Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kas tasub osta (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 5134)
Albert18
huviline



Registreerunud 26.06.19
Kasutaja on eemal


postitati 26.06.19 12:25
Kas tasub osta



Tere, sooviks soetada head hobiautot omale. Olen leidnud sobiva isendi ja tahaks teada mis arvatakse. Välja sai valitud siis selline pill https://www.okidoki.ee/item/audi-80-mad-max/8866585/ Mis oleks antud auto head ja vead, palju bensussi võtab, kuidas mootor ja kast vastu peavad ja kas ketsi ka ikka teeb. Kuna pilli on juba natuke tuunitud siis ei pea väga palju vaeva nägema edasi ehitusega. Nipet näpet teeks veel juurde, paneks mõned ralli kleepsud peale, mingid coilid tõbaks ka alla ja ette võiks panna mingi võimsama led bari. Vaatan ka, et nahk on vist natuke kulunud (tegu vist individual nahaga), kas keegi oskab nõu anda kuidas seda veidike värskendada saaks. Vastust ootama jäädes, 19 aastane Albert Mäksalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 26.06.19 12:38


Üks arvamus siitsamast foorumist.:)
Tsitaat:
Algselt postitas: argo12
Tsitaat:
Algselt postitas: Luikpoiss
https://www.soov.ee/12058158-audi-80-mad-max/details.html - vat projektiauto

Nägin seda laupäeval reaalselt. Ei ole midagi veel hirmsamat näinud.:o



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 26.06.19 12:43


Tsitaat:
Algselt postitas: Albert18
Tere, sooviks soetada head hobiautot omale. Olen leidnud sobiva isendi ja tahaks teada mis arvatakse. Välja sai valitud siis selline pill https://www.okidoki.ee/item/audi-80-mad-max/8866585/ Mis oleks antud auto head ja vead, palju bensussi võtab, kuidas mootor ja kast vastu peavad ja kas ketsi ka ikka teeb. Kuna pilli on juba natuke tuunitud siis ei pea väga palju vaeva nägema edasi ehitusega. Nipet näpet teeks veel juurde, paneks mõned ralli kleepsud peale, mingid coilid tõbaks ka alla ja ette võiks panna mingi võimsama led bari. Vaatan ka, et nahk on vist natuke kulunud (tegu vist individual nahaga), kas keegi oskab nõu anda kuidas seda veidike värskendada saaks. Vastust ootama jäädes, 19 aastane Albert Mäksalt.

Krt, ärge tehke! :D Kellegil on vist Jaanid pikale läinud või suisa käivad veel ja huumor missugune :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 26.06.19 13:12


See näeb välja hullem, kui Jaksoni Mihkli nina. Selline "kirurg" tuleks ühiskonnast isoleerida.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Xen0n
huviline



Registreerunud 01.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lexus IS250

postitati 26.06.19 13:14


Keegi trollib nata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 26.06.19 13:56


Hea mõistliku tuuninguga masin :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
merchant
huviline



Registreerunud 08.03.18
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad C7 BiT

postitati 26.06.19 15:20


On üliharv juhus, kui hobiauto ära TASUB :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Albert18
huviline



Registreerunud 26.06.19
Kasutaja on eemal


postitati 27.06.19 05:12


Ega see pole mingi nalja asi siin, ostusoov on suur ja soovin soetada korralikku audit. Eelmine auto oli opel astra aga sellega läks pahasti. Tegin drifti ja poolraam murdus pooleks. Remondibaasis öeldi, et see oli roostest aga ma ei taha seda uskuda, sest ise tegin mastiksiga põhja alt ära. Nüüd ongi plaan audiga driftima hakata, helistasin omanikule ja ta ütles, et kässar on nigu kännu taga. Aga kõtusekulu on ikka põhiline sest elan abirahadest ja võimalused on piiratud.

Albert Mäksalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 27.06.19 05:45


Mismoodi sa esiveolisega drifti tegid?
Driftitakse ikka nii, et tagasild läheb mootori jõuga libisemisse, mitte käsipiduriga.

Aga sel konkkreetsel isendil nahksisu? Ja "individual"? :D:D:D

Pigem on see "autobiography", kus tegija on endast sellise jälje jätnud, et keegi tema tööd rohkem näha ei tahaks.
Aga pigem peab see mingi nali olema. Sellist pekkikeeratud autot väikese rahakotiga ostma minna.

