Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi

Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C7 Sedaan Quattro 3.0TDi 150kw - 2011 - rs156 (Vastuseid: 276 | Vaatamisi: 48542)
lunatic
klubiliige

Registreerunud 20.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Focus CNG

postitati 05.09.19 23:04 Tsiteeri

Kurb lugeda, et teist aastat sõidad elektromehhaanilise piduriga autoga ja alles enne müüki avastad sellise funktsiooni. See oli juba C6 peal olemas. Püsikaga vahepeal kiiremini sõites taastab esialgse kiiruse, vajadusel pidurdab. Ühtegi nuppu vajutama ei pea, on väike viide. Ja isegi pidurdustuled lähevad põlema kui masin seda teeb, sama käsipiduriga hoo pealt :)
Samuti pidurdab kui aeglustad püsikaga näiteks 95->70.

Kahju, et s-tronicust jagu ei saanud. Edu müügiga!
Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
Natuke rõõmsamate teemadeni - avastasin sõites, et kui peale möödasõitu 140kmh pealt paned püsika peale (eelmine asend oli 95kmh püsikal), siis ta ise reaalselt pidurdab. Arvasin, et ise-pidurdus on vaid Audi Braking Guard süsteemiga autodel (nt ACCga jt), kuid miski versioon on ka kõige tavalisemal nagu näha.

A4 allroad: http://images.spritmonitor.de/1045825.pngFocus: http://images.spritmonitor.de/904412.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 3.0TDI

postitati 06.09.19 06:17 Tsiteeri

Ma olen siiani kasutanud väiksemate vahedega, nt 100 pealt lükkad püsika eelmisesse asendisse, mis on 90 ning siis minu arust pidurdab ta mootoriga, vähemalt tundub nii, ehk sujuvalt. Mida suurem vahe seda väiksemaks läheb sujuvus, mis on ka täiesti normaalne. Midagi kurba ma selles aga ei näe :D

Edu vaja!

Üldiselt tuleb meeles pidada vana tõde, et "mida kõrgemaks Quattro tõstad, seda kaugemale pead traktori järele kõndima"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 13.10.19 09:30 Tsiteeri

Hei-hei.

Suurt vahepeal muutunud ei ole, auto jätkuvalt müügis. Käis kerges hoolduses kah, 10.10.2019 sain auto kätte ning tehtud tööd seekord - tagumiste amortide vahetus, pidurite kaitseplekkide vahetus 2tk ning ongi kõik. Koguhinnaks 330 midagi.
Peale madaldusvedrude panekut hakkaski tagumine amort häält tegema, ju ta oli harjunud samas vahemikus töötama 7-8 aastat ning nüüd tuli uustöövahemik ja see ei sobinud :D Vähemasti keegi mulle nii seletas, mis võib põhjuseks olla, et niimodi läbi läheb.

Nüüd on mõnus, kuigi on suht-koht jäik siis täiesti vaikne. Sõidan päris palju taksoga(bolt jms) ning seal on igasugu autosid juhtidel. Olen tähelepanud, et minu madaldusvedrud + 20" ratta kombo on ikkagi tagumikule parem kui enamus nende autosid, sh on olnud ka audisid.

Paar korda olen launchinud, nüüd counter vist 3 juures. Vähe ka sellise "vana" auto kohta. Launchides käiguvahetus küll päris okei ei ole tavalisega võrreldes - tuntava ning isegi kuuldava häälega käib see vahetus, nagu löödaks pauguga sisse. Eks selle auto puhul kõige raskem koht käiguvahetuseks ongi launchides aga ikkagi on tunne, et nii hullult ta laamendama ei peaks. RS3-l tegi ikka väga rahulikult :D Erinevad käigukastid ka muidugi.

Muus osas olen jälginud uuemaid audisid ning kuidagi jääb mulje, et see 2008-2018 põlvkond oli disainilt palju iseloomukam, nii seest kui väljast. Uuemad kuidagi vajuvad kõik nii ühte auku oma disainiga ja on sellised külmaks-jätvad. Küll aga A4 B8, A5 B8, A6 C7 - kõigil on midagi iseloomulikku.. 2018+ autodel a3 a4 a5 näevad peaaegu samasugused välja kui a4-a universaalkere välja jätta. Sisust ei hakka üldse rääkima. Eks see on muidugi maitse asi.

