Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Välistemperatuuri disply tumm (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2495)
suspert
huviline



Registreerunud 15.05.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 avant 2,5 tdi quattro 96

postitati 28.05.03 13:13 Tsiteeri
Välistemperatuuri disply tumm



Autoks vana a6, millel ükspäev see displey lõpetas töölepingu - mitte midagi ei näita - ei lähe põlema kaa kui süüde sisse keerata. Teise sama suguse audi peal proovides töötas!!!
Temperatuuri andurid peaksid ise korras olema, sest kliima peal saan vaadat, mis välistemperatuur õues valitseb.
Proovisin ka nii, et võtsin teise audi pealt anduri aga ka see ei aidanud.
Äkki on kellelgi kogemust või nõuandeid, sellise probleemi kohapealt?

tänud ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 28.05.03 13:28 Tsiteeri


Tavaliselt pôlevad läbi displei valgustuse pirnid, môni elektrimees vahetab ära, originaalis vahetada ei saa ca1,5k


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MadMax
huviline



Registreerunud 14.05.03
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro

postitati 29.05.03 12:03 Tsiteeri


Kui teise auto peal töötas, siis on viga kusagil juhtme "teises" otsas. Kui tasutavalgustuse pirn läbi (või ei põle), siis näit on ähmaselt ikka loetav. Kuidas sa sealt kliima pealt seda välisõhu temp-i näed?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
suspert
huviline



Registreerunud 15.05.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 avant 2,5 tdi quattro 96

postitati 29.05.03 12:07 Tsiteeri


no see pirn ei põle kaa kuigi on korras - testriga mõõdetud, tabloo on üleüldisielt jummala tumm - mitte ükski asi ei põle - kuigi testriga olen mõõtnud, et mingisugused voolud sinna peale tulevad.
igast erinevaid väärtuseid võid kliima pealt vaadata - näteks täpset kiirust, mootori tempi, välistempi ja palju muud.
vaata lähemalt - http://www.wak-tt.com/tt/climatecontcodes.htm


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MadMax
huviline



Registreerunud 14.05.03
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro

postitati 30.05.03 06:37 Tsiteeri


See kliima pealt vaatamine on lahe küll. Tudnub, et see temp näidik on kliimaga ühenduses, sest kui kliimast temp Farenheiti peale panna siis läheb temp näidik ka F-desse. Äkki on kliima poolt mingi pistik lahti?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
suspert
huviline



Registreerunud 15.05.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 avant 2,5 tdi quattro 96

postitati 31.05.03 06:58 Tsiteeri


no nii, eile oli hea päev - sain näidiku tööle ja oligi nii nagu siin foorumis soovitati - kliima ploki tagant oli üks pistiku ots lahti. selle eest pean aga oma tänusõnad ütlema oma ühele tuttavale, kellel oli a6-ga probleem - ei puhu õhku üles ja alla - ainult otse puhub. no saigi kahel autol need juhtplokid omavahel järele proovitud - ei aidanud. eks siis kui ma enda oma tagasi panin, tegin seda suts lohakalt, sest eile võtsin selle ploki välja ja kohe kui tekkis väike vahe, et sain sõrmed vahele, siis proovisin kõige pealt pistikuid pesadesse suruda - käis väike klõps - süüde sisse ja proovisin - TÖÖTAS.

Ma ei hakka siin kohal heietama mitu korda ma armatuuri maha võtsin, pamperi eest katkusin, temperatuuri display elektriku juurde viisin, et näe kontrolli, no oli korras ja et ma esimese hooga kohe Reval autosse helistasin ja küsisin, et mis massab (1600.-) jms.

Igatahes oli see väärt nõu ja suurimad tänud selle eest - kahju, et mu enda mõtlemine ei suutnud seda pidi liikuda!!!

a poogen nüüd saan igal ajal kaeda mis temp õues valitseb!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.9% - SQL: 57.1%]