Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi Traditoni grupitellimus (Vastuseid: 52 | Vaatamisi: 28347)
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 30.07.20 00:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Eraldi transpordikulu pole.
tavaliselt kord nädalas.

Su jutt on täpselt vastupidine, mis mulle telefonis tagasihelistaja väitis 22.07 kl 13:21

Tavaliselt-kord-nädalas jutust võib ju veel aru saada, et suve-aeg ning tellimusi vähem, kuid tellimused pole sellevõrra vähemtähtsad, et 3 nädalat lubada oodata, et Suur Esindus saaks transakulu pealt paar euri plussi.
Kui sügisest kevadeni Väiksed Kalad garaažis tubaselt talvituvaid autosid renoveerivad (siis ka rohkem tellimusi) ja on aega ehk kauem oodata, siis suviti on just kiire, kuna võistlusteks või muudeks nädalavahetuse sündmuste jaoks on auto vaja tähtaegselt valmis saada.
Võib-olla mul lihtsalt ajaliselt ei vedanud, sest jutu käigus öeldi ka, et tellimus läks just teele päev-kaks tagasi. Oldaks mulle kohe 1 nädal lubatud oleksin selle 25-eurise konksu alla neelanud, kuna nagu näha see summa tuleb igat pidi maksta ka ise otse Saksamaalt tellides.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 30.07.20 05:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Eraldi transpordikulu pole.
tavaliselt kord nädalas.

Su jutt on täpselt vastupidine, mis mulle telefonis tagasihelistaja väitis 22.07 kl 13:21

Tavaliselt-kord-nädalas jutust võib ju veel aru saada, et suve-aeg ning tellimusi vähem, kuid tellimused pole sellevõrra vähemtähtsad, et 3 nädalat lubada oodata, et Suur Esindus saaks transakulu pealt paar euri plussi.
Kui sügisest kevadeni Väiksed Kalad garaažis tubaselt talvituvaid autosid renoveerivad (siis ka rohkem tellimusi) ja on aega ehk kauem oodata, siis suviti on just kiire, kuna võistlusteks või muudeks nädalavahetuse sündmuste jaoks on auto vaja tähtaegselt valmis saada.
Võib-olla mul lihtsalt ajaliselt ei vedanud, sest jutu käigus öeldi ka, et tellimus läks just teele päev-kaks tagasi. Oldaks mulle kohe 1 nädal lubatud oleksin selle 25-eurise konksu alla neelanud, kuna nagu näha see summa tuleb igat pidi maksta ka ise otse Saksamaalt tellides.


Tellimus läks 20.07 ja ka eile 29.07, aga sellise suurusjärgu tellimuse puhul oleks ka tellimus läinud juba 23.07, aga alati võib küsida hinnapakkumise;). Kuna eraldi transpordikulu rida pole, sõltubki tellimuse edastus mahust. Käibemaksu erinevus muidugi jääb.


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 21.01.23 18:29 Tsiteeri


Järgmine nädal tahaks traditionist tellida asju. Kui keegi on huvitatud, saab saatmiskulu jagada. Vajadusel saan ka arve teha varuosadele.


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.1% - SQL: 66.9%]