Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kas tasuks autot liisida? (Vastuseid: 47 | Vaatamisi: 6382)
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.19 19:55 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Rootsis pangaonklid mõtlevad iga päev eestlase rahakoti peale ja veel 20 aastat tagasi oldi päris kindlad, et Eestis pannakse ikkagi midagi joogivee sisse, sest ei saa olla muud põhjust, miks rahvas massiliselt mitte mütsigi ei jaga rahaga otseselt seotud instrumentidest vmi. Ei tea, kas pudelivee nõudlus ikka sama(?) :D


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 22.03.19 06:15 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Tsitaat:
Algselt postitas: QRF

Kokkuvõtvalt, olgu see intress 3,5,7 või 10... ei muuda minu jaoks midagi.


Ega suurt ei muudagi. Need interssi-kiunujad ajavad asja kinnisvaraga segamini.

Auto puhul tõesti pole väga vahet ja sel on hoopis muu asi olulisem > see, et ta täna maksab 22500€ + panga vorst leival AGA liisingu lõppedes, 6a pärast on hea, kui 6000€ ta eest kätte saab. (6a vanema, ehk 2006a A6 maksab sealsamas auto24-jas 4000 - 7000€)

Ehk siis sisuliselt maksad iga kuu mingi summa lihtsalt selle eest, et ta sul kätte ära vananeb/odavneb.

Lisaks oled 6a jooksul vahetanud mingeid kette, pihusteid jne mõttetut staffi, piduriklotsist-kettast rääkimata.

Palju see "finantskulukuse määr" on?

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miky100
huviline



Registreerunud 19.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 55 TFSI

postitati 23.03.19 21:55 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Mis siin jageleda on nende kulukse määradega. Tegin kiire kalkulli. Maksad kuue aasta peale 1900 eurot intressi mis on suhteliselt nohu tõusva tarbijahinnaindeksi ning hetkel miinuses oleva euriboriga( muidugi intress võib tõusta euribori suurenedes).Hoopis suurem hoop selga on ilmselgelt aastas 2000 eurot hinnas kaotav sõiduk pluss oht, et kuue aasta pärast diiselsõiduki müük euroopa liidus suhteline paranähtus olla võib. Aga kuna oled valinud kasutusrendi kapitalirendi asemel siis sul võimalus jätta kogu see mure panga kanda, samas auto jääkväärtuseks jääv 5600 eurot aastal 2025?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 24.03.19 05:04 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Ehk siis kuue aastaga oled kaotanud 25000 umbes. Ainuõige tee on osta võimalikult hea ning korralik auto välja, hooldada korralikult, sõita aastake ja omahinnaga edasi. Sellisel juhul käid ajaga kaasas ja ei kaota midagi, vahest isegi võidad ning ei jõua ära tüdineda ühest saanist. See on ka vastus siin suurtele "investeerijatele", kelle jaoks võiks Eesti keelde ühe oletava käände juurde teha, " käiks, teeks, ostaks ja investeeriks" Seda lammaste lugu teate: Küll sööks ja saadaks vatsa, kui vaid jalad kanda jaksaks" :D Kõik teadaolevad riigikorrad on üles ehitatud nii, et on väike hulk pügajaid ja suur hulk pügatavaid. Meil 30a. tagasi endale lauldud riigikord on kahtlemata üks kallimaid pügatavatele.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 24.03.19 13:31 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Hehh, meil siin Eestis muidu nimisõnu käänatakse ja tegusõnu e. verbe pööratakse.
Eesti keeles on 14 käänet juba olemas, pole vaja enam VEEL keerulisemaks asja ajada.

