Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi a5 3.0 180kw s-line - 2012 - margys (Vastuseid: 49 | Vaatamisi: 17853)
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 10.11.18 18:21 Tsiteeri
Audi a5 3.0 180kw s-line - 2012 - margys



Neljapäeva lõuna ajal sain kätte ka lõpuks oma kaua oodatud auto.
Autoks siis 2012 aastal tehasest väljunud A5-ga mida veab edasi 3 liitrine diiselmootor 180kw-ga
Lisade poolest midagi erilist polegi, start.stop puudub, audi drive select puudu, ehk siis midagi erilist pole ikkagi. Ma küll pole lähemalt teist A5 näinud seega ei oska öelda mis vahe on S-line ja tavalise vahel.
Värvuseks tumesinine ja all 19" valuveljed
Siiamaani autoga väga väga rahul.
üks pilt võetud auto24 kuulutusest ja teine tehtud täna drooniga.
Numbrimärgiga on see teema, et vana omanik soovis numbrit omale ja ma sain suvalise. Mul väga vahet pole mis seal kirjas on :D
Hetkel on plaanis välimuse muutmise kohapealt ainult dynamic tagasuunad.


https://www.upload.ee/image/9174612/115910527.jpg
https://www.upload.ee/image/9174622/45853045_268234317052949_7262192018477023232_n.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 11.11.18 06:51 Tsiteeri


Ilus "noore mehe auto", drive select on ekraanile lisatav arvutiga pusides veidi aega. Üht teist saab veel lisada. Kuna kastiks on "paljukiidetud" S-tronic, siis uuri millal on õli vahetatud hüdraulika pooles. Välp on 60K. Üle lasta pole soovitav. See, et start stop puudub on hea, mitte halb. Nagunii tuleks see kohe maha võtta. S-Line välispakett on olemas (karbilaiendid, esi ja tagastange sportlikumad), kui on must lagi, rool ja sportlikud istmed s-line kirjaga, lävepakud samuti, siis on ka sisemine pakett.
Edu.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 11.11.18 07:45 Tsiteeri


Tänan info eest. S-line logoga rool ja istmed on olemas jah.
Kui arvuti abil see drive select lisada kas siis toimib ka?

Sain remondiarve ka kaasa, 2 nädalat tagasi vajetatud mootoriõli, veepump, tsirkulatsioonipump ja põlv, õlijahuti tihendid, õlikorpus koos termostaadiga, otsakaane tihend ja väntvõlli simmerling, otsakaane jahutus kaan. Tööd teostatud VKM motors poolt.

Vaatasin youtubest videot ja samal ajal tegin nagu seal. Sain car menüüsse selle drive selecti aga seal on ainult dynamic ja edasi liikudes saab valida 2 asja: steering ja engine millel omakorda veel valikuid: comfort, dynamic ja individual. Kas mingit moodi saab ka selle dynamic u millegi muu peale. Green menus puudus mul üks alamenüü kus pidi ka midagi muutma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 11.11.18 12:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margys
Tänan info eest. S-line logoga rool ja istmed on olemas jah.
Kui arvuti abil see drive select lisada kas siis toimib ka?

Sain remondiarve ka kaasa, 2 nädalat tagasi vajetatud mootoriõli, veepump, tsirkulatsioonipump ja põlv, õlijahuti tihendid, õlikorpus koos termostaadiga, otsakaane tihend ja väntvõlli simmerling, otsakaane jahutus kaan. Tööd teostatud VKM motors poolt.

Vaatasin youtubest videot ja samal ajal tegin nagu seal. Sain car menüüsse selle drive selecti aga seal on ainult dynamic ja edasi liikudes saab valida 2 asja: steering ja engine millel omakorda veel valikuid: comfort, dynamic ja individual. Kas mingit moodi saab ka selle dynamic u millegi muu peale. Green menus puudus mul üks alamenüü kus pidi ka midagi muutma.


No toimib see, mis reaalselt toimida saab(mootor, kast..) Olemasolul ka vedrustuse jäikus, dyn. steering, rihma pinguti, sport differ. Kui vedrustus on tavaline, siis selleks ta ka jääb loomulikult.
OK, kui juba juutuubi järgi tegema hakkasid, siis võiduka lõpuni. Esmalt pead teadma, mis sul üldse olemas on.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 12.11.18 18:32 Tsiteeri


Hea kirjeldus - noore mehe auto :D

Ei, väga kena on. Kui endale midagi muud valiks siis kas A7 või umbes-täpselt selline masin silmas olekski.
Sline osas on see selline asi, mida algul ei oska tahta, aga kui ära harjud enda autoga ja näed teisi samasuguseid, kus on s-line ja sul ei ole, siis oskad tahta ka. Ehk lisa, mis ei pruugi kohe väga tõmmata, kuid on ikkagi äge :) A5-l sobib kenasti.

