Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  85
Autor:
Pealkiri: VAG-COM / VCDS (Vastuseid: 2120 | Vaatamisi: 3049187)
kaharm
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.07
Asukoht: Tallinn - Luhamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2 3B & S2 ABH & Coupe V6 & 1x V8 PT & 1x V8 ABH & S4 AAN & 90Q & Roheline NIVA 1.7 & Punane..

postitati 24.08.09 16:57 Tsiteeri


Kas keegi teab mis väljalaske aastast alates suudab vag com kuvada measure blocks andmeid.
Probleem selles et veakoode näitab aga measure blocks ei näita midagi, autodeks 1991a S2 ja 1990a V8.
Ka VW tool ei näianud, kas autod vanad:) või kaabli, softi viga.


K Kogu autopark müügis! http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=130974&page=1&highlight=%26%2365533%3B#pid673043
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 24.08.09 17:11 Tsiteeri


Minu 92a masinal töötavad igatahes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mait86
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.07
Asukoht: elva
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia

postitati 24.09.09 14:28 Tsiteeri
probleem kaabliga



Tere.
Mul selline mure kui ma lähen programmi optioni ja seal valin com 3. Siis viskab sellise teate ette.
http://www.upload.ee/image/202321/Capture.PNG
Põhimõtteliselt peaks kõik korras olema, aga nii kui hakkan Autoscani tegema siis viskab teate NO RESPONSE FROM CONTROLLER. Mida tegema peaks, et seda tööle saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 24.09.09 15:05 Tsiteeri


Proovi eraldi mõnele moodulile ligi minna, näiteks mootorile. Kui siis ühenduse saab, siis oli lihtsalt autoscanni aadresside viga.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mait86
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.07
Asukoht: elva
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia

postitati 24.09.09 15:22 Tsiteeri
probleem kaabliga



Olen proovinud aga iga kord lööb ette sama teate.:( Kas äkki on mul mingi seadistuse viga või hoopis kaablil midagi häda? Ette tänades


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.09.09 16:28 Tsiteeri


Mis versioon softist ja mis kaabel? Kui mingi Hiina kaabel, proovi vanemat softi. 3.11 toimetab selle ajastu autodega veel täiesti ilusti.

Edit: Kui guuglisse "ross-tech design: no" toksida, juhatab esimene vaste siia. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mait86
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.07
Asukoht: elva
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia

postitati 24.09.09 16:31 Tsiteeri
diagnosti kaabel



Praegu kasutan cag-com release 409-1. Proovin siis järgi selle vanema programmiga:D Tänud vastamast



EDIT: proovisin selle vanema programmiga ja tulemus ikka sama. Äkki on arvuti seadistus vale. Äkki oskab keegi soovitada mida teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 25.09.09 09:42 Tsiteeri


Vaata arvutis optionite alt üle kas Sul on see USB port kuhu juhe on ühendatud ikka "COM3"? Mul oli selline probleem, et arvutis oli USB port nimetatud COM9-ks. Panin ta ümber COM2-ks ja hakkas ka juhe tööle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.09.09 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika
Vaata arvutis optionite alt üle kas Sul on see USB port kuhu juhe on ühendatud ikka "COM3"? Mul oli selline probleem, et arvutis oli USB port nimetatud COM9-ks. Panin ta ümber COM2-ks ja hakkas ka juhe tööle.

Vaata täpsemalt errormessi ja mõtle uuesti, kas ikka on vaja porti konfima hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 25.09.09 10:57 Tsiteeri


Mul tegi sama nalja kui kaabel vigane. 409.1 andis NO RESPONSE FROM CONTROLLER.
311.2 andis INTERFACE STATUS: 3 - NOT FOUND OR NOT READY


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mait86
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.07
Asukoht: elva
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia

postitati 25.09.09 11:02 Tsiteeri
diagnosti kaabel



Siis ilmselt mulgi kaabel vigane:S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 25.09.09 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mait86
Siis ilmselt mulgi kaabel vigane:S
Sul ju programm näitab, nagu kaabel oleks korras. Vähemalt ma saan sellise "veateate" kui kaabliga kõik korras ja saab autot nokkima minna.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 25.09.09 11:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: mait86
Siis ilmselt mulgi kaabel vigane:S
Sul ju programm näitab, nagu kaabel oleks korras. Vähemalt ma saan sellise "veateate" kui kaabliga kõik korras ja saab autot nokkima minna.

409 leiabki kabli ülesse, aga kui midagi teha tahad siis saab teateks NO RESP.........
Kui nüüd 311-nega proovida siis saab selgust, kuna tema vigast kaablit ülesse ei leia, leiab vaid pordi kus vigane kaabel on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
TiTa
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.08
Asukoht: Tallinn/Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.8 Q Avant, BMW 525TDS E39

postitati 12.02.10 13:46 Tsiteeri


Aga kas on ka selliseid inimesi kes viitsiks mu autole juhtme taha lükata ja vaadata mis veateateid see üldse näitab(sümboolse summa eest), ei taha selle pärast kuskile diagnosti ka minna ja mingi 600.- maksta. kas vagiga saab ka käigukasti kontrollida (multitronic).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.10 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiTa
Aga kas on ka selliseid inimesi kes viitsiks mu autole juhtme taha lükata ja vaadata mis veateateid see üldse näitab(sümboolse summa eest), ei taha selle pärast kuskile diagnosti ka minna ja mingi 600.- maksta. kas vagiga saab ka käigukasti kontrollida (multitronic).



