Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  28
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C5 (Typ 4B, 1997–2004) (Vastuseid: 686 | Vaatamisi: 179328)
badog
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Avant 4,2 V8 250 kW

postitati 10.03.08 11:10 Tsiteeri


soovitused ja info on alati teretulnud ja seda enam veel kui teatakse et auto on korralik, aga sisimas tahaks S küll, kuid hetkel ei ole mõtet mul üle oma varju hüpata. Piirdun 2.8 ja 3.0 mootoriga sest sain isaks ja pean natuke majanduslikult mõtlema. fakt on ikkagi et S on kulukam kui A.

tänud selle universaali kohta, et koppand hais on sees jne... seega ei hakka vaatama minema seda


A6 C4 Avant 1.8 92 kw 1997 a. ; A4 B5 Avant 1.8 92 kW 1997 a. ; A6 C5 Avant quattro 2.5 tdi 132 kW 2000 a. ; A4 B5 quattro 2.8 142 kW 1997 a. ; S6 C5 Avant quattro 4,2 250 kW 2000 a. A4 B5 Avant 1.8 TQ 132 kW 2000 a.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bazarre
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2,8 1999(sodi), Ford Focus08 STW Ghia

postitati 10.03.08 15:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: badog
soovitused ja info on alati teretulnud ja seda enam veel kui teatakse et auto on korralik, aga sisimas tahaks S küll, kuid hetkel ei ole mõtet mul üle oma varju hüpata. Piirdun 2.8 ja 3.0 mootoriga sest sain isaks ja pean natuke majanduslikult mõtlema. fakt on ikkagi et S on kulukam kui A.

tänud selle universaali kohta, et koppand hais on sees jne... seega ei hakka vaatama minema seda


Sedaan oli see esimene ikka! Selles oli kummaline hais;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 10.03.08 16:08 Tsiteeri


Kuna teema pealkirjaks on C5 ostmine, siis ehk ei ole väga kohatu kõneleda ka madala otsa mootoritest, nimelt siis 1,8T mida enamus pelgavad, et on liialt jõuetu ja maanteel kogub kaua jne.. kahjuks/õnneks ei ole ehk enamus ise sellise mootoriga masinaga sõitnud (c5 peal). Kuna endal kogemus olemas, siis võrreldes A4 kere peal oleva (enda masin) masinaga ei ole vahe väga tuntav (tühimasside vahe 70 kg).
Kui eesmärgiks pole ilmtingimata V mootor, siis tasuks proovida ka 1.8T kuna ise ei leia, et selline kooslus igapäevasel liiklemisel väga halb oleks. Usun, et manuaalkast tuleb kindlasti kasuks võrreldes automaadiga.
Rahulikult kulgedes sai sõber enda omaga keskmiseks küttekuluks 8l/100, rapsides võib loomulikult duublisse panna. Niiet see jutt, et 1.8T on võrr ja vokk ei ole väga objektiivne lähenemine- igaühele midagi


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.03.08 16:09 Tsiteeri


Eks need platsidel seisnud autod lähevad kõik talve jooksul seest hallitama. Lased keemilise ära teha ja korras. Hind on ju tegelikult väga mõistlik.

jaakk: Suure mootori korral on see eelis, et siis on esimene ostja enamasti raatsinud ka mõningaid lisasid tellida. Või on need kohe standartis olnud. Väiksema mootoriga variandid on enamasti maru plangud. Ülikonnariidest istmed jne. :P

Ise olen 1.8TQ A6 avanti proovinud (Valhalla oma, RIP) ja liikus minu arust suht sarnaselt minu 2.8 B4-ga. Tal oli küll 132 kW variant, aga arvan, et pole sel 110-sel ka häda midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 10.03.08 16:24 Tsiteeri


Iseenesest eelistaks ka ise heleda hakssisuga masinat (ei vea õliseid ja määrdunud inimesi), kuid kahjuks jah paljud meile toodud autod on millegi poolest odavad, olgu selleks siis vähene lisavarustus või avariiline.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
badog
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Avant 4,2 V8 250 kW

postitati 10.03.08 16:59 Tsiteeri


aa et see sedaan oli koppand haisuga... nu see minuarust kaua müügis ka olnud aga tnx siiski... see universaal sobib paremini ka mulle... aga selle kohta ei tea keegi vist erilist inffi...

ee 1.8T vastu pole midagi aga neliveolisi väga vähe... ja nagu mainiti siis lisavarustust neil ka tavaliselt vähe...


