Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi a4 b6 RNS-d vead (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 2947)
Nareze
huviline



Registreerunud 05.08.19
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 b6 2003

postitati 28.09.19 18:56 Tsiteeri
Audi a4 b6 RNS-d vead



Tere.
Mure siis selline, et eelmine omanik oli vahetanud audi a4 b6 2003 concert raadio, rns-d (navigation plus) vastu. Makk küll töötab ja mängib kuid sellel mõned vead:

*Makil ükski nupu tuli ei tööta

*Kui makk tööle panna, lööb algul kaks korda vea ette (RDS-TMC tuner: Connection to RDS-TMC tuner is faulty or could not be established)

*Kui auto välja suretada, siis makk ei lähe kinni

*CD mängija ei tööta, ütleb ka no cd changer


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 28.09.19 19:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nareze
*Kui auto välja suretada, siis makk ei lähe kinni


Suretamisega ei peagi kinni minema, või on siin mõeldud võtme süütelukust eemaldamist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nareze
huviline



Registreerunud 05.08.19
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 b6 2003

postitati 28.09.19 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: Nareze
*Kui auto välja suretada, siis makk ei lähe kinni


Suretamisega ei peagi kinni minema, või on siin mõeldud võtme süütelukust eemaldamist?


Ma võin võtme välja võtta ja auto isegi lukku panna kuid raadio jääb ikkagi mängima. Ainult nupust saab raadio välja lülitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Peldikud.

postitati 28.09.19 20:07 Tsiteeri


Osad signaalid puudu puusalt paugutades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 28.09.19 20:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nareze
Ma võin võtme välja võtta ja auto isegi lukku panna kuid raadio jääb ikkagi mängima. Ainult nupust saab raadio välja lülitada.


Raadio ei hakka siis ise tööle ka, vaid pead selle ise nupust käima panema ja mägib ka see vaid mingi 15-30min ja seejärel lülitab ise välja?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 29.09.19 07:26 Tsiteeri


Ingliskeelsest foorumist leidsin sellise jutu. Selle põhjal vast võiks ühendused üle vaadata esimese asjana. Selle TMC teate peaks vist kaabliga välja saama lülitada.

The RNS-D doesn't need CAN to work properly, only if you want to see anything on the DIS and/or like to have TMC. Ignition, lights, speed, everything is connected directly to the RNS-D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 29.09.19 07:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stenkaju
Ingliskeelsest foorumist leidsin sellise jutu. Selle põhjal vast võiks ühendused üle vaadata esimese asjana. Selle TMC teate peaks vist kaabliga välja saama lülitada.

The RNS-D doesn't need CAN to work properly, only if you want to see anything on the DIS and/or like to have TMC. Ignition, lights, speed, everything is connected directly to the RNS-D.


See kehtib B5 ja C5 RNS-D kohta. B6 tuleb kõige raadiotele ainult toide, mass ja CAN?

Võib-olla siis ongi pandud B5/C5 pärinev RNS-D?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 29.09.19 08:10 Tsiteeri


Kui enne oli selles autos Concert makk, siis viga selles ongi, et RNS-D jaoks on vaja vedada lisajuhtmed nagu nuppude valgustus, süüteluku nn. S-kontakt (ehk võti süütelukus), kiirussignaal.
Et navi korralikult tööle saada oleks veel hulga juhtmeid vaja vedada.

CD-lugeja on tegelikult mõeldud navigatsiooni plaatidele. Heliplaatide kuulamiseks peakski lisama veel eraldi CD-vahetaja.

Ühesõnaga see paigaldus on suhteliselt poolikult (ehk ilma elektriosata) teostatud.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Nareze
huviline



Registreerunud 05.08.19
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 b6 2003

postitati 29.09.19 09:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kui enne oli selles autos Concert makk, siis viga selles ongi, et RNS-D jaoks on vaja vedada lisajuhtmed nagu nuppude valgustus, süüteluku nn. S-kontakt (ehk võti süütelukus), kiirussignaal.
Et navi korralikult tööle saada oleks veel hulga juhtmeid vaja vedada.

