Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  9
Autor:
Pealkiri: Audi cabrio 2.2 20vT- 1992 - kuno666 (Vastuseid: 203 | Vaatamisi: 66348)
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 24.02.17 17:12 Tsiteeri


See aknaliist jääb kroomiks ja seda üritan võimalikult hästi säilitada kuna see on üks cabrio eripäradest. Ennem seda käisin ühte vaatamas millel oli see mustaks tehtud ja minujaoks see porr. Velje randid võiks ideaalis ka läikima saada siis oleks seda kroomi effekti rohkem. Stange ostsin siitsamast foorumist ja oli valida kas katkine ilma võredeta 200 eest või siis komplektne 350eest. Valisin selle odavama variandi kuna mulle pole originaal võred olulised sest iluvõre ka kamei oma nagunii. Enda vana stange müüsin 120euriga maha ja kokku läks mul see stange siis 180euri maksma koos värviga. Ise rahul kuna välimus hoopis teine. Nüüd tahaks veel ideaalis saada luuptulesi ette aga nende eest varandust ka välja käima ei hakka :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 80
huviline



Registreerunud 24.03.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Couped 83, 87, 90, 94.a ja Golf 4 traktor

postitati 24.02.17 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Kustkohast te neid stangesid leiate? :D


Tasuta ja odavalt neid kahjuks ei saa. Minu teada peaks
neid Pärnus paar tükki müügis olema. TurboQuattro siin
alles pakkus väga korralikku müüa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 24.02.17 17:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A 80
Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Kustkohast te neid stangesid leiate? :D


Tasuta ja odavalt neid kahjuks ei saa. Minu teada peaks
neid Pärnus paar tükki müügis olema. TurboQuattro siin
alles pakkus väga korralikku müüa.


See sama on ka temalt pärit :D Vahepeal müüs Kiku ka vägahea hinnaga ühte. Eks neid vahepeal ikka liigub kui piisavalt on viitsimist foorumis silma peal hoida. Pakuti mulle ka katkist replicat aga originaal on ikka originaal. Aga ega alla 200 siukest stanget saa ja, et saada ta ilusaks tuleks mingi 300 arvestada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ahtisaar
huviline



Registreerunud 16.10.12
Asukoht: Järvamaa, Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi q7 4.2tdi, Audi coupe 2.6

postitati 24.02.17 17:44 Tsiteeri


Mul ka üks lõuaga coupe stange olemas :D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leht
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 25.02.17 08:20 Tsiteeri


Selle lõuaga stangega näeb ikka väga hea välja,hoopis teine tera,tuleb kohe oma Coupe meelde :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 25.02.17 10:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leht
Selle lõuaga stangega näeb ikka väga hea välja,hoopis teine tera,tuleb kohe oma Coupe meelde :)


Algselt lootsingi sinu vana coupe pealt stange ja tuled saada aga neid poldud nõus müüma :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 28.02.17 17:25 Tsiteeri


Täna sai siis kätte võetud ja sõbra abiga salongiradikas ära vahetatud. Vana oli ikka korralikult jama täis ja terve see koda samuti. Nüüd tuleb head kuuma õhku salongi. Radika andur ka vist paneb villast kuna vent pidevalt ees järgi. Lambda vaja samuti vahetust kuna praegune pole üldse järgi. Olin juba peaaegu unustand kui head on need rida viie hääled :cool:

https://www.upload.ee/image/6728683/DSC_0171.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ahtisaar
huviline



Registreerunud 16.10.12
Asukoht: Järvamaa, Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi q7 4.2tdi, Audi coupe 2.6

postitati 28.02.17 18:15 Tsiteeri


See stange muudab ikka tunduvalt jõulisemaks esiotsa. Aga veidike valet värvitooni tundub või pilt niipalju petab lihtsalt?
Mis karbilaiendid sul seal küljes on? Kas kellegipoolt ise tehtud? ja kas ukse alumised kummist liistud ka asendatud millegi paremaga? Saad ehk nendest detailidest pildid privasse panna, kui siia ei raatsi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 28.02.17 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahtisaar
See stange muudab ikka tunduvalt jõulisemaks esiotsa. Aga veidike valet värvitooni tundub või pilt niipalju petab lihtsalt?
Mis karbilaiendid sul seal küljes on? Kas kellegipoolt ise tehtud? ja kas ukse alumised kummist liistud ka asendatud millegi paremaga? Saad ehk nendest detailidest pildid privasse panna, kui siia ei raatsi :)