Samal ajal kõrvalt käib uue auto vaatamine, mida küll ennem ei osta kui praegune müüdud. Sellel rindel midagi eriti uut polegi, hetkel vaatamises S5 B9, S8 D4, RS5 B8.

Väike pildike ka -
https://www.upload.ee/image/10590559/72455587_2136055573367041_4665344384886112256_n__1_.jpg

Varsti külmad ajad ning talverehvid alla, kahju kohe praeguseid velgi ära võtta, nii meeldivad :)

Üldiselt tuleb meeles pidada vana tõde, et "mida kõrgemaks Quattro tõstad, seda kaugemale pead traktori järele kõndima"
mkb
moderaator

Registreerunud 21.02.08
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 13.10.19 16:27 Tsiteeri

Tsitaat:
Hei-hei.

Suurt vahepeal muutunud ei ole, auto jätkuvalt müügis.

Puhtalt huvist, palju kuulutusel keskmiselt vaatamisi on ja mitu reaalselt huvilist olnud on?

Tsitaat:

Muus osas olen jälginud uuemaid audisid ning kuidagi jääb mulje, et see 2008-2018 põlvkond oli disainilt palju iseloomukam, nii seest kui väljast. Uuemad kuidagi vajuvad kõik nii ühte auku oma disainiga ja on sellised külmaks-jätvad. Küll aga A4 B8, A5 B8, A6 C7 - kõigil on midagi iseloomulikku.. 2018+ autodel a3 a4 a5 näevad peaaegu samasugused välja kui a4-a universaalkere välja jätta. Sisust ei hakka üldse rääkima. Eks see on muidugi maitse asi.

Sama ajastu/põlvkonna mudelid ongi ju sarnase disainiga, alati on olnud. Imelik ka, kui kogu mudelirivi oleks nagu siga ja kägu.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 15.10.19 06:27 Tsiteeri

Reaalseid huvilisi on 0 olnud, auto24 statistika näitab keskmiselt ~10 vaatamist päevas.
Kui oleks nii, et kohe ja preagu vaja autost lahti saada siis ilmselt peaks laskma auto puhtaks pesta, mõni fotograafi-oskustega sõber kaasa ning pildistama - praegused pole just "müügipildid". Sellist vajadust aga pole. Aga tahaks ikka, eks. :D

Disaini osas on see maitse asi, tahtsin rõhutada, et minu silmale varasem disain on parem kui uuem. St uuemad on rohkem ühte nägu kui varasem, minu jaoks ning vanematel on rohkem isikupära disainis, mis paneb järgi vaatama. Jällegi, eks igaühe enda silm on kuningas.

Täna hommikul 3.5 kraadiga õues märkasin esimest korda selle auto omamise jooksul, et auto läks hiljem käima - start nuppu vajutades läks põlema see eelsüüteküünla märgis ning kui see kustus, siis läks käima. Vanemate diislitega (võtmest käivitus) pidid ise ära ootama kuni ära kustub eelsüüte pildike. Selle auto puhul näen seda praegu aga esimest korda. Eelmine talve ei mäleta küll, et oleks käivitus mitme sekundi võrra hiljem alanud seepärast. Huvitav, miks just nüüd, või lihtsalt varem ei pannud tähele. Loogiline, et see juhtub aga.. miks nüüd ja miks mitte varem :D

VMartin
huviline

Registreerunud 04.07.18
Kasutaja on eemal

postitati 15.10.19 07:53 Tsiteeri

Tsitaat:
Reaalseid huvilisi on 0 olnud, auto24 statistika näitab keskmiselt ~10 vaatamist päevas.
Kui oleks nii, et kohe ja preagu vaja autost lahti saada siis ilmselt peaks laskma auto puhtaks pesta, mõni fotograafi-oskustega sõber kaasa ning pildistama - praegused pole just "müügipildid". Sellist vajadust aga pole. Aga tahaks ikka, eks. :D

No praegused pildid on ma ütleks, huvitavad. Aeg on näidanud, et need fotograafi tehtud kalendrstiilis pildid pigem hirmutavad inimesed minema, samas kui on praktilised ülevaatlikud pildid korraliku seebikarbi / mobiiliga tehtud pildid toimib alati.

