Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Gaasiga sõitmine (Vastuseid: 87 | Vaatamisi: 34480)
huraa
huviline



Registreerunud 15.08.10
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.12 09:53 Tsiteeri


Tartus aardla tänava mehed ei taha selle seadmega tegeleda. Öeldi, et nemad ei saa midagi teha. Põlvas mehed ütlesid, et hoolduse teeme ära ja visuaalse kontrolli kah aga rohkemat mitte. Aga jah, tallinnas on kaks firmat kes teeksid ja oleks ka kontrolli võimalus, aga minna sinna ainult selle pärast. Ehk siis peab hakkam plaani võtma midagi ka sinna kanti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
polenik
huviline



Registreerunud 02.02.11
Asukoht: Tartu linn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c5

postitati 18.03.12 18:30 Tsiteeri


Huvitav teema minu jaoks. Liigun ka ise oma autoga gaasi jõul ja siin rahvas küsis kulude kohta, siis omal tuleb huvitaval kombel liitritelt gaasi kulu bensiiniga täpselt üks ühele. Selline umbmäärane keskmine on ikka vana hea 10l sajale kilomeetrile. Bensiiniga tuleks see mul siis orienteeruvalt 14 eurot, aga gaasi ostan Tartust 0.71 senti liiter hetkel, nii et minu jaoks gaasiga sõit poole odavam. Aastaga olen sõitnud 42000km, ja on ennast igati ära tasunud. Auto on mul Audi 100 c4 2,3 mootoriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 18.03.12 19:56 Tsiteeri


Liigun ise ka gaasiga ja kliendikaardiga tuleb seal aardla tanklas hinnaks 67,9 senti liiter.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 10.04.12 19:07 Tsiteeri


Tere!
Oleks tarvis küünlaid vahetada, seega mis oleks kõige parem/mõistlikum? Ladu24.ee pakub mitme tootja küünlaid kuid silma jäid http://www.ladu24.ee/et/ladu2/16005/7028,185200,0,0/553974 kuna pidavat olema spets. gaasiga sõitmiseks? Mida asjast arvate? On keegi vb. oma autole paigaldanud ja on vahet ka tavalisel ja sellel spets küünlal? Hind on pea poole kallim ka, et on asi seda väärt ka?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
huraa
huviline



Registreerunud 15.08.10
Kasutaja on eemal


postitati 14.06.12 12:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Tere!
Oleks tarvis küünlaid vahetada, seega mis oleks kõige parem/mõistlikum? Ladu24.ee pakub mitme tootja küünlaid kuid silma jäid http://www.ladu24.ee/et/ladu2/16005/7028,185200,0,0/553974 kuna pidavat olema spets. gaasiga sõitmiseks? Mida asjast arvate? On keegi vb. oma autole paigaldanud ja on vahet ka tavalisel ja sellel spets küünlal? Hind on pea poole kallim ka, et on asi seda väärt ka?:)


Kas said vahetatud ja milliseid küünlaid eelistasid??
On siis mingit vahet kah sellel asjal???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 16.09.13 16:10 Tsiteeri


Tere.

Leidsin ka sobiva teema, kuhu oma küsimustega pöörduda.
Olen aru saanud, et jutt käib (siiamaani) LPG gaasiseadmetest, aga kas keegi siit klubist sõidab ka maagaasiga? Huvitab just see, kui palju tuleks V8 mootoriga odavam sõita :)
Maagaasi seadme paigaldus on pea poole kallim, samas kulub gaasi bensiinist vähem, LPG vedelgaasi aga 20% bensiinist rohkem..ja kas üldse saab maagaasi seadet panna nt. Audi a8, 3,7 v8le või siis 4,2sele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 16.09.13 16:49 Tsiteeri


Hetkel pead arvestama sellega, et maagaasi tanklaid on Eestis vähe.


http://images.spritmonitor.de/555994_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 16.09.13 20:31 Tsiteeri


Eks siin vist rohkem tallinna inimesed aga siin lõunaosariikides tasub gaasiga sõitmine hetkel vägagi ära. Mul mitmel tutaval gaasiseade paigaldatud ja gaasi ei osteta mitte eestist vaid venemaalt. Seal on gaasi liitri hind palju odavam kui eestis. Nüüd hea gaasijärel ka käia sest bensuvedajaid enam piiril ei ole ja ülekäimine käib suhteliselt kiiresti :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 16.09.13 23:46 Tsiteeri


