Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  22  23  24
Autor:
Pealkiri: Audi A6/A7 C7 (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 123284)
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 17.12.21 18:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Kas ma olen õigesti aru saanud, et C7 kere peal kõige väiksemate probleemidega mootor on 2.0TDI?


Mind huvitab ikka veel mida spetsialistid sellisest väitest arvavad. Mul on olnud C6 Allroad V6 diisel, C6 3.2fsi ja C6 2.0tdi manuaal ja viimane nendest on mind ülihästi teeninud. Eriti võrreldes Allroadiga. Kui C7 2.0tdi manuaal on kõige töökindlam variant C7'st, siis ma tean mille vastu ma ühel päeval oma C6 vahetada tahan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zipfer
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: B7 Avant BRE Tiptronic

postitati 06.02.22 16:12 Tsiteeri


Tere. Soovitage kus saab kontrollida c7 fl?
Revalis on nädal järjrkord. Kas on kellegil kogemus Forssiga?


Audi - this is a dream!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 07.02.22 10:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zipfer
Tere. Soovitage kus saab kontrollida c7 fl?
Revalis on nädal järjrkord. Kas on kellegil kogemus Forssiga?


VAG Rem on ok või pöördu Jann'i poole. Esindusest saad teada ilmselt kõike seda, mida oskad ka ise vaadata - tuvastada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eironjik
huviline



Registreerunud 16.07.19
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.22 16:19 Tsiteeri


https://www.auto24.ee/soidukid/3654630


Keegi on vaatamas käinud seda autot, oskab öelda selle auto kohta midagi? Mure kohad tunduvad tehtud olevat autol.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 26.02.22 21:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eironjik
https://www.auto24.ee/soidukid/3654630


Keegi on vaatamas käinud seda autot, oskab öelda selle auto kohta midagi? Mure kohad tunduvad tehtud olevat autol.


Laialt levinud murekohad on lisaks tehtule veel käigukasti mehhatroonika plokk, vahekarteri leke ja leke mootori keskel (õlijahuti tihendid).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jrgen99
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5TDi Avant quattro 1997

postitati 27.02.22 00:10 Tsiteeri


Kas 2.0 tdi motode kohta pole miskit hääd infot? Kuidas vastupidavus on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.22 09:45 Tsiteeri


Ma ootan sama infot. Ma kahtlustan, et see on C7 peale pakutud mootoritest kõige murevabam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kremlin
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 3.2 FSI S-Line Avant Quattro

postitati 24.03.22 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jrgen99
Kas 2.0 tdi motode kohta pole miskit hääd infot? Kuidas vastupidavus on?

Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Ma ootan sama infot. Ma kahtlustan, et see on C7 peale pakutud mootoritest kõige murevabam.

Lugemiseks : https://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=185084&page=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Avant Q S-Line FL

postitati 30.03.22 11:30 Tsiteeri
2.0TDI (CHNA)



Olen sõitnud ca 2,5a C7FL 140kw 2.0TDI Q S-tronic masinaga (90k-140k) ja mootori ega käigukastiga pole ühtegi probleemi õnneks esinenud. Muu pudi-padiga on tulnud maadelda rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reino96
huviline



Registreerunud 09.09.19
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.22 18:59 Tsiteeri


Uurin veidi Audi A6 C7 3.0 150kw/180kw kohta, mis neil suurimad probleemid leidub? Kas keegi oleks nõus Tartus üle kontrollima? Või pigem tasub vaadata rohkem Audi A6 c6 176kw masinaid? Hind hetkel lagi 12k€


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pandora
huviline



Registreerunud 05.02.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0BiTDI & Audi Cabriolet

postitati 17.10.22 08:03 Tsiteeri


Audi A6 C7 3.0biTDI 230kw vahekarteri leke. Kas oskate soovitada Eestis kohta kuhu selle murega pöörduda. Kuna see on suur töö nagu aru saanud olen siis sooviks ka lasta vahetada ketid jms mis oleks antud töö käigus mõistlik teha. Ei otsi kõige odavamat nurgatagust vaid kvaliteetset teenust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 18.10.22 11:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pandora
Audi A6 C7 3.0biTDI 230kw vahekarteri leke. Kas oskate soovitada Eestis kohta kuhu selle murega pöörduda. Kuna see on suur töö nagu aru saanud olen siis sooviks ka lasta vahetada ketid jms mis oleks antud töö käigus mõistlik teha. Ei otsi kõige odavamat nurgatagust vaid kvaliteetset teenust.


Forss teeb minu teada ka selle vahekarteri lekke ilma mootorit maha võtmata korda, aga kui läbisõit suur siis tasub ilmselt tõesti mõlemad asjad korraga ära teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pandora
huviline



Registreerunud 05.02.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0BiTDI & Audi Cabriolet

postitati 20.10.22 14:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Tsitaat:
Algselt postitas: Pandora
Audi A6 C7 3.0biTDI 230kw vahekarteri leke. Kas oskate soovitada Eestis kohta kuhu selle murega pöörduda. Kuna see on suur töö nagu aru saanud olen siis sooviks ka lasta vahetada ketid jms mis oleks antud töö käigus mõistlik teha. Ei otsi kõige odavamat nurgatagust vaid kvaliteetset teenust.


Forss teeb minu teada ka selle vahekarteri lekke ilma mootorit maha võtmata korda, aga kui läbisõit suur siis tasub ilmselt tõesti mõlemad asjad korraga ära teha.


Seda pole kuulnudki, et saaks ka ilma mootorit maha võtmata vahekarteri lekke korda teha. LS ei ole mega, 210 000


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.10.22 14:52 Tsiteeri


Soovitaks ka Andresega rääkida sel teemal.
Aga tehakse jah ilma mootorit maha võtmata, kuid seal vist oli lekke asukoht määrav.
https://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=andrec


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  22  23  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.9% - SQL: 71.1%]