Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  9
Autor:
Pealkiri: Audi cabrio 2.2 20vT- 1992 - kuno666 (Vastuseid: 203 | Vaatamisi: 66354)
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 12.06.18 06:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666 Kuna siin oli mingiaeg teema kus mingi kasutaja ei uskund, et 96kw diisel võib 2,3 98kw ära teha siis sai see täna ära proovitud ja tõesti see c5 1,9 96kw liigutab ennast kiiremini.


Ei usu siiski. :P Kuidas proovisid?
2 kõrvuti nagu asi käib. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 12.06.18 18:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666 Kuna siin oli mingiaeg teema kus mingi kasutaja ei uskund, et 96kw diisel võib 2,3 98kw ära teha siis sai see täna ära proovitud ja tõesti see c5 1,9 96kw liigutab ennast kiiremini.


Ei usu siiski. :P Kuidas proovisid?
2 kõrvuti nagu asi käib. :D



Kehvasti proovitud siis, arvan et enda 100-ga oleksin küll ära teinud (kui on ikka originaalseades 1,9). Kuno, proovime ära?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: CQ Typ89 2.2 20v | A4 B7 TDi

postitati 12.06.18 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666 Kuna siin oli mingiaeg teema kus mingi kasutaja ei uskund, et 96kw diisel võib 2,3 98kw ära teha siis sai see täna ära proovitud ja tõesti see c5 1,9 96kw liigutab ennast kiiremini.


Ei usu siiski. :P Kuidas proovisid?
2 kõrvuti nagu asi käib. :D



Kehvasti proovitud siis, arvan et enda 100-ga oleksin küll ära teinud (kui on ikka originaalseades 1,9). Kuno, proovime ära?:D


Kahtlane..:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 12.06.18 19:04 Tsiteeri


Mis siin kahtlast? Üks on aastast 1992 ja teine 2002. Kw vahe vaid 2 kw aga tehnikapoolest on pd diisel sellest ikaldus pritsest peajagu üle. Tehtud sai nullist ja cabrio tõmbas küll esimesega pikalt tühja aga samas c5 läks kohe algul ja näha oli kuidas lihtsalt läks ja mida suuremaks kiirus seda kaugemale c5 läks. Ja siinkohal olen täiesti erapooletu sest mõlemad enda autod ja cabrioga sõites tundub, et liigub nagu loom :D. Ja c5 täiesti stock 96kw.

Aga cabrio kohapealt ka, et kui kellegil hallikat või jagajat toimiva hallikaga pakkuda siis oleks huvitatud. Hetkel suht kindel, et selle viga. Soojastpeast käima ei lähe aga külmastpeast poole pöörde pill ja kui järsult gaasi anda siis tuleb lagin sisse aga sujuvalt mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 12.06.18 19:08 Tsiteeri


Kui see 2,3 juba poolenisti ikaldunud oli, siis ei imesta et lutti sai. Olen ise küll suht kindel, et oma C4 100-ga (98 kw) lüpsan C5 96 kw 1,9 ära.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 12.06.18 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Kui see 2,3 juba poolenisti ikaldunud oli, siis ei imesta et lutti sai. Olen ise küll suht kindel, et oma C4 100-ga (98 kw) lüpsan 96 kw 1,9 ära.:D


Ma räägin 2,3 kui üldisest ikaldusest. Cabrio mootori kohapealt ei saa öelda, et hõre kuna ls 220 000 silindri surved ilusti 13,5 ja kõigil 5. Kaas tehtud ja samuti pole ka mingeid probleeme veel olnud kui nüüd see jagaja jama aga tol hetkel oli kõik ok. Mina selles nii kindel poleks;) Cabrioga sõites tundub ka perse düno järgi, et see liigub kõvasti paremini aga reaalsus oli midagi muud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 12.06.18 19:19 Tsiteeri


Reaalselt kõrvuti sõitmine ilmselt pole lihtne korraldada, aga tee mulle C5-ga mingi märk ette Pärnu kandis mingis omale sobivas konkreetses kohas, näiteks hakkad mingi teatud kilomeetriposti juurest nullist kiirendama ja võtad stopperiga aega kuni järgmise kilomeetripostini jõudmiseni vms..:D Ma siis sõidan sama teekonna läbi ja saan ka pardakaameraga tehtud video postitada, tõestuseks et heas korras olev C4 C5-le tutti annab.:D Kui ei anna, eks ma siis pean oma mütsi ära sööma.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 13.06.18 04:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Kui ei anna, eks ma siis pean oma mütsi ära sööma.:(


Ma arvan küll, et pane mütsile juba moos kah peale.
Traktoril ja bensukal kw on peaagu samad (96 vs 100), AGA Nm on trakatsil üle 30% rohkem.
Kas bensakal 190Nm vs diisli mingi 310Nm?

