskord shokolaad autost ära ja teine kord kadus ka vahukustuti ära kui eelmine auto 2 kuud nende käes avariist paranes.:D
Aga teemaalgatajal ilmselt päris raske tagantjärgi tõestada, et asjad üldse autos olid ma arvan. Hapu lugu.

Kui on vajadus, leia lahendus!
AndraP
huviline

Registreerunud 24.11.14
Kasutaja on eemal

postitati 25.11.14 16:37 Tsiteeri

Võtmed said otse üle antud firmasse, seega treilajuht jääb mängust välja, sest sai kaasas oldud kui auto ära viidi, ta on veel vaid lisatunnistaja et kohvrid olid autos.

Kivitare
klubiliige

Registreerunud 28.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 25.11.14 17:06 Tsiteeri

Ash, hästi taaskord. Inimene tuleb hoiatama, sa hakkad kohe uusi teooriaid pakkuma. :-D
Kustutada siit midagi pole, seda enam, et lugu on omanäoline just selle kaamerate alt ära vedamisega.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JanariA4
huviline

Registreerunud 02.05.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Allroad 2004, 2.5 TDI & VW Jetta 2012 & Skoda Octavia RS III

postitati 25.11.14 17:46 Tsiteeri

Kui teenuse pakkuja on kliendilt auto üle võtnud, siis on 100% auto ka selle firma vastutada. Seal ei ole midagi vaielda.
Sealt edasi on juba iga firma enda maine kujundus, kuidas asju aetakse. Kui irvitab kliendile näkku, siis on see tema viis asju ajada ja vähemalt 1 kliendi on nad igaveseks kaotanud.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Registreerunud 27.05.03
Kasutaja on eemal

Auto: Neli marki VAG'i ja 4x4x4 :)

postitati 25.11.14 17:50 Tsiteeri

Endal selle kohaga samuti probleeme pole. Ka enda auto seal pea kuu aega seisnud ilma, et midagi kehva juhtunud oleks või midagi masinast kadunud oleks. Nii nagu andsin nii ka sain, ei vedanud ka ise konkreetsesse masinasse kuuluvaid vidinaid minema. Edasine poleks tegelikult siin teemas spekuleerida "mis oleks kui" stiilis, las organid möllavad ja kui tulebki midagi välja, siis soovitan teema algatajal ka lõpplahend siin kajastada.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragenor
huviline

Registreerunud 21.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1.8TQ

postitati 25.11.14 19:33 Tsiteeri

Huvitav on lugeda.
Mul seisis ka A8 seal parklas,üle kuu aja remondijärjekorras.
Pagass oli ilgelt kalastusvarustust täis,auto sain tagasi koos varustusega. :)
Teemaalgatajal väike ebaõnn.

VIP
huviline

Registreerunud 07.03.04
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V, A6 C6 Avant Quattro TDI, A6 C6 Allroad TDI

postitati 25.11.14 22:26 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Ash, hästi taaskord. Inimene tuleb hoiatama, sa hakkad kohe uusi teooriaid pakkuma. :-D
Kustutada siit midagi pole, seda enam, et lugu on omanäoline just selle kaamerate alt ära vedamisega.

Lihtsalt kasutaja Ash suudab näha asja ka teise mätta otsast.

Ekstreemne näide: Annan oma auto sinu kätte, et vahetaksid õli ära...ütleme 100eur eest. Sina annad mu auto töölistele edasi hoolduseks. Paari tunni pärast tulen autole järgi ja küsin: "Aitäh hoolduse eest, aga mul oli enne kindalaekas 5000eur, kuhu see kadus?". Lähed küsid tööliste käest: "Poisid, kes võttis 5000eur kindalaekast". Keegi ei nooguta. Tuled tagasi ja maksad 4900eur mulle? Kindlasti mitte ju.

Nüüd keegi tuleb kindlasti jutuga, et tegu ei olnud 5000euroga ja õlivahetusega. Põhimõte jääb ikka ju täpselt samaks. Või on mingi piir, kust maalt vastutus langeb ühelt osapoolelt teisele? Ei ole ju.

Isiklikult arvan, et eks mõni töölistest need kõrvale pani. Ja kui see on tõestatud, et enne need asjad autos olid, siis oleks ilus töökoja poolt need kinni maksta, kui nõutav summa on mõistlik. Samas saan täiesti aru ka töökoja seisukohast. Nemad pakuvad remonditeenust. Hoiukapi teenust pakuvad (raha eest!) muud ettevõtted. Häbiposti ma töökoda ei paneks. Seda teemat peaks käsitlema ikka lihtsalt meeldetuletusena, et endale väärtuslike asjade eest tuleb rohkem hoolt kanda.

Ma ei õigusta mitte mingil moel vargaid (kindlasti ei tee seda ka kasutaja Ash), lihtsalt alati tuleb korra ennast panna ka vastaspoole olukorda, et situatsiooni mõista.

epic
klubiliige

Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

postitati 25.11.14 23:20 Tsiteeri

Olge mõistlikud nüüd, uskumatu kaader. Selle jutu järgi tuleks käigukasti vahetuse ajaks igaks juhuks ka mootor eelnevalt maha võtta, muidu äkki keegi keerab küünlad maha ja paneb hiljem vanad asemele. Ja aku kindlasti ka. Ja kütust tuleks paaki jätta ainult topka-jagu. Muidu ise süüdi ju, jätsid nii palju siis. Piduriklotsidest ja klaasivedelikust ma ei räägigi.

real-illusion
huviline

Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal

postitati 26.11.14 03:33 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: epic
Olge mõistlikud nüüd, uskumatu kaader. Selle jutu järgi tuleks käigukasti vahetuse ajaks igaks juhuks ka mootor eelnevalt maha võtta, muidu äkki keegi keerab küünlad maha ja paneb hiljem vanad asemele. Ja aku kindlasti ka. Ja kütust tuleks paaki jätta ainult topka-jagu. Muidu ise süüdi ju, jätsid nii palju siis. Piduriklotsidest ja klaasivedelikust ma ei räägigi.

Osasi kommentaare lugedes tundub, et on täiesti normaalne pärast remonti, või sisu puhastust, kui saab sellise auto tagasi:

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/11/21/article-0-162526BF000005DC-771_634x441.jpg

Jann
huviline

Registreerunud 07.08.05
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 26.11.14 04:17 Tsiteeri

Kui pollar teid pokri paneb, loetakse ka kõik taskus olev ja küljes kõlkuv kola üle ja pannkse ilusti koos karpi. Seega võiks selle jama ära lõpetada ja oma vara eest ise hoolt kanda, kunnid.

OOOO, VW, Seat, Skoda Diagnostika, ostuabi, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine ja palju muud. (uusim orig. Ross-Tech HEX-NET PRO V2 seade+uusim tarkvara VCDS 19.6.2). C6 2g navi ja C7 HN+ 8" Navi+MMI 2019 uuenduste kohta võib ka küsida. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus

Mine lehekülje lõppu

XMB Audi Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2009
Täiendanud indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2016
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.3% - SQL: 73.7%]