Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A7 S-line 3.0TFSI - 2011 - OttOlesk (Vastuseid: 73 | Vaatamisi: 35202)
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 23.12.16 07:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Küll minu isiklik arvamus aga see märkide lugemine tundub põnev vidin. Tegelikult suht mõttetu lisa.

Mulle ka meeldib see lisa. Kiiruspiirangud kuvab kenasti head-up display kaudu klaasi peale ja koguaeg on silme ees. Märkasin muidugi kahe päevase kasutusega paari puudust ka. Näiteks ei lugenud asulamärke. Samuti mõnikord 70km/h lõppeb järgmise ristmiku peal ära, aga selle lõppemise kohta või 90km/h alguse kohta märki pole, siis näitab 70km/h nii pikalt kuni uus märk ette tuleb. Võib-olla kui Navi ja VZE koos tööle saada, siis on lugu natuke teine. Teoreetiliselt peaks näitama ka möödasõidu keelualasid ja liiklusmärkide lisatahvleid, aga minul praegu katsetades ei näidanud.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 23.12.16 08:04 Tsiteeri


Ilusad on need uued autod. Aga miks nad kõik juhi nii mugavaks peavad tegema? Kõik läheb sinna suunda, et juht nagu ei peakski midagi tegema. Varsti on ilmselt autokoolides eraldi tund õpetatamaks, kuidas aktiveerida märkide lugemise funktsiooni autos või mis märk autos, mida tähendab, sest muidu ju silmi peas pole ja ei oskakski liigelda. :(

Jah, ilus auto ikka.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 23.12.16 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Ilusad on need uued autod. Aga miks nad kõik juhi nii mugavaks peavad tegema? Kõik läheb sinna suunda, et juht nagu ei peakski midagi tegema. Varsti on ilmselt autokoolides eraldi tund õpetatamaks, kuidas aktiveerida märkide lugemise funktsiooni autos või mis märk autos, mida tähendab, sest muidu ju silmi peas pole ja ei oskakski liigelda. :(

Jah, ilus auto ikka.

Sinu postituse sisu on selline, et selle üle võikski jääda arutlema, aga minu arvamus on ka, et asi tehakse järjest mugavamaks. Vaata kasvõi Tesla autopilot updatei. Ilmselt on kõik suunatud turvalisuse (ja mugavuse) tagamisele, aga tundub tõesti, et sõiduoskus kannatab. Mõni ei saa parkimisega ka hakkama ilma anduriteta. Eks liikluses saab ka peaaegu iga päev imestada mõne inimese sõiduoskuse peale. Ei tohi ära unustada, kes tegelikult kontrolli peaks hoidma auto üle. Aga ajaga tuleb kaasas käia. Vanasti ei saanud telefoniga pilte ka teha.
Mul üks tuttav tegi just autokoolis automaat käigukasti lubasid... nukker.
Tegelikult oleks veel nii palju öelda, aga ei hakka laiemalt arutama praegu.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 23.12.16 08:33 Tsiteeri


Ma loodan, et sa ei pahanda väga jah. Ma mõtlesin üldist olukorda lihtsalt. Et igasugu abisid on tore kasutada, kuid paraku jääb inimese enda koolitamine liiklusega kohanemise osas järjest puudulikumaks. Pea igaüks, kellega räägin, nendib, et autokoolides on asjad väga mädad ja liiga lihtsalt saadakse lube.

A7 disain on siiski üliilus minu silmale. Puhtalt selle 100CoupeS joone jäljendamine on omaette kunst. Kahju ainult, et ma sinna sisse ei mahu. :(

Sry for OT.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 23.12.16 08:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Ma loodan, et sa ei pahanda väga jah. Ma mõtlesin üldist olukorda lihtsalt. Et igasugu abisid on tore kasutada, kuid paraku jääb inimese enda koolitamine liiklusega kohanemise osas järjest puudulikumaks. Pea igaüks, kellega räägin, nendib, et autokoolides on asjad väga mädad ja liiga lihtsalt saadakse lube.

A7 disain on siiski üliilus minu silmale. Puhtalt selle 100CoupeS joone jäljendamine on omaette kunst. Kahju ainult, et ma sinna sisse ei mahu. :(

Sry for OT.

