Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi Q7 3.0 tdi 176kw S-line -2009- inx (Vastuseid: 25 | Vaatamisi: 6951)
inx
huviline



Registreerunud 13.02.06
Asukoht: Põlva-Belgia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7, MB Cls 63 AMG 2014 5.5 V8 Biturbo

postitati 22.11.19 16:29 Tsiteeri


Pikalt pole midagi kirjutanud. Pole ka põhjust, sest auto end eeskujulikult üleval pidanud. Igapäevaselt sõidab autoga naine kui ma ise kaugel maal leiba teenin, seal kaugel maal sõidan ma oma AMG, istudes sellest madallennu raketist Q7 rüppe on ikka tore tõdeda, et tegemist on kuradi mugava autoga, kui see venitav Aisini kast kõrvale jätta või siis on AMG MCT speedshift mind lihtsalt ära hellitanud.
Kuu aega tagasi läksid talvekad alla, Saksast sain 18" veljed ka kaasa ja talvekad läksidki nende peale. Siiani olen naastu usku olnud, kuid seekord võtsin Hankook lamellid ja väga rahu, siiani:D
Mis asja juures kõige meeldivam ja üllatavam on, nimelt kütusekulu maanteel kukkus pm 2L/100km, suvekatega ma alla 9,4 ei saanud, nüüd tallinn-tartu ots 7,5
Nii suvekad kui talvekad tehase poolt ettenähtud mõõtudes, suvi 275 lai talvekas 255
Visuaalselt tunduvad need 18" veljed ikka väga väikesed aga sõita on pehme ja vaikne.

Webasto pult oli kadunud Saksast tulles, tellisin uue, 135.- raha ja tuba soe.
On üks asi mis tegelt algusest peale häirib, kui kütust on poole paagi jagu siis see loksub põhja all tuntavalt, ei midagi hullu aga ikkagi. Ja ilmselt pole ma ainus Q7 omanik kes seda tähele on pannud.
Eile sai korraks arvuti taha pistetud ja null viga.
Lõpetuseks üks pilt ka talve seades;)

http://static1.album.ee/files/1194/30/large_29857677_ReCQ.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.7% - SQL: 69.3%]