Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  85
Autor:
Pealkiri: VAG-COM / VCDS (Vastuseid: 2120 | Vaatamisi: 3048164)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.02.10 15:55 Tsiteeri


Minu hiina kaabel (küll musta korpusega, millel OBD II kirjas) ei saanud ka 2001a 1.8T A6-ga (Reimo auto) ühendust. Ma kasutan XP-d. Samas 2002a A4-ga toimis ilusti. Ei mäleta enam, mis mootor sellel oli...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ermik
huviline



Registreerunud 12.11.09
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.10 15:57 Tsiteeri


Olin ka igasugustes hädades aga kasutaja jyrisoo maru tark ja aitas mind. Kõige pealt tuli arvutis port õigeks panna et see ühilduks programmi omaga. Aga minul sellest ei piisand, pidi muutma ka start baudi, b4jal oli see näiteks 240 ja a4jal 2400.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.02.10 16:02 Tsiteeri


Ma olen baud rate'iga ka mänginud. Mu 2.8 B4 Hitachi ajuga suhtlema hakkamiseks katsetab soft näiteks 10 või 12 korda, enne kui sealt midagi tulema hakkab. :) 2.6 B4 Bosch'i ajuga samas ei mingeid probleeme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 26.02.10 16:35 Tsiteeri


Tsitaat:

If when you try to connect to a control module, you get the error message "Can't Synch Baud Rate", go to the Options Screen and try setting the Start Baud to 9600. If 9600 doesn't work, also try 4800 and 1200. Turn the car's ignition OFF and back ON after each failed attempt to connect!

Eks homme hakkab siis uuesti proovima, kui aega leian. Hetkel autol aku ka maas ja laadimas, et pole võimalust katsetada.

Keegi muidu A6-tele kindlat "Baud Rate" oskab soovitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ermik
huviline



Registreerunud 12.11.09
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.10 17:28 Tsiteeri


Black sul ka vanem auto, mida ta sinu omal engine measurment blockis näitab. Täna proovisin A4jaga, group 001 all näitas moto tembiks 87c aga group 000 esimene kastike näitab 40c.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.02.10 17:40 Tsiteeri


Ei olegi uurinud seda, kui aus olla. Hetkel ei viitsi ka selle pärast garaazi jalutada. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 28.02.10 04:12 Tsiteeri


Sai ka venna A6-l proovitud (tal sama väljalase A6, kuid avant) ja ikkagist ei midagi :(
Proovisin panna ka "baud rate" 1200, 2400, 4800 peal...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kickija
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.08
Asukoht: Antsla/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9L TDIQ '97

postitati 01.03.10 07:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Sai ka venna A6-l proovitud (tal sama väljalase A6, kuid avant) ja ikkagist ei midagi :(
Proovisin panna ka "baud rate" 1200, 2400, 4800 peal...

Kui programm leiab kaabli ka siis kui see auto küljes pole, siis on vaja pordid paika panna.
Mul näitkes modem esines com3 all kaablina.


Paadunud traktorist ehk väänet peab olema.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.03.10 07:08 Tsiteeri


Portide paikapanek on elementaarne. Vaikimisi võib kaabel tõesti miski COM20 alla registreeruda.

Muide, milleks sulle tänapäeval üldse modem? Saadad fakse vms? Mina olen need läpakatel viimastel aastatel alati juba BIOS'ist välja lülitanud või kui ligipääs on lihtne (IBM T-seeria näiteks), lausa füüsiliselt välja visanud (kui BT-ga koos ei ole). Säästab mingi kübekese võrra ka akut. Tean inimesi, kelle läpakal isegi LAN on juba aastaid "disabled" olekus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kickija
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.08
Asukoht: Antsla/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9L TDIQ '97

postitati 01.03.10 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Muide, milleks sulle tänapäeval üldse modem? Saadad fakse vms? Mina olen need läpakatel viimastel aastatel alati juba BIOS'ist välja lülitanud või kui ligipääs on lihtne (IBM T-seeria näiteks), lausa füüsiliselt välja visanud (kui BT-ga koos ei ole). Säästab mingi kübekese võrra ka akut. Tean inimesi, kelle läpakal isegi LAN on juba aastaid "disabled" olekus.

Läppar pole enda oma, seega ei viitsi eriti twiikida.


Paadunud traktorist ehk väänet peab olema.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 01.03.10 16:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kickija
Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Sai ka venna A6-l proovitud (tal sama väljalase A6, kuid avant) ja ikkagist ei midagi :(
Proovisin panna ka "baud rate" 1200, 2400, 4800 peal...

Kui programm leiab kaabli ka siis kui see auto küljes pole, siis on vaja pordid paika panna.
Mul näitkes modem esines com3 all kaablina.


Hmm, mul leiab kaabli üles ilma autota ja autoga ühenduses olles.
Kasutan ise ka com 3-e.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kickija
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.08
Asukoht: Antsla/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9L TDIQ '97

postitati 01.03.10 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Hmm, mul leiab kaabli üles ilma autota ja autoga ühenduses olles.
Kasutan ise ka com 3-e.

Sel juhul võta kõik teised com porte kasutavad asjad maha, ehk device managerist disable.


Paadunud traktorist ehk väänet peab olema.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a90q20v
huviline



Registreerunud 15.04.04
Asukoht: Viru
Kasutaja on eemal

Auto: zil157

postitati 01.03.10 20:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ermik
Selline mure, et kuna tegemist vana autoga näitab measurment blockis ainult seda kümmet kastikest. Esimene kast peaks olema jahutusvedeliku temp, mul näitab vag com et see koguaeg 40c vahel ka 41c, kuid kellade näidik näitab õigesti. Kas kelladeplokk ja aju võtavad info samast andurist (1.9 peaks ju aind üks andur olemagi) ja miks need näidud siis erinavad? Suht segane tekst aga vast saate aru.


