Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  85
Autor:
Pealkiri: VAG-COM / VCDS (Vastuseid: 2120 | Vaatamisi: 3049478)
kivialune
huviline

Avatar


Registreerunud 02.12.08
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.09 17:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11

Siia võiks ikka postitada neid asju mis ei ole ohtlikud ning ei häiri kaasliiklejaid.

Põhimõtteliselt on võimalik arvutit valesti kasutades kogu auto elektroonika ära hävitada....



Lisaks on teistpidi võimalus, mehaanilist poolt muutes elektroonika segadusse ajada.

Näiteks ESP/ABS codeeringus on sees, mis vedru, veljemõõdu vahemik jne. Orig jupi pannes saad ümbercodeerida, aga mida sa aftermarket jupi puhul teed?


5291327
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.09 17:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kivialune
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11

Siia võiks ikka postitada neid asju mis ei ole ohtlikud ning ei häiri kaasliiklejaid.

Põhimõtteliselt on võimalik arvutit valesti kasutades kogu auto elektroonika ära hävitada....



Lisaks on teistpidi võimalus, mehaanilist poolt muutes elektroonika segadusse ajada.

Näiteks ESP/ABS codeeringus on sees, mis vedru, veljemõõdu vahemik jne. Orig jupi pannes saad ümbercodeerida, aga mida sa aftermarket jupi puhul teed?


On sees, samuti on kodeeringutes igasugu muid mehaaniliste vigurite näitajaid, mida uuem auto seda rohkem...

Kuna ise kasutan originaalvelgesid siis ei ole oma autodel sellise probleemi otsa sattunud.

Arvatavasti ei tööta süsteem valede velgedega enam nii hästi, mingit riket sellest täheldanud ei ole.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.02.09 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
NB! (c4 4käigulise automaatkastile ei ole sellega ligi saanud, uuematel toimib)

[Select]
[02 - Auto Trans]
[Recode - 07]

[Software Coding :] sinna sisesta uus kood

Koodi selgitus
----- -------------------------------------------------------------
00001 – Muu maailm (mitte Põhja Ameerika - Euroopa)
00002 – Põhja Ameerika
00011 – Muu maailm - DSP väljas (mitte Põhja Ameerika - Euroopa)
00012 – Põhja Ameerika - DSP väljas

[Do it!]

00001 ja 00011 on mõnedes kohtades mainitud kui "Sport mode"
lisaks on 00022, mille kohta infot ei oska anda:(

DSP on siis Dynamic Shift Program ehk kasti iseõppiv reziim, mis sätib kästi töö vastavalt sõitja sõidustiilile.
DSP sisselülitamisel on õppimistsükkel mõnedsajad kilomeetrid.

proovitud tipronicul A6 2.8Q 99 - toimib

Sain oma kaabli ilusti toimima. Tänud veelkord abi eest. Kas oma auto kasti seadeid oled proovinud muuta?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 20.02.09 19:55 Tsiteeri


olen...kuid need siia eelnevalt kirjutatud koodid kattuvad vaid osaliselt...valikus siis 00001, 00011, 00021 ja 00031.
tekkis väike segadus, kuna "per*edüno" ei registreerinud erilisi vahesid:) ainus mis oli, 00001 ilmselt tehaseseade ja DSP. 00031 paistab neist kokkuvõttes kõige parem. Aga...see vaid mu arvamus, targemad võivad mind kohe nahutada...

Ja 00031-ga toimub nimelt selline asi, et mäkke sõidul tõmbab autocruisil käigu maha, muud ei tee kõssugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.02.09 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu


Ja 00031-ga toimub nimelt selline asi, et mäkke sõidul tõmbab autocruisil käigu maha, muud ei tee kõssugi.


Mul teeb seda ka ilma koodi muutmata. Huvitav, homme uurin, äkki juba muudetud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 20.02.09 20:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: madu


Ja 00031-ga toimub nimelt selline asi, et mäkke sõidul tõmbab autocruisil käigu maha, muud ei tee kõssugi.


