Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi a4 b6 esi istmetes loks sees (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1747)
Nareze
huviline



Registreerunud 05.08.19
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 b6 2003

postitati 17.01.20 20:06 Tsiteeri
Audi a4 b6 esi istmetes loks sees



Tere,
Mure selline, et esi istmetesse on tekkinud mingi loks sisse. Annab tunda kui kiirendada. Istmed on ilusti kinnitus kohtadest põhja küljes kinni ehk see loks on kusagil vahepeal. Ma pole veel ise jõudnud neid istmeid ära võtta, et lähemalt vaadata. Mõtlesin, et küsiks siit üle ennem kui lammutama hakkan.
Kas kellegil on sarnane probleem olnud?
Või oskab keegi pakkuda mis võib olla ja milline võiks olla lahendus.

Ette tänades


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 17.01.20 20:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nareze
Tere,
Mure selline, et esi istmetesse on tekkinud mingi loks sisse. Annab tunda kui kiirendada. Istmed on ilusti kinnitus kohtadest põhja küljes kinni ehk see loks on kusagil vahepeal. Ma pole veel ise jõudnud neid istmeid ära võtta, et lähemalt vaadata. Mõtlesin, et küsiks siit üle ennem kui lammutama hakkan.
Kas kellegil on sarnane probleem olnud?
Või oskab keegi pakkuda mis võib olla ja milline võiks olla lahendus.

Ette tänades


Jah, olen selle probleemiga kokku puutunud. Probleem on selles, et (vasest?) puksid, mis on istme üles-alla liigutamis mehanismi sees, kuluvad ära või lähevad puru ja siis tekibki lõtk. Ise läksin seda teed, et vahetasin istme põhja raami ära. Kui huvi, siis mul on Tallinnas veel üks loksu vaba juhipoolne sport istme raam pakkuda. Pärineb B7-me pealt (ilmselt tehtud paremast materjalist/tugevamad), kus ei ole sellist loksu kohanud, nagu paljudel B6-tel (see põhja osa on 1:1-le vahetatav B6 ja B7 istmel). Välja näeb see selline:
https://i.ebayimg.com/images/g/yMEAAOSw5VFWOz8u/s-l500.jpg

Siin teemas sai sellel natuke pikemalt peatutud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Nareze
huviline



Registreerunud 05.08.19
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 b6 2003

postitati 19.01.20 15:46 Tsiteeri


Selge. Proovin alguses nende pukside asemele midagi leiutada. Kui see ei õnnestu siis ju tuleb minna sama teed. Tänud vastuse eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 19.01.20 17:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nareze
Selge. Proovin alguses nende pukside asemele midagi leiutada. Kui see ei õnnestu siis ju tuleb minna sama teed. Tänud vastuse eest.


Selle raami vahetus on kindlasti lihtsam, kui neid pukse seal vahetada. Sparteli jutust sain aru, et sobivate pukside treimine ei olnud ka mitte odav lõbu, kui sai uuritud, et äkki neid rohkem lasta toota. Ma võin selle istme raami mingi 15€-ga ära anda ja on ainult paari poldi lahti keeramise ja riide/naha koos porolooniga ringi tõstmise vaev.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Nareze
huviline



Registreerunud 05.08.19
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 b6 2003

postitati 22.01.20 20:06 Tsiteeri


No kui nii odavalt annate ära siis loomulikult valin selle variandi. Kui ma millalgi peaks Tallinna kanti sattuma siis annan teada.
Suured tänud abi eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.7% - SQL: 57.3%]