See 5e pütane on küll hea häälega ja puha, kaalusin ka ise vahepeal omale sellist swappi (mina seda pritset ei karda, see on kõik tehtav), AGA kui nägin neid Nm (minu 170Nm vs 190), siis kadus see mõte kiirelt peast.
1 silinder + vändaosa + 1/4 ploki malmosa juures ja kaaluvad midagi ka lisaks.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 13.06.18 04:37 Tsiteeri


Pole viga, maasikad juba tulevad ja saab maasikamoosi teha, sellega peaks maitsema päris hästi, aga võibolla ma ikkagi ei saa seda süüa. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: CQ Typ89 2.2 20v | A4 B7 TDi

postitati 13.06.18 05:22 Tsiteeri


Kuno666. Kahtlane kirjutasin selle peale, et kasutaja 100 tõmbaks Su diislile 2.3 Audi 100'ga ära ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 13.06.18 10:02 Tsiteeri


Sellesuhtes ei ütle midagi halba ja selle 2,3 kohta sest hääl on tõesti vägahea ja samas nagu liiguks ka. Siiani pole ka mul temaga mingeid probleeme olnud. Selle ajaga mis omand on tulnud välja vahetada bena pump, küünlad, tühikäigumootor, bena filter ja plokikaas sai remonditud. Kütusekulu on selle ajasees jäänud 7,5 kuni 11liitrini 100le. Kiirendusekohapealt kui poleks kõrvuti pannud siis oleks ise ka pakkund, et cabrio liigub kiiremini aga peale seda kui sai pandud kõrvuti siis ei näe selle üle enam mõtet vaielda kuna seal polnud tegemist mingi napika võiduga vaid kindla c5 eest minekuga. Mingieid postivahe katseid ei viitsi tegema hakata. Eks selle puhul oleks kõige õigem edra igamehe kiirenduse klassi minna ja seal aeg ära sõita ja siis poleks enam kellegil midagi vaielda selle üle kumb kiirem. Teinekord kui cabrio korda saab siis võin video teha ja nad uuesti kõrvuti panna ja siis kuskile selle üles laadida ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 13.06.18 10:54 Tsiteeri


Kas keegi saaks oma 2,3 pealt või siis oskab peast öelda kuidas jagaja olema peab? . Märgid vändalt ja nukalt paigas. Netist leitud pildil on rootori keskosa punkti peal aga minul on rootori alumine ots punktiga tasa. Kumb see õige variant on ja kas sai ta kuidagi üle visata midagi või millest see erinevus võib olla?
http://www.sjmautotechnik.com/trouble_shooting/ecupic/dist_time2.jpg

Igatahes sai tõstetud jagaja nii nagu sellel pildil ja siis läks käima, puterdas oli uimane ja lagin oli kadund. Samas aga paukus ja lärtsus seega ikkagi see hall andur ei tee omatööd ilmselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 13.06.18 14:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Sellesuhtes ei ütle midagi halba ja selle 2,3 kohta sest hääl on tõesti vägahea ja samas nagu liiguks ka. Siiani pole ka mul temaga mingeid probleeme olnud. Selle ajaga mis omand on tulnud välja vahetada bena pump, küünlad, tühikäigumootor, bena filter ja plokikaas sai remonditud. Kütusekulu on selle ajasees jäänud 7,5 kuni 11liitrini 100le. Kiirendusekohapealt kui poleks kõrvuti pannud siis oleks ise ka pakkund, et cabrio liigub kiiremini aga peale seda kui sai pandud kõrvuti siis ei näe selle üle enam mõtet vaielda kuna seal polnud tegemist mingi napika võiduga vaid kindla c5 eest minekuga. Mingieid postivahe katseid ei viitsi tegema hakata. Eks selle puhul oleks kõige õigem edra igamehe kiirenduse klassi minna ja seal aeg ära sõita ja siis poleks enam kellegil midagi vaielda selle üle kumb kiirem. Teinekord kui cabrio korda saab siis võin video teha ja nad uuesti kõrvuti panna ja siis kuskile selle üles laadida ;)