Gaasiga sõitmisest pole eriti kasu kui tanklaid vähe. Ehk siis pane LPG süsteem, otsi mees, kes selle tehaseseadest veidi parmini käima oskab panna ja saad kilomeetri hinna kõvasti odavamaks. Kulu tead isegi. Lihtsalt odavam on. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 17.09.13 05:44 Tsiteeri


Mul tuttaval ameeriklane ja gaasiseadme peale panek maksis 1200 raha ja läbisõit nüüd 60 k km sellega.Mingi kamm vahepeal oli mingi filtriga ja asi toimib siiani ja pidi juba isegi plussis olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 02.10.13 00:18 Tsiteeri


Ehk siis kumb tuleks mõtekam v8le vahele pista kas maagaasi seade, või lpg? Kui hinda hetkel mitte arvestada...Ise arvan, et maagaas peaks päris öko tulema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 02.10.13 05:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Tere!
Oleks tarvis küünlaid vahetada, seega mis oleks kõige parem/mõistlikum? Ladu24.ee pakub mitme tootja küünlaid kuid silma jäid http://www.ladu24.ee/et/ladu2/16005/7028,185200,0,0/553974 kuna pidavat olema spets. gaasiga sõitmiseks? Mida asjast arvate? On keegi vb. oma autole paigaldanud ja on vahet ka tavalisel ja sellel spets küünlal? Hind on pea poole kallim ka, et on asi seda väärt ka?:)
Platinum või iridium küünlad.Sädeme vahe teed tehase ettenähtust 0,1-0,2mm väiksemaks ja on väga OK:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 03.10.13 12:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Ehk siis kumb tuleks mõtekam v8le vahele pista kas maagaasi seade, või lpg? Kui hinda hetkel mitte arvestada...Ise arvan, et maagaas peaks päris öko tulema?

Jah. Maagaas on mötekam jatasub ennast kiiremini ära, aga arvesta ka sellega, et Eestis ei ole maagaasi tanklaid jalaga segada. Kui uskuda seda lehekülge, siis on meil viis maagaasi tanklat. http://www.gaas.ee/surugaas/maagaasi-autotankla/ See-eest on vedelgaasi tanklaid praktiliselt üle-Eestiliselt ja Alexela poolt veel hulga juurde tulemas. Tee omad järeldused ka sellest tankimisvörgustikust lähtuvalt.

Lisaks veel seda, et maagaasi seade on palju kallim, aga tasub palju kiiremini ära.


http://images.spritmonitor.de/555994_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaanus.lepik
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8.5 '12

postitati 22.11.13 09:29 Tsiteeri


Oskab äkki mõni targem rääkida, milliseid pihusteid eelistama peaks?

Sai võetud ühest kohast, kus pakuti Hana pihusteid V8 mootorile.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 22.11.13 09:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rain573
Eks siin vist rohkem tallinna inimesed aga siin lõunaosariikides tasub gaasiga sõitmine hetkel vägagi ära. Mul mitmel tutaval gaasiseade paigaldatud ja gaasi ei osteta mitte eestist vaid venemaalt. Seal on gaasi liitri hind palju odavam kui eestis. Nüüd hea gaasijärel ka käia sest bensuvedajaid enam piiril ei ole ja ülekäimine käib suhteliselt kiiresti :)


Pole see venemaalt gaasi toomine midagi nii lihtne, hetkel veel viimast nädalat saad autoga venemaalt üle käia 2 korda kuus kuid juba detsembrist vaid kord ja mis mõte siis asjal on? Ise olen hõõrunud juba aastaid Koidula ja Petseri vahet ning enam pole väga mõtet ja kui siis ainult omale. Gaasiga kindlasti soodsam kuid ise mingile tavalisele pereautole küll mingit paagikolakat pagassi loksuma ei paneks et säästa mõnikümmend eurot, kui pole raha kütte jaoks osta elektriauto või käi jala.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 22.11.13 20:49 Tsiteeri


Mis sa teed nalja või? Üks kord kuus autoga Venemaale? Tõenäoliselt räägid deklareeritavast kaubast, mitte autoga piiri ületamisest.

Päris tõsine võll. Pole raha, osta elektriauto või käi jala. Esiteks on elektriauto kallim kui mu auto (kindlasti ka teiste autod) ja sellele gaasiseade peale panna. Teiseks on raha piisavalt, aga ma ei leia, et ma pean nagu lollpea seda summat taguma bensiini peale, kui ma saan oluliselt vähem maksta gaasi peale.

