Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Palun abi! (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2458)
Ellie
huviline



Registreerunud 14.08.19
Kasutaja on eemal


postitati 14.08.19 16:50 Tsiteeri
Palun abi!



Tere, palun abi, mida arvate nendest autodest, head ja vead?
Ausalt mul oleks audi esimene auto kuna eelnevalt olnud kõik BMW-d ja mul pole aimu ka audidest.
Lisan Teile lingid millised mulle lihtsalt meeldivad kuid ei tea autodest mitte mõhkugi.

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3149969

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3187018

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3134798

Soovin audi peale minna ja võite pakkuda oma autosid ka kuni 12 k ning võite linke saata oma lemmikutest mis jäävad sinna hinnaklassi.

Suured tänud Teile.


Elery
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 14.08.19 17:28 Tsiteeri


Viimaselt lingilt esiveolise jätaks kindlasti välja. Isiklikult valiks lisade järgi keskmise ja viiks kuhugi tuntud kohta kontrolli(forss/esracing/vkm), odavam on 100€ kontrolli eest maksta kui 3000€ remondi eest. Soovitan valida maksimaalsete lisadega auto, et säilitada järelturu hinda. DPF/EGR jne peaks kindlasti töökoras olema, muidu tuleb Hundi saatus.

Kui suuremat ja praktilisemat autot vaja siis pakkuda väga korralik A6. (Hooldusajalugu ja väike VKM soft)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ellie
huviline



Registreerunud 14.08.19
Kasutaja on eemal


postitati 14.08.19 18:05 Tsiteeri


Tänud Teile, mulle endale pakkus samuti huvi teine auto aga kahjuls ainult välimuse ja mootori suhtes.Te võite mulle pakkuda oma autosid.


Elery
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 14.08.19 18:08 Tsiteeri


Neist kolmest ei valiks ühtegi.
Esimene vahepeatusega Leedust.
Teine olnud siin kohapeal korralik rändkarikas.
Kolmanda kohalik ajalugu veits kahtlane ja läbisõidu parim enne hakkab ka läbi saama.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 14.08.19 18:10 Tsiteeri


Bmw ost jooksis rappa?

Edit: vormista teemale normaalne pealkiri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ellie
huviline



Registreerunud 14.08.19
Kasutaja on eemal


postitati 14.08.19 18:34 Tsiteeri


Ei jooksnud aga prooviks seekorda ka audit :)


Elery
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.08.19 07:50 Tsiteeri


Ma küsiks neilt ainult ühte, kuidas see auto ka Itaaliast toodi ning mõnda reisipilti ;)
Ilmselgelt on tegu Leedu pillidega ja nendega peab väga tark olema, et mitte ämbreid kolistada hiljem. Viimase aasta paari jooksul on inimestega kaasas käies need Leedu huiarid harja nii punaseks ajanud, et edaspidi lähen autost välja Leedus ainult kusele.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ervin7
huviline



Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi 80 b2 '83 & Audi A6 2.6 Quattro '94

postitati 15.08.19 08:28 Tsiteeri


Pole küll teemasse, aga olen paar BMW-d oksjonilt nii Itaaliast ja Prantsusmaalt otsnud. Mõlemal juhul on müügi puhul arvatud, et on Leedu kaup ja isegi arvete ettenäitamisel on oldud skeptilised (müügi arved Eesti ettevõttele, treila arved). Eriti hulluks läks ühe härraga, siis kui nägi, et transpodri arve oli Firenze-Kaunas ja Kaunas-Pärnu eesti eraldi ja arvete kuupäeva vahe oli 3 päeva. Niipalju on siis Leeduga seotud, et mõlemad korrad on transpordi ettevõtted transpordi korraldanud läbi Kaunase, terilaga Itaaliast/Pransusmaalt Kaunasesse ja seal ümberlaadimine ja edasi teise treilaga Eestisse edasi.
Selliselt oksjonitelt (Itaalia, Prantusmaa jne) ostetud autosid liigub Eesti turul päris palju, nii et 100% ei saa väita, Itaalia ja Prantusmaa tähendab kohe Leedu kaupa. Lisaks ei tähenda Leedu 100% [roppus], ja Saksa, Eesti 100% ideaalset masinat. Igal juhul tuleb teha eeltöö või arvestada riskidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.3% - SQL: 57.7%]