Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A8 D4 navi uuendamine ja liiklusmärkide tuvastuse aktiveerimine (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 3112)
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 27.11.21 11:12 Tsiteeri
A8 D4 navi uuendamine ja liiklusmärkide tuvastuse aktiveerimine



Autoks 2012a pre FL A8 (D4 kere)

Tahaks oma autole viimast navi versiooni, sest hetkel on mõned tänavad ja teed puudu, kuid lisaks Audi enda kaardile on minu autol Google Earth.

Link

Oli kunagi "kõva sõna" ning, mis seal salata, näeb siiani kordades etem välja kui Audi enda kiviaaegse disainiga kaart. Paar aastat tagasi kadus Audil Google'i toetus ära ehk reaalajas (eeldusel, et auto on netiga ühendatud) infot enam kuvada ei saanud. Mina enda autole ei ole kunagi mobiilse data sim'i pannud, sest ei ole pidanud seda vajalikuks, kuid kaardi tahaks ikkagi ära uuendada.

On kellegil infot, kas viimase uuendusega kaob Google Earth vaade üldse ära? Audiworld foorumit olen kamminud ja seal on see olnud kohati probleemiks, kuid teatavasti on Audi tarkvaralised lahendused regiooniti erinevad.

*

Ja lisaks veel probleem liiklusmärkide tuvastusega - esimene Sakslasest omanik on selle autole tellinud, kuid meie regioonis (Eesti, Läti, Leedu) ei tööta. Kas keegi oskab selle tööle panna?

Võib ka julgelt soovitada sobivad inimest/firmat.

Ei tundu olevat päris nii lihtne töö, mida oleks VCDS'iga võimalik paar minutiga teha, sest adekvaatne "lahenduskäik" sõltub auto varustusest jne.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 27.11.21 11:50 Tsiteeri


Uuendamine suht lihtne, tõmbad torrentist kaardid, paned SD kaardi peale, SD kaart MMI-sse ja uuendab ennast ise ära.
Märkide tuvastust ei oska kommenteerida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.11.21 13:16 Tsiteeri


Tegelikkus on ikka veits teine. Pead teadma, mis süsteem, vastavad kolm SINU AUTOLE sobivat datat leida ja laadida, pakkida, k.a. MMI soft, muidu uusi kaarte ei saa panna. Mahud on suured, kõike ei saa mälukaardile panna, midagi peab eemaldama, bose ja bang-i uuendus tuleb eng. menüüst eemaldada, teada, kuidas üldse saab punase ja rohelise pildi ette. Võib esineda erroreid installimisel, sellega seotud tegevused, ning lõpuks aktiveerimine, mida peab ka õigesti tegema. Lisaks kulub u. kolm tundi paigaldusele ja teatud asju ei tohi teha sel ajal. Seega kui huvi katsetada, siis tuld.

Märgituvastus on selline konksuga asi, enda autol sain tööle, kuid mõnel tuttava analoogsel ei saanud. FL mudelitega pole muret, kui muidugi varustus vastav, Kuna kindlalt toimivat lahendust pole ja raud ning softid peavad sobima mõnes plokis, siis preFl ei paku ka seda teistele, kuigi väga paljud on soovinud. C7 FL saab, kui huvi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 27.11.21 15:46 Tsiteeri


Ise ma kindlasti uuendama ei soovi hakata - lugesin ka tutoriale ning leidsin, et pigem laseks kellelgi kogemustega inimesel teha. Aga peamiselt pakub just huvi, et kas Google Earth viimase update'iga säilib või mitte. Kui mitte, siis pigem ei torgi üldse.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.11.21 17:04 Tsiteeri


Säilib, vähemalt mu eelmisel c7-l toimis. Minu meelest surkis guugel hiljuti seal street view -i ära mingil põhjusel. Kuid see ei ole versiooni süü. 942-ga töötas raudselt mõned aastad tagasi. Võin täpsustada, vaja mingi sim sisse torgata. Ise ei kasuta.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 28.11.21 10:50 Tsiteeri


Tänud sulle info eest :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 30.11.21 12:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tegelikkus on ikka veits teine. Pead teadma, mis süsteem, vastavad kolm SINU AUTOLE sobivat datat leida ja laadida, pakkida, k.a. MMI soft, muidu uusi kaarte ei saa panna. Mahud on suured, kõike ei saa mälukaardile panna, midagi peab eemaldama, bose ja bang-i uuendus tuleb eng. menüüst eemaldada, teada, kuidas üldse saab punase ja rohelise pildi ette. Võib esineda erroreid installimisel, sellega seotud tegevused, ning lõpuks aktiveerimine, mida peab ka õigesti tegema. Lisaks kulub u. kolm tundi paigaldusele ja teatud asju ei tohi teha sel ajal. Seega kui huvi katsetada, siis tuld.

