Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 100 roolivõimendi palun abi ja infot (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1910)
audi 100 avante
huviline

Avatar


Registreerunud 19.05.03
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.03 08:13 Tsiteeri
Audi 100 roolivõimendi palun abi ja infot



Otsisin kõikjalt foorumitest kuid selget vastust ei saanud. Siin foorumis oli keegi sama probleemiga isegi kuid lahendust polnud.
Audi 100cc 2,2 avant ja roolivõimendist kaob õli. Nimelt keedab ta siis nagu õli tagasi õli potti nii et vahutab ja kui keerad rooli välja siis kusagilt hakkab õli välja kah veel tilkuma kuid ei usu et se peamine õli kadumise põhjus on. Rooli võimendi küljel on roolivõimuõli kohtades kus ei koheal ei ole ühtegi voolikut ega midagi. Nädalaga on õli paak tühi ja kuina roolivõim ja piduri võim üks süsteem siis ikka jama üllaga.
Ühes foorumis öeldi et, roolilatt oli läbi kuid kas ta selle pärast õli survega tagasi õli paaki lööb?
Kui nüüd on gi rooli latt sii tartus pidavat olema vennad kes 1000kr parandavad kuid keegi ei pane kirja kus ja kes seega olege head kes teab pange mingid kontakst andme(main ise asub muidu tallinnas ehk on siingi selliseid tegiaid?)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 19.05.03 08:18 Tsiteeri


aga ,mis õli sul seal see on kas punane või roheline?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi 100 avante
huviline

Avatar


Registreerunud 19.05.03
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.03 08:28 Tsiteeri


roheline on ise pole küll seda sisse valand kuna alles sain selle auto omale kuid õli laikudest on hästi näha rohekas sinine selline nii et, marki ei oska öleda(tuttavalt ostetud auto ja jäigi seisma roolivõimu pärast)


Ok sain vahepeal tiba targemaks. Hetkel on võimalikud kaks loogilist viga 1: roolilatt 1400kr 2:rõhu regulaator ? $-kr-eur kuid kallis pidavat olema ja kasutatud pidi mõttetu kraam olema.
Viimase põntsu võis ana erinevate õlide kasutamine küll aga soovitatakse siis kasutada punast automaatkäigukasti õli ja orikat G 002 000
ma rahapeale tige pole kui asja tööle hakkab ja orikas kraam tasub ikka ennast ära ma arvan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 19.05.03 14:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja audi 100 avante
roheline on ise pole küll seda sisse valand kuna alles sain selle auto omale kuid õli laikudest on hästi näha rohekas sinine selline nii et, marki ei oska öleda(tuttavalt ostetud auto ja jäigi seisma roolivõimu pärast)

Punane AKK ôli tekitab pumbast ja latist mahlakasti, kui rooliv. ja piduriv. veel töötavad, siis äkki aitab ôlivahetus


Ok sain vahepeal tiba targemaks. Hetkel on võimalikud kaks loogilist viga 1: roolilatt 1400kr 2:rõhu regulaator ? $-kr-eur kuid kallis pidavat olema ja kasutatud pidi mõttetu kraam olema.
Viimase põntsu võis ana erinevate õlide kasutamine küll aga soovitatakse siis kasutada punast automaatkäigukasti õli ja orikat G 002 000
ma rahapeale tige pole kui asja tööle hakkab ja orikas kraam tasub ikka ennast ära ma arvan



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 20.05.03 18:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja audi 100 avante

...Viimase põntsu võis ana erinevate õlide kasutamine küll aga soovitatakse siis kasutada punast automaatkäigukasti õli ja orikat G 002 000
ma rahapeale tige pole kui asja tööle hakkab ja orikas kraam tasub ikka ennast ära ma arvan


täpselt sama õli kui "orikas" G002 000 on bensukates rohelistes plastpurkides müüdav LHM, mis on reklaamitud kui Citroeni õli... Tegelikult on tegu täpselt sama õliga täpselt samalt tootjalt - ainus vahe on jupi maad soodsam hind (iseenesest juba vana uudis).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.5% - SQL: 51.5%]