Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi Q7 3.0 tdi 176kw S-line -2009- inx (Vastuseid: 25 | Vaatamisi: 6952)
inx
huviline



Registreerunud 13.02.06
Asukoht: Põlva-Belgia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7, MB Cls 63 AMG 2014 5.5 V8 Biturbo

postitati 14.05.19 07:51 Tsiteeri
Audi Q7 3.0 tdi 176kw S-line -2009- inx



Tere,
Kasutaja siin juba pikemat aega ja Audisid omanid üksjagu.
Viimane aasta sõitnud 2009.a Allroadiga ja siiani minu käes, sest keegi osta ei taha ja odavt ei anna:)
Märtsis hakkas isutama maasturi järgi, peast käis läbi igasuguseid mõteid, alates Range Roverist kuni X5-ni. Kriteeriumiks oli seekord valge värvus ja võimalikult lisade rohke. Juhuslikult sattusin rääkima tuttava automüüjaga kellel oli Saksas oksjonil pilk peale pandud Q7-le ja pakkus, et võin selle ise ära osta oma riisikol. 20. Aprill oligi treiler tartus Audiga. Ost toimus piltide põhjal ja win koodiga tausta uurides, ajalugu ilusti esinduses olemas ja viimane märge oli aprillist 2018. LS 189000km.
Piltidelt oli näha, et esistange alumine serv on kriibitud ja paremal uksel väike mõlk, eelarvesse arvestasin esmaseks remondiks ja hoolduseks 1500.- eurot.
Arvele võtes sain passi kaks aastat saksa ülevaatust veel, kindlustused peale ja sõit võis alata remonditöökoja suunas.
Veermiku kontrollis selgus, et esisild on mõistlik täies mahus välja vahetada, tagasillas oli olukord parem, vahetusse läks üks raamipuks ja paar varrast.
Pidurid on ilmselt alles hiljuti saanud uuenduse, sest kõik kettad ja klotsid nagu uued.
Peale veermiku remonti võtsin suuna esindusse kus võeti maha raadio component protection ja tegeldi servoga, sest rool oli kange, õnneks oli tegu mingi pisi murega.
Nüüdseks autoga ca 2500km sõidetud ja ülimalt rahul.
On veel mõningad asjad mis tahavad tegemist, kuid nendega tegeleb juba jooksvalt.
Varustus:
Distansi jälgiv püsikas.
Pimenurga hoiatus.
Puldiga webasto ( pult kadunud)
AFS tuled.
Parkimisandurid koos kaameraga.
El. Kärukonks.
4. Tsooni kliima.
El. Mäludega Alacantra sisu.
El. Mäluga roolisammas.
Bluetooth.
AMI ja TV
Panoraam katus.
Kaardinad taga.
El. Tagaluuk.
Võtmeta sisenemine ja käivitus.
Rehvirõhu monitooring.
Bose heli.
Hetkel muud ei meenu.
Paar kehva pilti ka jutu tõestuseks.

https://static1.album.ee/files/1193/59/large_29839983_rY9n.jpg

https://static1.album.ee/files/1193/59/large_29839981_HK7q.jpg

http://static1.album.ee/files/1193/59/large_29839989_qOJV.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 14.05.19 08:02 Tsiteeri


Mõnus must-valge masin ;).
Mina vast laseksin akna kroomliistud ja esivõre ka mustaks kiletada, kuna katuseraamid juba on mustad. Aga see on minu maitsevääratus ja ei suru peale :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 14.05.19 08:50 Tsiteeri


Päris korralik masin, sellega talvel hea sõita, saab ka hakkama väiksemal metsateel :D Ikka tõstetava vedrustusega :cool:
Kuidas vahe tundub Allroadiga võrreldes ruumi osas, Q7 ainult natuke suurem salongist kui Allroad olgugi, et väljast näeb tunduvalt toekam!?

Kas need mustad koopa ääres olevad laiendliistud on orginaalid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 14.05.19 11:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsvolli

Kas need mustad koopa ääres olevad laiendliistud on orginaalid?

