Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  82  83  84  85
Autor:
Pealkiri: VAG-COM / VCDS (Vastuseid: 2120 | Vaatamisi: 3049249)
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.21 14:15 Tsiteeri


Alati võib venemaalt vasja-diagnosti tellida. Ma ei saagi aru, kas see on mingi reaalne litsentseeritud asi ross-techilt vene turu jaoks või fancylt pakendatud ümber-kirjutatud piraatkaabel :D ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Typhome
klubiliige



Registreerunud 12.12.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant quattro 2.0TDI 125kW '10

postitati 15.02.21 14:49 Tsiteeri


Tegu on piraatkaabliga.


Veakoodide lugemine/kustutamine, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine • Tartumaal/Tartus • Originaal Ross-Tech HEX-V2
Liitu Facebooki grupiga: Audi B8 fännklubiM: A4 B8 varuosadLae üles pilte siit kaudu ja postita foorumisse
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 15.02.21 16:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Typhome
Tegu on piraatkaabliga.



Ja selle saab tööle, kui natuke arvuti sügavuses asju muuta.
Endal ühes arvutis on see backup, juhuks kui teised asjad saba peaks hetkeks andma.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teet3
huviline



Registreerunud 19.01.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.21 20:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Äkki esitad need küsimused selle nööri müüjale või ostku tagasi ja hangi normaalne seade kui väga vaja ja oled valmis õppima seda ka kasutama. See eeldab väga palju kodutööd, andmete tõlgendus oskust, ernevate süsteemide, mootorite, kastide jne. toimetamisest arusaamist jne.
Ilma selleta on kasu olerexi aparaadi tasemel, mis teeb rohkem kahju kui kasu ja pole mõtet üldse vaeva näha.


Tere Hr. Jann, kas ma võiksin paluda, et sa ei risustaks?. Sa kommenteerid juba teist korda mu küsimust offtopic vastusega. Mul on konkreetne küsimus millele ma abi ootan. Otsustasin, et küsin siit foorumist, äkki keegi teab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.21 20:45 Tsiteeri


Setupis vist midagi muuta ei saanudki, kui auto juba järel (võibolla mälu petab). Auto scani või moodulite alt ka ligi ei saa millelegi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
teet3
huviline



Registreerunud 19.01.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.21 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: afp
Setupis vist midagi muuta ei saanudki, kui auto juba järel (võibolla mälu petab). Auto scani või moodulite alt ka ligi ei saa millelegi?


Enne ei saa kui TEST tehtud autoga ühendatud olles ja salvestatud. Kõik ülejäänud nupud mitteaktiivsed.

https://i.ibb.co/F8WwBLK/ross-opt.png


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 16.02.21 14:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: teet3
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Äkki esitad need küsimused selle nööri müüjale või ostku tagasi ja hangi normaalne seade kui väga vaja ja oled valmis õppima seda ka kasutama. See eeldab väga palju kodutööd, andmete tõlgendus oskust, ernevate süsteemide, mootorite, kastide jne. toimetamisest arusaamist jne.
Ilma selleta on kasu olerexi aparaadi tasemel, mis teeb rohkem kahju kui kasu ja pole mõtet üldse vaeva näha.


Tere Hr. Jann, kas ma võiksin paluda, et sa ei risustaks?. Sa kommenteerid juba teist korda mu küsimust offtopic vastusega. Mul on konkreetne küsimus millele ma abi ootan. Otsustasin, et küsin siit foorumist, äkki keegi teab.


Aga mina väidan, et hoopis sina risustad teemat oma piraatkaabli töölehäkkimisega.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teet3
huviline



Registreerunud 19.01.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.21 15:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: teet3
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Äkki esitad need küsimused selle nööri müüjale või ostku tagasi ja hangi normaalne seade kui väga vaja ja oled valmis õppima seda ka kasutama. See eeldab väga palju kodutööd, andmete tõlgendus oskust, ernevate süsteemide, mootorite, kastide jne. toimetamisest arusaamist jne.
Ilma selleta on kasu olerexi aparaadi tasemel, mis teeb rohkem kahju kui kasu ja pole mõtet üldse vaeva näha.


Tere Hr. Jann, kas ma võiksin paluda, et sa ei risustaks?. Sa kommenteerid juba teist korda mu küsimust offtopic vastusega. Mul on konkreetne küsimus millele ma abi ootan. Otsustasin, et küsin siit foorumist, äkki keegi teab.


