Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Kumba S6 eelistada, kas 2,2 turbo või 4,2 vabalthingav? (Vastuseid: 106 | Vaatamisi: 1007336)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 31.10.07 07:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
See vist oligi vastus küsimusele, st tasuks vaadata pigem V8 mootorite poole? Kui nüüd türklaste, leedukate ja eestlaste müüdavad 10-15a vanad autod välja jätta, siis nii mõnelgi müügis oleval on ka läbisõidunumbrid üsna soliidsed, ju nad siis ikka kestavad. Küsimus oligi rohkem selles, et milliste kuludega nad neid suuremaid läbisõidunumbreid kestavad. Inimene, kes huvi tunneb, on vanem härrasmees, st auto ei läheks mitte "paugutamiseks" ja viisaka sõidustiili juures peaks neil mootoritel ikka kuigipalju potentsiaali olema. Või eksin? Kahjuks pole omal kogemust, loogika järgi julgeks V8-test rohkemat oodata...

Kuna umbkaudset eelarvet pole teada, siis pole mõtet enam edasi spekuleerida, mis oleks hea :) Kui plaan sõita nii palju, siis tuleks esimese raksuna vaadata oluliselt uuema isendi kui 20vt ajastuga samal ajal toodetud v8 poole, ehk siis 2002+.a. Nende riskiks on tiptronic kast. Kui kastis pole ühtegi hooldust teostatud vastavalt Audi "lifetime" õlipoliitikale ja see on lõpukorral, siis Eesti pinnal on remont aeganõudev toiming - ei kujuta ette kas üle lombi sellist asja tehakse ja kas ostja on nõus kohe uue kasti alla panema ~70k+ (täpset hinda ei teagi) eeku. Mootori edasine ressurss sõltub samuti nagu iga auto ostu puhul sellest, kuidas seda eelnevalt hooldatud on, ehk siis kas veab või mitte :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.10.07 10:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Inimene, kes huvi tunneb, on vanem härrasmees, st auto ei läheks mitte "paugutamiseks" ja viisaka sõidustiili juures peaks neil mootoritel ikka kuigipalju potentsiaali olema.

Motoressuss on V8-l normaalse hoolduse juures kindlasti 1000000+ km. Samas kui V8 võimsuse potentsiaali pole üldse plaanis kasutada, pole mõtet seda ka osta. Kui ta plaanib sellega 300000+ km sõita ja üldse mitte gaasi üle veerandi vajutada, siis ma ei näe pointi osta auto, mis võtab linnas ka rahuliku sõiduga üle 16L/100. Vaevalt, et ta tööandjagi selle üle rõõmustaks. Ja noh, sry, 2.2T on ju puhtalt paugutamiseauto. Auto, mille omamine lausa nõuab üle 3k RPM vajutamist. Vile roostetab kinni muidu. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
peamaha
huviline



Registreerunud 30.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.07 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Inimene, kes huvi tunneb, on vanem härrasmees, st auto ei läheks mitte "paugutamiseks" ja viisaka sõidustiili juures peaks neil mootoritel ikka kuigipalju potentsiaali olema.

Motoressuss on V8-l normaalse hoolduse juures kindlasti 1000000+ km. Samas kui V8 võimsuse potentsiaali pole üldse plaanis kasutada, pole mõtet seda ka osta. Kui ta plaanib sellega 300000+ km sõita ja üldse mitte gaasi üle veerandi vajutada, siis ma ei näe pointi osta auto, mis võtab linnas ka rahuliku sõiduga üle 16L/100. Vaevalt, et ta tööandjagi selle üle rõõmustaks. Ja noh, sry, 2.2T on ju puhtalt paugutamiseauto. Auto, mille omamine lausa nõuab üle 3k RPM vajutamist. Vile roostetab kinni muidu. :)


A äkki tema ongi see firma ;) ja v8 automaadiga on ikka väga mõnna kruisida, kui vaja pikki otsi läbida. Linnavahel vist pole jah kõige parem, siis vaataks midagi väiksemat, nii mootori kui kere osas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 31.10.07 11:16 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=39026#pid245893

veel üks teemakene..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 31.10.07 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
kui V8 võimsuse potentsiaali pole üldse plaanis kasutada, pole mõtet seda ka osta. Kui ta plaanib sellega 300000+ km sõita ja üldse mitte gaasi üle veerandi vajutada, siis ma ei näe pointi osta auto, mis võtab linnas ka rahuliku sõiduga üle 16L/100