Sain aru. Mõtlesin ka üldist olukorda.

Ma ei teadnudki seda 100CoupeS inspiratsiooni.


http://img.caricos.com/2015_audi_s7_17.jpg


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 23.12.16 14:45 Tsiteeri


Kust idee tegelikult Sakslastel tekkis A7 kerekujust:

https://www.upload.ee/thumb/6479572/03112016.jpg
Pildid tehtud päev peale seda, kui eelnevad päevad oli tuisanud Novembri alguses. Halva kvaliteediga kiiruga tehtud pildid rekka peal olevast mingist Jaapanlasest; ei tule nimi meelde. Sorry for OT aga kerekuju sellel lumeskulptuuril oli nii sarnane et pidi lihtsalt seisma jääma.
https://www.upload.ee/thumb/6479558/20161103.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 23.12.16 19:49 Tsiteeri


Liiklusmärkide tuvastamine on väga hea lisa ja ise kasutan seda küll igapäevaselt. Kui pean kasutama autot, kus ei ole, siis vahest tunnen isegi puudust sellest.
Teinekord lihtsalt laskud autoga sõites mõtteisse ja unustad end hetkeks ning seejärel jääd juurdlema, mis see piirang nüüd oli. Siis hea kohe spidomeetrilt näha. Igasugused adaptiivsed püsikiirusehoidjad, automaatsed kaugtuled jm selline minu meelest väga tervitatav. Isesõitvad autod, robotnaised ja -kullerid on muidugi täis mõttetus minu jaoks, kuid see teema väljub juba piiridest.
A7 disain on klassika, kuid selle väljamängimiseks minu meelest õiget paketti ja värvi vaja. Mõni kombo on ikka päris õnnetu. Tagaistmel muidugi pikakasvulistel halb istuda just langeva katusejoone pärast. Samas pagasiruum näiteks üllatavalt suur ning esiistmetel ka ruumi omajagu. S-tronicu probleem muidugi huvitav. Pole varem nende autode hingeellu sedavõrd süübinud, seega minu jaoks mõneti uudis.

Värv on Sinu autol huvitav. Ma ise alati arvanud, et sellise auto värv peab olema must või valge. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 23.12.16 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
S-tronicu probleem muidugi huvitav. Pole varem nende autode hingeellu sedavõrd süübinud, seega minu jaoks mõneti uudis.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=168007
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=167967


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 12.02.17 18:39 Tsiteeri


Kui ma ise olen piisavalt laisk, et mitte pilte teha, siis õnneks on mul abikaasa suur pildistaja :D. Tabas hästi ära viimaste päevade härmatise puude peal.

http://i.imgur.com/34yTIKQ.jpg


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kalju24
huviline



Registreerunud 27.08.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 3.0TFSI 2011

postitati 23.03.17 09:20 Tsiteeri


Kui ei eksi siis nägin seda kaunist kerevärvi reedel, kui vuhisesid must mööda Tallinn-Viljandi mnt. Vabandan, et ees venisin, proovisin naelrehve säästa :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 23.03.17 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kalju24
Kui ei eksi siis nägin seda kaunist kerevärvi reedel, kui vuhisesid must mööda Tallinn-Viljandi mnt. Vabandan, et ees venisin, proovisin naelrehve säästa :D

Kõigepealt tänud värvikomplimendi eest. Endale ka meeldib :D.
Ja täitsa võimalik, et mind nägid. Viljandi mnt on mul igapäevane kodu-töö-kodu trass. Iseasi, kui palju sa seda kaunist kerevärvi nägid, kuna viimasel ajal üsna koledad ilmad ja kodus muda nii palju, et esimest korda saab reaalselt Quattro kasutust ka :D.
Tavaliselt olen ma ise see, kes kõigil jalus on :D, aga kuna mulle üldiselt "peesses" sõita teistel ei meeldi, siis sõidan pigem lihtsalt mööda kõigist. Kuna mul hetkel ACC ei tööta, siis oma jalaga pedaali manuaalselt hoides veereb see pikivahe tahtmatult väga väikeseks. Varsti peaks ACC korda saama, siis võime juba koos venida mõistliku pikivahega :D.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
asammer
huviline



Registreerunud 24.11.08
Kasutaja on eemal


postitati 23.03.17 11:10 Tsiteeri


Kui küsida tohib palju remondi töödele kulunud on? Ja palju kasko sellel autol?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 23.03.17 11:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: asammer
Kui küsida tohib palju remondi töödele kulunud on? Ja palju kasko sellel autol?

