Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi

Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: hoiatust firmaga Trans-Rem (Vastuseid: 49 | Vaatamisi: 20156)
Kivitare
klubiliige

Registreerunud 28.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 26.11.14 07:04 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: VIP

Lihtsalt kasutaja Ash suudab näha asja ka teise mätta otsast.

Jah, nõus. Aga siis kui kohe teema alguses oleks teise osapoole "mättaotsa vaatepilt" selgitatud. Ja seni on kõikidele sellistele "arvamistele" olnud konkreetne selgitus, mis kõik sellised väljaütlemised ümber lükkasid. Seni kuni pole teise osapoole vaatenurka selgitatud pole vist mõtet tühja paugutada?

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
RainerAK
huviline

Registreerunud 20.04.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.8 Quattro

postitati 26.11.14 08:22 Tsiteeri

Masendav, et mõned vennad siin õigustavad vargaid. Kui ma annan auto valduse üle remondiettevõttele, siis ettevõte ka vastutab auto ja selles olevate esemete eest. Ettevõtte omanike/juhtkonna ülesanne on tagada, et töötajad ei varastaks. Alati võib tööle sattuda keegi, kes ühel hetkel hakkab varastama nii ettevõtte kui klientide vara. Igas suuremas poes kontrollib turvafirma müüjaid sama tõsiselt kui ostjaid.

Endal pandi kunagi ammu ühes töökojas autost pihta varuratas, tööriistad ja C4 esimese tuuletammi õhuvõtuavade plastikrestid. Janni, ashi ja VIP-i loogika järgi olin ise süüdi, oleks pidanud autot remonti andes restid tasku panema ja varuratta kaenlasse võtma. Aga äkki oleks siis tagaiste pihta pandud?

Tol korral oli algul ka selline suhtumine, et mul nagunii polnudki varuratast ja tööriistu ja reste tuuletammi küljes. Aga ilmselt hakkasid ka teised kliendid kaebama ja pandi varjatud kaamerad. Mõne aja pärast saadi vargale jälile. Tegemist oli ettevõtte kauaaegse töötajaga, kes mingitesse võlgadesse sattudes oli piisavalt rumal, et hakata lisaraha teenima klientide autodest varastamise ja varastatu müügiga.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Registreerunud 07.08.05
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 26.11.14 09:12 Tsiteeri

Kui firma omanik koos politseiga suudab varguse tuvastada, on tore ja parim lahendus. Niikaua aga pole mõtet karjuda, kuna varastatud autosse mittepuutuvaid asju polnud n.ö. koos autoga üle antud või isegi mainitud, siis sorry, sõna sõna vastu.
Toon veel ühe näite: Kui lähed teatrisse ja jätad mantli taskusse 100 eur. Või siis ei jäta. Ja pärast pole seal midagi. Kuidas käitute ja vargust tõestate?

to RainerAK: Oma esimeses postis juba ütlesin, mis arvan varastest. Käsi maha oleks hea. Aga pilti tuleb laiemalt näha. Enne jäägu varas karistuseta, kui karistatakse süütut inimest.

OOOO, VW, Seat, Skoda Diagnostika, ostuabi, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine ja palju muud. (uusim orig. Ross-Tech HEX-NET PRO V2 seade+uusim tarkvara VCDS 19.6.2). C6 2g navi ja C7 HN+ 8" Navi+MMI 2019 uuenduste kohta võib ka küsida. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madisson
huviline

Registreerunud 30.01.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1.8T 2002

postitati 26.11.14 09:15 Tsiteeri

Elus võib igasugu asju ette tulla ja vaevalt oskas klient puksiiriga remonti minevast sõidukist ettenägelikult sellises olukorras kraami maha korjata.(Saan aru nii, et jäädi tee peale, mitte ei saadetud koduväravast) Autot ei pargitud Kopli Liinidele narkari maja ette. Ja ei läinud remonti mingisse nurgatagusesse nn. noname garaazi. Miskipärast jääb mulje, et meie riigis ongi normaalne nähe, et pisut lohakamad ja rumalamad tulebki paljaks varastada, läbi peksta ja kraavi vedelema jätta. Mis ajast selline suhtumine normaalsuseks saanud on? Džunglis elame või? Mina ei tea, mis seal garaazis juhtus ja kes keda varastas, aga parastavalt suhtuda inimesse, kellega nii läks on ilmselgelt üleolev ja alp.