A6 C4 Avant 1.8 92 kw 1997 a. ; A4 B5 Avant 1.8 92 kW 1997 a. ; A6 C5 Avant quattro 2.5 tdi 132 kW 2000 a. ; A4 B5 quattro 2.8 142 kW 1997 a. ; S6 C5 Avant quattro 4,2 250 kW 2000 a. A4 B5 Avant 1.8 TQ 132 kW 2000 a.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaitz
huviline



Registreerunud 28.06.06
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Jalamees hetkel.

postitati 19.03.08 01:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: posthuman
Nimelt olen juba aastake uurinud autoturgu ja autosi ja millegipärast olen kinni jäänud A6 külge(1997-2004)
Ja nii ma siis seadsin nüüd sammud siia foorumisse, et uurida ja arutada masina üle lähemalt.
Nimelt huvitab mind vast kõige enam, et kui suur võiks olla 2.4l mootori ja 2.8l mootri küttekulu erinevus? Ja milline on nende ~ reaalne küttekulu linnas ja mnt peal üldsegi?
Autoks siis tuleks kindlasti manuaalkastiga bensukas, keretüübiks sedaan.
Ja ehk on veel erinevusi auto juures peale selle, et üks võimsam kui teine on? Ntx hoolduskulud võimsama mootoriga kallimad vms.. Kahjuks ei tunne audisi üldse ja kokkupuude kui selline suhteliselt null olnud.
Mis on sellise mudeli tüüpvead ja mis oleks miinusteks auto juures?
Mida tuleks ostu juures eriti tähele panna ja jälgida?
Auto tuleks pikemaks ajaks (3-5 aastat)
Quattro varianti ei sooviks, kuna räägitakse et see kallis lõbu(kui miskit katki läheb selles osas)

Kõike parimat soovides K. :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaitz
huviline



Registreerunud 28.06.06
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Jalamees hetkel.

postitati 19.03.08 01:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaitz
Tsitaat:
Algselt postitas: posthuman
Nimelt olen juba aastake uurinud autoturgu ja autosi ja millegipärast olen kinni jäänud A6 külge(1997-2004)
Ja nii ma siis seadsin nüüd sammud siia foorumisse, et uurida ja arutada masina üle lähemalt.
Nimelt huvitab mind vast kõige enam, et kui suur võiks olla 2.4l mootori ja 2.8l mootri küttekulu erinevus? Ja milline on nende ~ reaalne küttekulu linnas ja mnt peal üldsegi?
Autoks siis tuleks kindlasti manuaalkastiga bensukas, keretüübiks sedaan.
Ja ehk on veel erinevusi auto juures peale selle, et üks võimsam kui teine on? Ntx hoolduskulud võimsama mootoriga kallimad vms.. Kahjuks ei tunne audisi üldse ja kokkupuude kui selline suhteliselt null olnud.
Mis on sellise mudeli tüüpvead ja mis oleks miinusteks auto juures?
Mida tuleks ostu juures eriti tähele panna ja jälgida?
Auto tuleks pikemaks ajaks (3-5 aastat)
Quattro varianti ei sooviks, kuna räägitakse et see kallis lõbu(kui miskit katki läheb selles osas)

Kõike parimat soovides K. :)



Tere!

