Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kont või kliima A6-de? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2315)
xjan
huviline

Avatar


Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 4,2TDI, VW Passat 1.8T, BMW 323ti

postitati 15.07.03 12:28 Tsiteeri
kont või kliima A6-de?



palav, oi kurat kui palav....

siuke mõte, et lendleks mööda romulaid ja sebiks miski A6 pealt kondi või kliima jupid ja paneks enda autole peale? On see üldse teostatav ja mis see komplektne kont maksta võiks?

kont või kliima... no krt... see mis KYLMA õhku puhuks :)

auto on A6 1995 (C4)....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Varuosad
huviline



Registreerunud 12.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi 200 121kw 89a

postitati 15.07.03 12:35 Tsiteeri


Soovitan : Myy enda oma maha ja osta kliimaga ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 15.07.03 12:36 Tsiteeri


no kliima kindlalt..aga teostuse kohta ma ei oska midagi öelda..kas võimalik või mitte...aga kindlalt kliima...sest kliimat sa saad reguleerida..seda kylma õhu kylmust..

btw...kliimal see põhipump maxab uuest peast ca 16-20K :))))))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.07.03 12:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Skeldo
sest kliimat sa saad reguleerida..seda kylma õhu kylmust..


Saad ka konditsioneeril, vahe kliima ja kondi vahel on lihtsalt see, et kliimal annad ette, et hoia 21 kraadi ja ta teeb seda, kont puhub lihtsalt seda õhku, mis sa määrad, lõpmatuseni.... ;)

edit: ja teemasse, niipalju, kui mina kuulnud olen, on TÕSISELT mõtekas ilma kliimata/kondita masin maha müüa ja kliimaga masin osta aretamise asemel... Seda kõikide markide puhul, mitte vaid audi. Iseasi, kas ollakse nõus oma just korda tehtud masin maha müüa ja uut korrastama hakata....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xjan
huviline

Avatar


Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 4,2TDI, VW Passat 1.8T, BMW 323ti

postitati 15.07.03 12:54 Tsiteeri


vat seda ma olen ka kuulnud, aga ma ei taha seda kuulata :)

mul on vaja kliimat ja kohe :)

aga, no tegelt... paar päeva kannatust ja siis nagunii jälle sajab igast jama taevast ja pole sest kliimast midagi

kui kellelgi muidu infi selle keerukuse kohta, et kuidas ja mis, siis ootan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 15.07.03 19:13 Tsiteeri


Ega sellel kondil ja kliimal suurt vahet polegi, nagu siin enne juba mainiti siis kondi puhul oled ise see kliima s.t. pead tegelema selle kruttimisega (a'la varvastel palav keeran aknale või mujale, panen venti juurde või võtan vähemaks, keeran tempi juurde jne.) Kliima puhul tegeleb sellega elektroonika, kontrollides siis salongi temperatuuri lae all, salongi keskel ja varvaste juures jm.

Kliima installiga on asi veits keeruline, muidugi kui kuskil lammaris seisab samasugune a6 kõige nende kliimarupskitega ja selle luugimajandusega, mis seal armatuuri all on.
Kondiga peaks asi lihtsam olema, tuleb juurde kompressor, aurusti, kondensaator + muu jura mis sinna alla kuulub ja tuppa tuleb A/C nupp, kust siis kompressori taha lükkad. Mulle kuskilt ähmaselt meenub, et keegi lasi omale selle hiljem panna (SR foorumist vist selle punase R-Tüüp Siviku omanik), äkki on olemas sellised universaalsed komplektid vms. (äkki kodanik Ross oskab kommenteerida). Muidugi kannatab installida katusele selle valge kuudi, kus kogu kama sees on (noh nagu osadele kaubikutele on pandud jne) :D

Ise cruiisin toas stabiilselt 23 celsiust :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.6% - SQL: 46.4%]