CD-lugeja on tegelikult mõeldud navigatsiooni plaatidele. Heliplaatide kuulamiseks peakski lisama veel eraldi CD-vahetaja.

Ühesõnaga see paigaldus on suhteliselt poolikult (ehk ilma elektriosata) teostatud.


Jah sul võib täitsa õigus olla kuna ma just võtsin maki pesast välja ja seal oli näha, et üks pistikupesa oli näiteks täiesti tühi.

Kas neid juhtmeid oleks muidu raske vedada? Kuna pimedas sõites on isegi kanaleid raske vahetada kuna midagi ei näe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 29.09.19 12:30 Tsiteeri


Võta ühendust kui autoga Tallinnasse satud.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.09.19 16:33 Tsiteeri


RNS-D on tänapäevas mõistes üsna kasutu käkk. CD-plaati ta ei mängi, TV-d ta ei mängi, kui pole sabas orig TV-plokki pluss lisaks DVB-T tuunerit. Ekraan on väike, "vale" küljepikkuste suhtega, sita reso, värvide ja kontrastiga. Navi pool on täiesti null, pole Eesti kaartigi. Suvaline odav hoidikus mobla on mäekõrguselt etem meediamängija/navi. RNS-D retrofit oli juba 10a tagasi mõttetu ajaraisk.

Ma soovitaks hoopis Concert'i tagasi panna, see on reaalselt palju etem pill. Lisaks jätab sulle panipaiga, kuhu näiteks rahakott visata ja see on reaalselt palju funktsionaalsem asi kui "suur" ekraan, mis sind pimedal maanteel tühja pimestab. Isegi Concert kassetikale saad lihtsa vaevaga AUX-IN-i tekitada, kuhu külge siis telefon kas kaabliga või BT-mooduli vahendusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 29.09.19 17:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
RNS-D on tänapäevas mõistes üsna kasutu käkk. CD-plaati ta ei mängi, TV-d ta ei mängi, kui pole sabas orig TV-plokki pluss lisaks DVB-T tuunerit. Ekraan on väike, "vale" küljepikkuste suhtega, sita reso, värvide ja kontrastiga. Navi pool on täiesti null, pole Eesti kaartigi. Suvaline odav hoidikus mobla on mäekõrguselt etem meediamängija/navi. RNS-D retrofit oli juba 10a tagasi mõttetu ajaraisk.

Ma soovitaks hoopis Concert'i tagasi panna, see on reaalselt palju etem pill. Lisaks jätab sulle panipaiga, kuhu näiteks rahakott visata ja see on reaalselt palju funktsionaalsem asi kui "suur" ekraan, mis sind pimedal maanteel tühja pimestab. Isegi Concert kassetikale saad lihtsa vaevaga AUX-IN-i tekitada, kuhu külge siis telefon kas kaabliga või BT-mooduli vahendusel.


Lõpuks keegi, kes saab veel aru, et mõne teise maki asendamine RNS-D'ga on lauslollus http://upload.staatus.eu/files/1560846779923864495.png


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Nareze
huviline



Registreerunud 05.08.19
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 b6 2003

postitati 01.10.19 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
RNS-D on tänapäevas mõistes üsna kasutu käkk. CD-plaati ta ei mängi, TV-d ta ei mängi, kui pole sabas orig TV-plokki pluss lisaks DVB-T tuunerit. Ekraan on väike, "vale" küljepikkuste suhtega, sita reso, värvide ja kontrastiga. Navi pool on täiesti null, pole Eesti kaartigi. Suvaline odav hoidikus mobla on mäekõrguselt etem meediamängija/navi. RNS-D retrofit oli juba 10a tagasi mõttetu ajaraisk.

Ma soovitaks hoopis Concert'i tagasi panna, see on reaalselt palju etem pill. Lisaks jätab sulle panipaiga, kuhu näiteks rahakott visata ja see on reaalselt palju funktsionaalsem asi kui "suur" ekraan, mis sind pimedal maanteel tühja pimestab. Isegi Concert kassetikale saad lihtsa vaevaga AUX-IN-i tekitada, kuhu külge siis telefon kas kaabliga või BT-mooduli vahendusel.