Esimene aasta sai kasko liisinguga koos võetud aastaks ja kuumakse hetkel 116,30€/kuus.
Kuna auto alles pool aastat käes olnud, siis ei ole remonttöödeni jõudnud, aga lähitulevikus tuleb paar kulutust teha. Kui aeg paras suverehvide jaoks, lasen sillad üle vaadata ja vajadusel juppe vahetada.
Muus osas peaks vist esimese parkimiskaamera välja vahetama (pilt tuli ja läks ja nüüd kadus täitsa ära), aga kuna tegemist ei ole kriitilise komponendiga, siis ei ole võtnud aega sellega tegelemiseks. Ei ole ka hinna osas uurinud infot.
ACC radar läheb varsti vahetusse ja see läks 180€ maksma. See summa võib veel muutuda.
Hetkel rohkem murekohti ei tea olevat.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ReimsR
huviline

Avatar


Registreerunud 17.06.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0BiTDI Quattro, Opel Manta

postitati 11.04.17 10:57 Tsiteeri


Vingete lisadega masin!Meie perre peaks ka varsti jõudma c7,kuigi A6 kerega ja samuti Kuldari kaudu.
Ega see leidmine kergete killast ei ole jah.
Mind hirmutasid need S-tronicu remondid nii ära,et algselt plaanitud kolmene turbodiisel sai vahetatud hoopis biturbodiisli vastu.
Kuidas comfort istmed on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 12.04.17 04:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ReimsR
Vingete lisadega masin!Meie perre peaks ka varsti jõudma c7,kuigi A6 kerega ja samuti Kuldari kaudu.
Ega see leidmine kergete killast ei ole jah.
Mind hirmutasid need S-tronicu remondid nii ära,et algselt plaanitud kolmene turbodiisel sai vahetatud hoopis biturbodiisli vastu.
Kuidas comfort istmed on?

Eks see S-Tronic on üks suurematest kuluosadest jah. Olen ka kuulnud palju lugusid, kus üks remondib koguaeg ja teine ei remondi üldse. Kõik laguneb, mis vähegi liigub. Eks tuleb hambad ristis lihtsalt see raha välja käia.
Comfort istmed mulle meeldivad. Kõik asjad on reguleeritavad. Külgmised padjad seljatoel ja istmikul saab sättida vastavalt oma tahtmisele ja kehakujule jne. Mul on istmed boonuseks veel soojendusega, ventileeritavad ja massažiga ka, mis on veel eriti positiivne, kuna sõidan iga päev üsna palju kilomeetreid maha. Tegelikult ma kõikidest nendest reguleerimisvõimalustest ei teadnudki enne kui auto kätte sain alles. Mulle lihtsalt comfort istmed meeldivad juba disaini pärast hulga rohkem kui tavalised.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 19.04.17 05:06 Tsiteeri


Kuna mul enda ETKA ei taha millegi pärast enam hardlocki errori tõttu käima minna, siis äkki keegi hea inimene ETKA olemasoluga viitsib mulle otsida esimese parkimiskaamera tootekoodi välja? VIN: WAUZZZ4G2CN067177.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SalmA
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Tallinn/Rapla/Lokuta
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Sedan 2.5 TDI 90

postitati 19.04.17 05:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OttOlesk
Kuna mul enda ETKA ei taha millegi pärast enam hardlocki errori tõttu käima minna, siis äkki keegi hea inimene ETKA olemasoluga viitsib mulle otsida esimese parkimiskaamera tootekoodi välja? VIN: WAUZZZ4G2CN067177.


7P6 980 551 B

Kasuta sellist lehte: http://audi.7zap.com/en/rdw/

SalmA


Some seek forgiveness, others escape...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 19.04.17 05:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SalmA
Tsitaat:
Algselt postitas: OttOlesk
Kuna mul enda ETKA ei taha millegi pärast enam hardlocki errori tõttu käima minna, siis äkki keegi hea inimene ETKA olemasoluga viitsib mulle otsida esimese parkimiskaamera tootekoodi välja? VIN: WAUZZZ4G2CN067177.