Küsimus ka omanikule - kas dynamic suunad saad lihtsasti retrofittida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.18 17:39 Tsiteeri


See Audide S-Line on muigekoht küll. Bemmil saab isegi vanainimene juba kaugelt aru, et auto on teist nägu kui M Pakett on. Mul oli S Line C6 ja mul läks kolm kuud auto ostust aega enne kui ma aru sain, et esistange oleks nagu kuidagi teistsugune kui teistel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 17.11.18 08:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156


Küsimus ka omanikule - kas dynamic suunad saad lihtsasti retrofittida?

väidetavalt pidi olema plug n play kui seda mütlesite :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 17.11.18 08:15 Tsiteeri


A5 ei ole selliseid asju olemas.

On vóimalik osta semi-dynamic moodul tule pistiku vahele.
On vóimalik osta sellised tuled, millele see on eraldi tehtud kellegi poolt, kasutades hiina dynamic led kitte. Selleks lóigatakse tule tagaosasse suunatule kohale auk täies pikkus ja originaal led osa asemele pannakse uus moodul. Tean firmat, kes seda saksas teeb. Vb mujal ka.
On vóimalik ise teha piisavate oskuste korral.

Sellist asja nagu Plug and play sinna pole olemas. Ainult uued sellised kellegi poolt ümber tehtud tuled on plug and play ning siis on vaja ka signaalijuhe vedada läbi pagasnikupolstri luugini ja mööda luugijuhtmestiku luugituleni.

Ehk kóik, mida te netis näete on kellegi poolt päris korralikult ringi ehitatud tuled.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 17.11.18 13:57 Tsiteeri


Kui ma nüüd väga rängalt ei eksi siis käisin isegi seda autot vaatamas. Vkmis uus soft tehtud,dpf eemaldatud(summutid mustad), Start ja stopp on tal täitsa olemas (ainult tagurpidi tööle pandud, et kui vajutad nuppu siis töötab aga tavaseades on ta off). Kere vajas ülevärvimist kuna enamus detailidel olid kahjustused.
Aga masin ise oli mõnus ja selliseid facelift sline kolmeliitriseid kupeesis väga ei liigu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 17.11.18 15:16 Tsiteeri


Keegi oli käinud küll jah vaatamas paar päeva enne mind. Kapotilt koorub jah lakki,muidu kere korralik.start/stop on olemas ja, sõber eile näitas, ise arvasin, et see mingi stabiilsus/veojõud hoopis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 18.11.18 09:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margys
Keegi oli käinud küll jah vaatamas paar päeva enne mind. Kapotilt koorub jah lakki,muidu kere korralik.start/stop on olemas ja, sõber eile näitas, ise arvasin, et see mingi stabiilsus/veojõud hoopis.


Väidetavalt on kõik kuus pihustit ka vahetatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 18.11.18 10:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Tsitaat:
Algselt postitas: margys
Keegi oli käinud küll jah vaatamas paar päeva enne mind. Kapotilt koorub jah lakki,muidu kere korralik.start/stop on olemas ja, sõber eile näitas, ise arvasin, et see mingi stabiilsus/veojõud hoopis.


Väidetavalt on kõik kuus pihustit ka vahetatud.

Ma sain kaasa ainult ühe arve kus vahetatud esimeses postis kirjas olevad asjad. Uuest softist ja muudest asjadest ma ei tea
midagi. Naine kes autot mulle näitas, ütles et nad rohkem sisemise poole eest hoolitsenud, välimus teisejärguline.
Siiamaani olen ma ikkagi autoga rahul. Vosseni velgi tahaks ka aga enne vaja allolevad maha müüa, pole päris minu maitse need allolevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 19.11.18 00:24 Tsiteeri


Veljed just ühed parimad, mis sinna sobivad. Vossenid muudaks üldpildi kuidagi liiga tavaliseks, sest linnapeal juba iga oss oma rimakale need alla pannud ja keegi ei usu, et need originaalid, sest vastasel juhul mitmekordistaks veljeringi hind mitmekordselt auto turuhinna.
Lihtsalt üks tavaline arvamus, mis on igal ühel oma nagu oma tagumik. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.18 15:37 Tsiteeri


Mitmekordistaks mitmekordselt. Kas see on mitmekordistamine ruudus :D ? Nali naljaks.

