Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A6C7 egr puhatamine (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4891)
Aigarlaum
huviline



Registreerunud 04.03.20
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.20 17:35 Tsiteeri
A6C7 egr puhatamine



Tere,
Mure siis järgmine, et oleks vajadus puhastada/vahetada A6C7 3.0 V6 egr. Googlest ei leidnud asukohta suurt midagi ja päris niisama lammutama ei tahaks ka hakata. On keegi teinud või kokku puutunud sellega ja oskaks aidata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 21.06.20 23:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aigarlaum
Tere,
Mure siis järgmine, et oleks vajadus puhastada/vahetada A6C7 3.0 V6 egr. Googlest ei leidnud asukohta suurt midagi ja päris niisama lammutama ei tahaks ka hakata. On keegi teinud või kokku puutunud sellega ja oskaks aidata?


Mis veakood on?


VAG Online kodeerimine, component protection, immo, SVM, diagnostika, elektritööd, lisaseadmete paigaldus, dpf-egr- dtc jne delete, chip. Kliima kontroll, täitmine, remont...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 23.06.20 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aigarlaum
Tere,
Mure siis järgmine, et oleks vajadus puhastada/vahetada A6C7 3.0 V6 egr. Googlest ei leidnud asukohta suurt midagi ja päris niisama lammutama ei tahaks ka hakata. On keegi teinud või kokku puutunud sellega ja oskaks aidata?


Minu Q7 2010 3.0 TDI läks tehase tagasikutsumise Nox emisiooni kontrolli olla. Selleks on Sul vaja auto regada Eesti Audis (Seda aitas teha mul 80quattro). Siis saad näha kas Sinu auto ka selle tehase garantii alla läheb. Mul vahetati ära EGR klapp, jahuti, esimene ja tagumine Nox sensor. Juppe 2500 € eest. Ja 4 korda saab tasuta täita AdBlue paaki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.06.20 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Tsitaat:
Algselt postitas: Aigarlaum
Tere,
Mure siis järgmine, et oleks vajadus puhastada/vahetada A6C7 3.0 V6 egr. Googlest ei leidnud asukohta suurt midagi ja päris niisama lammutama ei tahaks ka hakata. On keegi teinud või kokku puutunud sellega ja oskaks aidata?


Minu Q7 2010 3.0 TDI läks tehase tagasikutsumise Nox emisiooni kontrolli olla. Selleks on Sul vaja auto regada Eesti Audis (Seda aitas teha mul 80quattro). Siis saad näha kas Sinu auto ka selle tehase garantii alla läheb. Mul vahetati ära EGR klapp, jahuti, esimene ja tagumine Nox sensor. Juppe 2500 € eest. Ja 4 korda saab tasuta täita AdBlue paaki.


Jah, kuid C7 egr-iga pole seal midagi ühist. C7-l pole üldjuhul egr probleeme, kui siis leke ühest flantsist. Huvitav jah, mis probleem vaevab teemaalgatajat ja miks on plaan seda maha kiskuda. Päris suur töö, ühtlasi soovitaks kohe ka tüüpvead parandada, mis lekkeid tekitavad mootori peal.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aigarlaum
huviline



Registreerunud 04.03.20
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.06.20 06:20 Tsiteeri


Asi selles, et mootori tuli põle koos vilkuva elsüüteküünalde tulega ja diagnostika näitas probleemi just egr klapiga. Kui õigesti mäletan siis egr töökäik oli testi ajal 0-82%. Muid vigu arvuti ei näidanud. Täna hommikul näiteks proovides põles algul ainult mootorituli ja oli kohe ka autol jõud tagasi, peale paari km.hakkas uuesti põlema ka eelsüüde ja jõud jälle kadunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 26.06.20 16:55 Tsiteeri


Kui täpsemat infot pole, ei saa aidata. Pead paremat diagnostikat otsima, kus osatakse ka öelda mida edasi, mitte ainult mingi kood, mida hiljem guugeldada. C7 egr süsteem on suht keerukas ja huupi midagi teha pole pointi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gljuk
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad 2012 3.0 eco tune

postitati 29.06.20 13:10 Tsiteeri


Huvitav teema. CWAA mootor, 176kw. Veakood P0401 Insufficient Flow. Suht tihti läheb põlema. DPFiga probleeme pole.