Kui bensiin ei tule oma taskust, siis mis vahet sel on, kas auto võtab 5 või 50L sajale? Nõelumine ja paugutamine on tegelikult hoopis teine teema kui kiire/ohutu möödasõit või piisav stardikiirendus maanteel liiklusvooluga ühildumiseks, las selle vajalikkuse üle otsustab ikka auto omanik. Muidu võiks öelda ju, et mis mõte on omada 169kW autot, kui reaalselt kasutatakse autot sellises pööretevahemikus, kus neist kilowattidest alla poole vaid saadaval on. Nagunii peab ca pool maad alati pidurdama, no ei ole võimalik kogu sõidu ajast 100% aega ainult kiirendamiseks kulutada:D. Aga see selleks.
Thanks syole lingi eest, soovitan sel huvilisel kiigata ka siia audiklubisse ja lugeda kogenud inimeste arvamusi (mida ta seni kiire otsinguga nende kahe mootori võrdlusest ise ei leidnud)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 18.11.07 12:33 Tsiteeri


kas mitte vabalt hingval ple väänet tiba rohkem.aga saundi poolest soovitan 4.2.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vvv
huviline



Registreerunud 04.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.07 07:42 Tsiteeri


ärge unustage, et 4,2 V8 vääne on hoopis teine maailm. Linnas mugav sõita ka manualiga ;);)


MiniSMART autode ilusalong
www.minismart.ee Kvaliteetsed pesuteenusedwww.cleanservice.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 20.12.07 08:07 Tsiteeri


Imelik on osta autot saundi pärast.
ja V8 on igapäevaselt väga asjalik masin liikumiseks.
Lund võiks ka tulla juba saaks quattrot otstarbekalt kasutada.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
end889
huviline



Registreerunud 02.02.09
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.09 16:05 Tsiteeri


ok...ütlen et siin kohal olen sõidnud 2.2T manualiga ja tõesti on paugutamise auto....kuna on plaan ka endale varsti soetada siis tahaksgi teada kas see nn. ületuunimine mõistuse piires ka miskit väärt on 2.2T mootori puhul.....ise eelistaks loomulikult stock seisukorras autot.....ja samas kui suur on siis 2.2T ja 4.2 V8 küttekulu vahe eeldusel et mõlemad autod oleks manuaal kastiga ja ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.09 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end889
ok...ütlen et siin kohal olen sõidnud 2.2T manualiga ja tõesti on paugutamise auto....kuna on plaan ka endale varsti soetada siis tahaksgi teada kas see nn. ületuunimine mõistuse piires ka miskit väärt on 2.2T mootori puhul.....ise eelistaks loomulikult stock seisukorras autot.....ja samas kui suur on siis 2.2T ja 4.2 V8 küttekulu vahe eeldusel et mõlemad autod oleks manuaal kastiga ja ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad ;)


2,2T puhul peaksid keskmiseks 12 kätte saama, seda enam-vähem normaalselt sõites. 4,2 naljalt alla 14-15 ei saa...

Edit: Eks V8 mehed kommenteerivad ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
end889
huviline



Registreerunud 02.02.09
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.09 20:23 Tsiteeri


hmm....ok....kuna mul suht palju maanteed sõita et linna kooli jõuda siis eeldan et peaks isegi 10 ligi saama...kuna kool samas linna ääres:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 05.03.09 07:44 Tsiteeri


Kui inimene otsib endale S6- te, siis ma ei saa aru miks valitakse automaat ja hakatakse rääkima sõidumugavusest. Kui tahad mugavust siis vali A6 jne. seast, S on minu jaoks ikkagi sportauto ja ta peab olema kiire. Keegi ei osta ju automaatkastiga ferrarit :D .
Minu valik oleks S6 4,2 manuaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.09 07:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: waixu
Kui tahad mugavust siis vali A6 jne. seast, S on minu jaoks ikkagi sportauto ja ta peab olema kiire. Keegi ei osta ju automaatkastiga ferrarit :D .
Vale puha, päris mitmeid tänapäeva kiired autod on varustatud automaatkastiga. Lihtsalt osa inimesi harrastab "vana kooli" ja arvab, et keppi liigutada on parem. See ei ole kellelegi uudis, et osa tänapäeva automaatkaste vahetavad käike kiiremini kui inimene seda üldse suudaks.