Aga mina väidan, et hoopis sina risustad teemat oma piraatkaabli töölehäkkimisega.


Ma ei saa aru mis kibestumine sul minu küsimuse peale on? Kõike ei saagi teada, ära tunne end kehvasti selle pärast. Sul on originaalkaabel mis töötab ja minul on piraatkaabel mis ei tööta- sinu võit. Tegeleks probleemiga pigem.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 16.02.21 15:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: teet3
Sul on originaalkaabel mis töötab ja minul on piraatkaabel mis ei tööta- sinu võit. Tegeleks probleemiga pigem.

Tegelikult mujal maailmas ammu taunitakse pira kaablite ja nende tööle häkkimise üle arutlust auto foorumites.

Mina sinu asemel pöörduks kaabli müüja poole. Kui ostsid eestist, siis las paneb tööle (kasvõi üle a la teamvieweri, kui liiga kaugel, et kokku saada). Kui ise tellisid kusagilt hiinast, siis proovi tagasi saata, kui ei saa, siis jääb koolirahaks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kedambarai
huviline



Registreerunud 18.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.21 23:42 Tsiteeri


Kas ma olen valesti aru saanud või on VCDS ise VAG grupi jaoks amatöörikaabel? Originaal on ODIS ja amatööride VCDS jutu peale esinduses ainult naeratatakse vastu kehitades samal ajal õlgu.

Audiomanikuna paistab kogu VCDS teema igatpidi häkkimise teemana kuna vt p 1 (ODIS). Selles valguses on Ross-Techi kaabel ja hiina kaabel samas staatuses, kusjuures VCDS ja HEX-V2 pole kumbki Eestis registreeritud kaubamärgid. Ross reversib VAG-i, hiinlane teeb oma kaabli ja kasutab Rossi tarkvara (mida saab vabalt alla laadida).

Kui kasumit ei plaani teha selle kaabliga siis on raske vaielda selle üle, kas Ross saab rasket kahju eestlase audi ajus askeldamisest hiina kaabliga või mitte? Äkki on hoopis tegemist reklaamiga Rossi toodetele? Rossi Copyright VCDS tarkvara kotha: "De-compilation, disassembly, reverse-engineering, alteration, use as a reference tool for the purpose of developing a product with similar functionality, and re-distribution in any form without the prior written consent of the author is prohibited." VCDS interface firmware ei ole teema vist kuna interface on hiinlaste enda tehtud ja oma firmwarega.

Mina ei saa pooltest copyrightis toodud tegevustest arugi, veel vähem hakkaks ma nende asjadega tegelema, tõenäoliselt ka teised hiina kaabli kasutajad. Seda näen, et ametlikult alla tõmmatud softi edasi levitada ei tohi aga hiina kaabliga kasuta palju tahad :)

Kokkuvõtteks: hiina kaabli reversimine on hiinlaste ja Ross-Techi vaheline mure, samuti nagu puuteekraan ja äpid on Google ja Apple vaheline mure. Kaustaja on ausalt ostnud kaabli ja tõmmanud alla ametliku tarkvara, nüüd on tal probleem ja küsib foorumist abi. Ehk aitame teda? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 19.02.21 08:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kedambarai
Kaustaja on ausalt ostnud kaabli ja tõmmanud alla ametliku tarkvara, nüüd on tal probleem ja küsib foorumist abi. Ehk aitame teda? ;)


Need hiina kaablid ei toimi originaal tarkvaraga ju. Selleks, et need toimiks on kaks varianti, kas originaal tarkvara on muudetud või siis peab arvutis jooksma lisaks mingisugune emulaator, mis jätab hiina kaablist originaal tarkvarale mulje, et tegemist on Ross-Techi enda toodetud kaabliga. Mõlemat pidi on tegu pettusega, kuna Ross-Tech on enda poolt teinud kõik võimaliku, et nende tarkvara toimiks ainult nende endi toodetud kaablitega (seda siis kaabli seeria-nr alusel vms kontrollides).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kedambarai
huviline



Registreerunud 18.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.21 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rix
Tsitaat:
Algselt postitas: kedambarai
Kaustaja on ausalt ostnud kaabli ja tõmmanud alla ametliku tarkvara, nüüd on tal probleem ja küsib foorumist abi. Ehk aitame teda? ;)


Need hiina kaablid ei toimi originaal tarkvaraga ju. Selleks, et need toimiks on kaks varianti, kas originaal tarkvara on muudetud või siis peab arvutis jooksma lisaks mingisugune emulaator, mis jätab hiina kaablist originaal tarkvarale mulje, et tegemist on Ross-Techi enda toodetud kaabliga. Mõlemat pidi on tegu pettusega, kuna Ross-Tech on enda poolt teinud kõik võimaliku, et nende tarkvara toimiks ainult nende endi toodetud kaablitega (seda siis kaabli seeria-nr alusel vms kontrollides).