Ehk on tembi andur 4otsaga ja üks osa nahkas. See mis aju jaoks tembi infi jagab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 01.03.10 21:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kickija
Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Hmm, mul leiab kaabli üles ilma autota ja autoga ühenduses olles.
Kasutan ise ka com 3-e.

Sel juhul võta kõik teised com porte kasutavad asjad maha, ehk device managerist disable.

Et siis 1,2 ja 4 kinni keerata või kõik pordid mis vähegi kasutust leiavad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kickija
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.08
Asukoht: Antsla/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9L TDIQ '97

postitati 02.03.10 16:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Tsitaat:
Algselt postitas: kickija
Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Hmm, mul leiab kaabli üles ilma autota ja autoga ühenduses olles.
Kasutan ise ka com 3-e.

Sel juhul võta kõik teised com porte kasutavad asjad maha, ehk device managerist disable.

Et siis 1,2 ja 4 kinni keerata või kõik pordid mis vähegi kasutust leiavad?

Kõik kinni, sul tõenäoliselt ei lähe neid kunagi vaja, kui läheb, siis jälle enable ja tuld.


Paadunud traktorist ehk väänet peab olema.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 02.03.10 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kickija
Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Tsitaat:
Algselt postitas: kickija
Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Hmm, mul leiab kaabli üles ilma autota ja autoga ühenduses olles.
Kasutan ise ka com 3-e.

Sel juhul võta kõik teised com porte kasutavad asjad maha, ehk device managerist disable.

Et siis 1,2 ja 4 kinni keerata või kõik pordid mis vähegi kasutust leiavad?

Kõik kinni, sul tõenäoliselt ei lähe neid kunagi vaja, kui läheb, siis jälle enable ja tuld.

Üldiselt kasutan suht palju seoses telefoniga, kuid proovin asja arvatavasti see nv ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 06.03.10 16:35 Tsiteeri


Leidsin juhusklikut sellise pildi kus c4 jal on OBD pistik salongis. Selle väikse karbi põhjas mis on sigareti süütaja juures.
http://i255.photobucket.com/albums/hh156/ricoblanco/RemoveOBD.jpg
Mina näen ja kuulen seda nagu esimest korda ve mingitel varjantidel on sel siis pesa?

Vaatasin järgi ja tundub, et pesa koht on kõigil olemas aga huvitav mis masinatel seal siis pesa ka on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 09.03.10 20:19 Tsiteeri


I n 2 ka sellega saab ära kustutada kuskilt ?


Nahksisud ning istmete parandustööd.
Roolide nahatamine, käigukangikotid, -nupud. Kõik võimalike detailide katmine, piilarid, laed, kosoolid. Kaatrite sisud ning tsikli istmed, baaride sisustusest lennuki salongideni. Küsi hinda !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 09.03.10 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prix666
I n 2 ka sellega saab ära kustutada kuskilt ?

Ikka saab. Kas teisest kanalist uuematel autodel või vanemaltel eraldi kanalist 8 ja uus arv 72.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 11.03.10 21:46 Tsiteeri


Igatahes minul ei aitanud ka ülejäänud portide sulgemine ühendust saavutada :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.05.10 17:15 Tsiteeri
Keskluku piiks



Tere, olen ka uus kaabli omanik. OBD-II vist. (sinine) tarkvara versioon on 3.11 vist.... võin eksida aga pidi see kõige tüüpilisem olema. Igaljuhul suhtleb kenasti autoga ja ma püsin seal safe side pool kenasti. Samas tahaks ikka natuke kaugemale minna kui read-only. Minu autol (A8 D2 98. 4.2) on kenasti tehase immo ja kesklukk. Samas lukustades ja avades ei käi seda piiksu. Kui kaevata foorumites siis on näha et seda piiksu saab maha võtta. Ma tahaks peale panna :)
On kellelgi juhiseid selle tegemiseks?

Ette,tänades, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 08.05.10 18:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Tere, olen ka uus kaabli omanik. OBD-II vist. (sinine) tarkvara versioon on 3.11 vist.... võin eksida aga pidi see kõige tüüpilisem olema. Igaljuhul suhtleb kenasti autoga ja ma püsin seal safe side pool kenasti. Samas tahaks ikka natuke kaugemale minna kui read-only. Minu autol (A8 D2 98. 4.2) on kenasti tehase immo ja kesklukk. Samas lukustades ja avades ei käi seda piiksu. Kui kaevata foorumites siis on näha et seda piiksu saab maha võtta. Ma tahaks peale panna :)
On kellelgi juhiseid selle tegemiseks?

Ette,tänades, Margusja


Ei saa originaalkesklukul (alarmil) seda piiksu - äärmisel juhul saad uksi lukustades ühe rõveda "plänn" hääle.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.05.10 18:26 Tsiteeri


No las ta tühis siis jääb, lihtsalt teiste autodega harjunud. A8 läheb nii vaikselt lukku ka ja kui on hele päike siis ei pane seda tulede vilkumist ka tähele :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 25.06.10 21:18 Tsiteeri


Tere.
Täna hommikul sai proovitud juhet ühe seati taga ja kaabel toimis ilusti. Õhtul oli aga vaja teist autot uurida ja kaabel enam autoga ühendust ei saa. See sinine led läheb põlema aga ei vilgu. Kas jälle kaabel katki ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rinks
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 26.06.10 13:26 Tsiteeri


Tere,
Kas keegi saaks VAG-COM Release 311 üles laadida või mõne töötava lingi postitada kust saaks alla laadida?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  85
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.8% - SQL: 75.2%]