Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  13
Autor:
Pealkiri: Audi RS6 c5 4.2bit - 2003 - Waixu (Vastuseid: 313 | Vaatamisi: 87770)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.15 10:03 Tsiteeri


Olen nõus lynxiga.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 05.04.15 10:21 Tsiteeri


Kui nüüd võtta ette see tagumiselt istmelt tehtud pilt (see iste "kus su tütar eile olla võis"), siis kui käiguvalitsa ka rooliga ühte värvi saaks, siis klapiks ilusti - juhtimisega seotud instrumendid on ühte tooni. Samas, ma ei tea "feng shui'st" mitte midagi, võib-olla nii ei sobi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 05.04.15 20:12 Tsiteeri


Kuskohas rool nahatati?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 05.04.15 23:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Kui nüüd võtta ette see tagumiselt istmelt tehtud pilt (see iste "kus su tütar eile olla võis"), siis kui käiguvalitsa ka rooliga ühte värvi saaks, siis klapiks ilusti - juhtimisega seotud instrumendid on ühte tooni. Samas, ma ei tea "feng shui'st" mitte midagi, võib-olla nii ei sobi.


Hetkel jääb valits sama värvi. Nagu eelnevalt ka maininud, piltidelt häirib. Autos istudes ei pane tähele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 05.04.15 23:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur4
Kuskohas rool nahatati?

Madara tänaval ühes pisikeses nahakojas. Bmw foorumist sain numbri, helistasin ja läksin kohale. Kaks vene prouat töötab seal. Kui endale aega bookisin, siis kalender oli autosid suht täis laotud.
Numbriks 56495722


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 15.04.15 15:09 Tsiteeri


Oskab keegi soovitada mõnda kohta , kus veljed sirgeks saaks? Tallinn või lähiümbrus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kris
huviline



Registreerunud 27.06.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 15.04.15 17:53 Tsiteeri


http://www.1valuvelg.net/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.15 13:52 Tsiteeri


Saue - Keila vahel tegutseb Mario. Kutt teab mida teeb ja töö kvaliteet 5+.
Netilehekülg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 19.04.15 10:10 Tsiteeri


Ilus auto on, kahjuks rammu ei saanud katsuda..kuna üritus lõppes...

Ehk õnnestub 2.mai

Edu!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 19.04.15 11:30 Tsiteeri


Seda sõitu oleks tõesti teha tahtnud. :( Aga nagu näen sinu profiilist, siis elad Saaremaal? Olen homme tulemas ja jään umbes nädalaks....;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 20.04.15 22:05 Tsiteeri


Mõned pildid Haapsalust. RT 0,288.... 60ft 2,096..... 330ft 5,605..... 660ft 8,465 speed 139,82kmh.... ET 12.955 speed 174,73 kmh. Tulemusega rahul ei ole. Aga tegemist minu esimese võistlusega.


https://www.youtube.com/watch?v=JFvU9okU7xk&feature=youtu.be


http://www.upload.ee/image/4654647/DSC06398.JPG
http://www.upload.ee/image/4654648/DSC06400.JPG
http://www.upload.ee/image/4654671/DSC06401.JPG
http://www.upload.ee/image/4654660/DSC06576.JPG
http://www.upload.ee/image/4654652/DSC06586.JPG
http://www.upload.ee/image/4654653/DSC06587.JPG
http://www.upload.ee/image/4654658/DSC06589.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 20.04.15 22:35 Tsiteeri


Arenguruumi natuke on. Softitud heas korras RS6 võiks 12.5 või natuke paremini sõita ning lõppkiirust ca. 185km/h.
Aeg ajaks, aga 174 tundub veidi vähe lõppkiiruse kohta. Võrdluseks RS4 (mis on küll natuke kergem) saavutas 420hp chipiga 178 km/h.
Coolereid oled kontrollinud? Võimalik, et teised nagu šveitsi juust.

Stabiilselt 11.x sõitmiseks on vaja metapritset ning vastavat häälestust.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 20.04.15 22:48 Tsiteeri


Nädal enne möötsin vkm-ist laenatud seadmega 12.666@ 178,3 kmh. Coolereid kontrollinud ei ole.
Haapsalus kaalus auto , passis 1865kg + mina 95kg+ ca 60+ kg bensiini = kaaluks kokku 2020+kg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 20.04.15 23:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: waixu
Nädal enne möötsin vkm-ist laenatud seadmega 12.666@ 178,3 kmh. Coolereid kontrollinud ei ole.
Haapsalus kaalus auto , passis 1865kg + mina 95kg+ ca 60+ kg bensiini = kaaluks kokku 2020+kg


