Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A6 (C7) Start-Stop maha (Vastuseid: 53 | Vaatamisi: 13944)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 22.01.20 15:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sasskinn12
Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Tsitaat:
Algselt postitas: Marpatex
Start-stopp tagurpidiseks toimimiseks (muidu on off ja tuli ei põle keskkonsoolis, vajutad nuppu, et tööle läheks ja tuli põlema):

1. 09 Central Electric
2. Security Access 16
3. Security access code 20113
4. Adaption 10
5. Channel 34
6. New value 64
7. Test
8. Save


See siis pre-facelift



Kas faceliftitud versioonil see töötab samamoodi?



Olen paljudel feissliftidel selle maha võtnud, õiget orig. V2 seadet on selleks vaja.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sasskinn12
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.19
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7 2.0TDI 140kw 2018a

postitati 22.01.20 16:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: sasskinn12
Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Tsitaat:
Algselt postitas: Marpatex
Start-stopp tagurpidiseks toimimiseks (muidu on off ja tuli ei põle keskkonsoolis, vajutad nuppu, et tööle läheks ja tuli põlema):

1. 09 Central Electric
2. Security Access 16
3. Security access code 20113
4. Adaption 10
5. Channel 34
6. New value 64
7. Test
8. Save


See siis pre-facelift



Kas faceliftitud versioonil see töötab samamoodi?



Olen paljudel feissliftidel selle maha võtnud, õiget orig. V2 seadet on selleks vaja.


Ma siin foorumis soetasin ühe kasutaja käest (pole originaal) kaabli. Kaabel iseenesest toimib okilt. Pigem asi minus, kas mina jagan laksu välja. Tegin nagu igalpool internetis ja siin juhendis (ainult panin value 32, et tuluke põleks kui on välja lülitatud). Nupp püsib mälus ilusti. Vaatame kas reaalselt süsteem ka töötab. See et ukse lahti tegemisega ta seisma jääb pole veel tähele pannud endal...
Kui ei toimi, eks ma pöördun su poole, kui võib (tulen Viljandi vms.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Typhome
klubiliige



Registreerunud 12.12.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant quattro 2.0TDI 125kW '10

postitati 22.01.20 17:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sasskinn12
Ma siin foorumis soetasin ühe kasutaja käest (pole originaal) kaabli. Kaabel iseenesest toimib okilt. Pigem asi minus, kas mina jagan laksu välja. Tegin nagu igalpool internetis ja siin juhendis (ainult panin value 32, et tuluke põleks kui on välja lülitatud). Nupp püsib mälus ilusti. Vaatame kas reaalselt süsteem ka töötab. See et ukse lahti tegemisega ta seisma jääb pole veel tähele pannud endal...
Kui ei toimi, eks ma pöördun su poole, kui võib (tulen Viljandi vms.)

Ei pea Viljandi sõitma, kasutaja M.Jaaska on Tartus ja tal on orig. seadmed olemas.


Veakoodide lugemine/kustutamine, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine • Tartumaal/Tartus • Originaal Ross-Tech HEX-V2
Liitu Facebooki grupiga: Audi B8 fännklubiM: A4 B8 varuosadLae üles pilte siit kaudu ja postita foorumisse
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vibez
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.17
Asukoht: Tallinn/Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7.5

postitati 10.08.21 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rahzel
Tere,
kes saaks aidata Tallinnas Audi A6-lt (C7 kere) Start Stopi mahavõtmisega?
Ülimalt häiriv on kui juhiukse lahtitegemisel mootor seiskub.
Lisaks küsimused:
1) Kas on võimalik teha nii,et navi ekraan ei avaneks igakord käivitamisel või tagumise käigu sisselülitamisel?
2) Kuidas autovõtmeid "õpetada"? Nimelt on mul käes 3 võtit kuid MMI näitab,et peaks 4 olema.


Ettetänades,
A


Terv, kas navi asja said jonksu? Tahaks ka selle ekraani defaultiks saada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.8% - SQL: 54.2%]