Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C7 3.0 BiTurbo S-Line 2014 KJO (Vastuseid: 67 | Vaatamisi: 21043)
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 16.11.21 15:56 Tsiteeri


Seekord läks nii, et velgede ja muude vidinate muutmine polnud piisav mulle. Uus omanik saab hea auto, diislist sai isu täis, panin müüki ja asemele tuleb uuesti audi mis võiks seekord kanda jälle S seeria märki aga vähe kaasaegsem.

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3615541&rhash=cee6


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 16.11.21 17:09 Tsiteeri


Kristo, tee paremad pildid. Need pildid eriti ei müüta ja ülevaadet ei anna.
Kui kannatab, otsi môni dollar juurde ja osta R märk ka. Muidu jääbki alati midagi puudu olema. Küll jaksad bensu ka osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 16.11.21 17:25 Tsiteeri


See oli eelmine nädalavahetus plaanis aga ei jóudnud, niikaua kuni need tehtud saab on nendega üleval hetkel. Kuna viimased muudatused nii värsked siis pole veel aega leidnud paremaid teha, eks paneb see nädalavahetus plaani uuesti.

Hetkel peamiselt silma jäänud S5 B8.5/9, S4 B9, SQ5 ja (R)S3 8v aga eks ma hakkan otsast proovima kui leian neid eestist. Kui keegi teab kedagi kes teab kedagi kellel on móni auto neist siis vóib märku anda, tahaks natuke tutvuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 17.11.21 12:49 Tsiteeri


8v s3 Eestist suht raske leida, need 2 usakat mis hetkel müügis, on mõlemad laksuga. Halli sai uuritud(kohapeal ei käinud, aga kirja teel teatud asju) ka kui endale otsisin, aga sain kõvasti etema asja lõpuks. Ma ise vaatasin ka neid teisi, aga s3 lõpuks meeldis kõige rohkem ja just sedaan kere tahtsin.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 17.11.21 22:16 Tsiteeri


Olles Kristoga mõni aasta tagasi vestelnud ja ühte tema ratsut pildistanud (Kristo, kui oled piltidega hädas, siis võta ühendust ;) ), siis ma mitte kuidagi ei tahaks uskuda, et Ta mingit kõksuga isendit vaatab.
S3 vähemalt sedaanina võiks olla midagi igapäevast natuke erinevat ja hindahoidvat mingilgi määral, seetõttu kindlast läbisõit ja puhas ajalugu võiksid nagu olulised kriteeriumid olla.
Ja Tann, ära solvu, kuid ka Sinu oma on üle ookeani katkisena tulnud ja ühtemoodi rikutud dnaga sõidukite alla liigituvad nad sellistena kõik. Siin pole enam vahet, millega neid kaunistatud on - olgu või akrapovic all või midagi muud huvitavat külge keeratud.
Muidugi on mul hea meel, et oled endale sobiva saanud ja sellega hästi läheb.

Kristole aga jõudu otsimisel ja külma närvi leidmisel. Pea muidugi meeles, et R on alati uhkelt kõlanud. :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 18.11.21 07:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Olles Kristoga mõni aasta tagasi vestelnud ja ühte tema ratsut pildistanud (Kristo, kui oled piltidega hädas, siis võta ühendust ;) ), siis ma mitte kuidagi ei tahaks uskuda, et Ta mingit kõksuga isendit vaatab.
S3 vähemalt sedaanina võiks olla midagi igapäevast natuke erinevat ja hindahoidvat mingilgi määral, seetõttu kindlast läbisõit ja puhas ajalugu võiksid nagu olulised kriteeriumid olla.
Ja Tann, ära solvu, kuid ka Sinu oma on üle ookeani katkisena tulnud ja ühtemoodi rikutud dnaga sõidukite alla liigituvad nad sellistena kõik. Siin pole enam vahet, millega neid kaunistatud on - olgu või akrapovic all või midagi muud huvitavat külge keeratud.
Muidugi on mul hea meel, et oled endale sobiva saanud ja sellega hästi läheb.