See, millest räägid, on tingiv kõneviis e konditsionaal märgib sündmuste mittereaalsust vaatlushetkel, kõneleja peab tegevust ebareaalseks.
nt Kui mul oleks raha, ostaksin endale uue telefoni.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.19 13:43 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Õige jutt ja mitte unustada, et tingival kõneviisil on ka 1. pööre ehk "pehmode põlvevärina" kõneviis. ;)
http://www.eki.ee/books/ekk09/index.php?id=198


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.19 22:38 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ehk siis kuue aastaga oled kaotanud 25000 umbes. Ainuõige tee on osta võimalikult hea ning korralik auto välja, hooldada korralikult, sõita aastake ja omahinnaga edasi. Sellisel juhul käid ajaga kaasas ja ei kaota midagi, vahest isegi võidad ning ei jõua ära tüdineda ühest saanist.


Ja täpselt nii ongi. Ma ise olen juba peaaegu 15 aastat oma autod maha müünud 3-12 kuu pärast just täpselt nende põhjuste pärast. Aga see on uskumatu, kui vähesed inimesed sellest aru saavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 26.03.19 08:22 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Kõik jutt õige, kuid asi pole mitte ainult selles, et sellest ei saada aru, vaid igaüks ei viitsi/taha autot iga-aastaselt vahetada. Eriti kui jutt premium klassist, kus tõsiselt heade lisadega autot ei ole tegelikult üldse kerge leida (või on isendid tõsiselt ülehinnatud) ning kui leiad, siis hoiad kinni kümne küünega. Sõitsin kaua otsitud Exclusive salongi ja pea täislisadega Q7'ga aastaid, olles täiesti teadlik hinnalangusest, kuid nautisin sellegipoolest iga hetke. Kõik ei peagi elus ratsionaalne olema!

Otsides jooksvalt alternatiive oleks pidanud tegema minu jaoks (vähemalt sel hetkel) liiga palju kompromisse. Iga järgmine samm võiks olla vanast ägedam, kuid aasta uuem või kasvõi uuem mudel aga semi-plankline seda vähemalt minu ning ilmselt ka paljude teiste foorumlaste jaoks küll ei ole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.19 10:11 Tsiteeri
LÕIGATUD KONTEKSTIST: Kahtlased müügiplatsid ja firmad.



Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Kõik jutt õige, kuid asi pole mitte ainult selles, et sellest ei saada aru, vaid igaüks ei viitsi/taha autot iga-aastaselt vahetada. Eriti kui jutt premium klassist, kus tõsiselt heade lisadega autot ei ole tegelikult üldse kerge leida (või on isendid tõsiselt ülehinnatud) ning kui leiad, siis hoiad kinni kümne küünega. Sõitsin kaua otsitud Exclusive salongi ja pea täislisadega Q7'ga aastaid, olles täiesti teadlik hinnalangusest, kuid nautisin sellegipoolest iga hetke. Kõik ei peagi elus ratsionaalne olema!

Otsides jooksvalt alternatiive oleks pidanud tegema minu jaoks (vähemalt sel hetkel) liiga palju kompromisse. Iga järgmine samm võiks olla vanast ägedam, kuid aasta uuem või kasvõi uuem mudel aga semi-plankline seda vähemalt minu ning ilmselt ka paljude teiste foorumlaste jaoks küll ei ole.


Paraku terve turu hinnad kukuvad korraga, mitte ainult ühel kindlal sõidukil, ehk see vahe järgmise mudeliga jääb laias laastus samaks üldpildis, kui ei tarbi tehaseuusi sõidukeid. Päevalõpuks on siiski auto tarbeese liikumaks punktist A punkti B ja vahest ka punkti C.


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 26.03.19 10:21 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ehk siis kuue aastaga oled kaotanud 25000 umbes. Ainuõige tee on osta võimalikult hea ning korralik auto välja, hooldada korralikult, sõita aastake ja omahinnaga edasi. Sellisel juhul käid ajaga kaasas ja ei kaota midagi, vahest isegi võidad ning ei jõua ära tüdineda ühest saanist. See on ka vastus siin suurtele "investeerijatele", kelle jaoks võiks Eesti keelde ühe oletava käände juurde teha, " käiks, teeks, ostaks ja investeeriks" Seda lammaste lugu teate: Küll sööks ja saadaks vatsa, kui vaid jalad kanda jaksaks" :D Kõik teadaolevad riigikorrad on üles ehitatud nii, et on väike hulk pügajaid ja suur hulk pügatavaid. Meil 30a. tagasi endale lauldud riigikord on kahtlemata üks kallimaid pügatavatele.


