Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Võibolla loeb mõni adminn..!!!! (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 4954)
mecl
huviline



Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Saku
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad/Coupe2.6

postitati 11.05.19 19:52 Tsiteeri
Võibolla loeb mõni adminn..!!!!



Mis krdi häda teil on kombluspolitseid mängida ja teema kustutada!? Kui saab saata teate, et teema on kusutatud siis peaks saama ka teatada, et teemal puudub tel.nr. ilma kustutamata. Kui ma ei soovi, et mulle helistatakse ja pakkumised soovin saada postkasti, mis selles siis nii ebanormalset on.!????Lahe on ka see, et teatele et Teema kustutatud ei saa vastata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 11.05.19 20:51 Tsiteeri


Sest see on ainus normaalne ostukoht, kus häda korral saad kiiresti inimesele helistada selle asemel et oodata mitu päeva kuni postikastist loetakse. Alati saab mujale minna kui siinsed reeglid ei sobi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 11.05.19 21:08 Tsiteeri


Enne kuulutuse tegemist on 30 sekundit kohustuslikku aega reeglite lugemiseks. Sellest on väga palju juttu olnud, et audiklubi eesmärk ei ole olla ostu-müügi koht. Kui reeglid ei meeldi, siis võib valida endale sobivama platvormi varuosade müümiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mecl
huviline



Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Saku
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad/Coupe2.6

postitati 12.05.19 08:44 Tsiteeri


Ei ole vaja lahmida. Ei müü varuosi vaid soovisin osta teatudsorti autot ja pakkumised privasse!!!
Aga selge eks otsin siis mõne teise lehe nagu soovitati ja nüüd võiks mõni modereerija mind siit igaveseks kustutada!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 12.05.19 09:58 Tsiteeri


Vaevalt sa arvet saad kui huvilisena ei kasuta:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vunts
huviline



Registreerunud 05.12.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 FL 2009, MB E klass 2015

postitati 12.05.19 10:54 Tsiteeri


Mis deja-vu see nüüd on siis? :D Alles üks vend siin märatses täpselt sama teema pärast ning kui moded olid konkreetselt paika pandud, siis lõpuks soovis samuti oma kontost vabaneda :D
Kui enda number niivõrd salajane, saab ju alati osta teise SIMi, et äritehinguid teha. Mina näiteks ei vasta põhimõtte pärast müügikuulutuse peale tulnud kirjadele, sest reeglina kirjutavad ainult kõvatajad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 12.05.19 11:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mecl
Ei ole vaja lahmida. Ei müü varuosi vaid soovisin osta teatudsorti autot ja pakkumised privasse!!!
Aga selge eks otsin siis mõne teise lehe nagu soovitati ja nüüd võiks mõni modereerija mind siit igaveseks kustutada!!!


Miks sa siis lahmid, kui reeglites on eesti keeles kirjas, et:
10. Kontaktandmed (müügi puhul kindlasti telefoninumber, ostu puhul telefoninumber või e-posti aadress.) ?

Ma oletan, et see foorum ei ole maksumaksja raha eest tehtud asi; järelikult pole ei mul ega sul ega Petsil mingit sõnaõigust. Reeglid teeb see, kelle oma asi on ja nii jääb.
Pole ju keeruline?

My bar, my rules, see on juba sajandeid vana ütlus.
Aga praegu käitud küll nagu järjekordne eit, kes istub teise mehe autosse ja paneb suitsu ette, kuigi omanik on eelnevalt palunud, et selles autos suitsu ei tehta.
Ei saa aru.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 12.05.19 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mecl
Kui ma ei soovi, et mulle helistatakse ja pakkumised soovin saada postkasti, mis selles siis nii ebanormalset on.!????


Tühi leil, nagu vSpa jääsaunas. Saad ju numbri panna kuulutusse ja lisada märkuse - "Palun ärge helistage". Või jätad kõnedele lihtsalt vastamata. Võimalusi ju on.
Arvestama pead ka sellega, et mõni hea pakkumine võib jääda tegemata, kuna pakkuja ei viitsi/ei taha/ei soovi sulle pakkumist postkasti kirjutada.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mecl
huviline



Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Saku
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad/Coupe2.6

postitati 12.05.19 18:01 Tsiteeri


Sain aru ja võiks nüüd teema lõppenuks lugeda!!! Asi on nimelt selles, et töölolles ei saa üldiselt vastata. Oleks pidanud tõesti nr.-i panema ja lisama, et ärge helistage.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 12.05.19 18:47 Tsiteeri


Pigem proovi mingi 21. sajandi telefon leida, mis sissehelistanud numbrid meelde jätab.
Need ju nüüd nii kallid ka enam pole...

Saad pärast oma ajuoperatsiooni lõppemist vabalt ise tagasi helistada.

Aga see, et sa parasjagu skalpelliga kellegi aju lõikad ja tel. hetkel ei võta, on vägagi arusaadav.
Ma ka ei sooviks, et mind opereeriv arst vahepeal mingist oma diiselmootorist lobiseks.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 12.05.19 19:28 Tsiteeri


Enne kui ajuoperatsioonidest rääkida siis võiks ka natukene mõelda. Saan aru, reeglid on reeglid ja see ei ole müügiportaal. Minu seisukohalt, kes eelistab samuti mitte numbrit panna, kuna puht füüsiliselt ei saa ma telefoniga räägitud. Eelistan tavaelus sõnumeid saata, meile kirjutada vms. Ja annan ka sellest teada teistele. Aga millegi pärast inimesed sellest aru ei saa ja ikka helistavad.... . Muidugi ma olen selline vähemus kelle pärast ei pea erandeid tegema :)


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 12.05.19 20:07 Tsiteeri


Mulle on jäänud mulje, et tegusamad helistavad ja räägivad asja kohe ära. Kui kätte ei saa siis saadetakse sõnum :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.3% - SQL: 45.7%]