Mõtlesin EGR puhastada. Või kuuluvad need mootorid samuti tagasikutsumiskampaania alla?

Tänan


Taskukohane chip, diagnostika ja kodeerimine
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 29.06.20 13:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gljuk
Huvitav teema. CWAA mootor, 176kw. Veakood P0401 Insufficient Flow. Suht tihti läheb põlema. DPFiga probleeme pole.

Mõtlesin EGR puhastada. Või kuuluvad need mootorid samuti tagasikutsumiskampaania alla?

Tänan


Siin ilmselt jahuti kinni.


VAG Online kodeerimine, component protection, immo, SVM, diagnostika, elektritööd, lisaseadmete paigaldus, dpf-egr- dtc jne delete, chip. Kliima kontroll, täitmine, remont...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 29.06.20 14:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gljuk
Huvitav teema. CWAA mootor, 176kw. Veakood P0401 Insufficient Flow. Suht tihti läheb põlema. DPFiga probleeme pole.

Mõtlesin EGR puhastada. Või kuuluvad need mootorid samuti tagasikutsumiskampaania alla?

Tänan


Ainuõige lahendus terve uus EGR kompl koos jahutiga.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 29.06.20 15:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Tsitaat:
Algselt postitas: gljuk
Huvitav teema. CWAA mootor, 176kw. Veakood P0401 Insufficient Flow. Suht tihti läheb põlema. DPFiga probleeme pole.

Mõtlesin EGR puhastada. Või kuuluvad need mootorid samuti tagasikutsumiskampaania alla?

Tänan


Ainuõige lahendus terve uus EGR kompl koos jahutiga.


Täpselt nii. Kusjuures see igal teisel V6 tdi fl C6-l probleemiks.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JaanK
huviline



Registreerunud 15.03.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad 3.0 176kw 2009; A6 Allroad 3.0 171kw 2007

postitati 29.06.20 17:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Tsitaat:
Algselt postitas: gljuk
Huvitav teema. CWAA mootor, 176kw. Veakood P0401 Insufficient Flow. Suht tihti läheb põlema. DPFiga probleeme pole.

Mõtlesin EGR puhastada. Või kuuluvad need mootorid samuti tagasikutsumiskampaania alla?

Tänan


Ainuõige lahendus terve uus EGR kompl koos jahutiga.


Täpselt nii. Kusjuures see igal teisel V6 tdi fl C6-l probleemiks.


Mul ka viimane aeg paar korda seda viga visanud. Ega keegi ei oska originaal komplekti koodi anda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 29.06.20 22:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Mul ka viimane aeg paar korda seda viga visanud. Ega keegi ei oska originaal komplekti koodi anda?

Proovi seda 059131515R


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 29.06.20 22:20 Tsiteeri


Viskas ka mul seda viga vahest " Insufficient Flow" Tehase poolt vahetati kogu EGR süsteem välja (klapp-jahuti, esimene ja tagumine Nox sensor) nagu ennem mainisin. Kui raha üle pole, soovitan 80quattro -ga suhelda. Ta aitas mul kokku hoida 2500 € puhtalt varuosade pealt, tehase tagasikutsumise osas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gljuk
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad 2012 3.0 eco tune

postitati 30.06.20 08:07 Tsiteeri


Tänan, et kontakti jagasite. Pole aimu, mida 80quattro'le kirjutada.

Kas seda EGRi majandust ei saa lihtsalt maha võtta ja ära puhastada?


Taskukohane chip, diagnostika ja kodeerimine
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 30.06.20 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gljuk
Tänan, et kontakti jagasite. Pole aimu, mida 80quattro'le kirjutada.

Kas seda EGRi majandust ei saa lihtsalt maha võtta ja ära puhastada?



Lihtsalt palu tal oma auto Eesti Audi Esinduse registrisse kanda ja siis saad teada kas Sinu auto on selle tagasikutsumise listis.
Jahtuti sa niisama ei puhasta ja seal tuleb korralikult laiali võtta, et ligi pääseda vähemalt Q7-l 3.0 TDI. Kui ise pädev pole, ära parem hakka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 30.06.20 11:50 Tsiteeri


Jahutit ei saa puhastada. Ehk mingi ainega võib üritada leotada vms, aga sinna sisse ribide vahele sa küll ei pääse kuidagi puhastama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
gljuk
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad 2012 3.0 eco tune

postitati 01.07.20 07:15 Tsiteeri


Tänan asjalike vastuste eest! Toomasele on kiri saadetud. Vaatab, kas läheb õnneks või mitte.