Replica või originaal, mis vahet sel tegelikult on niikaua kuni hea välja näeb? Nagu öeldud, siis arvamuse asi, kuid mina ütleks küll, et vossenid sobivad paremini kui praegune, kuigi praegune on ka kena. Muidugi kui suurem ost on, tasuks otsida üles keegi, kellel on A5 ning vossenid ja kohapeal üle vaadata, kas lähedalt ka asi meeldib või on ilus ainult ideena / pildil. Siis sa ei astu samasse ämbrisse nagu mina, lihtsalt, muus miskit.
Mis puutub "paljudel juba on selline velg" temaatikasse - kui tänaval on jube palju väga ilusaid naisi ja sinu naine on ka väga ilus, kuid jube sarnane mõnele, keda tänaval kohtad... who cares. Tähtis, et ikka enda omaga rahul oled :P Maitse asi jällegi, mõni tahab eristuda, teine aga, et oleks midagi ilusat, olenemata eristumisest.

Küsimus omanikule - kui sa paneksid taha dynamicud aga ees / peegli reflektorites seda ei ole, kas siis imelik ei jääks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.11.18 16:07 Tsiteeri


Halloo, need veljed käivad selle kompotiga kokku ning sobivad ülihästi. Samuti on need omal kohal s-line c7 all originaalis 20"-sena. Mis on originaali ja replica vahe? Siis saad aru, kui ühed replicad on laperguseks korduvalt sõidetud ja ise ka ei tea, kus või miks. Mingid tsaina vossenid on lihtsalt naeruväärsed võltsingud, mida ei tohiks isegi olemas olla.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 19.11.18 16:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156

Replica või originaal, mis vahet sel tegelikult on niikaua kuni hea välja näeb? ...

Vist tegelikult ikkagi pole päris nii?
Et võtad endale Taist siis ``nagiga naise``ka? Näeb hea välja, vahet pole, mis moraalne ja füüsiline väärtus seal püksis on.

Ostad 20-30k auto ja paned 500 eurosed repsid alla. Paljud repside repsid on muidugi juba päris hea kvaliteediga, aga asi on natuke põhimõttes ka. Aga vb see tekib teatud vanuses või keskkonnas.

Mina jätaks ka need veljed või vahetaks need samasuguste 20´´ vastu. Natuke madalamaks ja ette 20mm taha 25mm flantsid. Siis näeb see auto suht ülbe juba originaalina välja. Ilma flantsideta on minuarust natuke tramm misiganes orgiginaalvelgedega(Va RS6 C7 velgedega). Minuarust need praegused on ühed ilusamad selle ajastu OEM velgi VAGil-nõustun Janniga. Variant B originaal tootja disainveljed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 19.11.18 18:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156

Küsimus omanikule - kui sa paneksid taha dynamicud aga ees / peegli reflektorites seda ei ole, kas siis imelik ei jääks?

See on hea küsimus, ette nii kui nii selliseid ju panna ei saa sest ees pisike suund. Esiosas nii kui nii muuta ei plaani midagi sest need esituled selle a5 ilusaks teevadki :-) tagumine dynamic ka ainult mõte mitte kindel plaan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
randmeri
huviline

Avatar


Registreerunud 04.11.14
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: S5 Sportback V6T

postitati 19.11.18 21:27 Tsiteeri


Kui VOSSEN, siis vali ikka originaaltoode.

Hallist massist eristuda tahad, siis mul pakkuda sulle tutikas jooks VOSSEN VLE-1 velgi.
Fitment täpselt sinu autole sobilik. 20x10,5 ET30

https://www.upload.ee/image/9209900/94B26045-E404-45E2-97F0-3A2CE8DA9D0A.jpeg
https://www.upload.ee/image/9209914/8CFBD7E0-8B69-4DFF-994C-7049E7796D33.jpeg
https://www.upload.ee/image/9209939/D0C03383-D8CA-48EA-B88E-6AEE933410A3.jpeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 19.11.18 21:48 Tsiteeri


Maitseasi, VLE-1 minuarust suht igav randaaliketas. Praegune velg oluliselt ilusam. Nagu masuurik, ütles - väike flants vahele ja pilt OK. Kui masinal õhkvedru ei ole, siis 20" pole mõtet suureks elueesmärgiks seada.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 20.11.18 05:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: randmeri
Kui VOSSEN, siis vali ikka originaaltoode.