Pigem osta omale korralik 66kw mono ja ainult sõidad.
Mingi selline ntx. https://www.auto24.ee/used/2901392

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Albert18
huviline



Registreerunud 26.06.19
Kasutaja on eemal


postitati 27.06.19 05:54


Eino ma vaatasin seda programmi telekast kus kaks inimest pandi ühte korterisse elama ja seal oli üks poiss kes driftis esiveolise autoga. Minu arust tuli tal see jumala hästi välja. See auto on sellepärast hea, et teda on juba tuunitud päris palju ja siis ma ei pea ise nii palju vaeva nägema. Ja heli on ka juba suht korralik sees, ainult ühendamise vaev on. On plaanis nädalavahetusel Jõhvi autot vaatama minna. Ostsin juba bussipileti ka ära, kas sa tahaksid äkki kaasa tulla maksaksin pool bussipileti rahast ka kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 27.06.19 06:15


Tänan ahvatleva pakkumise eest, aga las ta seekord jääda.

Ja kui ikka sügeleb, egas midagi, mine osta ära. Sul juhiluba (k.a. kehtiv tervisetõend jne) on ikka olemas?
Siis on vähemalt midagi ette näidata, kui keegi kontrollima peaks, sest ÜV saab sel püssil kohe pühapäeval läbi ja enne 1000€-st investeerimist seda vast uut ka kohe ei saa.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 27.06.19 06:32


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
(k.a. kehtiv tervisetõend jne) on ikka olemas?
.

Mul on tugevad kahtlused selles osas :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Albert18
huviline



Registreerunud 26.06.19
Kasutaja on eemal


postitati 27.06.19 06:35


Omanik ütles, et auto on tip top korras niiet arvan, et ülevaatusega probleeme ei tohiks tekkida. Juhilubasid mul veel ei ole aga kavatsen varsti tegema hakata, meil Mäksal politseid ei ole niiet saab rahulikult sõita ja driftida. Ma seda teist autot ei teha sest seda pole tuunitud. Mulle meeldivad tuunitud ralliautod. Ebeyst valisin juba välja päris ülbed rallikleepsud. Sõbral on krediitkaart ja ta lubas need ära tellida kui annan talle sularaha.

Albert Mäksalt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 27.06.19 06:51


Kellegil algas vist puhkus ja korraldab korralikku komöödiat siin :D Ei, aga tekst on hea ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Albert18
huviline



Registreerunud 26.06.19
Kasutaja on eemal


postitati 27.06.19 09:15


Mul õnneks puhkus kogu aeg, olen hetkel töötu. Eelmine suvi käisin ehitusel abitöödel, sain päris head palka ka seal, põmst olin Mäksal suht rahakas vend. Praegu pole sobivat tööd leidnud, sellepärast tahangi seda audit osta. Kui load tehtud saan siis tahaks kainetes juhtides sõite tegema hakata. Endal on 287 euri kõrvale pandud auto jaoks, ülejäänu proovin järtsu peale saada või võtan laenu. Tahaks Lätist alksi ka tooma hakata ja siis seda müüa. Sooviks auto kohta korraliku teadja mehe arvamust, kindlasti ei taha ostuga alt minna. Opeli ostsin kunagi neljasaja euri eest, omanik ütles, et jumala korras auto pidi olema, väikse läbisõiduga jne. aga siis murdus poolraam pooleks. Enam ei tahaks alt minna ostuga sellepärast vaatangi nüüd kallimat autot.

Albert Mäksalt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 27.06.19 09:25


Tsitaat:
Algselt postitas: Albert18
Mul õnneks puhkus kogu aeg, olen hetkel töötu. Eelmine suvi käisin ehitusel abitöödel, sain päris head palka ka seal, põmst olin Mäksal suht rahakas vend. Praegu pole sobivat tööd leidnud, sellepärast tahangi seda audit osta. Kui load tehtud saan siis tahaks kainetes juhtides sõite tegema hakata. Endal on 287 euri kõrvale pandud auto jaoks, ülejäänu proovin järtsu peale saada või võtan laenu. Tahaks Lätist alksi ka tooma hakata ja siis seda müüa. Sooviks auto kohta korraliku teadja mehe arvamust, kindlasti ei taha ostuga alt minna. Opeli ostsin kunagi neljasaja euri eest, omanik ütles, et jumala korras auto pidi olema, väikse läbisõiduga jne. aga siis murdus poolraam pooleks. Enam ei tahaks alt minna ostuga sellepärast vaatangi nüüd kallimat autot.

Albert Mäksalt


Deem. :D
Kuidas sa niipalju kõrvale oled suutnud panna. Ma suudan max 75.


Lauri in Audi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 27.06.19 09:31


Tsitaat:
Algselt postitas: Albert18
Tahaks Lätist alksi ka tooma hakata ja siis seda müüa. Sooviks auto kohta korraliku teadja mehe arvamust, kindlasti ei taha ostuga alt minna.


Seda ikks oled kuulnud, et uus valitsus meil alksi hinnad alla lasi?
Läti tuli pisut järgi, aga ikkagi, sealt enam varsti tuua ei kannata. Ehk siis sõiduga kokku teeb sama hinna, mis meil.

