Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: 2010 A8 4.2TDI FACELIFTIKS (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 2803)
Germps
huviline



Registreerunud 30.04.19
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.20 09:32 Tsiteeri
2010 A8 4.2TDI FACELIFTIKS



Tere,

Olen autodes üsna võhik ja vaikselt süvenen sellesse maailma. Alustasin väikese projektiga, nimelt soovisin muuta 2010 aasta Audi A8 4.2TDI taguotsa nö Faceliftiks. Selgus aga, et antud tagastange ei sobi tulede ja tagaluugiga. Samuti ei sobi alumine liist, kus on siis nö need laiad sumbuti otsad vana stange külge. Kas kellelgi on kogemust sellel teemal? Tuleb ära vahetada ka tagaluuk ja tagatuled?

Lisasin paar pilti ka. https://imgur.com/a/bJhAxYs

Leidsin ka auto, millelt saaks tuled ja tagaluugi. Küsimus on, kas need istuvad minu kere peale? https://en.autoplius.lt/ads/audi-a8-for-parts-variklio-kodas-ctb-dezes-kodas-nwj-42000mil-7049429.html

Heade soovidega,
Germo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.02.20 09:34 Tsiteeri


Jah, tuled ja luuk.
Aga ma ei tea, kuidas sa need tuled vana kere peal tööle saad - ma millegi pärast arvan, et need ei hakka tööle, pistikute sobivusest rääkimata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Germps
huviline



Registreerunud 30.04.19
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.20 09:38 Tsiteeri


Okei, aga kas tuled kere peale sobivad ja kas nt tulede mooduli vahetus aitaks?



Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Jah, tuled ja luuk.
Aga ma ei tea, kuidas sa need tuled vana kere peal tööle saad - ma millegi pärast arvan, et need ei hakka tööle, pistikute sobivusest rääkimata.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.02.20 10:48 Tsiteeri


Minul pole aimugi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 21.02.20 12:58 Tsiteeri


Selliste "projektidega" on uuemate autode juures kaks võimalust. Kas olla ise vägagi spetsialist, teha korralik kodutöö, omada infot, el. skeeme ja oskusi, kodeerimisvõimekust, esindus võiks lähedal olla, et moodulitel component prot. maha võtta, et üldse midagi toimuks jne. Variant kaks on leida koht, kus viid ja tood auto ning lappad rahatähti, koos garantiiga, et peale tulede ka kõik muu toimib nagu vaja.
Siin ei ole kumbagi varianti....


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Germps
huviline



Registreerunud 30.04.19
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.20 14:36 Tsiteeri


Siin sa eksid. Oirosid on piisavalt, sest muidu sellist projekti ette ei võtaks ja teadmistega väga andekas inimene on samuti olemas. Lihtsalt täna selgus, et autotöökoda, kes teostas värvitööd ei suuda neid komponente omavahel kokku panna, mille peale ütles oma inimene, et saame külge, ära muretse. Küll aga ei saa ma aru Sinu postitusest, mis ei aidanud mind ega oleks ilmselt ka kedagi teist aidanud.


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Selliste "projektidega" on uuemate autode juures kaks võimalust. Kas olla ise vägagi spetsialist, teha korralik kodutöö, omada infot, el. skeeme ja oskusi, kodeerimisvõimekust, esindus võiks lähedal olla, et moodulitel component prot. maha võtta, et üldse midagi toimuks jne. Variant kaks on leida koht, kus viid ja tood auto ning lappad rahatähti, koos garantiiga, et peale tulede ka kõik muu toimib nagu vaja.
Siin ei ole kumbagi varianti....



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 22.02.20 08:23 Tsiteeri


Esimeses postitused ütled et suht võhik ja küsid nõu.
Nüüd selgub et enda tarkade nõukogu juba olemas.
Mida siis uskuda.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 22.02.20 08:30 Tsiteeri


Ju vist ei meeldinud vastus, et ei ole ikka nii kerge kui ainult stange ja luugi vahetamine.


Lauri in Audi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 22.02.20 08:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Germps
Siin sa eksid.


Jann räägib jumala tõtt ju. Täpselt nii ju ongi ja ära pahanda.

Kui mina kunagi 15-20a tagasi analoogiliste mõttetustega tegelesin (et näiteks 1994a Omegale oli vaja 2000a Omega nina panna), siis käiski asi nii, et tellisin kapoti, luuptuled, stange, ilurõve jne staffi leedust ära, tegin isegi müügikuulutsedki siia valmis, et kui kapott ikka 2cm tiivast pikem on, siis ei hakka tõmblema ja müün asjad uuesti maha.
Kellelltki küsida ei olnud, keegi polnud sellist asja varem teinud ja internetti nagu täna, ka ei olnud.
Proovisin, kas ilma keevituseta külge lähevad, läksid küll ja siis värvi. Tulepistikute vahetus oli lihtne ja mingit elektrikammi ei olnud.

