Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  9
Autor:
Pealkiri: Audi RS6 C7 Avant 4.0 TT 2014 - masuurik (Vastuseid: 207 | Vaatamisi: 72795)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.06.21 03:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
RS6-l on 8hp90 kast, mis veits tummisem ja ka mõõtudelt natuke suurem. Igaks juhuks uuri, kas 8hp55 komplekt ikka sobib. Lisaks oli vist erinevus ka esidiffri ja torseni õlide liinis. Rs6 on mõlemas kallis g055145. Täpsusta üle enne õlide ostu.


Kasti osas sul óigus, ma kopeerisin a7 teemast môned asjad ja jäi muutmata kasti mark. Parandan ära, tänud, et märkasid ja tähelepanu juhtisid. Kasti osad tulid vini järgi ja visuaalselt on samad. Esidifri óli on nüüd üks kataloog valesti näidanud. Teine oem kataloog näitab mólemasse 145. Mul on asjad kóik juba olemas, täpsustan, aga saab 1L 145 juurde vótta.
Tósi päris palju infot leiab selle kohta, kas kallis 145 üldse on vaja panna torsenisse. Otsustasin seekord, et selle autoga ise ei katseta. On kellegil ehk arvamusi vói kasutus kogemusi?


Torsenisse pigem pole valikut, sinna kindlasti kallim g055145, esidiffri odav alternatiiv, mis käib 8hp55 kasti on ka 145 lõpuga, ainult eespool on g052.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 20.06.21 08:30 Tsiteeri


Torsenisse igaljuhul originaalõli, kuna teadmata on täpne tootja/mark, kindlasti on järelturul alternatiiv olemas, kuid see on suht teadmata nagu ütlesin.
Diffritesse on lihtne, ei eksi kindlasti, kui kasutad Motul Gear 300LS 75w90


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 27.06.21 21:21 Tsiteeri


Kummaline lugu selle kataloogide ja kastivariatsioonidega ikkagi.

Kasti lahtivõtmiseks oli vaja osaliselt downpiped kollede küljest vabastada, et kasti tala ja padi maha saada. BITDi seda lisatööd polnud. Hea, et on uus summuti, muidu oleks ilmselt saanud polte pooleks keerata. Milltek vist jookseb natuke teistmoodi ja on kasti kõrvalt jämedam, seega tagumisi suuri torxe ei mahtunud muidu keerama.
Toimetades kollektoritega jäi silma roheline ZF kasti tootja spilka. Peal suurelt ZF 8HP55, 0BK tootekoodiga.
Panin töö seisma ja lugesin natuke. Tuleb välja, et RS6 pandi siiski mõlemaid kaste. Nii 55, kui ka 90 markeeringut. Millal ja millist mudelit ei oska öelda. Töökindluse ja vastupidamise osas vist ei ole probleemi kummagil.
Muude sõlmede hooldus mingit tuntavat vahet ei anna, kuid kastiga saab jälle tõdeda ...
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
...Kui seierit ei vaata, siis unustad, et üldse käigud on.

Tõsi, hääle muutus käiguvahetusel reedab:)

Mootoriõli läks ca 8.5L sisse.
Kasti läks peaegu 6L ATF G060162 dünaamiliseta, 100ML ületäidet. Kast nagu ikka oli seest päris must. Filter räpane ja magnetid lögased. Arvan kõik see kõhualune õlimajandus on ülekannetes originaal. Visuaalselt sama must, kui 200k sõitnud A7l.
900ML Keskdiffer G055145 - rohekas.
850ML esidiffer G052145- Rohekas
650ML ATF G052515 sportdiffrile
900ML Tagadiffriõli G052145-Kollane.
Muidu olid diffrid, kastid ja mootor kuivad ning lekkevabad. Punnid avanesid ilusti. Kõige probleemsem ka seekord tagadiffri ATF täitepunn. Halvasti ligisaadav ja kuuskant pesa roostes. Olen selle siiani kullinokkadega lahti keeranud ja tagasipannes ülemise ja alumise omavahel vahetanud-üleval on parem korraliku pesaga punni keerata.
https://i.imgur.com/oX8Ww1u.jpg