Märgituvastus on selline konksuga asi, enda autol sain tööle, kuid mõnel tuttava analoogsel ei saanud. FL mudelitega pole muret, kui muidugi varustus vastav, Kuna kindlalt toimivat lahendust pole ja raud ning softid peavad sobima mõnes plokis, siis preFl ei paku ka seda teistele, kuigi väga paljud on soovinud. C7 FL saab, kui huvi.


Nii palju juttu mitte milestki.
D4-l ei ole variante, mis süsteem on. MMI 3G Plus on kõigil! Seda võiks sinusugune geenius teada ju.

Netist saab alla tõmmata SD kaardi image, kus on B&O uuendused juba kinni keeratud. Või siis saab seda menüüst käsitsi teha. See on kõik kirjas installijuhendis.
Aktiveerida ei ole seal midagi ja kolm tundi paigaldusele ka ei kulu mitte kuskilt otsast, kui just mingisugust kõige odavamat aliexpressi SD kaarti ei ürita kasutada.

Soovitan teema pealkirja ka lugeda selle asemel, et igasse teemasse oma teenust üritada müüa kinnisilmi.
Tundub, et sa ei ole asja ühelgi A8-l elu sees teinud, sest muidu ei ajaks sa sellist jura. Ma olen enda autot mitu korda uuendanud ning null probleemi.

Sisuliselt on kogu protsess image tõmbamine, selle SD kaardile panek ning rohelisest menüüst paari linnukese valik.
Kui see üle jõu käib, siis jah tõesti ei ole mõtet üritada. Aga öelda, et siin on mingit doktorikraadi vaja selleks on küll idiootne.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 30.11.21 13:39 Tsiteeri


Tead, ma olen neid teinud ikka väga palju ja tean mis räägin. Seal on mitu aga, alustades sellest, mis versioon peal on. Kui sul igav on, mine hulla lumes või midagi, rahuned maha.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 30.11.21 14:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tead, ma olen neid teinud ikka väga palju ja tean mis räägin. Seal on mitu aga, alustades sellest, mis versioon peal on. Kui sul igav on, mine hulla lumes või midagi, rahuned maha.

Ilmselgelt ei tea ju, kui ainult sõimata oskad ja väidad, et A8 4H-le kolme erinevat tüüpi navi pandi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 30.11.21 15:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tead, ma olen neid teinud ikka väga palju ja tean mis räägin. Seal on mitu aga, alustades sellest, mis versioon peal on. Kui sul igav on, mine hulla lumes või midagi, rahuned maha.

Ilmselgelt ei tea ju, kui ainult sõimata oskad ja väidad, et A8 4H-le kolme erinevat tüüpi navi pandi.


No selge, siin tuleb nagu ikka kõik pulkadeks võtta. Kolm datat on mmi, navi ja aktivaator, mitte kolme tüüpi navi. Ja sõimama hakkasid sina, nagu ikka. Mul on 0 huvi kedagi sõimata siin, kõik on hästi ja pealinna ei tule selliseid asju tegema nagunii. Selle asemel võiksid ise asja ära teha hoopis, kui nii lihtne.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 01.12.21 01:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tead, ma olen neid teinud ikka väga palju ja tean mis räägin. Seal on mitu aga, alustades sellest, mis versioon peal on. Kui sul igav on, mine hulla lumes või midagi, rahuned maha.

Ilmselgelt ei tea ju, kui ainult sõimata oskad ja väidad, et A8 4H-le kolme erinevat tüüpi navi pandi.


