Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: Saksamaalt auto toomine (Vastuseid: 127 | Vaatamisi: 41350)
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.15 11:45 Tsiteeri


Nende vastus oli selline:
The tax assessment note is about vehicle tax for your export plate No. AC 517S.

You do NOT have to pay it, as the amount will be withdrawn from the German bank account of
Müüja nimi in November.

The letter you received was automatically generated for your information.

The payment is the German vehicle tax. The German vehicle tax arises when a vehicle is registered in Germany (export vehicle registration plate). The tax is determined in accordance with § 5 vehicle tax law for the minimum payment period of one month.

As far as this answer contains legal statements this information can - for legal reasons - only be given to the best of our knowledge and is non-binding.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.15 11:57 Tsiteeri


Hmm, näed siis, hea teada ;)
Kuigi selle otsusega oli kaasas eestikeelne tõlge ja no ikka igalt poolt loed välja, et Teil on kohustus tasuda jnejne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 09.12.15 12:00 Tsiteeri


Mul oli see ca. 25€ ja ma maksin selle kohe ära (d-oh?). Oma punase numbrimärgiga veetsin Saksamaal 3 päeva.
Eks selle eest, et nii headel teedel uhada sai oli asi seda väärt ka. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Hmm, näed siis, hea teada ;)
Kuigi selle otsusega oli kaasas eestikeelne tõlge ja no ikka igalt poolt loed välja, et Teil on kohustus tasuda jnejne.

Tõlge oli kõval Google Translate'i alguspäevade tasemel. Mina sealt küll midagi muud aru ei saanud peale selle, et see summakene on vaja maksta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.15 12:10 Tsiteeri


Ma lugesin ka selle välja, et on vaja kindlasti maksta, aga kuna kuu aega enne seda oli üks teine auto ka punaste numbritega toodud ja polnud vaja maksta, siis küsisin üle igaks juhuks, et teaksin edaspidi arvestada.

Saksa teed midagi ülearu mõnusat küll pole, kvaliteet nagu Eestis ja kiirteed ülekoormatud ja tihti ummikutes :) Poola ots, kuni Warsawini väga mõnus, kui maksustamine välja arvata.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 09.12.15 14:28 Tsiteeri


Hollandis on head teed. Kohe superhead. Isegi suvaline metsavahetee on parema asfaltkattega, kui Eestis vastvalminud riigimaantee.
"Saksa head teed" on rahvajutt 90' algusest, kui teed nii amortiseerunud veel polnud. Ikkagi kiirteed ja puha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.12.15 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Ma lugesin ka selle välja, et on vaja kindlasti maksta, aga kuna kuu aega enne seda oli üks teine auto ka punaste numbritega toodud ja polnud vaja maksta, siis küsisin üle igaks juhuks, et teaksin edaspidi arvestada.

Saksa teed midagi ülearu mõnusat küll pole, kvaliteet nagu Eestis ja kiirteed ülekoormatud ja tihti ummikutes :) Poola ots, kuni Warsawini väga mõnus, kui maksustamine välja arvata.


Annaks ka Poolale hääle, väga mõnus maa igas mõttes, teed, söögid, elamine jne. Mõned proovivad võimalikult kiiresti läbida vanadest luuludest tõugatuna, mina veedan just seal mitu päeva tavaliselt ja lasen Saksa päevaga läbi.;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 09.12.15 15:00 Tsiteeri


Poola kiirtee on täitsa tippklass..

/meeldib samuti Poola, isegi kiirteed meeldivad rohkem kui Saksa omaD :D Eks ta sellepärast ongi korralikum et maksustatud


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 09.12.15 15:24 Tsiteeri


Poolas on paremad, kuna on uued. Saksas on tükati päris s.tt. Hannoverist edasi on nii treppis, et plommid tulevad hammastest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mara6
huviline



Registreerunud 26.02.15
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 200kw 2016

postitati 15.12.15 17:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Mul oli see ca. 25€ ja ma maksin selle kohe ära (d-oh?). Oma punase numbrimärgiga veetsin Saksamaal 3 päeva.
Eks selle eest, et nii headel teedel uhada sai oli asi seda väärt ka. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Hmm, näed siis, hea teada ;)
Kuigi selle otsusega oli kaasas eestikeelne tõlge ja no ikka igalt poolt loed välja, et Teil on kohustus tasuda jnejne.

Tõlge oli kõval Google Translate'i alguspäevade tasemel. Mina sealt küll midagi muud aru ei saanud peale selle, et see summakene on vaja maksta.
Huvitav ,mille järgi nad arvutavad seda maksu,mul kehtisid punased nr-id kuu aega ja arve oli 19 eur. mille postkastist leidsin.Aga jah ,Poola on riik kus ka mina veetsin aega 4 päeva,teed head,teenindus odav ja hea(majutus ,söök).Poolast saab minu arvates üks hetk euroopa juhtriik,majanduslkus mõttes. Saksast mõistlik riideid osta.Hamburgi Tom Taylori outletist võtsin ikka suure hunniku riideid.Julgelt 3x soodsam,kui siin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.15 23:24 Tsiteeri


Tsitaat:

Huvitav ,mille järgi nad arvutavad seda maksu,mul kehtisid punased nr-id kuu aega ja arve oli 19 eur. mille postkastist leidsin.