Taskukohane chip, diagnostika ja kodeerimine
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gljuk
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad 2012 3.0 eco tune

postitati 10.07.20 12:19 Tsiteeri


Sain vastuseks, et minu auto ei kuulu tagasikutsumisele. Kutsuti diagnostikale, kuid, õnneks või kahjuks, et sellel autol diagnostika juba tehtud kunagi. Sealsamas, esinduses. Hinnapakkumine oli neljakohaline ja kõvasti üle 1kEUR.

Küsimus, kas vahetust vajab ainult EGR jahuti või midagi veel? Jahuti ise maksab 500eur.


Taskukohane chip, diagnostika ja kodeerimine
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.07.20 15:51 Tsiteeri


Esimese asjana diagnostika, mitte veakoodide lugemine.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 10.07.20 16:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gljuk
Sain vastuseks, et minu auto ei kuulu tagasikutsumisele. Kutsuti diagnostikale, kuid, õnneks või kahjuks, et sellel autol diagnostika juba tehtud kunagi. Sealsamas, esinduses. Hinnapakkumine oli neljakohaline ja kõvasti üle 1kEUR.

Küsimus, kas vahetust vajab ainult EGR jahuti või midagi veel? Jahuti ise maksab 500eur.



Kui see asi Sul seal nii pekkis, siis ma laseks prj juures üldse selle asja pimedaks panna + tahmakas välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gljuk
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad 2012 3.0 eco tune

postitati 10.07.20 21:00 Tsiteeri


Ma saan ise progemisega hakkama. DPF võetakse mul suvalises kohas tühjaks. Aga! Tahaks, et asi toimiks. Lihtsalt ei mõista, kust need 1.5keur tulevad.


Taskukohane chip, diagnostika ja kodeerimine
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.20 09:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gljuk
Ma saan ise progemisega hakkama. DPF võetakse mul suvalises kohas tühjaks. Aga! Tahaks, et asi toimiks. Lihtsalt ei mõista, kust need 1.5keur tulevad.

Kas se 1.5k oli lihtsalt üks number või sisaldas se hinnapakkumine ka mingit täpsemat infot?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 12.07.20 16:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gljuk
Sain vastuseks, et minu auto ei kuulu tagasikutsumisele. Kutsuti diagnostikale, kuid, õnneks või kahjuks, et sellel autol diagnostika juba tehtud kunagi. Sealsamas, esinduses. Hinnapakkumine oli neljakohaline ja kõvasti üle 1kEUR.

Küsimus, kas vahetust vajab ainult EGR jahuti või midagi veel? Jahuti ise maksab 500eur.


Ma loen allkirjast, et oled ise diagnostik... nüüd ma ei mõista. Ja teema on siiski A6 C7 EGR probleem, mitte A4 mured.
Vastuse, mida teha, said juba esimeses postituses.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 13.07.20 14:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: gljuk
Sain vastuseks, et minu auto ei kuulu tagasikutsumisele. Kutsuti diagnostikale, kuid, õnneks või kahjuks, et sellel autol diagnostika juba tehtud kunagi. Sealsamas, esinduses. Hinnapakkumine oli neljakohaline ja kõvasti üle 1kEUR.

Küsimus, kas vahetust vajab ainult EGR jahuti või midagi veel? Jahuti ise maksab 500eur.


Ma loen allkirjast, et oled ise diagnostik... nüüd ma ei mõista. Ja teema on siiski A6 C7 EGR probleem, mitte A4 mured.
Vastuse, mida teha, said juba esimeses postituses.


Eks see kipub nii olema, et igaüks, kes mingi kaabli ostab on kõva diagnostik ja tuunija.
Samas kui endal pole halli aimugi kuidas mootor töötab ja detailid välja näevad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
gljuk
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad 2012 3.0 eco tune

postitati 21.07.20 07:55 Tsiteeri


Selge, härrad. Hakkasite "konkurenti" kohe maha tegema.

Mis vahet seal on, kas mootor, kus EGR jamab, on A4 B8 keres või A6 C7?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 78.8% - SQL: 21.2%]