Ei ole kindel, et uute "kloonidega" orig tarkvara ei tööta. Ja emulaator on samuti OK kuna tootjaks on ametlikult hiinlane (raha ametlikult makstud) ning Ross-Techi ametlik VCDS ütleb selle peale OK.

Tarkvara on tarkvara - rida käske arvutile - ja kui krüptot sees ei ole, siis on see lahtine ja pole midagi kurta, kui keegi hakkab kasutama lahtist tarkvara. Ross pole keelanud oma tarkvara kasutada originaalist erinevate kaablitega (ja emulaatoritega) - vt Copyright. Ross ise kasutab samuti VAG koodi, mida VAG pole keelanud kasutada.

Ainuke probleem on jagamises ja tõsi ta on, selliselt plaadil saadud tarkvara kasutamine ei ole eetiline. Ja auto24 tegelase poolt selline müümine vist on ebaseaduslik ka (ma ei ole jurist aga VCDS ja HEX-V2 ei ole Eestis registreeritud kaubamärgid). Siin siiski kasutaja ei tegele tarkvara muutmise, jagamise ega müümisega vaid IT-tehnilise probleemiga "oma tarbeks" ja on valinud isegi õige teema (VCDS).

Ei taha pikalt foorumit spämmida, mina isiklikult vaataks VCDS päritolu asemel mis audil kõhus on ja kasutaks näo ees mitte-orjade tehtud maski, kuna nii on eetiline ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 02.03.21 21:03 Tsiteeri


Kellelgi on 17.8.0 plaati või oskab aidata kaabli tööle saamisega? Kirjutada postkasti.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
teet3
huviline



Registreerunud 19.01.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.21 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kedambarai

Kokkuvõtteks: hiina kaabli reversimine on hiinlaste ja Ross-Techi vaheline mure, samuti nagu puuteekraan ja äpid on Google ja Apple vaheline mure. Kaustaja on ausalt ostnud kaabli ja tõmmanud alla ametliku tarkvara, nüüd on tal probleem ja küsib foorumist abi. Ehk aitame teda? ;)


Väga teretulnud üleskutse- kahjuks abi ei saabunud siit foorumist. Tõsi- üks kasutaja üritas läbi privaatsõnumi aidata, kuid kahjuks edutult, suured tänud sellele kasutajale minu poolt siiski!
Tänaseks töötab kaabel edukalt koos VCDS 20.12.0 versiooniga. Arvestades, et maksin selle eest Aliexpressis vaid 25€, siis olen väga rahul. Kui mõnel kasutajal abi vaja kaabli käima saamisega, siis olen valmis oma aega läbi privaatsõnumi panustama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ryms
huviline



Registreerunud 22.11.17
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.21 16:38 Tsiteeri
VCDS



Hai!

Tartus keegi laenab/majandab ise VCDS'ga, viitsib/leiab aega a6 c5 allroad madalamaks lasta või youtube õpetusega võin ka ise majandada.
Raha ma ei maksaks :)


Ühtlasi ehk keegi teab töökindlat ja lihtsat/odavamat seadeldist siin kandis müügil olevat, kodukasutajale. (Audi a6 ja VW T5.1 jaoks)
(kõik alibabad ja expressid ja ebayd neid täis, mul oleks selle õige asja otsimine jalgratta leiutamine)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.21 07:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ryms
Hai!

Tartus keegi laenab/majandab ise VCDS'ga, viitsib/leiab aega a6 c5 allroad madalamaks lasta või youtube õpetusega võin ka ise majandada.
Raha ma ei maksaks :)


Ühtlasi ehk keegi teab töökindlat ja lihtsat/odavamat seadeldist siin kandis müügil olevat, kodukasutajale. (Audi a6 ja VW T5.1 jaoks)
(kõik alibabad ja expressid ja ebayd neid täis, mul oleks selle õige asja otsimine jalgratta leiutamine)


Norm vend :D

Hiinaka saad auto24 kasutatud kaupadest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 03.04.21 07:37 Tsiteeri