Kui müüa 1000€ hinnaklassis autot, millel ÜV kohe-kohe läbi saab ja auto ise on "tuttkorras", siis see jutt on BS.
Muidu oleks ta ju ÜV ise ära teinud, asi see 40€ veel leida.

Aga praeguseks on okidokist nagunii kuulutus maha võetud, et vist nagunii pole enam vahet.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Typhome
klubiliige



Registreerunud 12.12.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant quattro 2.0TDI 125kW '10

postitati 27.06.19 09:47


https://i0.wp.com/www.trollocity.com/wp-content/uploads/2017/06/Dont-feed-the-trolls.png


Veakoodide lugemine/kustutamine, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine • Tartumaal/Tartus • Originaal Ross-Tech HEX-V2
Liitu Facebooki grupiga: Audi B8 fännklubiM: A4 B8 varuosadLae üles pilte siit kaudu ja postita foorumisse
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Albert18
huviline



Registreerunud 26.06.19
Kasutaja on eemal


postitati 27.06.19 09:48


Võttis maha ära jah kuna bronnisin ära auto, ütlesin et suht kindlalt võtan nädalavahetusel auto ära. Lubas nahahooldus vahendi ka kaasa anda. Kindlasti ei tahaks seda nahka käest ära lasta. Uurisin veidike sõbra käest et see pidi väga kallis tehase eritellimuse nahk olema ja seda on väga vähestel autodel.

[img]https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwj66uahsInjAhXUwsQBHayvAw8QjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fwww.soov.ee% 2F12181620-audi-80-mad-max%2Fdetails.html&psig=AOvVaw2Fji-ysucLzsMw90zyINSr&ust=1561715099475333[/img]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 27.06.19 10:08


Tsitaat:
Algselt postitas: Albert18
Võttis maha ära jah kuna bronnisin ära auto, ütlesin et suht kindlalt võtan nädalavahetusel auto ära. Lubas nahahooldus vahendi ka kaasa anda. Kindlasti ei tahaks seda nahka käest ära lasta. Uurisin veidike sõbra käest et see pidi väga kallis tehase eritellimuse nahk olema ja seda on väga vähestel autodel.



Ma pakuks, et sellist idiootsust pole rohkem maailma mitte ühelgi autol.

Vaata ise:

https://www.upload.ee/thumb/10144392/mad_max.jpg

Ukse pealt see nahatükk narmendab, istmete peal pole mitte nahkkate, vaid padjad ja all on tavaline iste näha jne kõik on suht ropp.
Pildi muudaavad terviklikuks Lada pisikesed, kahetollised kellad ning kellegi poolt välgumihkliga põlema pandud roolikate. (selle kunstnahast katte all)

P.S. Ma olen kursis, et see kõik on huumor....:D

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.06.19 10:18


Jämejalas on vist lahtiste uste päevad jälle, huvitav, et kuu lõpus. Tavaliselt on viienda paiku.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 27.06.19 10:23


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl


https://www.upload.ee/thumb/10144392/mad_max.jpg



.

Ma enne ei pannud tähele, kuid tundub, et ka käigukang koos kotiga on kusagilt kopa või laaduri küljest :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 27.06.19 10:24


Tegelt võiks keegi sellega tuimalt ülevaatuspunkti veereda ja kõik linti võtta. Ka selle osa, kui valges kitlis ametnikud ära viivad.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Albert18
huviline



Registreerunud 26.06.19
Kasutaja on eemal


postitati 27.06.19 10:24


Meil on varsti vallamajas lahtiste uste päev. Oli plaanis audile katusele ruupor panna et siis vallamaja juures rahvale musooni lasta ja siis saab lällari kaudu õues olijatega ka rääkida. Kui kellegil on hea hinnaga ruuporit pakkuda siis võib julgesti kirjutada. Üle kümne euri väga ei taha maksta, plaanis on ikkagi raha panna audi tuunimise alla. Tahaks chip tuuningu ka peale panna, siis pidavat saama kiiremini külg ees lasta.

Albert Mäksalt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 27.06.19 10:27


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Jämejalas on vist lahtiste uste päevad jälle, huvitav, et kuu lõpus. Tavaliselt on viienda paiku.


Azoo, ma ise kahtlustasin Maarjamaa Hariduskolleegiumi.

Aga noh, ei tohi ju midagi öelda, öeldakse veel, et oled mittesallija.

To Tiit: see pole mitte laaduri kang, vaid RALLY käigukang.
Sa ei taipa "tuuningust" ka hallligi....:P

.........

Vallamaj lahtise uste päeva viimased kaadrid:



.
https://t4.ftcdn.net/jpg/01/64/14/29/500_F_164142926_ahHnqKKrMCLPWBxZwklOC8upPAO2Hufi.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.9% - SQL: 25.1%]