Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B4 ergutus (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 1305)
pokerpig
huviline



Registreerunud 17.01.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 2.0 85kw

postitati 03.05.20 07:46 Tsiteeri
B4 ergutus



Nagu ma aru saan siis generaatori ergutusele peab tulema aku pinge? ehk siis 12V? laadimisega probleeme ehk siis kohati laeb ja kohati ei lae, aga kui laeb siis laeb ilusti (14,49V) internet ütleb et tuleks pingeregulaator vahetada (tundub suht tehtud mõeldud meetod hetkel).
Möödsin hiljuti generaatori laadimist ja pingelange. muu oli okey, aga ergutusjuhtmele tuleb peale aind 1-2V, kui süüde sees. Niipalju kui mina tean peaks sinna tulema süüte sees olemisel 12V (spidos akupirn terve) Kui ma peaksin prooviks vedama uue + juhmte otse akult generaatori ergutusele kas see generaatorile midagi ei tee?
Muidu pingeregulaator on generaatori taga kohe 2 ristpea poldiga kinni(kerge vahetada), aga keegi jorss on lasknud ristpea pesad ümaraks, et selle vahetusega väga ei kiirustaks, aru ma ka ei saa kes jobu paneb tagasi sellised praak peaga poldid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pokerpig
huviline



Registreerunud 17.01.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 2.0 85kw

postitati 03.05.20 15:49 Tsiteeri


Tsitaat:
vist leidsin vea üles, kindel pole kui palju nad originaalis on aga see on kahtlaselt kulunud. ergutus juhtme puhtasin ka ära.


Vist leidsin vea üles, kindel pole kui palju nad originaalis on, aga see on kahtlaselt kulunud. Ergutusjuhtme puhtasin ka ära.

https://www.upload.ee/image/11619928/pilt2168085921214975_4190383016981299200_n.jpg


Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.0% - SQL: 64.0%]