Selliseid pandi originaalis küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inx
huviline



Registreerunud 13.02.06
Asukoht: Põlva-Belgia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7, MB Cls 63 AMG 2014 5.5 V8 Biturbo

postitati 14.05.19 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsvolli
Päris korralik masin, sellega talvel hea sõita, saab ka hakkama väiksemal metsateel :D Ikka tõstetava vedrustusega :cool:
Kuidas vahe tundub Allroadiga võrreldes ruumi osas, Q7 ainult natuke suurem salongist kui Allroad olgugi, et väljast näeb tunduvalt toekam!

Kas need mustad koopa ääres olevad laiendliistud on orginaalid?

Jah, need koopa ääred on originaalid, osadel on osadel mitte, ei teagi millest see sõltus. Ja tänu nendele laienditele istub visuaalselt velg vägagi silma riivavalt koopas, selle pärast panin taha +20mm flantsid (piltidel juba flantsidega) ja minu meelest need 20" originaal S-line veljed on ültse kuidagi väga koopas ka teistel Q7 mida olen vaadanud.
Ruumi osas mingit märgatavat vahet pole tunda, aga sõidumugavuses on vahe märgatav, Comfordi asendis palju pehmem ja sujuvam kui Allroad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
inx
huviline



Registreerunud 13.02.06
Asukoht: Põlva-Belgia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7, MB Cls 63 AMG 2014 5.5 V8 Biturbo

postitati 14.05.19 19:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Mõnus must-valge masin ;).
Mina vast laseksin akna kroomliistud ja esivõre ka mustaks kiletada, kuna katuseraamid juba on mustad. Aga see on minu maitsevääratus ja ei suru peale :)

Muideks pilt petab, ustel/akendel kroomi pole, kõik must ja valge, esivõre vaid kroomiga:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
inx
huviline



Registreerunud 13.02.06
Asukoht: Põlva-Belgia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7, MB Cls 63 AMG 2014 5.5 V8 Biturbo

postitati 14.05.19 19:12 Tsiteeri


Nüüd natuke vigadest mis veel tegemist vajavad. Algusest peale on probleem olnud madala mootori temperatuuriga, termostaadi vadetus tulemust ei andnud. Siit küsimus, et kas sellel mootoril on termostaate rohkem kui üks?
Teine probleem on välimiste ukselinkidega, nimelt Keyless lukustus ei toimi kolmel uksel neljast, avamine toimib kõigil, kas nupp lingis on eraldi vahetatav või ainult koos lingiga? Teab keegi soovitada kohta kust saaks hea hinnaga uued lingid?
Küsimus webasto kohta, hetkel ilmadega tundub, et lülitub tööle igakord kui auto käivitan, kas seda saab kuskilt välja lülitada, kliima menüüst kõik offi juba keeratud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 14.05.19 19:50 Tsiteeri


See weba on huvitav jah, kuna igal hommikjul lükkab end sõidusoojendisse, kui käivitada, eks auto ole targem, kui meie :D. Aga las aitab siis kaasa, kuna öösel õues pea 0-i lähedane hetkel, kuigi jah hommikul korralikud plussid juba.
Aga temp-ist, keegi just kurtis oma 171kw-se sama mure üle ja ilmselt EGR-i termostaat, kuigi kas weba ei peaks selle mure lahendama?

P.S sellisele "bläkk änd vait" kooslusele sobiksid mõnusalt mustad S-line embleemid ;)

https://www.upload.ee/image/9963999/Metal-S-Line-Car-Body-Side-Rear-Sticker-Badge-Emblem-Decal-Fit-For-Audi-A1-A3_850x.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
intsu879
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.02.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2 4,2 250kw

postitati 14.05.19 21:43 Tsiteeri


Edu uue masinaga,näeb väga kena välja.Koopaääred tulevad üldiselt s-line välispaketiga kaasa.See webasto töölehakkamine igal käivitusel jaheda ilmaga on siis kui sul valitud kliimamenüüst auxheat auto.See valik tuleb sul kliimapaneelist vajutades setup.

Terv.Indrek


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stonestick
huviline



Registreerunud 08.07.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S3 8P

postitati 15.05.19 06:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
See weba on huvitav jah, kuna igal hommikjul lükkab end sõidusoojendisse, kui käivitada, eks auto ole targem, kui meie :D. Aga las aitab siis kaasa, kuna öösel õues pea 0-i lähedane hetkel, kuigi jah hommikul korralikud plussid juba.
Aga temp-ist, keegi just kurtis oma 171kw-se sama mure üle ja ilmselt EGR-i termostaat, kuigi kas weba ei peaks selle mure lahendama?