Kas ta nüüd ainus õige tee ikka on, ostsin veidi rohkem kui aasta tagasi oma A7 ja hetkel on pea samaväärne (20k rohkem sõitnud) A7 müügis juba 4k odavamalt kui aasta tagasi sellised autod maksid. Ma pigem eelistaksin 5 aastaga 20k kaotada kui iga aasta 4k + nipet näpet esmahooldused, regstreerimised jne. Hetkel ma vähemalt elan 5 aastat rahus, et mul on korralik ja hooldatud auto millega saan muretult liigelda. Iga uue kasutatud auto ost on teatav risk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QRF
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 avant 2.5TDi Quattro 2004

postitati 26.03.19 21:39 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Oeh, maini korra liising ja sind süüakse koos karvadega ära. :o
Masendav on see Eesti inimese elu.

Olen aastaid omanud audit, ja koos sellega ma siia foorumi ka jõudsin.
Siin on päris palju infot mis on kasuks tulnud ja inimesi kes asjast tõesti midagi teavad.
Suur kummardus nende inimeste eest kes viitsivad teisi mitte millegi eest aidata. Aitäh-, tänud, on vist enimlevinud valuuta mis te siin saate....anyway, me kõik oleme siin ühe ühise huvipärast. Audi.... miks kurat te olete üksteise vastu nii õelad ja igal võimalikul viisil üritate kellegile jumala eest ära panna, ja võita mingit lahingut mis te oma peas olete üles ehitanud? Veits tobe ei ole? Eeldan, et siin ikkagi ju täiskasvanud inimesed.

Minu ainuke kohustuslik kuumakse on telefoni arve.
Rohkem ei pea ma kuhugi ega kellegile midagi maksma. Tööl käin ka korralikult ja ei karda seda. Mingi auto mehaanik pole, aga lihtsamate asjadega saan hakkama. Mingi suurema probleemi korral pöördun remondi firma poole. Ei ole probleemi. See auto mis teema alguses on lingiga, see on lihtsalt nn näidis. Varustus pole minu jaoks see õige. Huvi pärast mis mu realne liisingu protsent on, saatsin pangale taotluse. Aga sain üllatava vastuse, et see firma ei sobi neile. See pani punase tule põlema. Seega otsustason, et küsin teie käest, kas keegi teab midagi sellest firmast. Kas on veel mingisuguseid platse firmasid , millest eemale hoida. Just need asjad huvitavad mind. See kas teie arvates on liising on mõtetu või ei, ausalt, ei hooli. Seega võiks selle mitte kuhugi viiva asja lõpetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 26.03.19 21:58 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Tsitaat:
Algselt postitas: QRF

Minu ainuke kohustuslik kuumakse on telefoni arve.
Rohkem ei pea ma kuhugi ega kellegile midagi maksma.


Mitte paha pärast, kuid peale sellist idüllilist juttu tahaks küll teada, kuidas elatakse vaid telefoni arvet tasudes? Vanemate või hooldaja juures?
Mul pole samuti liisinguid, kuid ikka omajagu makse tarvis tasuda...telefoni(de), Telia kaabel TV, elekter, gaas, vesi ja kanall, ühe lapse trenn, teise muusikakool + jooksvad 2-e auto kulud. Lihtsalt huvist? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QRF
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 avant 2.5TDi Quattro 2004

postitati 26.03.19 22:45 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: QRF

Minu ainuke kohustuslik kuumakse on telefoni arve.
Rohkem ei pea ma kuhugi ega kellegile midagi maksma.


