Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Rooivõim õhtal (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 1952)
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.03 12:41 Tsiteeri
Rooivõim õhtal



Oma kurvaks üllatuseks avastasin, et sees punane õli(auotks A90Q -89). Pühapäeval hakkas imelikku häält tegema ja otsustasin kapoti alla vaadata - õli tiba alla normi ja latt märg :(
Kas on ka mingi lihtsalt ja odavam lahendus kui uue lati ost? Mingid tihendid ehk annab seal ära vahetada või midagi? Aru otsas mul täiega. Mis seal veel tuksis võib olla?

Aidake mind mu suures mures :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 01.09.03 13:17 Tsiteeri


Tihendite kmpl. 500EEK


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Varuosad
huviline



Registreerunud 12.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi 200 121kw 89a

postitati 01.09.03 13:27 Tsiteeri


Pakun korras roolilatti 500kr.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
toomasd
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDI Avant 120kw BDG, Audi A4 Avant B8 2,0TDI

postitati 01.09.03 14:35 Tsiteeri


TTÜ-s üks päss remondib võime kui ka latte. Siin on ta number 055 15020.
Alles hiljuti lasin tal võimu ära parandada ja andis oma tööle aastase garantii. Kahjuks eesti keelt ta ei räägi aga asja saab aetud ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 01.09.03 15:32 Tsiteeri


Mul sama mure ja õli tase oli ikka päris alla miinimumi. Täna hommikul esimese külmaga tegi ikka karmi häält :( Võtsin täna purgil kaane maha ja polnud mingist punasest haisugi, mingi imeliku pool pruuni värvi möga oli sees. Sellega tekkis kysimus et kas peab ikka punane sees olema või on minul äkki mingi hüdro õli sees???

Ja küss 80 quattrole: Palju maksab tihendite kompleks vanemale coupele 2.3 (98kw uuem mootor)???


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

postitati 01.09.03 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Võtsin täna purgil kaane maha ja polnud mingist punasest haisugi, mingi imeliku pool pruuni värvi möga oli sees. Sellega tekkis kysimus et kas peab ikka punane sees olema või on minul äkki mingi hüdro õli sees???



vaata siit:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=85


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 01.09.03 17:58 Tsiteeri


hmn eitea kas audi 80 91 aasta on ka roolivõimu pumbale remonditihendite komplekti pakkuda? tegu on vist nö rootorpumbaga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.03 17:58 Tsiteeri


Audi roolivõimendis peab olema roheline mineraalõli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arvi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: D2 s8 97a. manual

shocked.gif postitati 02.09.03 16:52 Tsiteeri


mul endal lahmab pumbast[100,92, 2,8].eitea kas on remondikompl.olemas?olen kuulnud,et ei olegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 03.09.03 08:03 Tsiteeri


Kõikidele asjadele peaks rem komplekt olemas olema. Sellest on siin juba piisavalt räägitud, kasutage otsingut. Omal tegin pumba ise, läks miski 150 eegu eest tihendeid ja lati lasin remontida, maksis 500 + 300 nendepoolne peale ja mahavõtmine. Ja peab siiamaani s.t. 4 või 5 aastat peaks nyyd oktoobris saama. Selle mainiksin kah ära, et see lati remontkomplekt on selline lotomäng, mis suure tõenäosusega tähendab seda, et ise seda pidama ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 03.09.03 08:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja arvi
mul endal lahmab pumbast[100,92, 2,8].eitea kas on remondikompl.olemas?olen kuulnud,et ei olegi.


mul kone sama ning äeldi et ka neid on remonditud....kuid ise vist uue siiski ostan ~2,5k


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.03 11:37 Tsiteeri


Minu auto roolivõimu pumba remondi organiseerib Aava, hinnaklassi ei tea aga paari päevaga pidi tehtud saama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eints 100ga
huviline



Registreerunud 07.08.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 4,2q 96a ja audi 100 avant 2,8 93a. autom.

postitati 06.09.03 09:21 Tsiteeri


Sai siis omal ka roolivõimu pumbal tihendid ära vahetatud ( 4.-tihend ),roheline õli sisse ja asi jonksus selleks korraks.
Varem oli omal ka punast sisse pandud, pump ilatses nii, et vähe pold


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bedz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,2i automaat 1986

postitati 06.09.03 09:51 Tsiteeri


quote: Sai siis omal ka roolivõimu pumbal tihendid ära vahetatud ( 4.-tihend ),roheline õli sisse ja asi jonksus selleks korraks.
Varem oli omal ka punast sisse pandud, pump ilatses nii, et vähe pold


räägi mulle mis sul pumbal (roolivõimul) viga oli? mul on siuke lugu et võim töötab mingi 20-30% normaalsest ja ma ei ole nii mihkel-mees, kes kohe ära taipab milles täpselt viga. ühesõnaga oleks supersillas kui saaks kah tihendite ja õlevahetusega hakkama :D


....Ssssmoking!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.8% - SQL: 44.2%]