No selge, siin tuleb nagu ikka kõik pulkadeks võtta. Kolm datat on mmi, navi ja aktivaator, mitte kolme tüüpi navi. Ja sõimama hakkasid sina, nagu ikka. Mul on 0 huvi kedagi sõimata siin, kõik on hästi ja pealinna ei tule selliseid asju tegema nagunii. Selle asemel võiksid ise asja ära teha hoopis, kui nii lihtne.

Kogu see asi on netist pakina alla tõmmatav. Koos juhendiga. Ütle veel, et seal on 10000 asja, sest faile on palju.
Mina olen asja korduvalt teinud, mitte midagi erilist ei ole.

Lihtsalt kopp ees on vendadest, kes netist mingeid avalikke asju laevad koos juhendiga või vcds-s paari nuppu oskavad vajutada ning siis arvavad, et on jumalad. Autos on palju mehaaniliselt keerulisi süsteeme, kus veaotsinguks peab hallollust olema, aga mingile moodulile valmis softi peale laadimine või paari kodeeringu muutmine kohe kindlasti seda pole.

Siin pole mitte midagi keerulist ja selle asemel, et siin jahvatada ja ennast tähtsaks üritada teha, oleks võinud siia juhendi üles panna.
Selle asjaga saab iga tänapäeval arvutitega kursis olev tiinekas hakkama, sest veebis on konkreetsed step by step juhendid täpselt millises järjekorras mida teha, mis millele sobib, mis settingud jne.

Kui lugemisoskus tugev ei ole, siis pealinnas on olemas Audi esindus, ma olen kindel, et update tegemise eest ei küsita ulmehinda.

Sinu kommentaar pea igas teemas on aga "oh see nii mega keeruline aga ma oskan seda". Täiesti mõttetu kõvatamine.

Teemasse ka:
Juhend: https://www.a5oc.com/threads/mmi-3g-3gp-navigation-6-33-1-and-firmware-updates-currently-2021-2022-europe.176144/

Normaalne oleks olnud kohe see siia panna ja tasulist abi pakkuda, kui kasutajale see liiga keeruline tundub, mitte käituda, nagu see 6 või 7a netis olnud juhend mingi saladus oleks. Ning tööaega kulub reaalselt 10-15 min. Sel ajal, kui see SD kaardi pealt laeb saab midagi muud teha, mitte ei pea protsente vahtima.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 01.12.21 04:39 Tsiteeri


Tõesti tore teada kui nii saab tähtsaks, mine või poliitikuks :). Tead, ma hakkan täna hommikul jälle inimesi nende päris muredega aitama ja ei viitsi vaielda. Navi uuendus ei ole päris mure. Päris mure on see, kui töökojad inimestele tonniseid arveid kirjutavad ja katkise auto tagasi annavad remontides valesid asju. Peaksid seda ise ka teadma. Ma ei raiska oma energiat vaidlemisele rohkem ja mida sina minust arvad ei lähe mulle korda. Korda läheb see, et olen aidanud tuhandeid tänulikke inimesi ja pretensioone pole olnud. Vähemalt pole need minuni jõudnud. Saad ka nii öelda?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 01.12.21 09:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tõesti tore teada kui nii saab tähtsaks, mine või poliitikuks :). Tead, ma hakkan täna hommikul jälle inimesi nende päris muredega aitama ja ei viitsi vaielda. Navi uuendus ei ole päris mure. Päris mure on see, kui töökojad inimestele tonniseid arveid kirjutavad ja katkise auto tagasi annavad remontides valesid asju. Peaksid seda ise ka teadma. Ma ei raiska oma energiat vaidlemisele rohkem ja mida sina minust arvad ei lähe mulle korda. Korda läheb see, et olen aidanud tuhandeid tänulikke inimesi ja pretensioone pole olnud. Vähemalt pole need minuni jõudnud. Saad ka nii öelda?

Siis ära tee postitusi stiilis, kui keeruline asi ikka on ja kuidas peab katsetama jne.
Ei pea katsetama. Need katsetused on enam kui 10a tagasi ära tehtud ja nende tulemused avalikkusega jagatud. Ja sa ise ka ei katsetanud mitte midagi vaid võtsid samamoodi netist valmis juhendi.