Jann, teatrisse minek ja politseisse sattumine on head näited, aga esimesel juhul on tegemist ettekavatsetud sammuga, mille puhul saad vastavalt ettevalmistusi teha ja teisel juhul teab pätt arvestada sellega, et politseionu võib hakata taskuid sorima ning ei pane sinna midagi. Autoga kodunt välja sõites peaks nende näidete järgi kohandudes kogu salongi ja pagasniku puhtaks tegema, sest iial ei tea, millal auto katki võib minna. Igaks juhuks peaks proual käskima kaelakee ja sõrmused ka koju jätta. Tegemist ju polnud kodaniku enda poolt remonti viidud masinaga, millel korralik varastamist nõudev laadung peal vaid ootamatus olukorras remonti saadetud masinaga puksiiri peal, millel käis järgi ka firma esindaja nagu aru sain.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndraP
huviline

Registreerunud 24.11.14
Kasutaja on eemal

postitati 26.11.14 09:23 Tsiteeri

Ma ei karista kedagi ega ka ei süüdista, vaid hoiatan ja räägin oma kogemust. Firmaga on sellest räägitud, avaldus politseile on tehtud. Nii et kõik asjaosalised on saanud oma arvamust avaldada. See on lihtsalt infoks, et teistel nii ei läheks, ma ise sain sellest kogemusest ka kurva õppetunni ja olen edaspidi targem!

Jann
huviline

Registreerunud 07.08.05
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 26.11.14 09:47 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: AndraP
Ma ei karista kedagi ega ka ei süüdista, vaid hoiatan ja räägin oma kogemust. Firmaga on sellest räägitud, avaldus politseile on tehtud. Nii et kõik asjaosalised on saanud oma arvamust avaldada. See on lihtsalt infoks, et teistel nii ei läheks, ma ise sain sellest kogemusest ka kurva õppetunni ja olen edaspidi targem!

Muidugi, olen nõus ja saan aru, kuid kas Sa mõistad, et kui politseie vargust ei tuvasta ja nad puhtaks jäävad, võivad nad Sulle nõude esitada laimu eest ja maine kahjustamise eest ja mis kõik veel. Mina soovitaks seni mitte süüdistada varguses konkreetset firmat. Selle teema võiks seniks üldse maha võtta.

OOOO, VW, Seat, Skoda Diagnostika, ostuabi, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine ja palju muud. (uusim orig. Ross-Tech HEX-NET PRO V2 seade+uusim tarkvara VCDS 19.6.2). C6 2g navi ja C7 HN+ 8" Navi+MMI 2019 uuenduste kohta võib ka küsida. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
q_max
huviline

Registreerunud 11.05.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3.0TDIq '04

postitati 26.11.14 09:56 Tsiteeri

Loodan, et teema jääb siiski alles. Need kes leiavad, et firma pole milleski süüdi las seda arvavad. Usun, et enamus siiski ei ole sellega nõus ja tahaksid tulevikus olla tähelepanelikumad antud firma suhtes ning see teema oleks otsinguga leitav. Minu arvamus on, et see on täiesti haige kui ma pean hooldusesse ära antud autost kõik kindalaeka ja pagassi puhtaks tegema, nagu enne automüüki.
Kui laenad sõbrale autot ja ta teeb sul kindalaeka puhtaks, kas siis süüdistad ka iseennast ning oled sõber edasi?

jaiks
huviline

Registreerunud 21.02.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 26.11.14 10:08 Tsiteeri