Mul oli see häda ja selgus, et termostaadi korpus oli lihtsalt aja ära elanud ja jahutusvedelik käis koguaeg suurt ringi :D EGR termostaati 171kW'sel ei paista olevat. Mis puudutab Webastot, siis see peaks +5 kraadist allapoole ennast sisse lülitama ja kütma kuni mootor jõuab 70 kraadini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vunts
huviline



Registreerunud 05.12.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 FL 2009, MB E klass 2015

postitati 15.05.19 06:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: inx

Teine probleem on välimiste ukselinkidega, nimelt Keyless lukustus ei toimi kolmel uksel neljast, avamine toimib kõigil, kas nupp lingis on eraldi vahetatav või ainult koos lingiga? Teab keegi soovitada kohta kust saaks hea hinnaga uued lingid


Milline uks lukustab? Ma jään Audi kohta võlgu, aga paljudel teistel markidel saabki lukku panna ainult juhi ukselt, avada saab kõigilt ustelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 15.05.19 07:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stonestick
EGR termostaati 171kW'sel ei paista olevat.

Ei oska kommenteerida, kuid siin foorumis oli hiljuti väike arutelu selle kohta ja keegi siinsetest lausa ise vahetanud 171kw-lisel seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inx
huviline



Registreerunud 13.02.06
Asukoht: Põlva-Belgia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7, MB Cls 63 AMG 2014 5.5 V8 Biturbo

postitati 15.05.19 08:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vunts
Tsitaat:
Algselt postitas: inx

Teine probleem on välimiste ukselinkidega, nimelt Keyless lukustus ei toimi kolmel uksel neljast, avamine toimib kõigil, kas nupp lingis on eraldi vahetatav või ainult koos lingiga? Teab keegi soovitada kohta kust saaks hea hinnaga uued lingid


Milline uks lukustab? Ma jään Audi kohta võlgu, aga paljudel teistel markidel saabki lukku panna ainult juhi ukselt, avada saab kõigilt ustelt.

Lukustab juhipoolne tagumine ja aegajalt ka parem tagumine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
inx
huviline



Registreerunud 13.02.06
Asukoht: Põlva-Belgia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7, MB Cls 63 AMG 2014 5.5 V8 Biturbo

postitati 15.05.19 08:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: intsu879
Edu uue masinaga,näeb väga kena välja.Koopaääred tulevad üldiselt s-line välispaketiga kaasa.See webasto töölehakkamine igal käivitusel jaheda ilmaga on siis kui sul valitud kliimamenüüst auxheat auto.See valik tuleb sul kliimapaneelist vajutades setup.

Terv.Indrek

Tänud,
Kliimast on juba kõik offi pandud, hetkel tundub, et isegi +10 kraadiga rakendub, ja kuna mootor mul tempi hetkel hoida ei suuda siis linnas iga lühikese sutsaka peale ajab end käima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 15.05.19 08:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: inx

Jah, need koopa ääred on originaalid, osadel on osadel mitte, ei teagi millest see sõltus. Ja tänu nendele laienditele istub visuaalselt velg vägagi silma riivavalt koopas, selle pärast panin taha +20mm flantsid (piltidel juba flantsidega) ja minu meelest need 20" originaal S-line veljed on ültse kuidagi väga koopas ka teistel Q7 mida olen vaadanud.

On jah need S-line veljed vastikult koopas (omal samad veljed) ja kui laiendid veel lisada, siis tõesti, veel hullemaks läheb :D. Laiemad võiksid ka olla.
Omal oli plaanis juba praegu (ilma lisalaienditeta) lisada taha 20mm ja ette 15mm.
Kust muidu soetasid flantsid? Ja 20mm. flantsil vist juba vaja pikemaid polte?