Ma isegi proovisin vana pioneeri makki selle asemele ja see tegi 2x paremat heli kui see nikerids. Lihtsalt kuna see vahetati eelmise omaniku poolt siis mul lihtsalt pole seda concert makki ega ka ümbrist vms, kui just sellele olemas olevale ümbrisele ei peaks saama seda ümber ehitada. Nüüd kui see auto on mul nädalake olnud ja olen teiste arvamusi sellest makist kuulnud siis ma mõtlen ka et kas sel inimesel ikka oli mõtet seda vahetada. Ju siis tuleb sinna concert tagasi osta või siis juba mingi etem androidi makk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 01.10.19 20:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nareze
Ma isegi proovisin vana pioneeri makki selle asemele ja see tegi 2x paremat heli kui see nikerids. Lihtsalt kuna see vahetati eelmise omaniku poolt siis mul lihtsalt pole seda concert makki ega ka ümbrist vms, kui just sellele olemas olevale ümbrisele ei peaks saama seda ümber ehitada. Nüüd kui see auto on mul nädalake olnud ja olen teiste arvamusi sellest makist kuulnud siis ma mõtlen ka et kas sel inimesel ikka oli mõtet seda vahetada. Ju siis tuleb sinna concert tagasi osta või siis juba mingi etem androidi makk.


Enamik inimesi topivad seda "värvilise ekraani" pärast, millest aga paraku mitte mingit kasu pole. Ainus mida see RNS-D ise suudab, on raadiot mängida. TV-box on kiviaegne, navina eestis ei toimi, kuna eesti kaarte pole tehtud kunagi, plaate ei mängi, USB-st ja BT-st võib vaid und näha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
galaxy09
huviline



Registreerunud 25.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.19 08:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rix
Tsitaat:
Algselt postitas: Nareze
Ma isegi proovisin vana pioneeri makki selle asemele ja see tegi 2x paremat heli kui see nikerids. Lihtsalt kuna see vahetati eelmise omaniku poolt siis mul lihtsalt pole seda concert makki ega ka ümbrist vms, kui just sellele olemas olevale ümbrisele ei peaks saama seda ümber ehitada. Nüüd kui see auto on mul nädalake olnud ja olen teiste arvamusi sellest makist kuulnud siis ma mõtlen ka et kas sel inimesel ikka oli mõtet seda vahetada. Ju siis tuleb sinna concert tagasi osta või siis juba mingi etem androidi makk.


Enamik inimesi topivad seda "värvilise ekraani" pärast, millest aga paraku mitte mingit kasu pole. Ainus mida see RNS-D ise suudab, on raadiot mängida. TV-box on kiviaegne, navina eestis ei toimi, kuna eesti kaarte pole tehtud kunagi, plaate ei mängi, USB-st ja BT-st võib vaid und näha.

USB valmidus on endal olemas (küll ilmselt laadimise jaoks ainult, mälupulki ei ole proovinud) ja AUX samamoodi. Toimis läbi CD-Boxi. Ise arvan, et küll annab selle BT ka juurde tekitada sinna mõne lisavidinaga, mis maki taha käib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 02.10.19 08:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: galaxy09
USB valmidus on endal olemas (küll ilmselt laadimise jaoks ainult, mälupulki ei ole proovinud) ja AUX samamoodi. Toimis läbi CD-Boxi. Ise arvan, et küll annab selle BT ka juurde tekitada sinna mõne lisavidinaga, mis maki taha käib.

RNS-D ise ei toeta mitte midagi peale raadio mängimise eesti pinnal. A la Yatouri laadse toote lisamisel CD-boxi asemele saab jah tekitada sinna AUX, USB, BT jne, kuid makilt sa saad parimal juhul ainult USB peal lugu vahetada. Loo nimesid, ega midagi muud ei näe, seega sellest "värvilisest" ekraanist pole absoluutselt kasu. Kõige sellega saab hakkama ka palju värskema väljanägemisega Concert makk, kui sinna Yatour ühendada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.4% - SQL: 29.6%]