Jann, teemaalgataja ei süüdista ju varguses otseselt firmat. Teema on ju selles, et selle firma territooriumil ja seal remondis oleku ajal kadusid autost asjad ja see info on oluline siiski. Võtmed olid töökoja käes, parklal oli valve. Kui sel ajal suudeti lasta auto tühjaks teha, siis on see ilmselge kliendi vara hooletusse jätmine. Autol ju muukimisjälgi ei olnud? Ilmselgelt tehti auto siis tühjaks tookojas oleku ajal või lükati auto parklasse ilma lukku panemata. Mina isiklukult olen küll huvitatud, et selline info oleks mulle kättesaadav. Ma lihtsalt ei usaldaks enda vara viia töökotta, kus hooletus on nii suur, et samal ajal kui keegi põhjaall mutreid keerab, tehakse ülemine pool autost tühjaks. Korralikus firmas ei tohiks saada ikka igasugused jorsid tänavalt töökotta või selle territooriumile jalutama ja asju ära vedama. Ja kui oli sisetöö hoopis, siis seda enam on see info oluline.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Registreerunud 28.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 26.11.14 16:08 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: q_max
Loodan, et teema jääb siiski alles. Need kes leiavad, et firma pole milleski süüdi las seda arvavad. Usun, et enamus siiski ei ole sellega nõus ja tahaksid tulevikus olla tähelepanelikumad antud firma suhtes ning see teema oleks otsinguga leitav. Minu arvamus on, et see on täiesti haige kui ma pean hooldusesse ära antud autost kõik kindalaeka ja pagassi puhtaks tegema, nagu enne automüüki.
Kui laenad sõbrale autot ja ta teeb sul kindalaeka puhtaks, kas siis süüdistad ka iseennast ning oled sõber edasi?

Tore. Tegelt on juba piisavalt üritatud tõestada, et meist keegi ei õigusta vargaid ja pigem tahaks käe maha lüüa kui võõra vara järgi isu tekib. Püüame ikka sellest osast aru saada.

Aga millest ma aru ei saa on see, et kuidas inimesed saavad olla nii naiivsed, et usaldavad oma isiklikke asju ja väärt asju võõraste inimeste valdusesse ? Jah, mina teen alati oma auto kindalaeka väärt asjadest puhtaks, samuti ei jäta muid olulisi asju autosse kui viin auto puhastusse või remonti. Miks peakski? Ahvatluse pakkumiseks, et siis hiljem imestada kui haiged inimesed meil ühiskonnas on ?

Ja Sinu viimane lause on juba rohkem naerurubriigist. Sul on siis toredad sõbrad, kui nad kõik juhututtavad on - Sa ju ise saad ikka aru, et remondikoha töötajad on Sulle võõrad, mitte sõbrad.

Ärge nüüd ikka utoopiliseks asja dramatiseerige. Tuletame veelkord meelde, et iga kriminaal on siiski kellegi naaber. Ja mitte kõik kriminaalid pole töötud, narkomaanid või niisama hulkurid. Kahjuks.

Terv,
ash

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Registreerunud 28.01.07
Kasutaja on eemal

postitati 26.11.14 17:47 Tsiteeri

Ma arvan, et see usaldus tuleb terve mõistuse alusest, mis peaks igal inimeseloomal avalduma umbes 2-3 aastaselt ehk ajal, mil hakatakse vahet tegema õigel ja vääral. Kui varastamine on usaldus on vale, siis oleme terve elu valesti elanud?

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Raika42
huviline

Registreerunud 16.11.08
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 26.11.14 18:40 Tsiteeri

Lugesin kõik ilusti otsast lõpuni läbi ja karp kukkus lahti.