Olen ise A8 omanik kuid võin sulle kindlalt soovitada A6 ja just seda 2,8 sast.Seast ütlen sulle,et see 2,4ne on parasalt janune mootor ja seda pole ellepärast kuskil kiidetud.Kuid 2,8on hea ja vastupidav.Ise küll sõidan diisliga kuid tean nii mõndagi,sest olen lugenud.Ja neliku kohta niipalju kui seda kardad siis ära osta üldse audit.Audi nelik on super.Audi ongi ainult nelikveoliselt audi.Loodan et teed õige valiku,Audi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bazarre
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2,8 1999(sodi), Ford Focus08 STW Ghia

postitati 19.03.08 09:37 Tsiteeri


Soojalt soovitan A6 2.8quattro ja võimalikult hea varustusega.
Mul oli selline hästi hoitud isend. Paljud lisad olid puudu, aga samas olid sellised lisad nagu topeltklaasid olemas(mida leiab vähestel 4.2 mootoritega isenditel), isetumenev sisepeegel, tagumised parkimisandurid, ortopeedilised elektrilised istmed, Webasto!(see on väga super lisa;) )
Kui bensahinnad sellist sööstu hetkel ei teeks, siis ostaksin muidugi 4.2q täislaksu:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 01.04.08 16:58 Tsiteeri


2.8 ja 4.2
kui jaksad 2.8sse bensiini osta jaksad ka 4.2'te
mõlemad ühtmoodi janused


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gr
huviline



Registreerunud 04.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.08 19:37 Tsiteeri


2.8q aut. ei ole üldsegi janune(linnas), kui sõita mõistusega. Näiteks hommikuse tipptunni ajal olen "varbaga" vajutamisel minimaalseks kütusekuluks saanud 11,5l (sõitnud peaaegu läbi terve linna), jalgu ka ei jää sellise sõiduviisiga, sest ees on nii kui nii 1,2 liitrised putukad.
Kuid parklates driftides tuleb muidugi vähemalt 20l.

Vahepeal tekkivad ka mõtted osta a6 4,2 või s6. Huvitaks 4,2 MINIMAALNE(umbes nagu minu näide) kütusekulu linnas. Kas on üldse mõtet 4,2 osta, kui 95% sõitudest linnas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 13.04.08 10:31 Tsiteeri
A6 4,2 V8 Q



Silma jäi selline isend http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3e8539b511fd87ab598b40d0cd4bd954
Eelnevalt lugedes pikemalt erinevatest mootoritest ja alkselt pooldanud vähemjanulisemat mootorit, hakkasin kalduma ikkagi 4,2-se poole. pigem sellepärast et saadaval rohke lisavarustusega, hea minek, ja kiidetud töökindel mootor, mis korvab mugava sõidu hooldest-hooldeni.( erinevalt siis 1,9TDI ja 1,8T- nigel lisavarustus ja 2,5TDI rohkete probleemidega mootor)
Kuna aga autoturg täna suletud ja vaatama saaksin omasilmaga minna seda alles tuleval laupäeval, siis otsustasin siin eelluuret teha.
Kas keegi vaatamas käind?mida arvate jms.
edit: kas muidu eelnevalt siit väljalugedes kütusekulu linnas 15 ja maanteel 10 on ültse mõeldav( arvestades sellega et naine kõrval kihutada ei luba)


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 13.04.08 12:15 Tsiteeri


Endalgi plaani C5 kerega auto soetada aga noh ülemõistuse palju on neid diisli mootoriga ja autom. käigukastiga.Eelistan ise manuaal ja bensiini aga neid leidub tunduvalt vähem.Eriti mis puutub 2.8 manuaal ja bensiini mootoriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
PisiEtz
huviline



Registreerunud 13.04.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.8 Quattro

postitati 13.04.08 13:22 Tsiteeri
A6 3.0



Ma loodan, et küsija ei pahanda, kui ma ka siia vahele sekkun.
Nimelt tahaks ise ka osta a6 Q, ja siin on küll korraks jutuks tulnud, aga ehk saate lisada võrdlusesse ka 3.0 162kW mootoriga a6. Endale on silma jäänud siis 2002 aasta masin.

jaa.. ehk oskab keegi öelda midagi selle kohta?
2002 A6 Q 3.0 162kW


..::W O L F::..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 14.04.08 07:06 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=28977&page=2#pid296450