Mis seadmega?
Ma ise kasutan racelogicut ning kuigi miili saab normaalselt mõõta (1km/h täpsusega), siis veerandmiili tulemused ei tule piisavalt täpsed, sest stardi hetk ei jää päris korrektselt peale ning kõikumine võib olla arvestatav. Racelogicul on 10hz GPS sees, aga kuna GPS-i signaal on ikkagi veidi kõikuv, siis ei suuda ükski GPS-il baseeruv seade väga täpselt määrata stardi algust. Omavahel on need võrreldavad s.t. näiteks enne-pärast saab võrrelda ning tulemused korratavad, aga veerandmiili ajavõtuga võrreldes reeglina veidi liiga optimistlikud.
Teine tüüp on akseleromeetritega seadmed, mis määravad küll stardihetke hästi, aga kiiruse korrektseks näitamiseks jääb täpsusest puudu - mida suuremaks sõidetud vahemaa kasvab, seda madalamaks läheb täpsus.
Seda ebatäpsust näed ise ka, sest EDRA ajavõtt on kindlasti oluliselt täpsem, kui ükskõik milline autosse paigaldatav seade.

Massiga panid ühes osas veidi mööda. Tühimass ehk siis "kerb weight" sisaldab reeglina ka täispaaki kütust.
Passi järgi ei ole samas eriti mõtet vaadata, neid kaale on ARK-s suht lampi ka sinna kirjutatud. Kõige parem on koos autoga kaalul käia (mida enne reaalseid võistluseid ka tehakse).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 20.04.15 23:15 Tsiteeri


Seadme nime kohalt jään vastuse võlgu, racelogic ta ei olnud. Küljes oli värviline puutetundlik ekraan ja korpus oli üleni must.
Auto kaalu suhtes jälle targem. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 21.04.15 05:17 Tsiteeri


https://www.youtube.com/watch?v=TqE3-JzYCig

"2003 Audi RS6 runs 11.9 @ 117 MPH. Only mod is a custom tuned re-flash done by me. Full factory exhaust and all 4 cats intact. Race weight is 4382 pounds. 104/93 octane mix."


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.04.15 07:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
https://www.youtube.com/watch?v=TqE3-JzYCig

"2003 Audi RS6 runs 11.9 @ 117 MPH. Only mod is a custom tuned re-flash done by me. Full factory exhaust and all 4 cats intact. Race weight is 4382 pounds. 104/93 octane mix."


Teeme nii, et race küttega ja tavaküttega aegu ei võrdle, eks?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 21.04.15 08:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Teeme nii, et race küttega ja tavaküttega aegu ei võrdle, eks?


"My best pass of the night on straight 93 octane pump fuel was 12.0@113. I then added 3 gallons of 104 octane, uploaded my race tune and ran 11.84@116.76 which was then backed up with a 11.86@116.22. I was pretty happy with these numbers to say the least!"

edit: Viimasel juhul olid esimesed katid eemaldatud.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.04.15 09:24 Tsiteeri


Siis ei ole ka ju mõtet võrrelda stock autoga, kui väljalase tühjaks roogitud.

Jah, ideaaltingimustes ja näpitud rauaga võib selliseid aegu saada. Mis siis? See auto võib ka 11.0 sõita, kui sinna manuaalkast ja suured turbod peale panna, aga kuidas see antud teemaga haakub?

Kohe kindlasti ei sõida tavakütusega ja stock rauaga 11-t sekundit. Kõik, mis alla 12.5 jääb on juba väga hea.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 21.04.15 14:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Siis ei ole ka ju mõtet võrrelda stock autoga, kui väljalase tühjaks roogitud.

Jah, ideaaltingimustes ja näpitud rauaga võib selliseid aegu saada. Mis siis? See auto võib ka 11.0 sõita, kui sinna manuaalkast ja suured turbod peale panna, aga kuidas see antud teemaga haakub?

Kohe kindlasti ei sõida tavakütusega ja stock rauaga 11-t sekundit. Kõik, mis alla 12.5 jääb on juba väga hea.


Ma ei nimetaks esimeste katide tühjaks tegemist/eemaldamist, kui tühjaks roogitud väljalase.
Teised katid jäid ju alles ja samamoodi originaal väljalase. Sellisena läbib auto ka tehnilise ülevaatuse.

Ainult tarkvara muudatusega sõitis see auto ju rajal 12.0.

Tegelikult ongi see minu arvates ainult selle auto fenomen. Kui ta poleks rajal seda aega välja sõitnud, siis oleks raske uskuda.

Sama tegelane on samamoodi "koodi" kirjutaja nagu sina prj.
Ta kirjutas hiljem veel stardi jaoks eraldi piiraja, ning 60 jala aeg tuli 1.65 ja 1/4 aeg 11,59!
Ma ei tea mis kütusega see viimane saadud on, kuid müts maha tulemuse ees, eriti selle vanakooli kastiga.

Veel üks huvitav lõik: "Boost is a solid 11.5 to 12.0psi to redline. A lot of tuners run 1 bar of boost or more, but I found through lots of back to back, A-B A-B testing that the car is actually faster with less boost and more timing."