Aga nendest laienditest veel, et mina olen täheldanud, et kui on nn. full s-line, siis on märgiga rool, kirjaga istmed ja koopa laiendid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inx
huviline



Registreerunud 13.02.06
Asukoht: Põlva-Belgia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7, MB Cls 63 AMG 2014 5.5 V8 Biturbo

postitati 15.05.19 09:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: inx

Jah, need koopa ääred on originaalid, osadel on osadel mitte, ei teagi millest see sõltus. Ja tänu nendele laienditele istub visuaalselt velg vägagi silma riivavalt koopas, selle pärast panin taha +20mm flantsid (piltidel juba flantsidega) ja minu meelest need 20" originaal S-line veljed on ültse kuidagi väga koopas ka teistel Q7 mida olen vaadanud.

On jah need S-line veljed vastikult koopas (omal samad veljed) ja kui laiendid veel lisada, siis tõesti, veel hullemaks läheb :D. Laiemad võiksid ka olla.
Omal oli plaanis juba praegu (ilma lisalaienditeta) lisada taha 20mm ja ette 15mm.
Kust muidu soetasid flantsid? Ja 20mm. flantsil vist juba vaja pikemaid polte?

Aga nendest laienditest veel, et mina olen täheldanud, et kui on nn. full s-line, siis on märgiga rool, kirjaga istmed ja koopa laiendid.

Flantsid tellisin Stance.ee või siis Messengerist otse Juss Kuur nimeliselt isikult. Paari hind oli 37.-
Omal on plaan soetada originaal 21” veljed, sümpatiseerivad rohkem. Vin koodi järgi näitab, et tehasest veereski välja 21” velgedel.
Rool ja istmed on S-line tähistusega jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 15.05.19 09:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2

On jah need S-line veljed vastikult koopas (omal samad veljed) ja kui laiendid veel lisada, siis tõesti, veel hullemaks läheb :D. Laiemad võiksid ka olla.
Omal oli plaanis juba praegu (ilma lisalaienditeta) lisada taha 20mm ja ette 15mm.
Kust muidu soetasid flantsid? Ja 20mm. flantsil vist juba vaja pikemaid polte?

Aga nendest laienditest veel, et mina olen täheldanud, et kui on nn. full s-line, siis on märgiga rool, kirjaga istmed ja koopa laiendid.


Pakkusin sulle 21x10 ET44 rattaid aga sul oli endal plaan olemad mul VWnil nägi nii välja ******.

Suve veljed tulid 20x10 ET48 rehv 285/50 20 mis täidab koopa suht ilusti ära, pilti kahjuks ei ole kuna pole olnud aega alla keerata :(

@inx ja tiit

Flantside valimisel osta pikemad tikkpoldid ja muttrid mõlemit 3tk ja 16sed laiad seibid (nii 25 - 30mm paksuselt seibe 3le poldile) nii saad ideaalselt flantsi paksuse kätte mõõdetud, sest pole palju flantsi müüjaid kes lasevad letikauba alla keerata ja kui ei sobi siis võtavad tagasi ;)

Nendega saad ratta alla lasta ja vaadata kuda jääb + saad esisillal rooliga mängida ja täpselt kruttida õige kauguse ja pärast mõõdad ära palju seibe oli ja saad ideaalse tulemuse.
Neid tikk polte saad muudel masinatel proovimisel kasutada.

25mm paksusel flantsil peaksid poldid juba sees olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 15.05.19 12:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsvolli


Pakkusin sulle 21x10 ET44 rattaid aga sul oli endal plaan olemad mul VWnil nägi nii välja ******.



Täitsa mäletan, et pakkusid :D, kuid sel hetkel oli plaan 22" alla panna (plaan pole veel maha maetud, vaid lükatud järgmisesse hooaega :D).

P.S nägin tookord su "maasika" ära ka...mõnusalt lai ja madal on ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 15.05.19 12:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: inx
Tsitaat:
Algselt postitas: intsu879
Edu uue masinaga,näeb väga kena välja.Koopaääred tulevad üldiselt s-line välispaketiga kaasa.See webasto töölehakkamine igal käivitusel jaheda ilmaga on siis kui sul valitud kliimamenüüst auxheat auto.See valik tuleb sul kliimapaneelist vajutades setup.

Terv.Indrek

Tänud,
Kliimast on juba kõik offi pandud, hetkel tundub, et isegi +10 kraadiga rakendub, ja kuna mootor mul tempi hetkel hoida ei suuda siis linnas iga lühikese sutsaka peale ajab end käima.