Näitena
https://www.proxyparts.com/car-parts-stock/information/gearbox-code/npv/part/gearbox/partid/10829066/
https://www.ebay.de/itm/143525468979
https://restauto.com.ua/ru/product/50873-10780440396/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 09.08.21 07:34 Tsiteeri


Aegajalt tuleb meelde, aga kas keegi reaalselt on prefacelift platvormil selle töötava mootoriga/süüde sees ukse piiksu maha saanud?
Ma üldiselt ei küsiks, aga pole ühtegi toimivat varianti paraku leidnud. Olen proovinud erinevaid bitkodeeringuid jms, aga tulutu.
7.5 kodeeringulahendus ei toimi sellel autol.
Krt väike poiss igapäevaselt sõidab ja magab selles autos ja pool aastat on see jama vaevanud. Rooli noolte toksimine pole ok lahendus ja ilgelt pinda käib juba. Jube kõvasti piiksub kah veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: CQ Typ89 2.2 20v | A4 B7 TDi

postitati 09.08.21 07:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Aegajalt tuleb meelde, aga kas keegi reaalselt on prefacelift platvormil selle töötava mootoriga/süüde sees ukse piiksu maha saanud?
Ma üldiselt ei küsiks, aga pole ühtegi toimivat varianti paraku leidnud. Olen proovinud erinevaid bitkodeeringuid jms, aga tulutu.
7.5 kodeeringulahendus ei toimi sellel autol.
Krt väike poiss igapäevaselt sõidab ja magab selles autos ja pool aastat on see jama vaevanud. Rooli noolte toksimine pole ok lahendus ja ilgelt pinda käib juba. Jube kõvasti piiksub kah veel.

Sama jama B8 Facelift autoga, iga kord laps ärkab kui see jama pihta hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
IvarV
huviline

Avatar


Registreerunud 04.08.13
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0 TFSI

postitati 14.08.21 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Aegajalt tuleb meelde, aga kas keegi reaalselt on prefacelift platvormil selle töötava mootoriga/süüde sees ukse piiksu maha saanud?


Seda lahendust proovisid?
'12 C7 häiris ilgelt, et mootor ära kustus, kui uks avada. Sellega koos sai pinisemine ka kustu pandud, aga kahjuks ei näppinud ise nuppe, seega ei ole kindel, kas oli see konkreetne õpetus. Aga vait ta kuidagimoodi jäi.
Tsitaat:

Unit 46
Coding
Change Byte 15 to Hex 4F
Adaptation
Change Channel 98 from 1 to 0



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 14.08.21 11:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: IvarV
Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Aegajalt tuleb meelde, aga kas keegi reaalselt on prefacelift platvormil selle töötava mootoriga/süüde sees ukse piiksu maha saanud?


Seda lahendust proovisid?
'12 C7 häiris ilgelt, et mootor ära kustus, kui uks avada. Sellega koos sai pinisemine ka kustu pandud, aga kahjuks ei näppinud ise nuppe, seega ei ole kindel, kas oli see konkreetne õpetus. Aga vait ta kuidagimoodi jäi.
Tsitaat:

Unit 46
Coding
Change Byte 15 to Hex 4F
Adaptation
Change Channel 98 from 1 to 0
Uskumatu lihtsalt. Ma olen tunde veetnud netis, otsides kuidas saaks seda pininat vait ja nüüd lõpuks siis üks toimiv lahendus, TÄNAN!
Piniseb ainult siis, kui käik sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 14.08.21 15:48 Tsiteeri


Keegi võiks nüüd leiutada selle ka, et iga kord kui auto käima panna ei kaasneks kõrvalistuja turvapadja teavitusega üks väga tüütu ja vali "ping" :D

PS. Congrats hea OMC tulemuse eest (mõlemad RS'id siis). Kolmesaja klubisse kuuluda oleks tore aga see ilmselt nõuab nii mõttetult suuri väljaminekuid selle auto puhul, et asi pole seda väärt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 14.08.21 19:44 Tsiteeri


Ivar, kui kuskil mind ära tunned, küsi üks võlgu olev õlu joomiseks. Piiks on läinud ja autos on lõpuks vaikus. Aitäh!
Minul mingeid airbagi piikse vms ei ole.