Ilmselt maailmaparndamise valdkonnast...Vabandust, aga akutrelli ostate omale korraliku Milwaukee vôi Makita ja auto keerulist elektroonikat, millest teil pisematki aimu pole, remondite mingite suvaliste hiina varastatud toodetega. Tulemuste tôlgendamist vôi tehtud andmetöötlust sellest vargusest üldse ei kommenteeriks. Lisaks siis veedate siin aega arusaamaks, miks ei toimi? Kas see 300 eurot siis korraliku toimiva tööriista eest on tootjal palju küsitud?
Veidi piinlik juba lugeda siin neid postitusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ryms
huviline



Registreerunud 22.11.17
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.21 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Ilmselt maailmaparndamise valdkonnast...Vabandust, aga akutrelli ostate omale korraliku Milwaukee vôi Makita ja auto keerulist elektroonikat, millest teil pisematki aimu pole, remondite mingite suvaliste hiina varastatud toodetega. Tulemuste tôlgendamist vôi tehtud andmetöötlust sellest vargusest üldse ei kommenteeriks. Lisaks siis veedate siin aega arusaamaks, miks ei toimi? Kas see 300 eurot siis korraliku toimiva tööriista eest on tootjal palju küsitud?
Veidi piinlik juba lugeda siin neid postitusi.


Patrioot.. minu nägemus paailmaparandamisest... Esiteks 2/3 maailmast on hiinakaid täis, teiseks "hiinaka" ja Milkiwei/Makaroni hinna vahe on ~100jewrot kodukasutajale, rääkides kodukasutajale autoelektroonikast-ärme parem räägi.. ei näe ma ka mõtet koduhoovis veakoodide lugemiseks osta 300 kiire otsing kuni tuhandete eurodeni maksvaid aparaate, kui ainult toetada ettevõtet.

Rääkides maksmisest väikese töökese eest või aparaadi laenamisest (hiinakas), ei näe ma tõesti mõtet maksta inimesele kes teeb asja ära selle alibaba 20-70jewro vidinaga, vanasti saadi kamraadidega garaaži all kokku ajati lolli möla ja tehti asi ära :D ja olen nõus maksma tõesti kui siit keegi kodukasutaja kunagi nüüd ütleb mul on 300 ... paari tonnine aparaat ja ma oskan sul auto kõrgust seadistada.

Aga kurat see on äge, see vana hää foorumi vingumine hakkab pihta... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 03.04.21 08:37 Tsiteeri


Oti-ga nõus igati, küsimus modedele, miks kolme miljoni vaatajaga teema ära solgiti ja alla tõsteti? Nüüd on 5 vastust ja 200 vaatamist klubi kõige populaarsemal teemal üldse läbi aegade.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 03.04.21 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ryms
Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Ilmselt maailmaparndamise valdkonnast...Vabandust, aga akutrelli ostate omale korraliku Milwaukee vôi Makita ja auto keerulist elektroonikat, millest teil pisematki aimu pole, remondite mingite suvaliste hiina varastatud toodetega. Tulemuste tôlgendamist vôi tehtud andmetöötlust sellest vargusest üldse ei kommenteeriks. Lisaks siis veedate siin aega arusaamaks, miks ei toimi? Kas see 300 eurot siis korraliku toimiva tööriista eest on tootjal palju küsitud?
Veidi piinlik juba lugeda siin neid postitusi.


Patrioot.. minu nägemus paailmaparandamisest... Esiteks 2/3 maailmast on hiinakaid täis, teiseks "hiinaka" ja Milkiwei/Makaroni hinna vahe on ~100jewrot kodukasutajale, rääkides kodukasutajale autoelektroonikast-ärme parem räägi.. ei näe ma ka mõtet koduhoovis veakoodide lugemiseks osta 300 kiire otsing kuni tuhandete eurodeni maksvaid aparaate, kui ainult toetada ettevõtet.

Rääkides maksmisest väikese töökese eest või aparaadi laenamisest (hiinakas), ei näe ma tõesti mõtet maksta inimesele kes teeb asja ära selle alibaba 20-70jewro vidinaga, vanasti saadi kamraadidega garaaži all kokku ajati lolli möla ja tehti asi ära :D ja olen nõus maksma tõesti kui siit keegi kodukasutaja kunagi nüüd ütleb mul on 300 ... paari tonnine aparaat ja ma oskan sul auto kõrgust seadistada.