Sobrasin enda omal ka igaksjuhuks ja Aux vent ja Aux heat olid "off", kuid see, mis pildil, oli "auto". Mis asi see üldse on? Panin hetkel "offi".

https://www.upload.ee/image/9965892/20190515_135527.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.05.19 15:46 Tsiteeri


See, et neid nuppe näpite ei aita. Elektrilist lisasoojendit (supplem heat) pole põhjust välja lükata. Web käivitus on määratud temperatuuri järgi, C7-l näit on see näit. 10 kraadi ja saab muuta. C6 põhisel Q7-l ei saa. Vaadake, mida kliima näeb. Igal Q7-l saab kodeerida taimeri ja muu pudi padi webasto jaoks, 2g süsteemil on see lihtsam, 3g süsteemil paljud ei oskagi. Kui häirib, võtke web kaitse välja, kuni suvi. :D

Kessy ukselingid on pea igal Q7-l vigased, paljudel ei tööta ükski uks. Parem, kui q7-l seda süsteemi pole, sest remont on tülikas ja kulukas.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.05.19 15:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: intsu879
Edu uue masinaga,näeb väga kena välja.Koopaääred tulevad üldiselt s-line välispaketiga kaasa.See webasto töölehakkamine igal käivitusel jaheda ilmaga on siis kui sul valitud kliimamenüüst auxheat auto.See valik tuleb sul kliimapaneelist vajutades setup.

Terv.Indrek


Ei vasta tõele.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 21.05.19 11:08 Tsiteeri


Tervitused, ise olen ka nende ukselikidega hädas, ostes toimis vaid kõrvalistujapoolne uks, kuid talv sai ka sellest jagu. Kui keegi toimivat lahendust teab, oleksin ka huvitatud. Kuna tegu mugava lisaga, ja hetkel sõidan rendikaga millel peab võtmega koguaeg uksi kinni/lahti keerama, siis ajab ikka närvi küll :D
Autoks D3.


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 21.05.19 13:08 Tsiteeri


Kas Q7el ja teistel uuematel Comfort mode on? Et saad valida menüüst mida avab!?

Mul Tregil saab menüüst valida kas avab ainult juhiukse või siis kõik 4 ja tagaluugi! Mul masin muidugi vanem ja ei tea kas uuematel see kuidagi teistmoodi lahendatud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 21.05.19 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsvolli
Kas Q7el ja teistel uuematel Comfort mode on? Et saad valida menüüst mida avab!?

Mul Tregil saab menüüst valida kas avab ainult juhiukse või siis kõik 4 ja tagaluugi! Mul masin muidugi vanem ja ei tea kas uuematel see kuidagi teistmoodi lahendatud?

Mul 2013a. Passatil sai samuti menüüst ise valida. Audil pole viitsinud vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inx
huviline



Registreerunud 13.02.06
Asukoht: Põlva-Belgia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7, MB Cls 63 AMG 2014 5.5 V8 Biturbo

postitati 21.05.19 17:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsvolli
Kas Q7el ja teistel uuematel Comfort mode on? Et saad valida menüüst mida avab!?

Mul Tregil saab menüüst valida kas avab ainult juhiukse või siis kõik 4 ja tagaluugi! Mul masin muidugi vanem ja ei tea kas uuematel see kuidagi teistmoodi lahendatud?

Kuna hetkel eestist eemal siis 100% kindlalt ei väida, kuid saab küll valida. Lahti teeb mul kõigist ustest, aga kinni lukustus toimib vaid vasakpoolsest tagumisest.
Kuna need lingid suht kehvalt kestavad siis kasutatud lingil mõtet pole, plaan osta esimesed lingid uued, tagumistest juhipoolne niikuinii toimib, aga kui esimesed toimima saab siis tagumised pole enam vajalikud ka.

Nädala lõpus läheb masin esindusse, kuskilt lekib vedrustus, ööga vajub tagumik natukene alla ja laseb mootori õlilekked tuvastada, kuskilt igaljuhul lekib, silda tehes oli näha, et mootori tagumine ots õline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 77.1% - SQL: 22.9%]