OT aga ühe eelmise auto müüsin selliste piltidega Mobile.de´s maha Tšehhi (auto24 polnud kuulutust isegi):

https://www.upload.ee/thumb/10599267/saab.jpg

Ja selliste suva klõpsudega Krüüsler läks Soome
https://www.upload.ee/thumb/10599265/kruusler.png

TiitR2
huviline

Registreerunud 21.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Alltrack 4-motion 2.0tdi DSG 2014a; VW Passat Highline 2.0 tdi DSG 2008a.; Jeep GC Overland 2.7 crd 2003a.

postitati 15.10.19 13:24 Tsiteeri

Mul läks Q7 ära täpselt 6-päevaga (auto24), pildid olid tehtud koduaias ja telefoniga. Polnud ka kõige odavam turuhind ;)

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 15.10.19 14:00 Tsiteeri

Novot, veab teil. Ostke mu oma ka kahepeale ära, teen teile õlle välja, väärt tehing.

Kusjuures vahepeal helistas üks võõras number (mulle pmst võõrad numbrid ei helista, ever), ei saanud hetkel vastata. Pärast tagasi helistades hakkas süda puperdama ja tekkis mõte, et.. äkki tahab autot osta. Ja siis oli ilgelt kehva tunne, et rsk pole üldse valmis müüma. Tahaks, aga vaim pole valmis vist :D
Ehk vb on hea asi, et veel pole müügiks läinud.

GeorgJoo
huviline

Registreerunud 17.05.15
Kasutaja on eemal

postitati 15.10.19 14:02 Tsiteeri

Omast kogemusest oskan öelda, et mida lihtsamad/detailsemad pildid on, seda parem. Isiklikult ei näe ma suurt mõtet nendel 'uhketel' müügikuulutuse jaoks vormistatud piltidel - päeva lõpuks müüd ju siiski autot, mitte pilti. Auto ilusti läikima lüüa, mobiil kätte võtta ja hakka kas või koduaias klõpsutama.

Mida ma silmas pean:
DO & DON'T

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 15.10.19 15:53 Tsiteeri

Bmwde sisu on rsk alati meeldinud.

Tänud soovituste eest kõigile! Tõmbame selle pilditeemaga nüüd kriipsu peale :D

Sfinks
klubiliige

Registreerunud 22.08.11
Kasutaja on eemal

postitati 16.10.19 05:17 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Mul läks Q7 ära täpselt 6-päevaga (auto24), pildid olid tehtud koduaias ja telefoniga. Polnud ka kõige odavam turuhind ;)
Minu silmis on alati need koduaias tehtud pildid usaldusväärsemad kui mingid üüberuhked töötlusega asjad. Eriti kui koduaed on keskmisest viisakam ja vihjab heale järjele - tekitab eelduse, et majanduslik seis lubab ka auto eest hoolt kanda. Seega pole imestada, et sul automüük nõnda valutult läks.

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 07.11.19 19:28 Tsiteeri

Hei.

Tükk aega vaikust ja sõitu olnud, nüüd täna sai talverehvid alla. Eelmised olid päris läbi ning valituks said Goodyear Ultra Grip Performance 225/55 R17, nende versioon täpsemini, mis sisaldas mingit SoundComfort tehnoloogiat ja oli seevõrra midagi ~10 eurot tükist kallim ka. Väidetavalt on pisut vaiksem, kui "tavalised" rehvid. Rehvid ise läbi rehviliider.ee - ülimugav. Tellid otse vahetuspunkti, rehvide jõudes helistatakse sulle vahetuspunktist ning lepid aja kokku, lähed kohale, jätad vanad sinna hotelli ja tehtud.

Võrreldes, kuidas vaese tudengina tegin - otsi kasutatud rehve, vanad vea Hiiumaale kuuri seisma, otsi vahetuspunkt jms.. Siis mugavuse mõttes ikka öö ja päev :D

Rehvid ise olid kokku 620, vahetus+vanade utiliseerimine+suvekate hotelli jätmine 100. Mõni tund peale tellimist, umb nädal tagasi, rääkisin just sõbraga ning ütles, et leidis ise just päris korralikud kasutatud, 80 eur 4tk. Siis oli küll tunne, et miks krdi pärast ma nii kallid võtsin :D Samas, eks nad kestavad kah aastaid ning ainuke kontakt maapinnaga, pole siis koht, kust peaks kokku hoidma. Lamellid, mitte naastud, seega päris pehmed. Ning tõesti väga vaiksed.