OMC. Eesmärk omas peas: Rs4 250km/h, RS6 285+km/h.
Indro, sulle ja meeskonnale müts jälle maha. Aastast aastasse mõnus ja kvaliteetne pereüritus. Uskumatu, kust ilm veel välja võeti. Seekord oli meil kaasas ka 7 kuune tulevane autohuviline oma vileuues Audisport mehaaniku kombes, jälgimas huviga vanaisa RS4ga ja issi RS6ga sõitu. Mis ta siis ära nägi oma järjekordsel autospordi päeval?

Tundub üha enam, et see sinine B7 on rohkem kokku kasvamas minu isaga, kui minuga. 100% rohkem tähelepanu püüab ka, kui RS6. Huvitav oli jälgida. Esimene sõit ja esimest korda OMC. Oli õppimist ja käikude tunnetamist. Esimene sõit 243km/h ja kommentaaride järgi varu oli autos küll. Vana auto ehmatas kiirusest ära ja poole peal viskas kollase tule põlema, et päevatule pirn läbi. Isiklikult oma autosid palju sõitmas ma ei näe, kuid tõesti on tegu ühe päris veetleva ja mingi seletamatu vibega autoga. Väga mõnus naturaalne sound on ka esimese kolme käiguga, kui kohalt läks. Järelikult sai hea summuti tehtud.
https://i.imgur.com/nKKOOcM.jpg
Arutasime veidi, mida paremini teha ja paistab, et oli abi. Tulemuseks 1mile 250km/h, vaatamata sellele, et õhutemperatuur väljas oli oluliselt tõusnud. Olin väga rahul. Auto täitis mu ootuse ja mul on hea meel, et Aare sai selle autoga, mida ootasime.
https://i.imgur.com/bGEqNKv.jpg
Rs6 on nagu vähe lihtsam sõita. ESP välja, pidurit, gaasi ja hoia mütsi. 1/2mile 243km/h, 1mile 285km/h.
Justkui üllatus veidi, et kohe ära tuli. Auto on väga stabiilne ning suht lihtne on sõita. Võistlusel osalenud teine modifitseeritud tarkvaraga RS6 C7 sõitis 280km/h. Ka pole paha.
https://i.imgur.com/xYmzcPi.jpg
Teine sõit, pudistasin alguses ning lõpus läks mootori temp kõrgeks. Väljas oli ka üsna palav. Tulemuseks 280km/h. Ka võrdlusautol ei läinud enam nii hästi ja sealt tuli 275km/h.
Üldiselt rahul. Ladusime lapsevankri ja perekoerad RS6 sisse ning sõitsime koju.
https://i.imgur.com/6zGi15W.jpg

RS6 oleks võinud unelmates rohkem ka minna, kuid arvan, et selle auto piir summuti ja tarkvaraga on umbes seal, mis tulemus tuli. Võin eksida, aga kas see on kõige kiirem C7 RS6 miili pealt? Sama auto on aastaid tagasi sõitnud ka 284km/h. 4.0TT on S8 keres ka rohkem sõitnud.
Kassu, ma arvan siia pole suurt mõtet rohkem midagi peale ehitada. Usun, et sellest kõigest piisab igapäevaks ühele pereemale ja väikesele põnnile. Sisse pandud raha ja juurde saadud km/h ei ole emotsionaalselt vist enam tasakaalus ja kasutada saad seda täpselt kord aastas miilil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Konrad
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: TT RS Roadster / Abarth 124 Spider

postitati 14.08.21 20:15 Tsiteeri


Njah, ma olen juba mitu aastat pärast A8-t muude markide masinaid katsetanud, kuigi Audid on ikka hingelähedased ja alati kaalukausil olnud. Miskipärast on valik ikka teiste kasuks langengud olgugi, et B7 RS oli 10 aastat tagasi esimene "unistuste auto" mida päriselt osta kavatsesin, CLS 63 tuli C7 RS6-e asemel sest tahtsin AMG toodet proovida, M235i eelistasin tagaveo tõttu TT RS-ile, Touareg oli kaasale meeldivam kui Q8, Abarth on kergem ja mängulisem kui S1 ... kuni täna sattusin Kiltsis masuuriku RS-ide kõrvale oma putukaga ja vana arm ikka ei roosteta!
:D

https://i.imgur.com/QhBA2Gzl.jpg



Mõlemal masinal silm puhkas ja kõrv mõnules. Ainult kiidusõnu väärt pillid ja Otile õnnitlused eesmärkide saavutamise puhul!

Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
RS6 oleks võinud unelmates rohkem ka minna, kuid arvan, et selle auto piir summuti ja tarkvaraga on umbes seal, mis tulemus tuli. Võin eksida, aga kas see on kõige kiirem C7 RS6 miili pealt? Sama auto on aastaid tagasi sõitnud ka 284km/h. 4.0TT on S8 keres ka rohkem sõitnud.

Sinu oma on jah kõige kiirem C7 RS6 miili peal, aga kui C7 RS7 ka lugeda, siis Dmitri Kroskevits sõitis 2017. aastal 299 km/h ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 14.08.21 20:39 Tsiteeri


Nojah, siis pmst on keegi samast autost rohkem võtnud. Tänud sulle juttu ajamast ja heade sõnade eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Konrad
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: TT RS Roadster / Abarth 124 Spider

postitati 15.08.21 05:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Nojah, siis pmst on keegi samast autost rohkem võtnud. Tänud sulle juttu ajamast ja heade sõnade eest.


The pleasure was all mine :)

See RS7 oli vist sama pundi auto kes eelmisel aastal Renata Hatšaturjani S8 319 km/h peale lennutasid? Siin on kindlasi liikmeid kes teavad paremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 15.08.21 21:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Indro, sulle ja meeskonnale müts jälle maha. Aastast aastasse mõnus ja kvaliteetne pereüritus. Uskumatu, kust ilm veel välja võeti.

Tänud heade sõnade eest! Eks me oleme oma tiimiga (ilma kelleta poleks ka seda võistlust) omajagu saanud harjutada ka, aga parandamise ruumi on alati! :)

Kahjuks mul autode ilu pole võistluse ajal aega vaadata, aga sinu autod on alati 5+ igas mõttes! Olles ise B7 RS 4 omanud, siis on see kindlasti peale C5 RS 6 emotsioonide pakkumise osas mul teisel koha :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 16.08.21 04:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: IvarV
Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Aegajalt tuleb meelde, aga kas keegi reaalselt on prefacelift platvormil selle töötava mootoriga/süüde sees ukse piiksu maha saanud?


Seda lahendust proovisid?
'12 C7 häiris ilgelt, et mootor ära kustus, kui uks avada. Sellega koos sai pinisemine ka kustu pandud, aga kahjuks ei näppinud ise nuppe, seega ei ole kindel, kas oli see konkreetne õpetus. Aga vait ta kuidagimoodi jäi.
Tsitaat:

Unit 46
Coding
Change Byte 15 to Hex 4F
Adaptation
Change Channel 98 from 1 to 0


See lahendus on vene foorumist juba ammu läbi käinud, kuid kahjuks ei toimi see kõigil. K.a. minu allroadil. Lihtsalt pole ch 98. Teadmiseks, kes seda loevad ja teevad, kuid tulemust pole.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 10.10.21 19:09 Tsiteeri


