Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Sigaretisüütaja voolu katkestamine, kui süüde väljas (c6) (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1832)
oodiquattro
huviline



Registreerunud 30.01.20
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.20 20:58 Tsiteeri
Sigaretisüütaja voolu katkestamine, kui süüde väljas (c6)



Tere!

Kas kellegil on ideid, kuidas teostada voolu katkestamist sigaretisüütajas, juhul kui süüde on välja võetud? Olen tähendanud, et Audidel jääb alati sisse vool, teistel markidel ei ole sellist asja veel kohanud.

Autoks 2005 C6. Kas on lihtsaid lahendusi, näiteks programeerimine, või vajab suuremat aretamist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 18.03.20 21:08 Tsiteeri


Vahet pole ju kui tarbimist ei toimu, või mis põhjusel seda vaja kaotada oleks sealt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
blefish
huviline



Registreerunud 21.04.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A5 3.0TDI Coupe 2009

postitati 19.03.20 13:48 Tsiteeri


D2 peal sai tagumist sigaretisüütajat välja lülitada koos tagumiste akende välja lülitamisega :), aga eesmise kohta ei tea et oleks mingit võimalust ilma arendamata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 19.03.20 14:04 Tsiteeri


Minuarust on see igati normaalne, et vool ära ei kao, kui süüde välja keerata. Soovid telefoni autosse laadima jätta, auto külmikut kasutada või kasvõi rehve kompressoriga pumbata, siis ei pea kogu aeg süüdet sees hoidma. Kui mingi a la pardakaamera/navi või mis iganes seadme jaoks on vaja süütevoolu, siis tee hardwire kaitsmekarbist või terminalide juurest, sest ikka kuradi nõme on, kui mingi juhe on 24/7 ripakil sigarisüütajast üle keskkonsooli kuhugi esiklaasini. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 19.03.20 16:30 Tsiteeri


Ma oleks õnnelik, kui mu C7-l ka vool sinna peale jääks. Ilmselt pelgalt kodeerimisega ei tee seal midagi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oodiquattro
huviline



Registreerunud 30.01.20
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.20 09:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: blefish
D2 peal sai tagumist sigaretisüütajat välja lülitada koos tagumiste akende välja lülitamisega :), aga eesmise kohta ei tea et oleks mingit võimalust ilma arendamata.

Hea mõte. Proovin täna järgi :)
Tsitaat:
Algselt postitas: Rix
Minuarust on see igati normaalne, et vool ära ei kao, kui süüde välja keerata. Soovid telefoni autosse laadima jätta, auto külmikut kasutada või kasvõi rehve kompressoriga pumbata, siis ei pea kogu aeg süüdet sees hoidma. Kui mingi a la pardakaamera/navi või mis iganes seadme jaoks on vaja süütevoolu, siis tee hardwire kaitsmekarbist või terminalide juurest, sest ikka kuradi nõme on, kui mingi juhe on 24/7 ripakil sigarisüütajast üle keskkonsooli kuhugi esiklaasini.

Üks läheks pardakaamera jaoks ja teine bt-receiveri jaoks, mis muidu vajaks sigaretisüütaja voolu jah.
Hardwire kaitsmekarbist olen mõelnud juba. Aga teisest variandist ei tea midagi, äkki saad täpsemalt rääkida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 20.03.20 09:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oodiquattro
Hardwire kaitsmekarbist olen mõelnud juba. Aga teisest variandist ei tea midagi, äkki saad täpsemalt rääkida?


Terminalid asuvad tavaliselt armatuuri all releede hoidja küljes/juures. Nagu siin pildil (aga ma ei tea kas ja kuidas need C6-el on) - poltide all on olemas X(, 15(lülitatud +) ja 30(pidev +) kenasti.

http://i.imgur.com/Tp8yh.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.8% - SQL: 53.2%]