Bensiini(gaasi) ja diisli vingumise teemat võid mujal ajada.

Kui sul pole midagi tarka öelda selle pagassis loksuva paagikolaka kohta, siis võiks üldse vait olla.


http://images.spritmonitor.de/555994_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 23.11.13 10:33 Tsiteeri


COPI
Jah. Maagaas on mõtekam ja tasub ennast kiiremini ära, aga arvesta ka sellega, et Eestis ei ole maagaasi tanklaid jalaga segada. Kui uskuda seda lehekülge, siis on meil viis maagaasi tanklat. http://www.gaas.ee/surugaas/maagaasi-autotankla/
See-eest on vedelgaasi tanklaid praktiliselt üle-Eesti. Tee omad järeldused.

Tsitaat:
Algselt postitas: raineys
Mis sa teed nalja või? Üks kord kuus autoga Venemaale? Tõenäoliselt räägid deklareeritavast kaubast, mitte autoga piiri ületamisest.

Päris tõsine võll. Pole raha, sellele gaasiseade peale panna. Teiseks on raha piisavalt, aga ma ei leia, et ma pean nagu lollpea seda summat taguma bensiini peale, kui ma saan oluliselt vähem maksta gaasi peale.
Bensiini, gaasi, diisli, vingumise teemat võid mujal ajada.

Kui sul pole midagi tarka öelda, selle pagassis loksuva paagikolaka kohta, siis võiks üldse vait olla.

Peaks vist alustama alg tõdedest
Gaasid.
*Propaan C3H8 loksub balloonis ja aurustatakse/kuumatatakse, et aurustuna segada õhuga ja saata mootorisse 1...4 põlvkonna gaasi seadmega (aurumis surve ~0,6bar, aga turbo auto turbo puhub 2barri.),
Detonatsioon ~91 bentsu sarnane.
Aga kui gaas sisaldab palju Butaani lõpetab süttimise -5`C juures. (Kodugaas)

*Maagaas CH4 alati aurustunud olekus Detonatsioon 130+ (~samaväärne vesinikuga sest C jahutab põlemis kambrit) Puhas vesinik lekkib kolvi rõngaste vahelt alla. siis karter plahvatab?
CH4 )gaasiline) surutakse kompressoriga kokku ~200bar -> ~5-es tanklas.
Rohelised bussid Malmös, Oslos, jne...
NB! sobib turbo autole, põhi ja teiseks lisa kütuseks.
*Võimalus osta ka töödelduna lõhkeaineks NH3

*LNG (Hetkel nafta firmade dopingus Nagu Zipo välgumihkel)
See sama Siberi torudes liikuv maagaasCH4, mis hiljem külmutatakse miinus -153`C siis surutakse kokku 400bar ja siis hoitakse/transporditakse väga erilistes balloonides.
PEALE MIDA REKLAAMITAKSE ET LNG ON ODAVAM kui algne gaas ilma lisa töid tegematta??? Uskuge Rokefellerit? nemad sulgesid ignaliina=osta LNG-d ja küta sellega eesti elektrijaamasid?

*HHO Saadakse veestH2O mille soola sisaldus on 4+% NaCl omadus tõugata laiali tuuma ümbritsevad laengud +id ja -sed ...... Sõitvate seadmete valmistajaid on viimasel aastal Usa tänavatel avalikult maha lastud vähemalt 156 inimest kelle auto sõitis 100% vee peal!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 23.11.13 11:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Tsitaat:
Algselt postitas: Rain573
Eks siin vist rohkem tallinna inimesed aga siin lõunaosariikides tasub gaasiga sõitmine hetkel vägagi ära. Mul mitmel tutaval gaasiseade paigaldatud ja gaasi ei osteta mitte eestist vaid venemaalt. Seal on gaasi liitri hind palju odavam kui eestis. Nüüd hea gaasijärel ka käia sest bensuvedajaid enam piiril ei ole ja ülekäimine käib suhteliselt kiiresti :)


Pole see venemaalt gaasi toomine midagi nii lihtne, hetkel veel viimast nädalat saad autoga venemaalt üle käia 2 korda kuus kuid juba detsembrist vaid kord ja mis mõte siis asjal on? Ise olen hõõrunud juba aastaid Koidula ja Petseri vahet ning enam pole väga mõtet ja kui siis ainult omale. Gaasiga kindlasti soodsam kuid ise mingile tavalisele pereautole küll mingit paagikolakat pagassi loksuma ei paneks et säästa mõnikümmend eurot, kui pole raha kütte jaoks osta elektriauto või käi jala.