Aga kurat see on äge, see vana hää foorumi vingumine hakkab pihta... :D


Küll sa maksad, kui midagi peesse keerad koos oma õllevendadega garaazi all. Kaabli ostuga oskusi kaasa ei anta ja juutuub jätab palju olulist ütlemata. Näiteks, mis tingimustel üldse võib kalibreerimist alustada. Pidevalt tulevad kusjuures tegelased, kes on oskamatusest asja pekki keeranud ja siis on summad ka juba teised, põhimõtteliselt, .:D
Muidugi juhul, kui klient üldse mu kliendiks sobib. Teatud kontingent ei sobi, kahju küll.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ryms
huviline



Registreerunud 22.11.17
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.21 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: ryms
Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Ilmselt maailmaparndamise valdkonnast...Vabandust, aga akutrelli ostate omale korraliku Milwaukee vôi Makita ja auto keerulist elektroonikat, millest teil pisematki aimu pole, remondite mingite suvaliste hiina varastatud toodetega. Tulemuste tôlgendamist vôi tehtud andmetöötlust sellest vargusest üldse ei kommenteeriks. Lisaks siis veedate siin aega arusaamaks, miks ei toimi? Kas see 300 eurot siis korraliku toimiva tööriista eest on tootjal palju küsitud?
Veidi piinlik juba lugeda siin neid postitusi.


Patrioot.. minu nägemus paailmaparandamisest... Esiteks 2/3 maailmast on hiinakaid täis, teiseks "hiinaka" ja Milkiwei/Makaroni hinna vahe on ~100jewrot kodukasutajale, rääkides kodukasutajale autoelektroonikast-ärme parem räägi.. ei näe ma ka mõtet koduhoovis veakoodide lugemiseks osta 300 kiire otsing kuni tuhandete eurodeni maksvaid aparaate, kui ainult toetada ettevõtet.

Rääkides maksmisest väikese töökese eest või aparaadi laenamisest (hiinakas), ei näe ma tõesti mõtet maksta inimesele kes teeb asja ära selle alibaba 20-70jewro vidinaga, vanasti saadi kamraadidega garaaži all kokku ajati lolli möla ja tehti asi ära :D ja olen nõus maksma tõesti kui siit keegi kodukasutaja kunagi nüüd ütleb mul on 300 ... paari tonnine aparaat ja ma oskan sul auto kõrgust seadistada.

Aga kurat see on äge, see vana hää foorumi vingumine hakkab pihta... :D


Küll sa maksad, kui midagi peesse keerad koos oma õllevendadega garaazi all. Kaabli ostuga oskusi kaasa ei anta ja juutuub jätab palju olulist ütlemata. Näiteks, mis tingimustel üldse võib kalibreerimist alustada. Pidevalt tulevad kusjuures tegelased, kes on oskamatusest asja pekki keeranud ja siis on summad ka juba teised, põhimõtteliselt, .:D
Muidugi juhul, kui klient üldse mu kliendiks sobib. Teatud kontingent ei sobi, kahju küll.


Oli ütelus, et iga li** kiidab oma vi**, kellele WorkPro kellele Makita, ma ise olen Dewaldi mees.
Siis me räägime ilmselt kohe konkreetselt mingist tõsisemast tuuningust (kes mida pekki on keeranud) see risk on alati natukenegi mõtlev inimene on sellest tedlik. Valesti astuda võib jalaluu ka ära murda, ega sellepärast elamatta ei jäeta.
Äkki päevalõpuks on kõigil oma arvamused ja teadmised maailmast siia ära /quote'tud ja tuleb keegi uue teemaga või vastab mulle mõni tore VCDS'iga mees/naine :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.21 09:30 Tsiteeri


See, et raha maksad ainult siis, kui keegi kalli seadmega tuleb, näitab klassi ära. 99% eksisteerivate teenuste puhul maksad ikka knowhow, mitte seadmerendi eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 03.04.21 21:51 Tsiteeri


Ei soovita sul mitte keegi siin vargusega ja mingi jura ostmisega tegeleda. Kui arvad, et oskad autot arvutiga modifitseerida, leiad ka sobiva tööriista ise ja saad selle oma peaga käima patchitud.
Kui ei oska omale tööriista osta ega googeldada ja veelvähem seda piraati pärast autos tööle panna, tuleb kõrge allroadiga edasi sõita või õige toode osta.
Rix ka juba mainis, aga on mõistlik ka Audiclubis varastatud tarkvara käivitamise arutelud kustutada. Mujal maailmas on see päris tõsiselt teemaks. Ka muude markide foorumites.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 03.04.21 22:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kedambarai
Kas ma olen valesti aru saanud või on VCDS ise VAG grupi jaoks amatöörikaabel? Originaal on ODIS ja amatööride VCDS jutu peale esinduses ainult naeratatakse vastu kehitades samal ajal õlgu.