Minule saadetud arvel on kirjas siis:
15,44 EUR x 50 x 30 Tage / 365 Tage = 63,45 EUR
50 tuleneb 4921 cm3 ehk ümardatult 5000. Kui punnvõrri tõid, siis eks sealt see number tulebki :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 16.12.15 00:02 Tsiteeri


"Kibestunud" liiklejatel soovitan tulla näiteks Rooma ümbruse neljarealisi nautima. Saate kohe "heast" selgema pildi. Saksa teed igati A-OK, Poola neljarealine oli ka eeskujulik.
Saksamaal on pakkuda midagi, mida mujal pole. "Hea" igati subjektiivne mõiste. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 16.12.15 09:55 Tsiteeri


Kas keegi oskab kinnitada või ümber lükata väidet (soovitavalt omast kogemusest), et Põhja-Saksamaalt toodud autod lähevad kiiremini rooste? Kunagi-kuskilt on meelde selline asi jäänud (ilmselt 10+a tagasi sr foorumist Saksamaalt auto toomise jutukesest vms). Asi olla selles, et Põhjameri on nii soolane ning tänu sellele on ka vihm ja niiskus, mis tekib, "vähe soolasem".

Nüüd aga leidsin järgmise Audi justnimelt sellest regioonist ja teevõitina, teist sama varustusega pole mobile.de's müügil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.15 10:03 Tsiteeri


Pigem võiks olla asi selles, et Põhja-Saksamaa autod näevad rohkem talvesid kui Lõuna omad ja eks vanus teeb oma töö. Paremas korras (põhja alt) on nad ikkagi kui Eestis sõitnud autod.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.15 10:13 Tsiteeri


Ei ole vahet kust tood. Sama hästi võib öelda, et lõunas on rohkem immigrante ja saad halvemini hooldatud auto.

Tegelikkuses oleneb kõik ikkagi konkreetsest omanikust.

Talvede osas on pigem sama. Põhjas mereline kliima ja kohati pehmem talv isegi. Vaata kasvõi Eestis Põhi vs Lõuna.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mara6
huviline



Registreerunud 26.02.15
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 200kw 2016

postitati 16.12.15 10:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Tsitaat:

Huvitav ,mille järgi nad arvutavad seda maksu,mul kehtisid punased nr-id kuu aega ja arve oli 19 eur. mille postkastist leidsin.

Minule saadetud arvel on kirjas siis:
15,44 EUR x 50 x 30 Tage / 365 Tage = 63,45 EUR
50 tuleneb 4921 cm3 ehk ümardatult 5000. Kui punnvõrri tõid, siis eks sealt see number tulebki :)
Ma olen selle arve minema visanud ,ei tea arvutuskäiku,päris punnvõrr ei ole 3,0tdi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 16.12.15 11:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
a) Sama hästi võib öelda, et lõunas on rohkem immigrante ja saad halvemini hooldatud auto.
b) Vaata kasvõi Eestis Põhi vs Lõuna.


a) :D
b) Läänemere soolsus on 6-8 promilli meil siin; Põhjamere oma 33‰

Sellega olen 100% nõus, et kõik sõltub eelnevast omanikust, kuid teatud tingimustel looduse vastu ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 28.01.16 19:35 Tsiteeri


Teeks teemasse väikese update, kuna sai värskelt tiba Bayerimaal kolatud ning jagaks oma kogemusi, ehk kellegile vaja.
Esiteks, kui müüja nimi ikka kõlab väga mitte-saksapäraselt, ole valmis üllatusteks(tavaliselt negatiivne). Kui ikka soovitud lisapilte ei tule, järelikult on mingi põhjus neid mitte saata.. See, et saksas ei kerita, on paraku soovmõtlemine, vähem ehk siiski kui eestis ja mujal.
Uurisin lisainfot erinevate autode kohta 2 nädala jooksul umbes 10 erineva müüja käest, vin kood ei jäänud mitte kordagi saamata..
Transiitnumbrit tehes ei pruugi ID kaart sobida enda identifitseerimiseks, igaks juhuks pass ka taskusse. Pahatihti ei toimi ka aastal 2016 rahvusvahelised pangakaardid, ka krediit ja am-express, seega rohkem cashi- vähem stressi.
Suur segadus oli sellega, et nõuti mu pangakontot IBAN kujul ja BIC-SWIFT koode, tasub ka need varuda segaduse vähendamiseks,
õnneks olid mul need olemas..
Kollast 5p transiiti ei anta, kuna see pidi olema vaid riigisisene, 15p punane oli 103€, pluss paberimajandus 36.50€

Head seiklemist :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.16 22:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Nende vastus oli selline:
The tax assessment note is about vehicle tax for your export plate No. AC 517S.

