Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: 2002a. audi A4 elektriliste akende lülitite pistikute erinevus (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1245)
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 08.01.22 20:28 Tsiteeri
2002a. audi A4 elektriliste akende lülitite pistikute erinevus



Tere

Mure selline ,et sai soetatud uued klaasitõste lülitid aga nagu nähe on ühendused uutel pakutavatel lülititel erinevad orginaalist. Kas on olemas mingeid adaptereid või mida teha?


siin on paar pilti

Tänud vastajatele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: 2011 VW Passat EcoFuel

postitati 09.01.22 18:05 Tsiteeri


Palun konkreetsed lülitite (vana vs uus) varuosakoodid ja siis saab vaadata mida teha saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 09.01.22 18:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku
Tere

Mure selline ,et sai soetatud uued klaasitõste lülitid aga nagu nähe on ühendused uutel pakutavatel lülititel erinevad orginaalist. Kas on olemas mingeid adaptereid või mida teha?


siin on paar pilti

Tänud vastajatele!


Sul on mingid täiesti erineva auto lülitid ühed (äkki mingi A6 või A3 vms). Lüliti peal olev akna logo isegi on täiesti teistsugune. Lisaks tundub korpus ka erinev. Mul on enda B6-el B7-me akende lülitid pandud ja isegi nende pistikud olid samad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 09.01.22 18:46 Tsiteeri


Vana ehk originaali lüliti kood on 8Z0959855. Kuna uus on hiinakas siis koodi pole, aga kõik portaalid pakuvad samade pistikupesadega nagu hiinakad, aga mul pistikud originaalid nii juhipoolne kahene ja kõrvalistuja poolne.

Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 09.01.22 20:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku
Vana ehk originaali lüliti kood on 8Z0959855. Kuna uus on hiinakas siis koodi pole, aga kõik portaalid pakuvad samade pistikupesadega nagu hiinakad, aga mul pistikud originaalid nii juhipoolne kahene ja kõrvalistuja poolne.

Tänud!


Kinnitan, et 8Z0959855 on õige tootekood B6-e lülitile ja 8Z0959855B on õige tootekood B7-me lülitile. Ja õige pistik on selline, nagu nendel lülititel, mis on salfaka peal pildistatud.

Nüüd oled lihtsalt targem, et ei tasu hiinast prügi tellida. Kui uusi originaale ei raatsi osta, siis tuleb otsida ja leiab kasutatult ka kulumata originaalid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 09.01.22 21:26 Tsiteeri


No mul ongi originaalid 8Z0959855 koodiga ja pistikupesa selline nagu esimesel pildil. Forsist öeldi ,et selliste pistikupesadega lülitid tootmisest maas. Nüüd on kõik sellised nagu salfaka pildil. Tähendab mulle oleks sellised pistikuid vaja juhtmejupp taga , sest auto ukse küljes olevad pistik ei sobi kokku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 09.01.22 22:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku
No mul ongi originaalid 8Z0959855 koodiga ja pistikupesa selline nagu esimesel pildil. Forsist öeldi ,et selliste pistikupesadega lülitid tootmisest maas. Nüüd on kõik sellised nagu salfaka pildil. Tähendab mulle oleks sellised pistikuid vaja juhtmejupp taga , sest auto ukse küljes olevad pistik ei sobi kokku.


Osta parem mingid suvalised 2x el akendega uksepolstrid, sealt saad lülitid koos ukse juhtmestikuga, mille saad siis enda polstritele ümber tõsta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: 2011 VW Passat EcoFuel

postitati 10.01.22 06:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rix
Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku
No mul ongi originaalid 8Z0959855 koodiga ja pistikupesa selline nagu esimesel pildil. Forsist öeldi ,et selliste pistikupesadega lülitid tootmisest maas. Nüüd on kõik sellised nagu salfaka pildil. Tähendab mulle oleks sellised pistikuid vaja juhtmejupp taga , sest auto ukse küljes olevad pistik ei sobi kokku.


Osta parem mingid suvalised 2x el akendega uksepolstrid, sealt saad lülitid koos ukse juhtmestikuga, mille saad siis enda polstritele ümber tõsta.

Tundub veidike liiane, eriti kui korrektseid lüliteid endid on eraldi ka saada. VOK.ee'st saad pärida.

8Z0959855 jah alates 2020 enam ei toodeta aga kataloog näitab, et 8Z0959855C on ka sobilik ja on endiselt saadaval.

https://tellimiskeskus.forss.ee/otsing/8Z0959855C%205PR/0


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 10.01.22 08:19 Tsiteeri


https://bparts-eu.s3-eu-west-1.amazonaws.com/ftp/docu_2/000/000/293/000000293127.jpeg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.2% - SQL: 33.8%]