Jep ise ka stangega ülirahul:cool: Saaks veel võrgu ka ette. Ise tunnen veel solar esiklaasist ja luuptuledest puudust. Ma ei teagi veits tundub nagu heledam ja aga samas ei tea ka. Värv sai koodijärgi võetud. Juhipoolt petab veits uks ka kuna see kuidagi kärtsum. Vb peaks tegema korraliku vesilihvi tervele kerele. Karbid mul täitsa originaalid. Ukse alumised liistud on plastiku omade vastu vahetatud. See mulle meeldis esimese asjana selle auto juures :D Leedukas oli need ära vahetanud. Ma homme katsun paremad pildi neist teha. Esimesel lehel isegi veits paremini neid näha ühelt pildilt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: CQ Typ89 2.2 20v | A4 B7 TDi

postitati 28.02.17 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahtisaar
See stange muudab ikka tunduvalt jõulisemaks esiotsa. Aga veidike valet värvitooni tundub või pilt niipalju petab lihtsalt?
Mis karbilaiendid sul seal küljes on? Kas kellegipoolt ise tehtud? ja kas ukse alumised kummist liistud ka asendatud millegi paremaga? Saad ehk nendest detailidest pildid privasse panna, kui siia ei raatsi :)

Coupel ju samad karbid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leht
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 28.02.17 21:10 Tsiteeri


Rs2 kapoti iluvõre ja luuptuled,oleks nina ideaalne minumeelst ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Suitsev1
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.05.12
Asukoht: Tallinn-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Cabrio

postitati 28.02.17 21:14 Tsiteeri


Kas neid plastikust alumisi liiste saab kusagilt osta ka?
Olen otsinud, aga siiani pole leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 28.02.17 21:53 Tsiteeri


Rs2 kapotivõre tahaks küll ja luuptulesi :D Leht pead oma vanalt ära kruttima :D Neid liiste saab leedust ja 30euri oli ring olnud aga kust või kelle käest seda ma ei tea. Mul pole vist müüja kontakte ka enam kuskil alles kahjuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 01.03.17 17:15 Tsiteeri


Esivõre jaoks sai ka meterjal ära toodud. Tundub väliselt suht sama mis rs seeriatel. 1500x300mm ja 30euri. Samuti sai uued rehvid toodud ka kohe.

https://www.upload.ee/image/6732789/DSC_0173.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 05.03.17 17:17 Tsiteeri


Eile sai siis stangele võrk ette pandud. Tulemusega väga rahul. Samuti sai uksepolstrid ära liimitud. Ära ostsin ka uue boschi lambda mis vaja vaid külge panna. Kui uue lambdaga kakkumisest lahti ei saa siis peab vist kellegi targema kätte selle auto viima. Juhiakna aken käib ka jube vaevaliselt. EI tea milles seal asi on kas mootor surnud või mingi trossi probleem. Sobib sinna ka tavalise coupe ukse sisu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 80
huviline



Registreerunud 24.03.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Couped 83, 87, 90, 94.a ja Golf 4 traktor

postitati 05.03.17 19:01 Tsiteeri


Peaks olema ju ührsugused uksed.
Tegelikult tuleks kõrvuti ajada. Mul ei käinud aken
üldse. Sai mootor pulkadeks kakutud ja kõik ära
puhastatud. Hakkas väga hästi tööle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: CQ Typ89 2.2 20v | A4 B7 TDi

postitati 05.03.17 19:45 Tsiteeri


Võre tagant oleks võinud need pulgad mattmustaks värvida :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
extreme327
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.12
Asukoht: Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 quattro 20v