Et siis kordame üle, tekitades hüpoteetilise stsenaariumi:
Sõidan autoga hommikul no näiteks teise linna tööle. 100 km kodulinnast sureb auto välja ja enam käima ei lähe.
Helistan infoliinile ja tuleb välja, et 5 km eemal on autoremondi töökoda, millel on olemas ka puksiir ja asub no näiteks bussijaama kõrval-oleks hea ise kohe bussi peale hüpata ja edasi sõita. Kutsun nad autole järgi, et masin remonti toimetada.
Ennem kutsumist, aga helistan sõbrale, et ta töölt vaba päeva võtaks ja mu asjade järgi sõidaks, kuna autos on paar pisikest tööriistakohvrit, tagavararatas, natuke cd-plaate ja muud sellist, mida ikka tavaliselt inimeste autos leidub.
Ootan sõbra ära ja laeme asjad ringi. Jumal tänatud, et mul on kaasas tööriistakohver, sest selles olevate tööriistadega saan auto küljest igaks juhuks lahti monteerida näiteks kliimaploki, MMI, esi- ja tagastange, valuveljed, peeglid koos klaasidega ja kõik muu sellise, mida kellelgi teisel vaja võib minna.
Vahepeal saab sõbra auto täis ja kutsun teise sõbra kaubikuga järgi, kuna S-i esitiivad on täielik defitsiit ja ka need tuleb maha kruvida, sest kurat seda teab, äkki kellelgi läheb vaja.
Lõpuks, viis tundi hiljem saab puksiir auto peale tõmmata ja meie õnnelikult kahe autoga kodu poole sõitma hakata. Tööle täna ei jõudnud, aga vahet pole- Mihkli südameoperatsiooni võib edasi lükata...
Hea tunne on- vähemalt ei ole enam midagi erilist peale mootori ja käigukasti auto küljest varastada. Ikkagi ise olen ju süüdi kui keegi auto tühjaks teeb.

tl470487
aeg maha

Registreerunud 06.07.11
Kasutaja on eemal

postitati 26.11.14 18:52 Tsiteeri

See juhtum on hea näitlik kaasus, mida tehti ning tegemata jäeti. Huvitav juhtum ka seetõttu, et pole üldsegi kindel, kas ka a la kasko-kindlustususest on sellise stsenaariumi juhul abi. Esmapilgul aga kvalifitseerub küll pagasi kindlustuse kasko alla. Seega kindlustage tulevikus pagas, kui tahate vastutust kergekäeliselt delegeerida. Muul juhul lihtsalt riskite nagu kaasusest saab järeldada.

- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
madisson
huviline

Registreerunud 30.01.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1.8T 2002

postitati 26.11.14 19:17 Tsiteeri

Jättes selle konkreetse ettevõtte hetkeks kõrvale, siis tuleks vahet teha kuritahtlikul hooletusel ja salajasel vargusel. On vaks vahet, kas lähen suurema rahasummaga kõrtsi, joon ennast seal täis ning hommikul avastan, et taskud tühjad või kukun libedal tänaval ja satun EMO-sse. Juhtumisi oli taskus ka patakas raha. Kuna lõin pea ära ja jäeti haiglasse jälgimisele, saan koju alles järgmine päev. Oma isiklike asju ja riideid kätte saades on raha kadunud. Esimesel juhul pole põhjust nurinat tõsta ja avalikult kaevelda - olin loll, mis loll. Teisel juhul pole vahet, kas varas oli kiirabiauto juht, garderoobihoidja või juhust kasutav varas, kes avatud uksest sisse põikas - see on räpane vargus ja kannatanut süüdistada oleks väga jabur.

Priit86
huviline

Registreerunud 30.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 26.11.14 19:24 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Niikaua aga pole mõtet karjuda, kuna varastatud autosse mittepuutuvaid asju polnud n.ö. koos autoga üle antud või isegi mainitud, siis sorry, sõna sõna vastu.

Mida sa ajad? Mis ma pean firmale kõik ette laduma, mis mul autos on? Selgelt ju kirjutatud:
Tsitaat:
Võtmed said otse üle antud firmasse, seega treilajuht jääb mängust välja, sest sai kaasas oldud kui auto ära viidi, ta on veel vaid lisatunnistaja et kohvrid olid autos.

Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha

Registreerunud 06.07.11
Kasutaja on eemal

postitati 26.11.14 19:33 Tsiteeri

Kannatada saaja võttis riski sellega, et üle-üldse asus pagasi vastutust delegeerima ilma, et oli selle riski maandamiseks eraldiseisvaid kokkuleppeid sõlminud. Nii võib ükskõik kellega juhtuda ning ükskõik, kus kohas. Ainult kindlustada saab selliste juhtumite katteks ning hea praktika on ka teenindusettevõtetel kindlustada nn kolmanda osapoole õnnetusjuhtumid, nagu näiteks just selline juhtum.
Siit tulebki asja/teenuse hind. Kas inimene tahab delegeeritavat riski ise maandada ning kuidas teenindusettevõtted tahavad omi kliente kaitsta. Võibolla see kindlustusmakse sellele firmale koos muude kindlustustega ongi marginaalne ja antud juhtumi najal teeb järeldusi? Miks mitte? Õppematerjali sellest kaasusest igatahes küllaga.

- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
joost
huviline

Registreerunud 16.09.14
Kasutaja on eemal

postitati 26.11.14 19:43 Tsiteeri

Kas siis remonditöökoda autol uksi lukku ei pane, kui tööde käigus on vaja vahepeal auto näiteks ööseks hoovi peale jätta?
Ma ei saa nagu sellest vargusest aru. Või olid aknad sisse löödud? Vastasel juhul, kuidas varastada auto tühjaks, kui aknad terved ja uksed lukus?

(nagu ma aru saan, siis vargus toimus ikka väljaspool töökoda, ilmselgelt ei hakkaks töötajad riskima paarisaja eurose kraami pärast firma tulevikuga)

Jama küll, kui auto lükatakse vahepeal suvalise avatud hoovi pääle ja uksed lahti jäetakse. Lohakus, mis muud. Neil peaks ikka mingi vastutus olema.

ash
huviline

Registreerunud 28.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 27.11.14 08:58 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Ma arvan, et see usaldus tuleb terve mõistuse alusest, mis peaks igal inimeseloomal avalduma umbes 2-3 aastaselt ehk ajal, mil hakatakse vahet tegema õigel ja vääral. Kui varastamine on usaldus on vale, siis oleme terve elu valesti elanud?

OMG..... :D mine siis istu Kopliliinidele maha, Ipad süles, Iphone ja rahakott pargipingil kõrval ja proovi usaldada kõiki värisevaid ja kahtlasi kes Sinust mööda jalutavad. Ära siis kaeble, kui asajdest ilma oled ja peksa ka veel saad. See on elu, mitte juturaamat.

Jabur on see, et tundub, et need kes siin üritavad midagi tõestada, on olemas nende jaoks ainult 2 värvi maailmas - must ja valge - Ja ülejäänud värvid on vahepealsed variandid, mis ei ole mõeldavad, sest neid pole ju näinud.

Get over! Maailm ongi paha ja reaalselt ongi olemas inimesed, kes iga päev kahjuks teiste tagant varastades, pettes, pekstes või hoopis teiste hooletusest oma elu elavad ja sellega raha ja elatist teenivad.

Ma pigem tahaks öelda, et mida hoolsamad on inimesed oma asjadega, seda enam me ise aitame kaasa kuritegevuse likvideerimisele, sest kui vargal pole enam ühel hetkel midagi varastada, pole tal ka motivatsiooni tühja ringi karata, siis ühel või teisel juhul tuleb tal hakata kusagilt sööginatukeseks raha teenima, vahest võtavad ka labida kätte ja hakkavad tööinimeseks.

Aga eks Te jaurake edasi oma kahevärvilises ideoloogias, kus kõik kes Teie must-valget maailmavaadet ei jaga, on paraku valesti kasvanud juba alates 2-3 aastaselt...

Rahulolu nimel ma rohkem siia ei kirjuta, muidu jääb järgi ainult 1 värv! (ilmselt must) :P

Terv,
ash

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
q_max
huviline

Registreerunud 11.05.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3.0TDIq '04

postitati 27.11.14 09:07 Tsiteeri

Ilmselgelt ash oled sa sellisel juhul ka selline kes võimalusel midagi tasku pistab või lihtsalt elad oma mustas(emo)-maailmas ja muud ei näe kui seda et kõik inimesed ootavad võimalust, et sulle kurja teha. :) Teema tehti hoiatamiseks varaste eest, mis on igati kiiduväärt ja õige. Kui keegi tundis ennast puudutatuna, siis kahju küll, kuid samas ka ongi hea, et sõna sekka ütlevad, siis tulevikus teab vähemalt kellega tehinguid tehes tegemist on.