See et konkreetse cabrio kiirendus kehvem on, ei näita täit tõde (võibolla ei anna täit võimu välja) ja selle põhjal ei saa väita, et mu C4 lutti saaks C5 käest.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 13.06.18 14:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Sellesuhtes ei ütle midagi halba ja selle 2,3 kohta sest hääl on tõesti vägahea ja samas nagu liiguks ka. Siiani pole ka mul temaga mingeid probleeme olnud. Selle ajaga mis omand on tulnud välja vahetada bena pump, küünlad, tühikäigumootor, bena filter ja plokikaas sai remonditud. Kütusekulu on selle ajasees jäänud 7,5 kuni 11liitrini 100le. Kiirendusekohapealt kui poleks kõrvuti pannud siis oleks ise ka pakkund, et cabrio liigub kiiremini aga peale seda kui sai pandud kõrvuti siis ei näe selle üle enam mõtet vaielda kuna seal polnud tegemist mingi napika võiduga vaid kindla c5 eest minekuga. Mingieid postivahe katseid ei viitsi tegema hakata. Eks selle puhul oleks kõige õigem edra igamehe kiirenduse klassi minna ja seal aeg ära sõita ja siis poleks enam kellegil midagi vaielda selle üle kumb kiirem. Teinekord kui cabrio korda saab siis võin video teha ja nad uuesti kõrvuti panna ja siis kuskile selle üles laadida ;)


See et konkreetse cabrio kiirendus kehvem on, ei näita täit tõde (võibolla ei anna täit võimu välja) ja selle põhjal ei saa väita, et mu C4 lutti saaks C5 käest.:cool:


Sa vist ei saa magada ka selle teadmisega:D Oled sa muidu ise 1,9 96kw sõitnud või kõrvuti pannud? Usun et sinukandis mõni ikka leidub millega kõrvuti panna. Sellesuhtes julgen väita, et cabriol puudusid tol hetkel igasugu anomaaliad ja ei usu, et liigub sitemini kui mõni muu 2,3 seda enam, et cabriod seisavad rohkem kui igapäeva kasutuses olevad c4. Samuti ei saa kaaluvahe taha pugeda kuna cabrio polnud c4 minuarust raskem ka. Aga eks sellel teemal võibki heietama jääda. Sõida 402m mõnel üritusel ära ja olen nõus ka ise sõitma ja siis pilt selge. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 13.06.18 15:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100

See et konkreetse cabrio kiirendus kehvem on, ei näita täit tõde (võibolla ei anna täit võimu välja) ja selle põhjal ei saa väita, et mu C4 lutti saaks C5 käest.:cool:


Kui hing ikka nii haige on, siis arutage seda U2U kaudu edasi või saage kokku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 13.06.18 16:51 Tsiteeri


Ja juba räägimegi ja ei pea seda teemat sellega sisustama. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 13.06.18 18:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: 100

See et konkreetse cabrio kiirendus kehvem on, ei näita täit tõde (võibolla ei anna täit võimu välja) ja selle põhjal ei saa väita, et mu C4 lutti saaks C5 käest.:cool:


Kui hing ikka nii haige on, siis arutage seda U2U kaudu edasi või saage kokku.
Hakkas just pönevaks minema:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 16.06.18 18:23 Tsiteeri


Uus hallikas sai külge aga lagin on ikka. Homme toon uued hüdratõukurid sest mis muu see seda häält ikka teha saab. Täna sai juba üleliigne jama eemaldatud ja homme saab ehk kiirelt ära teha kui jupid saan. Jagaja on ka ikkagi kõigeparem nii nagu ennem ehk siis rootori alumine äär on märgiga paigas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 21.06.18 12:24 Tsiteeri