Asja mõte ongi see, et kui elad kuskil missos või kuskil sellises kohas tasuvat tööd pole...lapsi vaja linna trenni või kuhugi huviringi vedada...siis ainuke võimalus selleks ongi naaberriigi küte. Aga jah eesti riik on selle asja ilusti ära nullinud nüüd...päris kahju on et sellepärast peavad tavainimesed kannatam. Bensiini saab kül 1 kord üle tuua aga minuteada gaasipealt makse maksma ei pea veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 25.11.13 06:49 Tsiteeri


Taaskord pühapäeva hommikul kell 5.30 istusin piiril ning minu masinat tuulati eest tolli poolt, uurisin siis et mis saab 1 detsembrist. Onu siis seletas lahti, et 1 detsembrist tohib autoga 1 kord kuus ning seda ka vaid ESMASEL ületamisel tuua üle maksuvabalt paagitäe kütet, 1 liiter viina ning 2 pakki suitsu, järgnevatel kordadel venemaale minnes pead deklareerima oma kütte mis on paagis ja vastasel juhu tagasitulles maksad aktsiisi mida olen minagi mõned korrad pidanud tegema, sama jutt käib gaasilt sõitvate masinate kohta. Kindlasti tasub gaasiga sõit ära kuna omanud 2 masinat millel gaasiseade peal, üks nendest siis ameerika van ja teine ameerika dziip ja kjindlasti oli odavam sõita kui besu pealt. Minuteada gasiga sõitmine kärsatab mootorit rohkem kui bensiiniga kuna ta ju ikka õhulaadne mass mis ei määri karvavõrdki, või ma eksin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.11.13 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Taaskord pühapäeva hommikul kell 5.30 istusin piiril ning minu masinat tuulati eest tolli poolt, uurisin siis et mis saab 1 detsembrist. Onu siis seletas lahti, et 1 detsembrist tohib autoga 1 kord kuus ning seda ka vaid ESMASEL ületamisel tuua üle maksuvabalt paagitäe kütet, 1 liiter viina ning 2 pakki suitsu, järgnevatel kordadel venemaale minnes pead deklareerima oma kütte mis on paagis ja vastasel juhu tagasitulles maksad aktsiisi mida olen minagi mõned korrad pidanud tegema, sama jutt käib gaasilt sõitvate masinate kohta. Kindlasti tasub gaasiga sõit ära kuna omanud 2 masinat millel gaasiseade peal, üks nendest siis ameerika van ja teine ameerika dziip ja kjindlasti oli odavam sõita kui besu pealt. Minuteada gasiga sõitmine kärsatab mootorit rohkem kui bensiiniga kuna ta ju ikka õhulaadne mass mis ei määri karvavõrdki, või ma eksin?



Väidetavalt eksid. Uurisin kunagi ka gaasiseadme paigaldamist oma autole, sai kasutaja juks11-ga siin ühendust peetud sel teemal ja tema väitel ei muutu midagi, pidavat mootori jõudlus isegi veidi tõusma. Kütusekulu aga jääb samasse auku, mis bensuga sõites. Ei tea ka siiani kedagi, kes gaasiga sõidab, et mootoril probleeme oleks olnud. Ainuke miinus on vast see, et talvel külmaga käivitub auto ikka bensiinilt ja mingi aja sööb kallist bensiini enne, kui gaasile läheb. No ja hooldama peab korra aastas...aga samas, autot tuleb ju ka hooldada. :)
Aga riik teeb ikka kõik, et kehvemal elujärjel olevatel inimestel viimanegi sendike käest ära saada ja kõri nii kinni pigistada, kui vähegi saab. Varem mõtlesin isegi, et teen viisa ja hakkan paar korda kuus oma tarbeks alkoholi ja kütust üle tooma (Narva piir on 40km kaugusel kõigest), aga nüüd, kui 1 kord kuus lubatud, siis kaotab asi igasuguse mõtte ja tuleb hakata mõtlema tõsisemalt gaasiseadme paigaldusele. Ka Eestis on gaasi ja bensiini hinnavahe nii suur, et see 1000€, mis seadme paigaldusele läheb, tuleb üsna ruttu tagasi. Eriti suure(ma) mootoriga autoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 25.11.13 09:03 Tsiteeri