KuldarA
huviline

Registreerunud 26.11.11
Kasutaja on eemal

postitati 27.11.14 09:13 Tsiteeri

Ma olen selles osas nõus, et kui autosse jääb mõni asi, siis võiks töökoda vastutada selle eest, et need ära ei kao, samas võiks ka endal olla piisaval kainet mõistust, et ei jäta poolt elamist autosse, eriti kui on teada, et auto jääb sinna mitmeks päevaks.

Antud juhul pooldan teema maha võtmist sest pole ju teada, et vargus üldse seal juhtus, kuna auto anti üle 3-le osapoolele(treilerifirmale) ja pole tõestatud, et Trans-rem selle auto koos nende asjadega kätte sai, võimalik, et sinna jõudes oli auto juba tühjaks tehtud, seega võiks ju samamoodi teha teema treileri firma kohta. Trans-remi osas on ju juba juttu olnud, et neil on ööpäevaringse valvega parkla, mida valvab kaamera ja turvafirma. Mida peab veel üks remondifirma tegema, et autosid kaitsta? Paneb igasse autosse 24h ühe inimese istuma, kes valvab ainult konkreetset autot oma elu hinnaga? Enamikel pole koduõues ka ilmselt nii hea valve nagu neil parklas on. Kui sellegi poolest suudab mõni varas auto tühjaks teha, siis ei ole ju remondifirma süüdi, kuna nad on tegelikult teinud enda poolt võimalikud asjad varguse takistamiseks.

Siinkohal palun teha vahet, et ma ei süüdista klienti vaid taunin seda, et remondifirma on häbiposti pandud selle eest.

Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Registreerunud 28.01.07
Kasutaja on eemal

postitati 27.11.14 09:31 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Antud juhul pooldan teema maha võtmist sest pole ju teada, et vargus üldse seal juhtus, kuna auto anti üle 3-le osapoolele(treilerifirmale) ja pole tõestatud, et Trans-rem selle auto koos nende asjadega kätte sai, võimalik, et sinna jõudes oli auto juba tühjaks tehtud, seega võiks ju samamoodi teha teema treileri firma kohta. Trans-remi osas on ju juba juttu olnud, et neil on ööpäevaringse valvega parkla, mida valvab kaamera ja turvafirma. Mida peab veel üks remondifirma tegema, et autosid kaitsta? Paneb igasse autosse 24h ühe inimese istuma, kes valvab ainult konkreetset autot oma elu hinnaga? Enamikel pole koduõues ka ilmselt nii hea valve nagu neil parklas on. Kui sellegi poolest suudab mõni varas auto tühjaks teha, siis ei ole ju remondifirma süüdi, kuna nad on tegelikult teinud enda poolt võimalikud asjad varguse takistamiseks.

Siinkohal palun teha vahet, et ma ei süüdista klienti vaid taunin seda, et remondifirma on häbiposti pandud selle eest.

Auto anti üle treilerimehe juuresolekul. Siis olid asjad alles. Trans-rem töökoja valvega alast viidi auto korraks välja. Asjad on kadunud. Kas nüüd sellel ajal olid asjad kadunud, eks selle selgitab Politsei välja.

Ash - ma saan aru, et sa oled ise petta saanud ja selle üle saan vaid kaasa tunda? See aga ei tähenda, et ühiskonnas ei peaks olema normaalne see, kui inimene oskab õigel ja valel vahet teha. Seda ei saa Sa praegu taandada musta-valge võrdlusele nagu sa tegid. Sinu jutu järgi on "mis ripakil, see ära" 100% õige toimimisviis ja kui selleks teoks on vargus, siis täiesti õigustatud? Kuidas selline arvamus on tekkida saanud? Kas mõrvaga on siis samamoodi? Et ta juba oligi vana? Või paha inimene? Vanasti ajalootundidest mäletan, et kunagistel varastel iidsetel aegadel võeti käsi maha. Nüüd on need piirid hägustunud ja pätte tuleb ainult juurde. Ja just sellepärast, et see on ju inimese enda süü, kui asjad ripakile jätab. Mulle tundub, et see "värviline" maailm, kus sa väidad end elavat on ehk kuidagi liiga värviline? Et nagu piirid hägustuvad ja ei teegi õigel ja valel vahet? Anna mulle andeks, aga ma püüaks aru saada Sinu vaatevinklist. Võime heameelega seda vestlust u2u või telefoni teel jätkata. :)

jaiks
huviline

Registreerunud 21.02.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 27.11.14 09:54 Tsiteeri