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ls
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.08 15:30 Tsiteeri


keegi küsis 4,2 A6/S6 minimaalset kütusekulu. Ma küll ei ole piisavalt kannatlik et suudaksin nt 100 km linnas sõita ökosõitu. Endal 95% linnasõitu ja linnas ca 20/100 km , maanteel miski 12 umbes , aga sinna ei jõua eriti :P .
A6 2.8 võttis 16-17 seega olen väga rahul , et soetasin S6.( tehas annab A6 2.8le linnas 16.5/100 , S6-l 21,.../100km)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rmadis
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 97a. A6 1.8T 97a.

postitati 20.04.08 19:01 Tsiteeri


Minu arvates tõmbab 1,8 T 110kw ka. Kui turbo töötab korralikult, minul a4 1,8 92 kw ja ei anna võrrelda a6 1,8 t- ga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 21.04.08 17:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PisiEtz
Ma loodan, et küsija ei pahanda, kui ma ka siia vahele sekkun.
Nimelt tahaks ise ka osta a6 Q, ja siin on küll korraks jutuks tulnud, aga ehk saate lisada võrdlusesse ka 3.0 162kW mootoriga a6. Endale on silma jäänud siis 2002 aasta masin.

jaa.. ehk oskab keegi öelda midagi selle kohta?
2002 A6 Q 3.0 162kW



Kas võtsid juba ligi ja klubisse tuli üks quattro masin juurde ..... ;-) !??!?


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 21.04.08 20:14 Tsiteeri


Puutun tihti kokku A6/C5 2.4 V6 5k man, esivedu, sedaan isendiga. Igati ok, ei jää jalgu, ei ole janune. Rahulik sõit linnas, maanteel - 10.8-12L/100km aastaringselt, pole näitu nullinud.

Kes räägivad, et jääb jalgu, lahja jne, on omanud kunagi võimsamat autot ning soovitaksin sõidustiili muuta vastavalt autovõimekusele, ei maksa üle autovõimete sõita:)


2.4 bens on ok mootor, igas mõttes. 2.6 ei ole nii hea. 2.8 on mõttetu, pigem juba 4.2 kui 2.8

Üks viga on nendel vanema gen. V6 bensukatel: õli joovad rsk kui loomad, tehasenorm on 1L/1000km. Niiet, 10 000km ja ainult filtri vahetus...:P


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 21.04.08 20:29 Tsiteeri


Kas sa pead vanema generatsiooni õlisööjate all silmas 2.6L V6 (110kw) ja 2.8L V6 (128kw) ?

Ega ometi 2.4L V6 (125kw) ?!?

Samas mul üle 150000 km sõitnud R4 mootoril ei pea 10000 km jooksul kordagi õli peale valama. Kuna sisse mahub natuke üle 3 liitri ja kanister on tavaliselt 4 või 5 liitrit, siis kohe vägisi tahaks ülejäägid peale valada. Nüüd olen juba hakanud ostma 3 üheliitrist, kuna mark on läbi aastate samaks jäänud: Valvoline SynPower 5W-40 ja no ei kao .... peale klapikambrikaane tihendi vahetamist kohe üldsegi mitte- ptüi, ptüi, ptüi- sülitan kolm korda üle õla !!!


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heiki1000
huviline



Registreerunud 27.12.07
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.08 20:37 Tsiteeri
Kes otsib see leiab!



Esitex 2.4 läheb edas kyll ja rohkemgi veel. Aasta tagasi oli sama probleem tahtsin audi a6. Kriteerjumiteks oli et nahksisu, automaat, Q ja 2,8 mootor. Kaks kuud kondasin mööda autoaedasid igasugus rämpsu sai nähtud ( mootorid klõbisesid kylmkäivitusel, pool külge teist värvi jne. Lõpuks juhtusin sellele mille sõidan. 2.4 Q automaat. hästi hoitud ja korralik. Käib edasi kyll ja rohkemgi veel.
2.4 mootoritel pidi andma rihmavahetusel midagi puusse panna ning seejärel tuim. Sõites tead kas masin hea!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 21.04.08 20:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kas sa pead vanema generatsiooni õlisööjate all silmas 2.6L V6 (110kw) ja 2.8L V6 (128kw) ?

Ega ometi 2.4L V6 (125kw) ?!?