Äkki oskab keegi seda seletada, et kuidas nad teevad selgeks gaasi koguse enne ja pärast? Sa ju ei keera punni lahti ja ei topi joonlauda paaki sisse.


http://images.spritmonitor.de/555994_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.11.13 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi

Väidetavalt eksid. Uurisin kunagi ka gaasiseadme paigaldamist oma autole, sai kasutaja juks11-ga siin ühendust peetud sel teemal ja tema väitel ei muutu midagi, pidavat mootori jõudlus isegi veidi tõusma. Kütusekulu aga jääb samasse auku, mis bensuga sõites. Ei tea ka siiani kedagi, kes gaasiga sõidab, et mootoril probleeme oleks olnud. Ainuke miinus on vast see, et talvel külmaga käivitub auto ikka bensiinilt ja mingi aja sööb kallist bensiini enne, kui gaasile läheb. No ja hooldama peab korra aastas...aga samas, autot tuleb ju ka hooldada. :)
Aga riik teeb ikka kõik, et kehvemal elujärjel olevatel inimestel viimanegi sendike käest ära saada ja kõri nii kinni pigistada, kui vähegi saab. Varem mõtlesin isegi, et teen viisa ja hakkan paar korda kuus oma tarbeks alkoholi ja kütust üle tooma (Narva piir on 40km kaugusel kõigest), aga nüüd, kui 1 kord kuus lubatud, siis kaotab asi igasuguse mõtte ja tuleb hakata mõtlema tõsisemalt gaasiseadme paigaldusele. Ka Eestis on gaasi ja bensiini hinnavahe nii suur, et see 1000€, mis seadme paigaldusele läheb, tuleb üsna ruttu tagasi. Eriti suure(ma) mootoriga autoga.

Mis see normaalne lahendus siis oleks nende liba kütuseärikate vastu? Riigil ehk meil jääb mingite inimeste poolt aktsiis saamata, kus see ausus siis on, ühed maksavad ja teised mitte. Enne järjekordset vingumise tulva võiks mingi hea lahenduse välja pakkuda.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 25.11.13 09:45 Tsiteeri


Gaasi ning bensiinikoguste kindlaks tegemiseks on tänapäeval väga targad ja kallid aparaadid mida olen ka ise näinud ja on katsetatud minu endise muula peal. Kui väidad et sul on paagis 55 liitrit ja nemad ei usu ja JUHUL kui ise ka ikka soperdad neile paarikümne liitriga siis aetakse aparaat paaki ja vaadatakse või siis tõmmatakse kütus paagist välja mis kehtib ka gaasi kohta ning siis otsustatakse kas valetasid või rääkisid tõtt ,kui ajasid haput maksad aktsiisi ning maksad kogu selle nn kaadervärgi töö ka kinni.
Ning sinule audi_a4_v6 ütlen järgmist, juhul kui KÕIK hakkavad makse maksma korralikult ning käituvad nii nagu riik käseb kas siis arvad tõesti et sinu ja su laste elu läheb siin riigis paremaks , ei lähe: Kui enne sain kütet vedada ja nüüd ei saa siis ei tule mul ka ju enam raha sisse mis viib tagajärjeni et ei saa ka SINU käest teenust osta mis omakorda on ka sinule ju halb, pigem olgu siis juba kirik keset küla kui üldse ilma kirikutta. Keegi ei keela ju sinul ka viisat teha ja sõita maksustamatta küttega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.11.13 09:59 Tsiteeri


Just nimelt. Selmet õigustada inimestele käru keeramist riigi poolt, võiks mõelda ju nii, et keegi ei keela ka Sinul või kellelgi kolmandal teha viisat ja tuua Venemaalt kütust oma tarbeks. Lauri_O ütles kõik juba ära, ei näe vajadust üle korrutada. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epidemic
huviline



Registreerunud 21.12.11
Asukoht: Österbymo (S) / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Mazdaspeed 3, Isuzu D-Max, Audi S6 C5, Lexus IS-F

postitati 25.11.13 10:26 Tsiteeri


See kütuse toomine on jah üsna nutuseks aetud, aga mis teha. Ega selle pärast kütus siis toomata ei jää, õiged vahendid peavad olema.


- Eksjö Maskin & Truck AB -
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 81.1% - SQL: 18.9%]