Poliitikuks peaksid tõesti minema, sest Ratta ümar jutt on poisike sinu ümara jutu kõrval. On imestusväärne kuidas on võimalik nii palju öelda mitte midagi ütlemata!
Kui ei ole konkreetset know-how'd jagada, millest lõppkasutajal kasu ka on, siis jäta parem postitus tegemata, mitte ära tooda lehtede viisi sisuturundust.

Kui keegi tahab maksta selle teema eest, siis ta ei hakka foorumisse kirjutama, vaid pöördub 99% tõenäosusega otse sinu või mõne teise koha poole, maksab raha ja on tehtud...
Foorumis võiks ilma mingisuguse tagamõtteta ka infot jagada, mitte ainult tasulisi teenuseid reklaamida, eriti kui see info on väga lihtsalt hoomatav ning ei vaja mingeid erilisi teadmisi peale arvuti käsitlusoskuse.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 01.12.21 13:25 Tsiteeri


Võtan kui komplimenti. Vilunud "poliitikuna" vaatasin, et meil suht sama muljetavaldav arv postitusi aegade jooksul, ainult sinu omad on tehtud kolm aastat lühema aja jooksul. Kõik on tohutult informatiivsed, onju? Lingid, kust tarkvara laadida, mis nullid ja ühed omavahel vahetada, dpf eemaldusjuhised, tuubi õpetused? Ainult viimesel ajal on allkiri kuhugi kadunud, mis hiljuti veel ilusti olemas oli... Dpf eemaldus, tjuuning jne. Ehh, poliitik. ;).
Teema algataja sai vastuse Google earth kohta, mida küsis ja isegi tänas selle eest kui tähele panid. Kas hakkab ise uuendusega pusima või mitte, tema valik. Tallinnas aitab Gunnark näiteks ja selle leiab siit kohe kui otsida.
Vilunud "poliitikuna" jätan siiski endale õiguse rääkida, mida ja kui palju soovin. Hoolimata mõne "endisest poliitikust" valija pahameelest. Aamen.

Muide, see paar rida siin all on ainuke koht netis, kus inimene mu kontakti leiab kui soovib. Ei ole muid kanaleid, mitte mingeid. Mõni ettevõte hüppab või pükstest välja, et guugli otsingus esimese kolme seas oleks. On meil Viljandiski selliseid, ainult oskused, kogemused ei tule iga kord järgi.. Side lõpp.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 01.12.21 16:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Lihtsalt kopp ees on vendadest, kes netist mingeid avalikke asju laevad koos juhendiga või vcds-s paari nuppu oskavad vajutada ning siis arvavad, et on jumalad. Autos on palju mehaaniliselt keerulisi süsteeme, kus veaotsinguks peab hallollust olema, aga mingile moodulile valmis softi peale laadimine või paari kodeeringu muutmine kohe kindlasti seda pole.

Siin pole mitte midagi keerulist ja selle asemel, et siin jahvatada ja ennast tähtsaks üritada teha, oleks võinud siia juhendi üles panna.
Selle asjaga saab iga tänapäeval arvutitega kursis olev tiinekas hakkama, sest veebis on konkreetsed step by step juhendid täpselt millises järjekorras mida teha, mis millele sobib, mis settingud jne.

Olen sammuti tähendanud kuidas Jann paljudes oma postitustes jura toodab ning selle läbi teenust üritab müüa. Jah, kindlasti on palju inimesi sinult abi saanud diagnostikaga, Jann, kuid seletada kõik lihtne keeruliseks on alatu.

Nõustun järgnevaga:
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Kui keegi tahab maksta selle teema eest, siis ta ei hakka foorumisse kirjutama, vaid pöördub 99% tõenäosusega otse sinu või mõne teise koha poole, maksab raha ja on tehtud...
Foorumis võiks ilma mingisuguse tagamõtteta ka infot jagada, mitte ainult tasulisi teenuseid reklaamida, eriti kui see info on väga lihtsalt hoomatav ning ei vaja mingeid erilisi teadmisi peale arvuti käsitlusoskuse.
Teemaalgatajale päris teemakohaseid viiteid allpool - vajalikud uuenduse failid, õpetused jms. kõik ühes kohas:
https://www.audi-club.ru/threads/obnovlenie-po-i-navigacionnyx-kart-mmi-3g.374165/


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.8% - SQL: 25.2%]