Mul teeb seda ka ilma koodi muutmata. Huvitav, homme uurin, äkki juba muudetud.



teeb ka ilmselt mul järsemal tõusul...unustasin mainimata, et ma seda võrdlen siin kodu lähedal ühe ja sama lauge tõusu peal:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 21.02.09 17:38 Tsiteeri


Täna sai siis hommikul mõningad mootori veakoodid ära kustutatud ja peale seda hakkas mootor lonkama. Umbes sama asi oli kunagi, kui aku juhe oli maas tunnikese. Siis õppis auto ise mingi pooletunnise sõidu ja seismise järel ilusti töötama.
Täna aga sai sõidetud 200 km ja selle ajaga ei muutunud küll midagi. Tühikäigul puterdab (üritab samas 750 p/min hoida), sirge peal kulgeb enam vähem. Ülesmäge või gaasi tallates hakkab kohe puterdama ja jõudu ka vähe.
Sellise koodi on ka uuesti viskand täna:

17549 - Load Calculation Cross Check: Implausible Value
P1141 - 35-00 - -

Enne koodide kustutamist hommikul toimis kõik OK. Seesama kood oli ka enne hommikust kustutamist olemas lisaks veel mõnele, mida teadsin, et on.
Mida see kood võiks veel tähendada peale õhulugeja(mis vaevalt samal hetkel üles ütles).
Midagi äkki saaks näppida kaabliga, et see õppimine kiiremini edeneks?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 22.02.09 09:24 Tsiteeri


Lugu siis selline, et u. 30 sek peale käivitamist töötab ilusti puhtalt, siis hakkab vahele jätma ja puterdama. Küsimus targematele: Kas selle juhendi järgi oleks õige teha "Engine basic settings"

First, make sure there are no fault codes in the Auto Trans. Then, with the key in the on position, and engine OFF. Do not touch the accelerator pedal.

[Select]
[01 - Engine]
[Basic Settings - 04]
Set Group to "063"
[Go!]
Press accelerator pedal all the way to the floor and count out loud 3 seconds.
[Done, Go Back]
Release the accelerator pedal.

Tänud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 22.02.09 20:21 Tsiteeri


kas keegi oskab kommenteerida sellist juttu? Autoks on A4 95

Address 01 -------------------------------------------------------
Controller: 8D0 907 557 C
Component: 1,8L R4/5V MOTR HS D07
Coding: 04201
Shop #: WSC 06335
4 Faults Found:
18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low
P1602 - 35-10 - - - Intermittent
00561 - Mixture Adaptation
15-10 - Adaptation Limit (Add) Not Reached - Intermittent
00561 - Mixture Adaptation
12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent
17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer
P1570 - 35-10 - - - Intermittent
Readiness: N/A

mis need asjad tähendama peaks? Ei suutnud midagi ise üles kaevata...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.02.09 10:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Täna sai siis hommikul mõningad mootori veakoodid ära kustutatud ja peale seda hakkas mootor lonkama. Umbes sama asi oli kunagi, kui aku juhe oli maas tunnikese. Siis õppis auto ise mingi pooletunnise sõidu ja seismise järel ilusti töötama.
Täna aga sai sõidetud 200 km ja selle ajaga ei muutunud küll midagi. Tühikäigul puterdab (üritab samas 750 p/min hoida), sirge peal kulgeb enam vähem. Ülesmäge või gaasi tallates hakkab kohe puterdama ja jõudu ka vähe.
Sellise koodi on ka uuesti viskand täna:

17549 - Load Calculation Cross Check: Implausible Value
P1141 - 35-00 - -

Enne koodide kustutamist hommikul toimis kõik OK. Seesama kood oli ka enne hommikust kustutamist olemas lisaks veel mõnele, mida teadsin, et on.
Mida see kood võiks veel tähendada peale õhulugeja(mis vaevalt samal hetkel üles ütles).
Midagi äkki saaks näppida kaabliga, et see õppimine kiiremini edeneks?