You do NOT have to pay it, as the amount will be withdrawn from the German bank account of
Müüja nimi in November.

The letter you received was automatically generated for your information.

The payment is the German vehicle tax. The German vehicle tax arises when a vehicle is registered in Germany (export vehicle registration plate). The tax is determined in accordance with § 5 vehicle tax law for the minimum payment period of one month.

As far as this answer contains legal statements this information can - for legal reasons - only be given to the best of our knowledge and is non-binding.

Väike update ka minu poolt. Nimelt vahepeal on minu postkasti potsatanud uus kiri, mis ütleb, et mul on siiani tasumata nende soovitud summa. Lisandunud on intress 50 senti ja ühtlasi on kirja lõpus info, et kui nüüd ära ei maksa, siis läheb täituri kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.16 07:46 Tsiteeri


Soovitan siis üle helistada ja küsida selle nõude kohta. Mulle täiendavaid kirju pole tulnud.

Seal kirjal oli number või siis koduleht, kust saab kontakti.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.16 07:51 Tsiteeri


Ma kirjutasin siia aadressile:
info.kraftst@zoll.de

Pealkirjaks see nõude number.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 26.02.16 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: waic
Teeks teemasse väikese update, kuna sai värskelt tiba Bayerimaal kolatud ning jagaks oma kogemusi, ehk kellegile vaja.
Estiteks, kui müüja nimi ikka kõlab väga mitte-saksapäraselt, ole valmis üllatusteks(tavaliselt negatiivne). Kui ikka soovitud lisapilte ei tule, järelikult on mingi põhjus neid mitte saata.. See, et saksas ei kerita, on paraku soovmõtlemine, vähem ehk siiski kui eestis ja mujal.
Uurisin lisainfot erinevate autode kohta 2 nädala jooksul umbes 10 erineva müüja käest, vin kood ei jäänud mitte kordagi saamata..
Transiitnumbrit tehes ei pruugi ID kaart sobida enda identifitseerimiseks, igaks juhuks pass ka taskusse. Pahatihti ei toimi ka aastal 2016 rahvusvahelised pangakaardid, ka krediit ja am-express, seega rohkem cashi- vähem stressi.
Suur segadus oli sellega, et nõuti mu pangakontot IBAN kujul ja BIC-SWIFT koode, tasub ka need varuda segaduse vähendamiseks,
õnneks olid mul need olemas..
Kollast 5p transiiti ei anta, kuna see pidi olema vaid riigisisene, 15p punane oli 103€, pluss paberimajandus 36.50€

Head seiklemist :)

Ma olen koguaeg kollastega üle piiri tulnud, mitu mitu korda. Saksa-Poola piiril peatatakse alati kinni, vaadatakse vin üle ja paberid ja edasi :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.16 08:48 Tsiteeri


Seda riigisisese juttu ajavad paljud, aga tegelikult kehtib see EU siseselt, lihtsalt vähem päevi.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tumemaa
huviline



Registreerunud 25.11.16
Kasutaja on eemal

Auto: Anneli99

postitati 27.11.16 09:19 Tsiteeri


Keegi, kes viimasel paaril kuul on toonud saksast masinaid, oskab öelda milline protsess praegu välja näeb ja kui palju tuleb umbes autohinnale juurde arvestada toomisega (kõik kokku).
Kes tegeleb toomisega, tuleks ehk esimene kord kaasa ja aitaks paberid jms protsessid ära ajada. muidugi vahendusetasu ka ikka.

aitäh.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 27.11.16 10:54 Tsiteeri


Toimingud samad mis alati ja vaevalt et keegi suvaline tuleb sulle paarisaja raha eest kaasa tiksuma.
Otsi parem keegi kes sinu mingi raha eest kaasa võtab.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.11.16 10:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tumemaa
Keegi, kes viimasel paaril kuul on toonud saksast masinaid, oskab öelda milline protsess praegu välja näeb ja kui palju tuleb umbes autohinnale juurde arvestada toomisega (kõik kokku).
Kes tegeleb toomisega, tuleks ehk esimene kord kaasa ja aitaks paberid jms protsessid ära ajada. muidugi vahendusetasu ka ikka.

aitäh.


Kuna kogu protsess võtab vähemalt kolm-neli ööpäeva (juhul kui hullu ei pane), on palju kasulikum kasutada docs.ee vms. teenust. Või siis keegi tuttav, kes asjast aimu omab, samuti aega ja tahtmist peab olema. Lihtsalt hea õnne peale midagi otsima minna on juba ette kahjulik.. Suvel puhkusega ühitades on teine asi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.1% - SQL: 50.9%]