Ilusast suvest on jälle sügis saanud. Läinud aastatel on minujaoks see ring kuidagi eriti kiired pöörded võtnud ja oleks vist kujundlikult Uruse suuri keraamilisi pidureid vaja. Läbi häda suutsin mõlemale RS teha pigipesu ja sellest ajendatuna ka paar viisakamat pilti.
Viimastel kuudel ei ole RS4 midagi peale pesu ja mõne autoürituse teha jõudnud. Tõsi ka sõita eriti pole aega. Pall põrkab pere ja töö vahet ning uue Toyota dsiibiga on seda kõike igapäevaselt kuidagi mugavam teha peab tunnistama. RS4 võrdlusena on justkui kalli õhtukleidiga külapeole minek. Lihtsalt liiga palju sättimist ja kartust, et keegi pleki peale teeb. Auto on nüüd minu käes peaaegu 3000km täis sõitnud, millest ma ise olen alla poole läbinud. Imelik auto on. Vahel ei sõida ma temaga 2 nädalat, siis jälle käin nädala tööl kuniks neljapäeval on paak tühi. Maru lustakas auto on kangutamiseks, lihtsalt ta nõuab seda meelestatust. Justkui omamoodi ettevõtmine, ta on ju manual ka ning päris primitiivne.
Soovitan huvilistel selliseid autosid jälgida ja võimalusel osta. See mis nende (eriti värviliste ja alla 200k läbisõiduga) hindadega praegu toimub on kosmos lihtsalt.
https://i.imgur.com/9kcXP3m.jpg
https://i.imgur.com/mVym0v6.jpg
https://i.imgur.com/Bq3DXsh.jpg
Rs6 puhul saab aasta täis novembris. Siis on mul sünnipäev ja viimastel aastatel on kuidagi juhtunud, et sel puhul olen proua autot vahetanud. Ilmselt erinevate autode proovimisaastad on olnud, kuid sel korral on kuidagi teisiti. 10 000km on see auto meie käes sõitnud. Peale ostujärgset ja vahepealset hooldust ning pisiremonte ja kõrgsurvepumpasi, pole selle autoga mingeid muresid olnud. Kallid tüüpvead ja muud probleemsed asjad on kõik veidi ennem ostu ära tehtud. Igavusest suutsin talle leida tagumised RS7 sadulakatted, mis sobivad esimeste sadulatega.
https://i.imgur.com/Wdz7rZY.jpg
https://i.imgur.com/j88QnMf.jpg
Aegajalt kui temaga ise sõita saan, tundub ta nii komplektne ja vajadusi rahuldav. Auto on ruumikas, mugav, praktiline, soliidne nii linnapildis kui ülbe autoüritusel, äärmiselt võimekas ja võrratult häälekas kui soovid. Kui ei soovi, on vaikne. Tarnekriiside tõttu on nende hinnad praegu üldiselt paigal, isegi pisut tõusnud. Pidada on küll kallis, kuid ise remontides ja juppe sebides ei ole remont minu jaoks üldiselt midagi erilist.
Ma ei ole hetkel suutnud välja mõelda autot, mis seda RS6 emotsionaalselt ja praktiliselt asendaks. Mootor lahjem olla ei saa, diislit ei taha ning ruumikuses järgi anda ei saa. Mingisuguse dünaamikaga lihtsalt harjud. Facelifti ostul ei ole mingit erilist mõtet ning kivina hinda kaotavat uut mudelit ei soovi õue seisma.
https://i.imgur.com/4aV6Inp.jpg
https://i.imgur.com/x4o7J6W.jpg
https://i.imgur.com/lxlIxze.jpg

Võimalik, et kui rahutus jätkub järgmisel aastal, peab muutma üldist konseptsiooni, kus kahte RS asendab mõni Porsche Turbo(S) või kollane pühvel mürkrohelise gallardo peal. Uus RS6 kahjuks on veel liiga kallis. Tõsi, korraliku tarkvara ja summutiga oleks see päris vinge tükk :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 11.10.21 06:10 Tsiteeri


RS4 on juba "pensionifondi" auto - kui just tungivat vajadust pole, siis ei ole seda mitte mingit mõtet müüa. Pärandad kunagi lapsele :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 11.10.21 10:04 Tsiteeri


Ilusad masinad mõlemad. Kui Rs6-te aegajalt ikka näen ringi liikumas, siis sinist pole veel näinud. Kus peidad seda? :D


Lauri in Audi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 29.10.21 08:48 Tsiteeri


Loen mina lehte hommikul...
Oli sellal veel 439TKR
https://i.imgur.com/ZlFP09j.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 29.10.21 11:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
RS4 on juba "pensionifondi" auto - kui just tungivat vajadust pole, siis ei ole seda mitte mingit mõtet müüa. Pärandad kunagi lapsele :D


Vot nende pensifondi asjadega on nii, et neid ju ei raatsi müüa ja jupphaaval leivale ei määri. Sama on majaga. Pensifond peaks olema pigem midagi, mis kasvab, kuid hiljem pole kahju loobuda. Kuld, maa, mets, aktsiad või muu selline nimetu asi.