Veakoodide lugemine ja kustutamine maksab näiteks audihooldus.ee töökojas 300.-


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 13.02.10 12:56 Tsiteeri


Minu käest saab kaabli 350-ga. Tee kasvõi iga päev diagnosti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 13.02.10 13:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Minu käest saab kaabli 350-ga. Tee kasvõi iga päev diagnosti.
Kui iga päev teha siis see juhe läheb nädalaga katki vähemalt minu juhe läks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 13.02.10 13:44 Tsiteeri


Ei lähe ta midagi katki. Kasutan ise üle aasta ja väga tihti ka teiste autode peal. Annan garantii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 13.02.10 13:54 Tsiteeri


Mul peaks ka sama juhe olema mis jyrisoo pakub ja kui sa teda valesti ei ühenda käib ta kindlasti. Ma arvan, et oma kaablit olen 100 korda vähemalt eri autodega ühendanud ja pole kordagi probleemi olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 13.02.10 13:59 Tsiteeri


Minul läks ta 1 nädal peale ostmist katki. Garantiiga ei viitsinud ültse jamama hakata. Mis moodi seda valesti ühendada annab? Tuttav elektrik uuris ka seda juhet ja ütles ,et need juhtmed ei saagi kaua töödata kui nad on valesti juba tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audipoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 b8

postitati 13.02.10 14:00 Tsiteeri


Teab keegi kuidas saab mõõta autol kiirust sellise kaabliga VCDS 812.4 kust ja mille alt, kui ültselt saab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
priiitp
huviline



Registreerunud 14.07.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 13.02.10 14:28 Tsiteeri


Muljetan oma kogemusi hiina kaablitega.

-Välimuselt sinise pistikuga ja hõbedase kaabliga. Peal tekst OBD-II ja üks sinine LED. Kaasas väike valge-sinine CD pisikese panda pildiga. Hävines 4-5 kasutuskorraga - no response from controller.
-Üleni must kaabel, kaasas väike valge CD punase tantsiva õunaga - üks kord taga olnud, hetkel seisab ja on töökorras.
-Üleni must kaabel, kaasas valge-sinise panda pildiga CD - töötab veel peale kahte kasutuskorda.

Kui need mustad ka lähiajal hävinevad, siis otsin kuskilt kasutatud originaalkaabli :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audipoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 b8

postitati 13.02.10 17:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audipoiss
Teab keegi kuidas saab mõõta autol kiirust sellise kaabliga VCDS 812.4 kust ja mille alt, kui ültselt saab?

Sooviks teada hoopis kuidas saaks mõõta auto kiirendust 0-100 km/h ja 400 m aega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 13.02.10 17:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pritler
Muljetan oma kogemusi hiina kaablitega.

-Välimuselt sinise pistikuga ja hõbedase kaabliga. Peal tekst OBD-II ja üks sinine LED. Kaasas väike valge-sinine CD pisikese panda pildiga. Hävines 4-5 kasutuskorraga - no response from controller.
-Üleni must kaabel, kaasas väike valge CD punase tantsiva õunaga - üks kord taga olnud, hetkel seisab ja on töökorras.
-Üleni must kaabel, kaasas valge-sinise panda pildiga CD - töötab veel peale kahte kasutuskorda.

Kui need mustad ka lähiajal hävinevad, siis otsin kuskilt kasutatud originaalkaabli :mad:


Ei saa aru mida nende kaablitega tehakse, omal sinine ja hõbedase USB kaabliga, OBDII ja sinise LEDiga. Kasutanud mõnikümmend korda, erinevatel autodel. Toimib probleemideta. Alles oli siin teema, et neid kaableid ei tohi "upgradeda", rikub firmware ära ja ei töötagi enam. Soft oli ka väikse CD peal, punane tantsiv õun, netist tõmbasin ise uuema ja vanema VAG-COMi softi. Võib-olla on kaablite hulgas praak-kaableid, kuid ei saaks öelda et see piraatkaabel kuidagi kehvem oleks. Tuttav ostis ka ja ei ole mina mingeid probleeme kuulnud, ta on samuti seda kaablit mitmel autol ja korduvalt kasutanud. Pigem lastakse kaablid läbi, asetades auto pistikusse kaablid valepidi, või vahetuses, jõuga õnnestub nad sinna külge küll valesti panna - kontrollige, enne kui ühendate ja ei juhtu tolle kaabliga midagi. No response from controller võib tulla ka arvuti vea tõttu, ehk siis viga COM pordi numbris, mis võib erinevate lisaseadmete paigaldamisega muutuda, max. com pordi number võiks VAG-COMil olla COM3 või COM4. Mitte COM20 nagu vahel tekib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 13.02.10 18:20 Tsiteeri


Ei tea kuidas seda laia pistikut valepidi sinna panna annab?
Minu juhe töötas ka algul ilusti ja siis kui tööjuures ühe passati veakoode vaadata tahtsime siis ta enam ühendust ei saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  85
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.7% - SQL: 76.3%]