Mitte paha pärast, kuid peale sellist idüllilist juttu tahaks küll teada, kuidas elatakse vaid telefoni arvet tasudes? Vanemate või hooldaja juures?
Mul pole samuti liisinguid, kuid ikka omajagu makse tarvis tasuda...telefoni(de), Telia kaabel TV, elekter, gaas, vesi ja kanall, ühe lapse trenn, teise muusikakool + jooksvad 2-e auto kulud. Lihtsalt huvist? ;)


Jah, elekter ja vesi ka kohustuslik, lapsi pole, naine teenib ise, elukoht olemas. Telefoni arve ongi siis ehk telia kogu punt. Need kokku seotud. Auto kindlustus kord aastas ja kütusele nii palju kui sõidad. Erilisi remondi kulusid pole olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 27.03.19 11:44 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Tsitaat:
Algselt postitas: QRF
Oeh, maini korra liising ja sind süüakse koos karvadega ära. :o
Masendav on see Eesti inimese elu.


Ärand pahanda, sind ei söönud keegi ära.
Liisingust oli nii palju juttu, et osad pidasid seda panga protsenti jube oluliseks ja üksteist hakati lausa kooli tagasi saatma, et see ikka täpselt välja arvutada.
Mis, tegelt ka, pole väga oluline.
Pigem korralik, kerimata auto, millega jõuaks harjuda ja pikalt sõita.

Kas su pank ei tahtnud kommenteerida, MIKS just selle firmaga neil probleeme on olnud?
See, et kolm viimast udupeast klienti liisingust loobunud on (kuna ei tahtnud end siiski laenuga siduda), pole argument.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.19 19:09 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Kas ta nüüd ainus õige tee ikka on, ostsin veidi rohkem kui aasta tagasi oma A7 ja hetkel on pea samaväärne (20k rohkem sõitnud) A7 müügis juba 4k odavamalt kui aasta tagasi sellised autod maksid. Ma pigem eelistaksin 5 aastaga 20k kaotada kui iga aasta 4k + nipet näpet esmahooldused, regstreerimised jne. Hetkel ma vähemalt elan 5 aastat rahus, et mul on korralik ja hooldatud auto millega saan muretult liigelda. Iga uue kasutatud auto ost on teatav risk.


Riski ja rahu suhtes on sul õigus. Aga ei tasu ka unustada, et tõenäosus 5 aasta jooksul parandada midagi kallist on suurem kui poole aasta jooksul parandada midagi kallist. Eeldusel muidugi, et sa oled ostutöö korralikult teinud mitte ei ostagi kalli hinnaga kahtlast autot mis tahabki seda kallist remonti kohe saada.
Kui sa pidasid silmas 5 aastaga 20k kaotada puhtalt auto hinnast, siis ära unusta, et sinna võib lisanduda samamoodi iga aasta 4k+lisaks veel auto hinna langusele. Registreerimine on selle kõrvalt väga väike kulu, mida iga aasta maksta.
Ja nagu Jann ütles, siis lisaks nendele asjadele jääb ikkagi tüdimise ja ajaga kaasas käimise faktor :D Ma tüdingi enamusest oma autodest mõne kuuga ära aga võibolla ma pole seda õiget veel omale ostnud lihtsalt. Tahaks ju proovida igasugu erinevaid autosid ja mul on tõesti olnud ka igasugu erinevaid masinaid. Seda ma võin teile kinnitada, et Audide valikust seda õiget kindlasti ei tule, mul on praegu vist kaheksas Audi ja mitte ükski neist pole mu südant võitnud. Olin suur BMW fänn kuniks oma esimese Mersu ostsin. Pärast seda ma arvan Mersudest väga palju paremini ja Bemmidest halvemini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 27.03.19 20:19 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Riski ja rahu suhtes on sul õigus. Aga ei tasu ka unustada, et tõenäosus 5 aasta jooksul parandada midagi kallist on suurem kui poole aasta jooksul parandada midagi kallist. Eeldusel muidugi, et sa oled ostutöö korralikult teinud mitte ei ostagi kalli hinnaga kahtlast autot mis tahabki seda kallist remonti kohe saada.
Kui sa pidasid silmas 5 aastaga 20k kaotada puhtalt auto hinnast, siis ära unusta, et sinna võib lisanduda samamoodi iga aasta 4k+lisaks veel auto hinna langusele. Registreerimine on selle kõrvalt väga väike kulu, mida iga aasta maksta.
Ja nagu Jann ütles, siis lisaks nendele asjadele jääb ikkagi tüdimise ja ajaga kaasas käimise faktor :D Ma tüdingi enamusest oma autodest mõne kuuga ära aga võibolla ma pole seda õiget veel omale ostnud lihtsalt. Tahaks ju proovida igasugu erinevaid autosid ja mul on tõesti olnud ka igasugu erinevaid masinaid. Seda ma võin teile kinnitada, et Audide valikust seda õiget kindlasti ei tule, mul on praegu vist kaheksas Audi ja mitte ükski neist pole mu südant võitnud. Olin suur BMW fänn kuniks oma esimese Mersu ostsin. Pärast seda ma arvan Mersudest väga palju paremini ja Bemmidest halvemini.