Küll aga.. Talverehv on R17 55 kõrgusega, suvekas R20 35 kõrgusega, ehk näeb päris harjumatu välja see "tavamõõt", ehk originaalmõõt. Kuid suvele jätame ilu ja talvele praktilisuse. Omaette teema, kui hästi lamell-rehv end tõestab, siiani olen neist eemale hoidnud ja naastude peal olnud. Eks talv näitab, kas tegin vale otsuse või ei.

Arvestades, et auto müügis, siis oleks võinud mingid odavad rehvid ka alla visata.. Samas vb ei müügi talvel ära ja siis riskida enda+teiste ohutusega pole ka mõistlik.

Positiivne seega - väga vaikne ja kuna pea 2x kõrgem rehv siis ka pisut mugavam tagumikul.
Negatiivne - suvekatega võrreldes päris kole, velje ET on suur ehk seisab liiga koopas; väikesema laiuse ning rõhuga, seetõttu juhitavus on teine. Juhitavus teoorias peaks parem olema, rool läks ka tunduvalt kergemaks, kuigi oli koguaeg "comfort" reziimis. Aga mulle meeldis see suvekate comfort rohkem. Kurvi võtta suvekatega oli ka parem, nüüd on see body-roll vms suurem.

Üritan varsti mõne talve-pildi ka üles panna. Samas peaks laskma auto ära pesta ennem, ütleme nii, et juba tükk aega ei tasu jope või pükstega auto vastu minna, muidu lähevad pessu.

Aah, peaaegu unustasin. Hooratas! Kuidas aru saada, kui ta läbi hakkab minema? Ma ise kahtlustan, et hakkab, vahel külmalt on kergelt sellist kõrina-moodi asja kuulda, kuid see ei tule mootorist, vaid pigem alt, ning ainult külmalt ja üks-kaks-sekundit. Tuleb nt siis kui külmalt auto käima paned, sõidad mõned meetrid esimese käiguga ja lased gaasist lahti. Seda "see võib sul mootori kett ka olla" juttu ärge tulge ajama pls :D

Lisaks, mis sümptomid võivad olla läbi-mineval-hoorattal - kuidas juht seda tunnetab? Kas mingeid "jõnksatusi" võib ka tekkida (hooratas ju ühenduslüli mootori ja kasti vahel) või on heli ainuke asi, mida kuuled?
Läbisõit peaaegu 175k, eks selles kohas need vast vahetusse lähevadki ?

Vaatasin sellist videot sellega seoses: https://www.youtube.com/watch?v=YRxrajJCLr0

k4lmer
huviline

Registreerunud 14.12.10
Kasutaja on eemal

Auto: RS4 B8

postitati 07.11.19 19:47 Tsiteeri

Nende 620 euriste rehvidega said küll petta, kiire googeldamine andis sama jooksu 440´ga :O

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 07.11.19 21:51 Tsiteeri

Eks alati leiab kuskilt odavamalt, aga kas sama mugavusastmega on kaheldav. Kas samuti see soundcomfort jms, sama mõõt jms, ei tea. Sama mõõduga, kuid erinevate tähistega oli tõesti hinnavahe 110 eur tk vs 160 eur tk. Aga savi, ega 480 vs 620 enam nii suur vahe pole kui 80 vs 620, seega elame üle. Suudame profülaktilisi asju tuhandete eest teha, suudame rehvide eest ka maksta :D

Jann
huviline

Registreerunud 07.08.05
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.11.19 04:45 Tsiteeri

Tsitaat:
Eks alati leiab kuskilt odavamalt, aga kas sama mugavusastmega on kaheldav. Kas samuti see soundcomfort jms, sama mõõt jms, ei tea. Sama mõõduga, kuid erinevate tähistega oli tõesti hinnavahe 110 eur tk vs 160 eur tk. Aga savi, ega 480 vs 620 enam nii suur vahe pole kui 80 vs 620, seega elame üle. Suudame profülaktilisi asju tuhandete eest teha, suudame rehvide eest ka maksta :D

Neivelt annaks sulle sellise jutu eest vitsa.