Hallist massist eristuda tahad, siis mul pakkuda sulle tutikas jooks VOSSEN VLE-1 velgi.
Fitment täpselt sinu autole sobilik. 20x10,5 ET30

https://www.upload.ee/image/9209900/94B26045-E404-45E2-97F0-3A2CE8DA9D0A.jpeg
https://www.upload.ee/image/9209914/8CFBD7E0-8B69-4DFF-994C-7049E7796D33.jpeg
https://www.upload.ee/image/9209939/D0C03383-D8CA-48EA-B88E-6AEE933410A3.jpeg

Pole see velg ka minu maitse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audisell
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tallinn/Helsingi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant Bitdi 2013 & Tiguan 4motion

postitati 20.11.18 07:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Vosseni velgi tahaks ka aga enne vaja allolevad maha müüa, pole päris minu maitse need allolevad.


Originaal Vossen on väga hea valik (mina ostsin esimesed 8 aastat tagasi, repl. Eestis veel ei müüdud). Viimased soetasin aasta tagasi Black friday ajal, suure lombi tagant mõistliku hinnaga. Kui Sinu auto all olevad veljed on originaalid, siis katad suure osa eelarvest (kuna nii palju foorumlasi kummardavad OEM velgesi, ei tohiks olla keeruline, ka neist lahti saada). Vosseni poolt valmistatud mudelitest on koopiaid tehtud ainult viiest kuuest, valikus on neil umbes 50 erinevat. Audi style velgesi replicana näeb oluliselt enam liikvel(paigaldatakse mersudest pakibussideni), ja ei ole rohkem kvaliteetsed, kui vosseni replicad. Jälgi Vosseni lehekülge, sinna peaks lähiajal ilmuma black friday pakkumised piiratud kogustele. Leheküljel ka hea pildi galerii Vossenid erinevate Audide all, mis kergendab valikut, või siiski mitte(hästi otsides leidub piltide seast, ka foorumlase auto).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 20.11.18 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margys
Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Tsitaat:
Algselt postitas: margys
Keegi oli käinud küll jah vaatamas paar päeva enne mind. Kapotilt koorub jah lakki,muidu kere korralik.start/stop on olemas ja, sõber eile näitas, ise arvasin, et see mingi stabiilsus/veojõud hoopis.


Väidetavalt on kõik kuus pihustit ka vahetatud.

Ma sain kaasa ainult ühe arve kus vahetatud esimeses postis kirjas olevad asjad. Uuest softist ja muudest asjadest ma ei tea
midagi. Naine kes autot mulle näitas, ütles et nad rohkem sisemise poole eest hoolitsenud, välimus teisejärguline.
Siiamaani olen ma ikkagi autoga rahul. Vosseni velgi tahaks ka aga enne vaja allolevad maha müüa, pole päris minu maitse need allolevad.


Summuti otsad olid mustad, seepärast küsisingi kas dpf on vahelt välja võetud. Sellepeale tuligi vastus et VKMis käinud, väidetavalt 210kw ja dpf delete. Mulle ütles et audi esinduses vahetetud kõik kuus pihustit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 20.11.18 18:37 Tsiteeri


Sumpa otsad on mustad jah. Mul oli vkm paber veel, seal oli stage 2 ka seda küsisin ainult. Ütles, et see ainult pakkumine. Vkm kirjutades saaks ehk teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.18 11:57 Tsiteeri


Küsi üle, kui viitsid, täitsa huvitab. Prj sai minu 150kw-ist 208, ja juttude järgi pidavat 180kw-st saama peaaegu vahe võrra juurde, ehk sul peaks siis olema tuninguga koos 230-40kw vahel äkki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 01.12.18 12:03 Tsiteeri


Omaniku jutu järgi pole chipitud. Mina nt ei tea mida softi vahetus annab. Dpf ilmselt annab vabama heitgaaside väljaliikumise. Ei teagi kas kusagil neil info salvestatud ka et järgi vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 77.4% - SQL: 22.6%]