Eks ma oskan 4 aasta pärast täpsemalt kommenteerida, aga praegust autot otsisin umbes 2 kuud, päris palju aega sai selle peale kulutatud, et õige auto leida. Igast autodna päringud, ostueelsed kontrollid jne. Minu eemärk on küll 5 aastat ilma suurema kuluta sõita, odomeeter peaks minu sõitude juures 120k ->200k tegema ja siis tundub mulle just õige hetk uuesti ~120k sõitnud auto võtta. Esimese aasta jooksul on küll suhteliselt kalla ja talla olnud, mõned puksid ja nipet näpet... ja endiselt parim auto millega sõitnud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 27.03.19 21:09 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Tsitaat:
Algselt postitas: QRF
miks kurat te olete üksteise vastu nii õelad ja igal võimalikul viisil üritate kellegile jumala eest ära panna, ja võita mingit lahingut mis te oma peas olete üles ehitanud? Veits tobe ei ole? Eeldan, et siin ikkagi ju täiskasvanud inimesed.



Eks enamus kasutajate vanemad olid ju veneajast ja siis oli ju ka vaja kedagi kes ei meeldinud. Täitsa tavaline.

Tegelt on see enda eluga mitte rahulolu mis sunnib si*asti teistele ütlema ja ka käituma.



Tsitaat:
Algselt postitas: QRF


Jah, elekter ja vesi ka kohustuslik, lapsi pole, naine teenib ise, elukoht olemas. Telefoni arve ongi siis ehk telia kogu punt. Need kokku seotud. Auto kindlustus kord aastas ja kütusele nii palju kui sõidad. Erilisi remondi kulusid pole olnud.


Vau paistab, et on teisigi, kellel kõige uuema masina liising ei ole tähits. Aga nii eladki hästi, kannand hoolt masina eest ostad korralikud rehvid ja oled muidu normaalne.
Liising on soovitav kui on ettevõtte ja masin selle kaudu liikleb siis ei ole mõtet kohe ülekandega osta.


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Ma tüdingi enamusest oma autodest mõne kuuga ära aga võibolla ma pole seda õiget veel omale ostnud lihtsalt.


Proovima ju peab. Endal ei kavatse Allroadi küll müüki panna Tregist rääkimata.