postitati 07.03.17 08:29 Tsiteeri


Ilus cabrio :)
Akna tõstuk sobib coupe oma küll kuid elektrilist suht keeruline eestist saada.(mul kõrvalistuja poole olemas kui vaja kellegil)
Luup tuled oleks kenad sinna ette küll kuid nonde hinnad ju algavad 500 euriga komplekt. Isegi mõtlend osta aga pole veel tulnud siukest tuju raha paigutada esi tuledesse.
Veljed on sul ??? meenutavad samu velgi nagu mu audil, BBS RK2 kuid vist pole samad?(nul nood BBS rk2 nagu 2 osalised aga need tunduvad olevat imitatsioonidega?)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 07.03.17 08:38 Tsiteeri


Elektriakna proovin ära puhastada ja uue määrde sisse ehk saan paremini toimima. Luuptuled kirved ja :D Mingi 500 ma kindlasti tulede alla ei paneks kuna need luubid näitavad halvemini kui praegused ja praegused on vägaheas korras. Lihtsalt kui peaks hea hinnaga kuskilt leidma siis võtaks ära. Veljed on Keskin aga ei mäleta mis nr mudel. Veljed on uuena leeduka poolt sinna alla ostetud ja üliheas korras. Sul ja kahe osalised aga mul ühe. Vähemalt ilus velg ja istub ilma flantsita päris hästi. Ideaalis plaan need mingiaeg rh zw1 vastu vahetada kuna tahaks sinna alla astmelise randiga velgi ja rh alati meeldind. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 08.03.17 08:48 Tsiteeri


Krt. Cabrio ikka ilus :)

Ideaalis 2.2 mootoriga ja quattro :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 08.03.17 09:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ristokru
Krt. Cabrio ikka ilus :)

Ideaalis 2.2 mootoriga ja quattro :D


B6 esisild alla kruvida ja sebida kardaanid, jutud. AAn ka veel leiab. Kuigi ägedam oleks siis juba 07K osta. :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 08.03.17 14:30 Tsiteeri


Kindel plaan on see, et sellele cabriole tuleb 2,2 20v vahele. See uuem oleks lahe ja aga hind on pea 4 korda sama mis mul see cabrio maksis :D Kindlasti ei hakka sinna nelivedu aretama kuna minujaoks pole sellel poiniti. Cabrio pole eriline drifti ega kiirendus pill, et oleks vaja seda nelikut ja talvel ka lustima ei läheks sellega :D Lätis muidu oli saada täiesti 4500euri eest kohe 2,2tq cabrio. Eks mootoritel olen silma koguaeg peal hoidnud ja sai ka leedukaga räägitud kes ütles, et kui tahan siis sebib mulle moto välja. Samuti sain temakäest ka cabrio pildid kui see temakätte alles jõudis.

https://www.upload.ee/image/6759007/P1010055.JPG


https://www.upload.ee/image/6759015/P1010059.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reizor
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Õnnetud S6 2.2T, S6 4.2

postitati 08.03.17 14:37 Tsiteeri


Paluks viidet antud kuulutusele.

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666 Lätis muidu oli saada täiesti 4500euri eest kohe 2,2tq cabrio.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 08.03.17 14:40 Tsiteeri


Kahjuks enam seda kuulutust ma kuskilt ei leia aga oli see eelmine aasta juunist septembrini kindlasti ss.lv üleval. Sai isegi seda mõeldud aga ilmselt poleks eestis arvele saand. Sellel oli juba 5x112 veljed, rs2 turbo ja midagi muud oli veel tehtud. Algselt oli 5kilo hind ja siis langes kuni 4300 vms.
Tsitaat:
Algselt postitas: reizor
Paluks viidet antud kuulutusele.

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666 Lätis muidu oli saada täiesti 4500euri eest kohe 2,2tq cabrio.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
extreme327
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.12
Asukoht: Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 quattro 20v

postitati 08.03.17 15:30 Tsiteeri


Màletamist mòoda oli halli vàrvi cabrio to.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.6% - SQL: 69.4%]