OOOO, VW, Seat, Skoda Diagnostika, ostuabi, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine ja palju muud. (uusim orig. Ross-Tech HEX-NET PRO V2 seade+uusim tarkvara VCDS 19.6.2). C6 2g navi ja C7 HN+ 8" Navi+MMI 2019 uuenduste kohta võib ka küsida. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 08.11.19 08:18 Tsiteeri

:D

Keegi palun kommenteerige hooratta teemat ka, huvitab, kuid ise ei jaga seda üldse :(

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 09.11.19 12:26 Tsiteeri

Sõidan siin linnapeal ringi ja.. Krt. Jumala vaiksed rehvid on ikka, uskumatu :D Nii vaiksed, et tuli kohe uuesti mainida.
Kes rehve otsib siis julgen seda tüüpi soovitada!

antsvolli
klubiliige

Registreerunud 06.01.17
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4.2, Treg 5.0 ABT

postitati 09.11.19 18:22 Tsiteeri

Lamellid peavadki olema vaiksemad kui Hiina naelrehvid :D

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 10.11.19 11:24 Tsiteeri

Praegune võrdlus on ikka suvekas, mis hetkel all oli vs praegune lamell :P

merchant
huviline

Registreerunud 08.03.18
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad C7 BiT

postitati 11.11.19 08:36 Tsiteeri

Normaalne lamell ongi vaiksem kui suvekas, mis on enamasti kõva ja sileda pinnaga

madtongue
huviline

Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal

postitati 14.11.19 12:51 Tsiteeri

Hooratta küpseks saamiseks on iseenesest sul aeg käes kül :) Eks neid helisid on erinevaid, kõige sagedasem külmalt kolin/kloppimine. Peaks saama nii testida, et pane kast neutrali peale, sureta välja ja kuula. Kui kuuled kolinat, siis vahetust edasi lükata ei maksa, kui ei kuule, siis ära kujuta ette ja lase edasi :D

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 14.11.19 15:20 Tsiteeri

Peale lugemist käisin kohe õues proovimas :D

Tulemus : https://1drv.ms/u/s!AmsLqbKWaaMRjE-m_5BLst2AKWWx?e=rMo6j3

6 sekundiline videoklipp, lõpus kui mootor välja sureb siis on nagu mingi kõrin küll, kuid kolinat mitte. Kõlab imelikult, kolin vs sahin vs kõrin :D

Kuigi see hääl suretamisel on minu arust auto omamise algusest saati olnud, samas pead ei anna.

Tegelt peaks niikuinii peale 20tolliste rataste pealt 17-stele minemist sillastendis käima ja sellega lähen esindusse, laseb vast neil hooratta ka siis juba üle vaadata.

antsvolli
klubiliige

Registreerunud 06.01.17
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4.2, Treg 5.0 ABT

postitati 14.11.19 17:30 Tsiteeri

Tsitaat:

Kuigi see hääl suretamisel on minu arust auto omamise algusest saati olnud, samas pead ei anna.

Tegelt peaks niikuinii peale 20tolliste rataste pealt 17-stele minemist sillastendis käima ja sellega lähen esindusse, laseb vast neil hooratta ka siis juba üle vaadata.

Saad selle hooratta korda siis veel pihustid ja kett ka üle vaja käia siis peaks pikaks ajaks olema probleemideta kulgemine :D

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 14.11.19 20:15 Tsiteeri

Ma siin vesistan ikka S8 D4-ja.. siis pole motti selle praeguse autoga hullult tegeleda. Samas kui esindusest öeldakse, et hooratas vajab vahetust ja läheb midagi tuhande kanti, siis tuleb ikkagi ära teha, aga siis teen kahjutundega. Ennem tegin rõõmuga, et enda autot ikka remondin. Nüüd ju remondin seda, mis ära müün ikkagi :D

Krt need S8-d rsk.. A8 ise on juba üliüli, aga s8l pane 380kw mootor ka vahele, mis chipitult läheb sinna 500kw juurde.

madtongue
huviline

Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal

postitati 15.11.19 08:15 Tsiteeri

Heliklipis kuuleks nag kerget kolinat küll kui mootor seiskub. Selle koha peal muidugi just klipp hakib või nagu jupp oleks vahelt puudu vms :) Aga kui nagunii esindusse lähed, siis muidugi las spetsid vaatavad seal üle. Esinduses saab kindlasti hooratta vahetuse eest minimaalselt tonni maksta, Audi puhul pigem rohkem ma arvan.

Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12
Tee uus teema

Mine lehekülje lõppu

XMB Audi Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2009
Täiendanud indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2016
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.8% - SQL: 71.2%]