7P6 980 551 B

Kasuta sellist lehte: http://audi.7zap.com/en/rdw/

SalmA

Suurepärane. Tänud sulle!


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 25.04.17 06:28 Tsiteeri


Vahepeal nipet näpet tehtud. Esisild üle vaadatud ja mõningad asjad vahetatud. Suverehvid läksid alla mõõdus 275/35/20 ja nüüd ka ACC radar lõpuks vahetatud. Kui enne oli piin 85km/h kellegi taga sõita, siis nüüd ei pane üldse pahaks enam mõistliku pikivahega natuke aeglasemalt sõita :).
Tellisin eile ära ka esimese parkimiskaamera. Peaks lähiajal selle ka korda saama, siis peaks jälle kõik tip-top olema.
http://i.memeful.com/memes/wra1eJd/Stoner-Dog.jpg


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.17 15:42 Tsiteeri


Et siis jäi norm tööle? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 25.04.17 16:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mmi3plus
Et siis jäi norm tööle? ;)

Jep, esmamulje järgi sama hästi kui varem, kui mitte paremini. Suured tänud sulle vea tuvastamisel ja likvideerimisel :). Muidu vist olekski jäänud sebima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 07.05.17 05:37 Tsiteeri


Eile läks Saue Vanamõisa laadalt jalutama parem stange võre. Kui keegi peaks kuulma midagi, tahaks ka teada saada.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=173819
Kontakt: 5235798


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 10.05.17 16:34 Tsiteeri


huvitav auto on a7, välimust nagu on aga muu on ikka täiesti mööda - ning jah ma olen ise ka ühe 2012 a7 omanik

alustame sisemürast + rehvimürast - u 60-70prossa suurem kui sama klassi viienda seeria bmwl, mersust ei hakka rääkima, isegi passat cc on vaiksem, huvitav möödapanek audi poolt
jäik, jäik ja veelkord jäik - linnas sõita väga väsitav, ka kõige pisemad augud tunneb ära - comfort seade neil vist nalja pärast - 20 tolli on all plus sline.

plus veel süsteem et avad ukse ja auto sureb välja:D üldiselt ei soovita, kuid kuid eksklusiivne välimus meeldib siis go, enda oma müün kiiremas korras maha, igatpidi pettunud. või ma lihtsalt vanaks jäänud ja tegelt on hea auto:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 10.05.17 17:02 Tsiteeri


Krt ja ma veel mõtlesin, et ma ainuke, kel A7 müratase kõrvu jäi :P


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 10.05.17 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
huvitav auto on a7, välimust nagu on aga muu on ikka täiesti mööda - ning jah ma olen ise ka ühe 2012 a7 omanik

alustame sisemürast + rehvimürast - u 60-70prossa suurem kui sama klassi viienda seeria bmwl, mersust ei hakka rääkima, isegi passat cc on vaiksem, huvitav möödapanek audi poolt
jäik, jäik ja veelkord jäik - linnas sõita väga väsitav, ka kõige pisemad augud tunneb ära - comfort seade neil vist nalja pärast - 20 tolli on all plus sline.

plus veel süsteem et avad ukse ja auto sureb välja:D üldiselt ei soovita, kuid kuid eksklusiivne välimus meeldib siis go, enda oma müün kiiremas korras maha, igatpidi pettunud. või ma lihtsalt vanaks jäänud ja tegelt on hea auto:D


Müra tase: ei tea, pole omanud. Kõige muu kohta ütleks, et uuri võimalusi ja õpi oma autot tundma. S-Line vedrustus ongi jäigem ning comfort valik ei tee seda kuidagi pehmemaks ja vedrustusega pole sellel valikul üldse midagi pistmist, nagu väga paljud arvavad. Igasugu väljasuretused ukse avamisel (osadele on see tehasest peale poogitud, eemaldada saab ühe väga pika koodi muutmisel) ja start-stopid saab sekunditega maha kodeerida. Õhkvedrustusega on hoopis teine lugu, aga seal omad miinused.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 79.9% - SQL: 20.1%]