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.04.15 14:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Ma ei nimetaks esimeste katide tühjaks tegemist/eemaldamist, kui tühjaks roogitud väljalase.
Teised katid jäid ju alles ja samamoodi originaal väljalase. Sellisena läbib auto ka tehnilise ülevaatuse.

Tagumised katid vähemalt RS4-l on metallist ning nad ei takista 500hp juures suurt midagi. RS6 kati kohta ei mäleta, aga pre-catid ongi väljalaskes kõige takistavam osa! Nende välja võtmine on suur võit.
Tsitaat:
Ainult tarkvara muudatusega sõitis see auto ju rajal 12.0.

See on ikkagi moditud väljalaskega autol minu teada.
Tsitaat:
Sama tegelane on samamoodi "koodi" kirjutaja nagu sina prj.
Ta kirjutas hiljem veel stardi jaoks eraldi piiraja, ning 60 jala aeg tuli 1.65 ja 1/4 aeg 11,59!
Ma ei tea mis kütusega see viimane saadud on, kuid müts maha tulemuse ees, eriti selle vanakooli kastiga.

Jällegi igasugused race kütted ja kati eemaldused. Süüdet saab ikka hilisemaks keerata stardis ja selle arvelt rohkem boosti üles, see pole probleem.
Aga ka turbiini peal hoides läheb see kõrgemaks.
Mis puutub 60ft aega, siis ära palun võrdle normaalset rada meie eesti libedarajaga. 1.65 välja sõita on meie tingimustes ikkagi väga raske.
Lisaks ei ole USA-s mitte ühtegi universaalkerega RS6-t. Ning universaalkerega auto kaalub ikkagi rohkem.

Tsitaat:
Veel üks huvitav lõik: "Boost is a solid 11.5 to 12.0psi to redline. A lot of tuners run 1 bar of boost or more, but I found through lots of back to back, A-B A-B testing that the car is actually faster with less boost and more timing."

Düno näitab, et see ei pea paika. Loomulikult ei ole mõtet sinna 1.5 bari väänata, aga suurema rõhuga tuleb rohkem jõudu.
Lõpus neil ei olegi üle 1 bari turborõhku eriti. Ei jõua hoida.

Üldiselt on väga paljud kõvad mehed foorumeid lugema, aga tegemistest jääb paraku vajaka.
Palju sa RS6-ga veerandmiili sõitsid ka? :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 21.04.15 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj

Üldiselt on väga paljud kõvad mehed foorumeid lugema, aga tegemistest jääb paraku vajaka.
Palju sa RS6-ga veerandmiili sõitsid ka? :)


Kas sa vihjasid minule? Räägi parem otse, mitte ümber nurga!
Muideks, vahetult peale auto soetamist ma kirjutasin sulle ja küsisin nii uue tarkvara kui katalüsaatorite kohta. Vastust ma sellele ei saanud. Õnneks oli/on auto juba chipitud eelmise omaniku poolt.

Mitte tühikargajana välja paista, et ainult küsin, siis ma olen ju korra ka sinu teenust kasutanud!

Ma ei pea vajalikuks oma autoga dragi rajale minna. Minu jaoks pole rs6 kiire auto ja vaevalt, et kiirem oleks kui mõni teine siin konnatiigis.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.04.15 16:07 Tsiteeri


Ma ei tahtnud sinu vastu kuri olla, lihtsalt kui iga päev teed neid asju, siis väga sageli kohtad inimesi, kes on sinust palju targemad, sest on asju foorumist lugenud.
See oligi selline kerge tögamine, ära palun solvu ning oleme sõbralikud edasi :)

Sinu postitused näitavad seda, et on arenguruumi. Need pre-catid sealt minema visata, nende arvestusega soft teha või siis metapritse paigaldada tegelikult ei ole nii väga kallis suures plaanis. Ilmselt ca. 2.5k krõbisevat on vaja, et see auto 11-t sõidaks.
Veerandmiili võib sõita ka täiesti stock RS6-ga väga edukalt A-klassis või bracketis. Ei pea ka olema alati kõige kõigem, et võidusõidust elamust saada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 21.04.15 16:13 Tsiteeri


Minu poolt üks väga kohatu küsimus nii küsimuselt, kui ka teemalt, miks TGG sellise "aurikuna" stardib?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 21.04.15 17:08 Tsiteeri


Eestis on üks must rs6 millel on väljalase puhtaks tehtud, ainult lõpp on alles. 50-150 seisis mul suht sabas aga oli aeglasem. Hääl on väga hea :cool:. +turbod vilisevad ikka korralikult.
Pjr, palju uus väljalase umbes maksma läheks? Nii, et ainult lõpp jääks originaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  13
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.7% - SQL: 58.3%]