Audiomanikuna paistab kogu VCDS teema igatpidi häkkimise teemana kuna vt p 1 (ODIS). Selles valguses on Ross-Techi kaabel ja hiina kaabel samas staatuses, kusjuures VCDS ja HEX-V2 pole kumbki Eestis registreeritud kaubamärgid. Ross reversib VAG-i, hiinlane teeb oma kaabli ja kasutab Rossi tarkvara (mida saab vabalt alla laadida).

Kui kasumit ei plaani teha selle kaabliga siis on raske vaielda selle üle, kas Ross saab rasket kahju eestlase audi ajus askeldamisest hiina kaabliga või mitte? Äkki on hoopis tegemist reklaamiga Rossi toodetele? Rossi Copyright VCDS tarkvara kotha: "De-compilation, disassembly, reverse-engineering, alteration, use as a reference tool for the purpose of developing a product with similar functionality, and re-distribution in any form without the prior written consent of the author is prohibited." VCDS interface firmware ei ole teema vist kuna interface on hiinlaste enda tehtud ja oma firmwarega.

Mina ei saa pooltest copyrightis toodud tegevustest arugi, veel vähem hakkaks ma nende asjadega tegelema, tõenäoliselt ka teised hiina kaabli kasutajad. Seda näen, et ametlikult alla tõmmatud softi edasi levitada ei tohi aga hiina kaabliga kasuta palju tahad :)

Kokkuvõtteks: hiina kaabli reversimine on hiinlaste ja Ross-Techi vaheline mure, samuti nagu puuteekraan ja äpid on Google ja Apple vaheline mure. Kaustaja on ausalt ostnud kaabli ja tõmmanud alla ametliku tarkvara, nüüd on tal probleem ja küsib foorumist abi. Ehk aitame teda? ;)


VCDS on amatöörkaabel mida aegajalt on vaja ja VCDS i mehed on amatöörid. Ei ole valest aru saanud :D


VAG Online kodeerimine, component protection, immo, SVM, diagnostika, elektritööd, lisaseadmete paigaldus, dpf-egr- dtc jne delete, chip. Kliima kontroll, täitmine, remont...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 04.04.21 14:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kedambarai
VCDS interface firmware ei ole teema vist kuna interface on hiinlaste enda tehtud ja oma firmwarega.

Ei ole see "oma" firmwarega kuskilt otsast, vaid Rosstechi crackitud firmwarega.
Eestis ei ole meil seadused veel nii karmid, Soomes on juba praegu nii, et tõmbad mingisuguse seriaali/filmi torrentist alla ning paari kilone nõue tuleb postkasti.

Igal juhul on mõistlik igasugune crackimise jutt ja pira müüjad siit foorumist ära koristada või vähemalt teha nägu (s.t. teha mingisugune reegel), et ei tohi pira asju müüa/arutada.
Vastasel juhul maksab see kunagi kätte, kus pihta saab ka foorum ise, sest "soodustas" tarkvara piraatlust. Ma ei usu, et see niipea juhtub, aga antud osas ettevaatlikkus ei tee paha.

VCDS-l n.ö. "Enthusiast" litsents ka, mis on suhteliselt kättesaadava hinnaga juba, kui ainult oma autot tahad kodeerida/adapteerida.

Muidugi VCDS-i riistvara on suht kohutav. Nad ei ole suutnud normaalset CAN-i seadet enam kui 20 aastaga valmis teha.
See lihtsalt ei suuda piisavalt kiiresti CAN-i datat vastu võtta ja üle USB edastada.
Kuna mul endal tehtud soft (pigem mootorite häälestuse suunitlusel), siis tean millest räägin.
VCDS kõikide "group" ja "turbo" nuppudega on minu (ja ka paljudest teistest tarkvaradest, s.h. ODIS-est tavalise J2534 kaabliga) live data lugemisel ca. 4-5x aeglasem, samas kui protsessori kasutus on täiesti ulmeline, UI lagib ja kiilub kinni, advanced filtreerimine on teokiirusel jne.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  82  83  84  85
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.4% - SQL: 69.6%]