Auto ost on nagu väärtpaberitega kauplemine - tea mida ostad, ja millal ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.19 21:14 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Eero, Kui sul raha on, et kallis auto osta ja huvi remontida pole, siis miks mitte vaadata juba midagi, millel veel garantii on? See 120tkm sõitnud on vist just garantii lõppenud, vähemalt Skodal küll?
Antsvolli, kas Treg tähendab Touaregi? Mul on ka olnud Touareg 5.0 ja mulle meeldis ka see auto väga. Ja praegu mul on ka Allroad aga see auto ei tekita minus erilisi emotsioone välja arvatud juhitavus libedaga. Väga võimalik, et kui mul oleks ka V8, siis ma räägiks teist juttu aga mul on see mõttetu 2.7 diisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 28.03.19 10:07 Tsiteeri
Kas tasuks autod liisida?



Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Eero, Kui sul raha on, et kallis auto osta ja huvi remontida pole, siis miks mitte vaadata juba midagi, millel veel garantii on? See 120tkm sõitnud on vist just garantii lõppenud, vähemalt Skodal küll?

Uued Audid on siiski liiga kallid ja olen üsna kindel, et väärtuses kaotab Auto esimese 5a jooksul oluliselt rohkem kui järgmise 5a jooksul, ning kui 10a jooksul 200k maha sõita siis ei tohiks korralikult hooldatud autoga väga suuri kulutusi tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.19 10:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Eero, Kui sul raha on, et kallis auto osta ja huvi remontida pole, siis miks mitte vaadata juba midagi, millel veel garantii on? See 120tkm sõitnud on vist just garantii lõppenud, vähemalt Skodal küll?

Uued Audid on siiski liiga kallid ja olen üsna kindel, et väärtuses kaotab Auto esimese 5a jooksul oluliselt rohkem kui järgmise 5a jooksul, ning kui 10a jooksul 200k maha sõita siis ei tohiks korralikult hooldatud autoga väga suuri kulutusi tulla.


Täitsa uue autoga on asi karm jah aga mingi aasta vana auto peaks olema küll mõistlik ost, sest siis jääb see jube hinnalangus sinu rahakoti arvelt ära, samas auto on veel uueväärne või isegi parem sest selleks ajaks võiks mingi osa tehase praaki ka juba ilmnenund ja korda tehtud olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 30.03.19 08:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Eero, Kui sul raha on, et kallis auto osta ja huvi remontida pole, siis miks mitte vaadata juba midagi, millel veel garantii on? See 120tkm sõitnud on vist just garantii lõppenud, vähemalt Skodal küll?

Uued Audid on siiski liiga kallid ja olen üsna kindel, et väärtuses kaotab Auto esimese 5a jooksul oluliselt rohkem kui järgmise 5a jooksul, ning kui 10a jooksul 200k maha sõita siis ei tohiks korralikult hooldatud autoga väga suuri kulutusi tulla.


Täitsa uue autoga on asi karm jah aga mingi aasta vana auto peaks olema küll mõistlik ost, sest siis jääb see jube hinnalangus sinu rahakoti arvelt ära, samas auto on veel uueväärne või isegi parem sest selleks ajaks võiks mingi osa tehase praaki ka juba ilmnenund ja korda tehtud olla.


Ise olen viimase kahe autoga seda teed läinud, et ei osta mitte päris uuena, aga kuni 2a vanusena. Siis on see suurem hinnalangus ära olnud, auto on nö sisse sõidetud, tüüpvead välja tulnud-likvideeritud jne. Mõlemad viimased on esinduste demokad olnud, mis tähendab siis ka korralikku varustust ja korralikku hooldamist-hoidmist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 30.03.19 11:07 Tsiteeri


Elage elu. Auto, selle hind, liisingu intress, hinna langus jms on elus üks tähtsusetumaid muresid.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.19 12:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Elage elu. Auto, selle hind, liisingu intress, hinna langus jms on elus üks tähtsusetumaid muresid.:)


Aga tee ettepanek, et las moded panevad Audiklubi foorumi üldse kinni. Saame kõik lõpuks elu elama hakata. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 84.8% - SQL: 15.2%]