Kristole aga jõudu otsimisel ja külma närvi leidmisel. Pea muidugi meeles, et R on alati uhkelt kõlanud. :cool:
Ma Pole väitnudki, et minu oma avariivaba oleks. Lihtsalt infoks, et need mis hetkel Eestis müügis, on mõlemad avariilised olnud. Ennast häiris nende puhul see, et rattad olid juba viltu all. Kusjuures enda auto avarii hetkelised pildid kõik mul olemas ja suhtlesin ka pikalt omanikuga kelle käes avarii toimus. :D
Ja hea on see, et inimesed julgevad lõpuks vaadata ka uuemaid S/RS mudeleid diislite asemel :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.21 08:39 Tsiteeri


Olen RS3 8V-ga sõitnud, väga äge masin, julgelt soovitaks. See oli veidi näpitud ka, põhjagaasiga pops and bangs ehmatas enamus jalakäijaid ära veidi :D Näeb mahlasem välja ka kui S3, kuid mõlemad täitsa okeid. Sedaani versioon samuti.
Küll aga paljudel S/RS seeria masinatel on lisadega veits kehvasti, alati olnud. Soovitan soojalt - kui võtad, võta selle uuema digitaalse displeiplokiga, väga väärt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 18.11.21 10:48 Tsiteeri


See lisade jutt käib pigem S3/RS3 kohta. RS4-7 on ikka pigem okeid. Mina ei ostnud ka seda RS3 sellepärast, et ma ei suudaks RS6st sinna ringi istuda, kuigi tehnika on äge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 18.11.21 15:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Olles Kristoga mõni aasta tagasi vestelnud ja ühte tema ratsut pildistanud (Kristo, kui oled piltidega hädas, siis võta ühendust ;) ), siis ma mitte kuidagi ei tahaks uskuda, et Ta mingit kõksuga isendit vaatab.
S3 vähemalt sedaanina võiks olla midagi igapäevast natuke erinevat ja hindahoidvat mingilgi määral, seetõttu kindlast läbisõit ja puhas ajalugu võiksid nagu olulised kriteeriumid olla.
Ja Tann, ära solvu, kuid ka Sinu oma on üle ookeani katkisena tulnud ja ühtemoodi rikutud dnaga sõidukite alla liigituvad nad sellistena kõik. Siin pole enam vahet, millega neid kaunistatud on - olgu või akrapovic all või midagi muud huvitavat külge keeratud.
Muidugi on mul hea meel, et oled endale sobiva saanud ja sellega hästi läheb.

Kristole aga jõudu otsimisel ja külma närvi leidmisel. Pea muidugi meeles, et R on alati uhkelt kõlanud. :cool:
Ma Pole väitnudki, et minu oma avariivaba oleks. Lihtsalt infoks, et need mis hetkel Eestis müügis, on mõlemad avariilised olnud. Ennast häiris nende puhul see, et rattad olid juba viltu all. Kusjuures enda auto avarii hetkelised pildid kõik mul olemas ja suhtlesin ka pikalt omanikuga kelle käes avarii toimus. :D
Ja hea on see, et inimesed julgevad lõpuks vaadata ka uuemaid S/RS mudeleid diislite asemel :D


Jah, olen nõus, et on üsna vägev, et inimesed julgevad S/RS poole vaadata. Ära minu eelmist postitust pahaga võta, ei mõelnud midagi halba. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 19.11.21 08:48 Tsiteeri


Hetkel parim bang for buck kombo tundub olema S4 B9 või S5 B8.5(B9 kerel S5 ei meeldi), hinnavahe on neil ca kahekordne minu maitse järgi valitud autodele. Peamine küsimus mis tekib on see, et kas B9 on kaks korda parem auto selle raha eest. Kindlast suured plussid on tiptronic kast, digitaalne display, Carplay jne. RS oleks tore aga hetkel olen väga kahevahel, ainuke RS mis enamvähem planeeritud hinnaklassi jääb on RS3 aga daily perekana jääb see tõenäoliselt väikseks ja lisadevaeseks. Vaadates autode turuseisu hetkel siis siit ei leia suure tõenäosusega midagi, kõige lihtsam oleks mobile kaudu midagi saksast tellida. Usast toodud autod on eos juba välistatud, isegi kui on korrektselt taastatud siis mina seal ennast turvalisena ei tunne ja järelturu väärtus on oluliselt väiksem.