Nii, ise küsin, ise vastan. Tundub, et probleeme tekitas ikkagi must õhulugeja. Võtsin ta välja ja lasin selle plaadi, mis kanalis peidus Valvoline break cleaneriga üle, ning asi palju parem. Lammutasin maha terve õhupuhasti kopsiku koos õhulugeja kojaga. Tegelt saab lugeja kätte ka niisama, kui kaks kruvi lahti keerata pistiku alt. Veakoodi ei viska ka enam õhulugeja kohta. Kohe ei tõtta prooviks uut ostma, kuna maksab 3500 eek. Reval pakub ka mingit taastatud asja 1500 eek. Ei oska midagi arvata sellest. TBA sai ka tehtud. Äkki kellegil kogemusi selle taastatud lugejaga kood 077133471GX ? Tänud heade nõuannete eest klubilistele Madu, Juks11 ja Raunz.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rmm
klubiliige

Avatar


Registreerunud 14.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 25.02.09 09:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kohe ei tõtta prooviks uut ostma, kuna maksab 3500 eek. Reval pakub ka mingit taastatud asja 1500 eek. Ei oska midagi arvata sellest. TBA sai ka tehtud. Äkki kellegil kogemusi selle taastatud lugejaga kood 077133471GX ?

X koodi lõpus peaks tähendama vahetust, st saad 1500 rahaga uue õhulugeja, kui oma vana vastu annad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.09 09:40 Tsiteeri


Kunagi C5 2.8-le ostsin selle 1500.- kroonise õhulugeja, kui vana vastu andsin. Korralik, töötab siiani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.02.09 10:49 Tsiteeri


Hetkel ei pea vist veel uut ostma, kuna peale "pesu" toimib ideaalselt. Algul auto veidi kohandas aju uute parameetritega ja nüüd läheb edasi nagu 220 kw kohane :D.
Minek on palju parem kui enne jamade algust, kuigi ka siis liikus täitsa rahuldavalt.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.09 22:15 Tsiteeri


Vahetasin C5-el selle õpetuse järgi keele ära, kõik tore, algul see tekst ilusti inglise keeles et talla pidurit jne.
aga kui tuli piduritule pirni veateade, siis see oli ikka saksa keeles, kas kuskilt vaja veel midagi ümber kodeeride?

Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Vali [17 - Instruments]
[Adaptation - 10]
Vali [Channel-04]

Keelevalikud :

00001 - German (saksa)
00002 - English (inglise)
00003 - French (prantsuse)
00004 - Italian (itaalia)
00005 - Spanish (hispaania)
00006 - Portuguese (portugali)

[Save]

proovitud A6 2.8Q 99 - toimib



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Z32
huviline



Registreerunud 24.07.07
Kasutaja on eemal


postitati 07.03.09 14:30 Tsiteeri


Oleks Tartus abi vaja inimeselt kellel töötav kaabel koos sofitga olemas, nimelt enda soft leiab kaabli ülesse kuid mingeid vigasid kontrollides ei leia. Teiste autode peal kaabel töötab ilusti koos sama softiga. Kuna mootor on tõstetud teise auto pealt, siis arvan et kõiki vajalikke andureid korralikuks mootori tööks pole veel küljes ja sellest ka rikas segu. Sooviks siis teada saada mis vigu mootor hetkel näitab. Kui kellegil aega siis võiks garaazist läbi hüpata nädalavahetusel. Mootor on AGU 1.8t. Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 13.03.09 13:57 Tsiteeri


Mul mure järgmine VAG näitab mulle sellist veakoodi.

00955 - Key 1 Adaptation Limit Surpassed

Tean, et mul ka üks olemasolevatest võtmetest ei tööta.
Kuidas ma saaks selle võtme nüüd siis tööle?
Ma ei saa võtit ka ise sünkroniseerida sest


SEE lahendus mulle ei sobi.Mul ukselukk ei tööta võtmest keerates.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 13.03.09 16:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Mul mure järgmine VAG näitab mulle sellist veakoodi.

00955 - Key 1 Adaptation Limit Surpassed

Tean, et mul ka üks olemasolevatest võtmetest ei tööta.
Kuidas ma saaks selle võtme nüüd siis tööle?
Ma ei saa võtit ka ise sünkroniseerida sest


SEE lahendus mulle ei sobi.Mul ukselukk ei tööta võtmest keerates.


Saab ka niisama võtmeid õpetada - on vaja õigele juhtmele käsklus anda ning keskluku aju arvab, et keeratakse võtit ning õpib võtmed selgeks.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 13.03.09 19:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: samru
Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Mul mure järgmine VAG näitab mulle sellist veakoodi.