Täna silindri surveid mõõtes selgus tõsiasi, et see mootor on kottis. 1, 2 silinder surved nulli lähedased 3, 4 identselt 13,5 ja 5 silinder 7. Millest need selliks läind ei saa mina aru. Märgid paigas, rihm pingul ja ometi auto sõitis ja käima läheb ka praegu ja erksalt samuti pöördesse aga ometi surveid pole. Taga pole ka ei sinist ega muud midagi mis viitaks sellele, et midagi seal puruks oleks. Nüüd väike mõttepaus ja ilmselt selleks aastaks jääb selle auto sõidud sõidetuks kuna hetke plaan on ikkagi s4 ära manuaalitada ja selleks ka jupid välja aetud. Samuti tahaks valge audi sõitma panna. Cabrio puhul pean mõtlema mis mootoriga teha. Natuke nadi jälle seda 2,3 ka taastada sest kunagi ei tea millal pritsepea või muu selline asi järgi annab. Mõte on mnt ametist uurida, et mis mootorid sinna legaalselt vahele saaks. Endale meeldiks seal 2,2 20v, 2,7BiT või siis 4,2. Eks kõigipuhul on eelarve päris korralik aga eks autot tuleb teha nii, et see endale meeldiks ja tahaks sellega sõita. 1,8t ei taha kuna see liiga tavaline juba ja originaalis ei ole ta ka mingi eriline püss. Lätis on v8 pandud cabriole ja see tundub päris äge olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 21.06.18 16:21 Tsiteeri


V8 ja mono vedu? :o

2,7bit on mõtet siis kui tehasest juba v6, siis istuvad kinnitused.

Aga miks mitte ka tdi, näiteks 2,5tdi R5? Radikas ja päris palju muud kere poolelt jääks sul sama.

1.8T on tõesti tavaline juba kuid just selle mootoriga cabrio jättis päris sõgeda elamuse. Aga vihjeks võin öelda et ka vw peal leidub huvitavaid mootoreid :D Mul on just üks taoline swap oma aega ootamas, aga mitte cabriole, kuid siiski piisavalt haruldasele Audile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 21.06.18 16:28 Tsiteeri


Mind see mono vedu ei häiri. Taneli cabriol ju ka 200kw+ ja esivedu aga fun on ikkagi. V8 hääled meeldivad ja samas neid liigub ka. Muidugi hooratas on üks kallemaid asju selle puhul. 2,7BiT on ka suht saadav mootor ja samas kinnitused ju olenevad sillatalast või eksin? 2,8 b4 peaks ka liikuma kust saaks v6 jaoks asjad ma usun. Diislit ma ei paneks cabriole ka relvaähvardusel :D. Cabrioga nagunii igapäev ei sõida ja kui sõidan siis tahakski head häält kuulda ja edasi võiks ka liikuda. Sellepärast ka r5 sai valitud, et hääle poolest ei pea piinlikust tundma. Kui diisel siis pigem võtaks 1,9 96 kw kuna sellest saab lihtsalt päris okei jõu ja ei lagise ka enam nii nagu vanakooli kle kle kle kle mootorid :D Aga ei diislit ei tule. Pigem kui teha siis midagi huvitavat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 21.06.18 16:41 Tsiteeri


Sillatalast ei olene mitte midagi. Lihtsalt r4/r5 on lansekatel kohad patjade jaoks. V6 on hülsid läbi lansekate ja mootoripadjad keeratakse kere külge rattakoopast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 21.06.18 16:48 Tsiteeri


Aa okei siis ilmselt tuleb ikka algse plaani juurde jääda. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 29.06.18 11:58 Tsiteeri


Essi kõrvalt olen ka cabrioga natuke tegelend ja sai siis plokikaas maha võetud. Selle juurest ei leidnud esmasel vaatlusel midagi viga olevat ja samuti kolvipealsed ilusad. Sai siis silindrid diislit täis valatud ja 1 Pidas nüüd mingi 12tundi vastu ,teisest vajus ligi tunniga ära ja 5 läks ka mingi 7 tunniga umbes. Hülsid ilusad tehase hoonimis jälgedega . Ise mõtlen, et kui oleks rõngas puruks siis oleks pidand olema karteris tuuled ja tagant suits väljas. Hetkel ise mõtlen, et äkki on mõni klapivedru puruks ja sellest ka see klõbin tuli sisse? Igatahes ehk lähipäevil saab klapid ja sellega seonduva üle vaadata. Hetkel veel uut mootorit ei otsi ja vaatab kas saab sellest asja või mitte kuna ess võtab omaaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 17.07.18 23:28 Tsiteeri


Plokikaas kontrollitud ja seal viga pole. Üldiselt on see 2,3 nagunii tiksuv pomm oma pritsepeaga ja tänu sellele rohkem sellega pead ei vaeva. Eks näis kas see aasta veel saab selle autoga sõita või mitte. Uus mootor on välja vaadatud ja lähiajal toon selle ära ja eks siis vaatab kui ladusalt see swap õnnestub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.4% - SQL: 54.6%]