Kusjuures see pllt on ammu juba liikvel, mõtlesin isegi, et vist Oti oma. Rs6 on minu silmis parim audi kuid iga päev ringi hõõruda tundub mulle veits ülle võlli hetkel, võib-olla võtan ise ka sellise mingi hetk bit asemele.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 30.10.21 17:57 Tsiteeri


Seda sinist võin vist mingiks investeeringu moodi asjaks nimetada. Vähemalt võrreldes Eesti viimase aja aktsiaveduritega (Enefit Greeni tootlikus vms). Ei kuku see RS6 ka nagu näha, kuigi invsesteering ta pole. Seda autot on kallis pidada ja raha põleb seal hästi. Emotsioon + praktilisus muidugi korvab selle kordades. Korralik auto millel turbod tehtud, uued pumbad, õigete kohtade hooldused, ilus sisu ja lisavarustus hoiab hinda. Tõsi, RS6 läbisõit ei ole mul nii atraktiivne ja igapäevaselt tuleb juurde ka. Varustus samas on hea ja seisukord ning tehnika korrashoid omasuguste seas ikkagi eeskujulik.

Sinisest. Mobiles on pakkuda nt täna 30.10.21 seisuga 15 sedaan kere, neist värvilisi 5, siniseid 3, punaseid 2. Kollane müüdi just 40k maha. Siniste hinnad 49k, 40k ja 34.500e.
Müüa pole mul ka teda liiga kahju, kui keegi reeaalselt selle raha välja laob. Saaksin mõne huvitava Porsche osta jätkuks näiteks.
Ostsin 24500.-, panin sisse ka muidugi mõned tuhanded summuti, rihmad jms näol. Kokku 5k eest remonti/puhastust, rehve, vedrustust, tuleklaasid, iluvõred, rooli ja kangi nahatamine ja hooldust tegi eelmine omanik just ära. Täna on sinised alla 200 000km müüa saksas siis alates 35k. Minul 168 000km sõitnud. Hallid, mustad kipuvad olema 25-30k, neid on rohkem valida ka. Kes teab see teab, aga teine sinine sedaan Eestis on 34500ga saada, on see ka Mobiles üleval ja kindlasti omanik müüks huvilisele.
Alla 32k ma enda oma ei müüks, karjuva vajaduseta. Poole aastaga, not bad ja ma arvan kerib rahulikult edasi 2000 eur aastas tempoga.
Lihtsalt väga peale ei tohiks sõita enam.

Cabriod algavad 40-45k täna, pole neid muidugi ka eriti valida:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 31.10.21 20:02 Tsiteeri


Kas Recaro korvid lisana muudavad selle auto väärtust sama palju, kui nende hinnaerinevus tavaistmetega võrreldes eraldiseisvalt on? Recaro korvid nii RS4 kui ka RS6 on absurdselt kallid ja mäletan aegu, kui neisse autodesse massiliselt sisse murti selleks, lihtsalt et istmeid varastada.


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 31.10.21 20:29 Tsiteeri


Ma arvan, et atraktiivsemaks teeks speci môttes kindlasti. Teisalt need täiselektrilised mäluga on mugavamad minu arust. Recaro servad on kórged ja kóvad. Aga millest me räägime selle auto puhul, loomulikult pühapäevaautona oleks need vajalikud. Hinna osas on nii ja naa. Pigem läbisôit ja kerevärv on täna artiklid. Lisaks vôiks garaasikuningannana pidades ka esimesed keraamilised olla.
2 istme hinnad algavad eraldi 3keur suures ja väikses Saksa ebays, kuid tundub, et täna pigem juba 4.
Hull värk jah…
Soomes oli aasta algusest suveni müüa recaro korvidega täiskomplektne blacksilver nahk sisu ehk mis mulle sobiks. Ma ei suutnud 3200e välja käia ja endale nende ostu póhjendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 14.11.21 18:21 Tsiteeri


Sprint blue ei ole aga läbisõiduga 217mil ehk uue auto läbisõiduga masin 14a hiljem Silverstone oksjonil.
Buyers premium of 12.5% plus VAT (15% incl VAT)
https://i.imgur.com/Q51ccVw.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: CQ Typ89 2.2 20v | A4 B7 TDi

postitati 14.11.21 20:00 Tsiteeri


Nagu ma aru saan siis see auto on sul vaid rahateenimise eesmärgil ? :D



EDIT: Lugesin 4 postitust ülevalt poolt, et jah.
Ise küsin - ise vastan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 15.11.21 06:29 Tsiteeri


Päris nii ei saa ka öelda. Eks mingi omamise, vaatamise ja poes käimise rõõm ikka ka on.
Tõsi, on huvitav näha, mis väärtuskõverad teevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 54.8% - SQL: 45.2%]