Tsitaat:
Ma olen selles osas nõus, et kui autosse jääb mõni asi, siis võiks töökoda vastutada selle eest, et need ära ei kao, samas võiks ka endal olla piisaval kainet mõistust, et ei jäta poolt elamist autosse, eriti kui on teada, et auto jääb sinna mitmeks päevaks.

Omanik oli ju treileriga kaasas ja võtmeid ei antud treilerifirmale. Võtmed anti üle töökojale. Suvaline varas pidi saama võtmetele juurdepääsu, et pääseda autosse ja ka võtme süütelukku pistma, et saada plaate makist kätte. Töökoda pärsi ülistada ei tasuks siinkohal siiski!

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndraP
huviline

Registreerunud 24.11.14
Kasutaja on eemal

postitati 27.11.14 14:24 Tsiteeri

Tsitaat:

Tore, et oled teadlik sellest, et firmal on kaameraga valvatav parkla, kui küsisime firma poolset kaamerasalvestist näha siis vastati meile, et see kaamera hetkel ei tööta. Politseist võimaldati näha nende kaamerate salvestist, kui selle vaateulatusse jäi ainult see koht, kuhu me auto algselt kohale tuues panime, hilisemat võimalust auto jälgimiseks kahjuks polnud.

Kert85
huviline

Registreerunud 30.12.14
Kasutaja on eemal

postitati 20.01.15 18:06 Tsiteeri

Mis asjast saanud?

AndraP
huviline

Registreerunud 24.11.14
Kasutaja on eemal

postitati 21.01.15 07:02 Tsiteeri

Tsitaat:
kahjuks on asi seisvas olukorras, politsei tegeleb.... muud infot kahjuks ei ole, firma on võtnud seisukoha et pole tema mure... kaua politsei sellega tegeleb... ei tea... ega väga ei looda ka. mis seal ikka, meile õppetund... ja teile lihtsalt hoiatus et olge oma varaga hoolsamad. õppige teiste vigadest :)

Kahjuks on asi seisvas olukorras, politsei tegeleb. Muud infot kahjuks ei ole, firma on võtnud seisukoha et pole tema mure. Kaua politsei sellega tegeleb, ei tea. Ega väga ei looda ka. Mis seal ikka, meile õppetund ja teile lihtsalt hoiatus, et olge oma varaga hoolsamad. õppige teiste vigadest. :)

Märkus moderaatorilt:
Samad sõnad. Õppige teiste vigadest. :)

"Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."

hookus
huviline

Registreerunud 19.07.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi TT Quattro (165kw)

postitati 04.03.15 12:34 Tsiteeri

Huvitav lugemine.
Sellise suhtumise juures võiks ettevõte (loe: vargad vahetavad hetkel kui auto on kaamerate vaateväljast korraks minema viidud) järgmisel korral vabalt mootori ka ära vahetada ning öelda, et "me ei vastuta millegi eest".
See jada võiks olla kohe pikem, alates valukate vahetamisest plekkidega jne.
:cool:
Kui annan oma vara üle siis kogu vastutusega ja siin pole vahet kas käigukanginupp on kullaprooviga või mitte.
Kui ettevõtte ei suuda tagada sinu vara säilimist siis võiks seda kohe üleandmisel välja tuua, et hiljem suudaksid leppida lömmis masina või varastatud velgedega.

Jõudu võitlemisel ja loodan, et süüdlased saavad maksimaalselt karistada (nii need kes sinu usaldust kuritarvitasid, kui ka need kes varandusega minema jalutasid)

Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus

Mine lehekülje lõppu

XMB Audi Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2009
Täiendanud indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2016
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.6% - SQL: 59.4%]