Ma tegelikult olen oma autoga väga rahul hetkel, tegin müügile eelnevalt kontrolli ja veendusin uuesti, et mul on väga hea auto mis eristub ka teiste samasugustega võrreldes. Kuulutuse ostsin kaheks kuuks, kui selle ajaga uut omaniku ei leia siis tõenäoliselt hetkel jääb müümata ja naudin ise edasi. Turu kõige kallimat autot müües kindlasti järjekorda taga pole kohe aga kui päris aus olla siis hetkel müügil olevatest Bitdidest poleks mul midagi osta, kindlasti on veel inimesi kellel on samasugused soovid ja eeldused nagu mul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 21.11.21 07:51 Tsiteeri


https://www.auto24.ee/3615541

Proovisin seekord ise pildid teha, täitsa okei sai esimese korra kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kvsk
huviline



Registreerunud 27.10.21
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.21 08:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KJO
Hetkel parim bang for buck kombo tundub olema S4 B9 või S5 B8.5(B9 kerel S5 ei meeldi), hinnavahe on neil ca kahekordne minu maitse järgi valitud autodele. Peamine küsimus mis tekib on see, et kas B9 on kaks korda parem auto selle raha eest. Kindlast suured plussid on tiptronic kast, digitaalne display, Carplay jne. RS oleks tore aga hetkel olen väga kahevahel, ainuke RS mis enamvähem planeeritud hinnaklassi jääb on RS3 aga daily perekana jääb see tõenäoliselt väikseks ja lisadevaeseks. Vaadates autode turuseisu hetkel siis siit ei leia suure tõenäosusega midagi, kõige lihtsam oleks mobile kaudu midagi saksast tellida. Usast toodud autod on eos juba välistatud, isegi kui on korrektselt taastatud siis mina seal ennast turvalisena ei tunne ja järelturu väärtus on oluliselt väiksem.

Ma tegelikult olen oma autoga väga rahul hetkel, tegin müügile eelnevalt kontrolli ja veendusin uuesti, et mul on väga hea auto mis eristub ka teiste samasugustega võrreldes. Kuulutuse ostsin kaheks kuuks, kui selle ajaga uut omaniku ei leia siis tõenäoliselt hetkel jääb müümata ja naudin ise edasi. Turu kõige kallimat autot müües kindlasti järjekorda taga pole kohe aga kui päris aus olla siis hetkel müügil olevatest Bitdidest poleks mul midagi osta, kindlasti on veel inimesi kellel on samasugused soovid ja eeldused nagu mul.


Kõik oleneb , 3 nädalat tagasi müüsin oma eelmist autot turu kõige kallima hinnaga , muidugi olin arvestanud , et ostja tingib midagi alla aga auto oli põhimõtteliselt tunniga müüdud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 21.11.21 10:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KJO
https://www.auto24.ee/3615541

Proovisin seekord ise pildid teha, täitsa okei sai esimese korra kohta.


Tubli, kõvasti parem kui enne. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 23.11.21 15:54 Tsiteeri


192 300km

Uus parempoolne originaal mootoripadi.

Eelmine kord jäi uus esiklaas ka mainimata mis kasko kaudu carglassis sai vahetatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kvsk
huviline



Registreerunud 27.10.21
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.21 17:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KJO
192 300km

Uus parempoolne mootoripadi.

Eelmine kord jäi uus esiklaas ka mainimata mis kasko kaudu carglassis sai vahetatud.


Mis moodi mootoripadjad c7 mel endast märku annavad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 23.11.21 19:15 Tsiteeri


Näiteks teed enda autole ostueelset kontrolli, et ostuhuvilise kontrollis mind üllatada ei saaks.

Tagumiku tunnetuse järgi kohapeal seistes läks see minimaalne vibratsioon veel väiksemaks. Ütleme nii, et kui kontrollis poleks öeldud siis ise poleks mure tundnud, peale vahetust tundub, et läks vist midagi natuke paremaks jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 02.01.22 16:51 Tsiteeri


Uus aasta uus hind

https://www.auto24.ee/3615541


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 06.01.22 15:25 Tsiteeri


Auto müüdud - vóib liigutada endiste alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 64.6% - SQL: 35.4%]