00955 - Key 1 Adaptation Limit Surpassed

Tean, et mul ka üks olemasolevatest võtmetest ei tööta.
Kuidas ma saaks selle võtme nüüd siis tööle?
Ma ei saa võtit ka ise sünkroniseerida sest


SEE lahendus mulle ei sobi.Mul ukselukk ei tööta võtmest keerates.


Saab ka niisama võtmeid õpetada - on vaja õigele juhtmele käsklus anda ning keskluku aju arvab, et keeratakse võtit ning õpib võtmed selgeks.


Ookei, aga kui nüüd teeks keegi puust ja punasest selle mulle ette ka siis saaksin ise katsetada
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 16.03.09 20:49 Tsiteeri


Hei!

Kas kellelgi on kogemusi A4 kliima koodide nullimisega? VAG-COM'ga skännides ainult kliimat esiteks teeb seda väga kaua, teiseks, loeb kontrolleri nime ja tootekoodi, kuid vahepeal ilmuvad sinna triibud tähtede asemele. Lõpuks ütleb midagi et Cannot scan too many communication errors. Põhimõtteliselt ei olegi kunagi saanud seda osast lõpuni loetud ja veakoode kustutatud.

Autoks on ikka endiselt B5 kerega A4 1.8 quattro

Ja kui juba postitasin siis oskab keegi teadja jagada kogemust mis tootekoodiga kliimaplokk peaks seal autos olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 16.03.09 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -anc-
Hei!

Kas kellelgi on kogemusi A4 kliima koodide nullimisega? VAG-COM'ga skännides ainult kliimat esiteks teeb seda väga kaua, teiseks, loeb kontrolleri nime ja tootekoodi, kuid vahepeal ilmuvad sinna triibud tähtede asemele. Lõpuks ütleb midagi et Cannot scan too many communication errors. Põhimõtteliselt ei olegi kunagi saanud seda osast lõpuni loetud ja veakoode kustutatud.

Autoks on ikka endiselt B5 kerega A4 1.8 quattro

Ja kui juba postitasin siis oskab keegi teadja jagada kogemust mis tootekoodiga kliimaplokk peaks seal autos olema?



See "too many comm. errors" oli ka mul kunagi mureks, kuid siis oli viga arvutis olevas tarkvaras. Kannatab kellegi teise arvutiga üle kontrollida:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 16.03.09 21:25 Tsiteeri


Härra Eints kurtis kah et kliima on imelik, kahtlustan siiski et kliimaplokk on kutu, kuigi kuidagimoodi veel teeb ettenähtud asja...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kivialune
huviline

Avatar


Registreerunud 02.12.08
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.09 13:06 Tsiteeri


Kellel on probleeme ja annab vea "too many comm. errors" : soovitan kasutada serial pordiga kaablit.


5291327
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heiki1000
huviline



Registreerunud 27.12.07
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.09 15:43 Tsiteeri
VAG-Scope



Kas on keegi kasutan neit toredait värvilisi kellasid?
http://www.ross-tech.com/vag-scope/

Ja kas neid saab kasutada ka vanema kaabli ja tarkvara 409.1

Kui siis, kust neid saab käivitada. Ise pole menüüst seda kohta üles leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kivialune
huviline

Avatar


Registreerunud 02.12.08
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.09 18:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heiki1000
Kas on keegi kasutan neit toredait värvilisi kellasid?
http://www.ross-tech.com/vag-scope/

Ja kas neid saab kasutada ka vanema kaabli ja tarkvara 409.1

Kui siis, kust neid saab käivitada. Ise pole menüüst seda kohta üles leidnud.


Vag scope on täiesti olemas ka 409.1 ja ka vanematega.
Kellasid pole ette kuvanud, aga need vist tulevad kui linnukused panna.

Menüüst leidmise all ma saan aru, et sa ei ole sisenunud ühtegi seadmesse.
Tuleb ikka enna sineneda (ükskõik milline, millel on olemas measure blocks), valid measure bloks ja seal on valik vag scope.


5291327
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 19.08.09 08:40 Tsiteeri


Veakoodide tähendused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  85
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.4% - SQL: 61.6%]