Samas mul üle 150000 km sõitnud R4 mootoril ei pea 10000 km jooksul kordagi õli peale valama. Kuna sisse mahub natuke üle 3 liitri ja kanister on tavaliselt 4 või 5 liitrit, siis kohe vägisi tahaks ülejäägid peale valada. Nüüd olen juba hakanud ostma 3 üheliitrist, kuna mark on läbi aastate samaks jäänud: Valvoline SynPower 5W-40 ja no ei kao .... peale klapikambrikaane tihendi vahetamist kohe üldsegi mitte- ptüi, ptüi, ptüi- sülitan kolm korda üle õla !!!


Rääkisin V6 bens vanema gen mootorite kohta @ õli joomine st 2.4, 2.6 ja mõlemad 2.8 128KW ja 142KW.
2.6 on neist kõige õnnetum.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
muursik23
huviline



Registreerunud 30.05.07
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.08 21:28 Tsiteeri


Siin 2,7 a6- st suht vähe juttu, kuid mul selline. Avant manuaal 6k. esiveoline. linn 10% maantee 90% ja küttekulu on (usute või ei usu) keskm. 9.0l/ 100km


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Muhemees
huviline



Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2.5 Tdi Tiptronic

postitati 22.04.08 15:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kas sa pead vanema generatsiooni õlisööjate all silmas 2.6L V6 (110kw) ja 2.8L V6 (128kw) ?

Ega ometi 2.4L V6 (125kw) ?!?

Samas mul üle 150000 km sõitnud R4 mootoril ei pea 10000 km jooksul kordagi õli peale valama. Kuna sisse mahub natuke üle 3 liitri ja kanister on tavaliselt 4 või 5 liitrit, siis kohe vägisi tahaks ülejäägid peale valada. Nüüd olen juba hakanud ostma 3 üheliitrist, kuna mark on läbi aastate samaks jäänud: Valvoline SynPower 5W-40 ja no ei kao .... peale klapikambrikaane tihendi vahetamist kohe üldsegi mitte- ptüi, ptüi, ptüi- sülitan kolm korda üle õla !!!


Rääkisin V6 bens vanema gen mootorite kohta @ õli joomine st 2.4, 2.6 ja mõlemad 2.8 128KW ja 142KW.
2.6 on neist kõige õnnetum.


võiksin seda öelda et omasin mingi aasta tagasi b4´a millel oli peal 2.8 vanema generatsiooni mootor. õli sbb ta ainult siis kui sul on mootor hõre, klapisääretihendid läbi või siis ajab kusagilt välja.
võttis minuomagi 3000km liitri õli ja seda täissynti. ylevaatusel selgus et ei saa läbi, kuna mingi CH paigast ära. öeldi et ajab õli välja. sai siis sammud poodi ja klapisääre tihendeid ostma. 12 TK. sai asjad vahetatud ja mured kadusid, ametlik ylevaatus oli heitgaasid normis ja õli ei söönud isegi 12000km pealea normi ära. niiet ei saa öelda t väga õlijänused mootorid olid. kyttekulu kohta võib niipalju öelda et naine sõitis autoga tegu Quattroga ja keskmine oli mingi 8.0-8.5 60/40 linnasõitu/maanteel. Aga muidugi tegemist oli B4´ga mis kaalus minu mäletamist mööda mingi 1485 kg? C5 muidugi raskem
hetkel C5 2.5TDi 110Kw Q tipptronik. ei ytleks et jalgu jääks kellegile ja möödasõit ei ole ka teab mis vaevaline. rakendab kõik oma 350Nm nelja rattale võrdselt ja väga pro auto on. küttekuluks paneks mingi trassil 6-7vahel linnas natuke rohkem. kombineeritult 8.2-8.5 näitab compu.
niiet jah eks igayhel oma arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
flavio
huviline



Registreerunud 13.04.08
Asukoht: tartu võru
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.08 20:21 Tsiteeri


minul siis 1,9TDI ja pole küll veel hätta jäänud ei mööda sõidul ega niisama ja kütte kulu linn 6,5 maantee 5
väga öko püss:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  28
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.6% - SQL: 53.4%]