Täna käib asi piltlikult umbes nii, et lülitad google otsingus sellle mikri sisse ja pobised inglise keeles, et "Can I put 2015y Audi A8 rear bumper to my 2010year Audi A8" ja vastuseid tuleb robinal....
Ja ikka ei saada hakkama, isegi andekad, nagu ma aru saan.

Aga kui sul "oma jope", ütles, et ära muretse, miks sa siis muretsed? Äkki ta on juba tegelenud selle teemaga?

Töökojast ma loomulikult saan aru, et nad ei taha seda teha, kui 100% kindlad pole, nad peavad ju tööle garantii andma ja pärast sinu võimalike pretensioonidega tegelema. Mida nad 100% EI TAHA.
Lihtsam on öelda, et ei sobi ja võtta järgmine auto tegemisse.

....

P.S. Pärast, kui 94a Omegast oli nina poolest 6 aastat noorem auto saanud, siis said sellest aru ainult Opeli esinduse töökoja peameister, paar-kolm Omega entusiasti ja mina ise.

Ülejäänud 7 miljardil maakera inimesel oli täiesti poogen.:P
Pärast müümisel oli samuti jama, sest nad ei saanud aru, miks see nii on ja miks ma rämeda esipaugu olen pannud ja salgan.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 22.02.20 09:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Germps
Oirosid on piisavalt

Müü maha ja osta facelift.


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 22.02.20 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Tsitaat:
Algselt postitas: Germps
Oirosid on piisavalt

Müü maha ja osta facelift.


+1

See liisingu kuumakse suuruse vahe praegusel ja FL suht samase aukku 250 vs. 340.. jääb ära aretamine, ja ostjale selgitamine miks sa seda tegid, lisaks mõne aasta pärast vahetad nagunuii uuema vastu..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Germps
huviline



Registreerunud 30.04.19
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.20 15:24 Tsiteeri


Sellega ma tahtsin öelda, et ei ole sellist asja, et ei saa... Inimesed käivad kuu peal, siis saab selle tagastange ka külge.

Tulemus siin:

https://imgur.com/a/b2VkVAx

Jah üks liist on puudu, mis on tellimisel, kuna sai tellitud vale liist.

Sumbutid aretame ka kenasti kokku lähiajal, aga see eeldab hääle välja toomist. Õnneks A8-l on originaalis juba x-pipe olemas ja väga suurt tööd ei nõua.

Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Esimeses postitused ütled et suht võhik ja küsid nõu.
Nüüd selgub et enda tarkade nõukogu juba olemas.
Mida siis uskuda.


Mina olengi võhik ja tarkade nõukogu oli sel hetkel hõivatud ning seetõttu ma otsustasin natukene endale ka asja selgemaks teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 05.03.20 16:09 Tsiteeri


Neli postitust järjest teha, päriselt?
Postituse juures on MUUDA nupp.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 05.03.20 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Germps

Sumbutid aretame ka kenasti kokku lähiajal, aga see eeldab hääle välja toomist. Õnneks A8-l on originaalis juba x-pipe olemas ja väga suurt tööd ei nõua.



Puhtalt huvi pärast uurin, mida see x-pipe peale turbot teeb? **?**

Olen aru saanud, et hääl on parem kui väljalaskesüsteem puhtam ja sirge **!?**


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 05.03.20 18:10 Tsiteeri


Kas ja mida tuledega tegema pidi? Mooduleid pistikuid oli vaja vahetada? Kodeerida midagi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.03.20 16:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Kas ja mida tuledega tegema pidi? Mooduleid pistikuid oli vaja vahetada? Kodeerida midagi?

Mitte midagi, sest tuled jäid tal ju vanad.
Ilmselt "masseeriti" tagastanget parajamaks lihtsalt. Nüüd ei ole see auto ei üks ega teine.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 10.03.20 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Germps
Sellega ma tahtsin öelda, et ei ole sellist asja, et ei saa... Inimesed käivad kuu peal, siis saab selle tagastange ka külge.
Tulemus siin:
https://imgur.com/a/b2VkVAx


Leidsid ka koha kuhu parkida. Ei kõlba 50m kõndida ja parkida nagu inimene?


Lauri in Audi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xxm24
huviline



Registreerunud 07.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.20 02:12 Tsiteeri


Haha endal jäi täpselt sama asi silma aga ei tahtnud nokkima hakata.
Eks see stange vahetus ütleb juba nii mõndagi, facelifti stange ja vanad tuled.. no krt, ma arvasin et see ajastu on juba ammu läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.7% - SQL: 39.3%]