Mis aga C4 võrdlust puudutab, siis seal tuleb automaadi puhul arvestada neljase kastida.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 05.03.09 19:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: waixu
Kui tahad mugavust siis vali A6 jne. seast, S on minu jaoks ikkagi sportauto ja ta peab olema kiire. Keegi ei osta ju automaatkastiga ferrarit :D .
Vale puha, päris mitmeid tänapäeva kiired autod on varustatud automaatkastiga. Lihtsalt osa inimesi harrastab "vana kooli" ja arvab, et keppi liigutada on parem. See ei ole kellelegi uudis, et osa tänapäeva automaatkaste vahetavad käike kiiremini kui inimene seda üldse suudaks.

Mis aga C4 võrdlust puudutab, siis seal tuleb automaadi puhul arvestada neljase kastida.


Uute osas on sul õigus, unistan isegi SR6- st ;), need vist on juba kõik automaadid ( topelt siduriga jne.) aga C4 kere peal on tegemist , jah, ikkagi algelise ja aeglase automatkastiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 05.03.09 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Vale puha, päris mitmeid tänapäeva kiired autod on varustatud automaatkastiga. See ei ole kellelegi uudis, et osa tänapäeva automaatkaste vahetavad käike kiiremini kui inimene seda üldse suudaks.

Mul isiklikult on hea meel vaieldes autolehe meestega ja volkari müügi meestega (palju aastaid tagasi)et nemad hakkasid nimetama neid uusi kaste õieti ROBOTISEERITUD kast (DSG ) teistel firmadel teised nimed.
Tegu ju täiustatud manuaal kastiga + kaks sidurit.

Ja see kolmandat tüüpi kast ei seondu kuidagi vana ameerikaliku automaat kastiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 05.03.09 21:56 Tsiteeri


DSG VW juures on sama, mis R-Tronic/S-Tronic Audil(topeltsidur, manuaalne ja automaatne vahetusreshiim). See on suht ainus laiatarbe automaatkast, mis on võimeline kiiremini kiirendama kui manuaal. Multitronic(variaator) ja Tiptronic(tavaautomaat koos manuaalvalikuga), on raudselt aeglasemad kui tavamanuaaliga pädev inimene roolis(paigaltstart).

PS! Igasugu Ferrari automaadid ja muu eksootika olen ma ses suhtes siit välja jätnud.

PS2! RS6 on juba kaks põlvkonda Tiptronicu külge ehitatud. Muid variante pole pakkumisel sel mudelil.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.09 22:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Ja see kolmandat tüüpi kast ei seondu kuidagi vana ameerikaliku automaat kastiga.
Jep, sul on õigus. Lihtsalt minu jutt oli ajendatud eelnevast sõnavõtust, et sportauto ja automaatkast ei sobi kokku.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 28.09.09 11:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: waixu
Kui inimene otsib endale S6- te, siis ma ei saa aru miks valitakse automaat ja hakatakse rääkima sõidumugavusest. Kui tahad mugavust siis vali A6 jne. seast, S on minu jaoks ikkagi sportauto ja ta peab olema kiire. Keegi ei osta ju automaatkastiga ferrarit :D .
Minu valik oleks S6 4,2 manuaal.


Siiski ei kujutaks ette S8 manuaaliga!?!


"See ikka ilmselt seda tähendab, rooli ja istme vaheline seib ei vea alati välja!"-kasutaja rixa

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=55191
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.09 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: darkSlide


Siiski ei kujutaks ette S8 manuaaliga!?!

Mina kujutan. :D Väga nobe laev on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 28.09.09 13:33 Tsiteeri


Vaatan, et hetkel enamik müügisolevaid C4 S6 2.2T ja ka 4.2 ongi automaadid, ei tea kas nende omanikud on aru saanud, et see täiesti mõtetu kombinatsioon kiirusest ja mugavusest on? Ta pole ju õieti mitte kumbagi...
Ühel eelmise aasta AC Dragil bracket klassi võitja S6 oli ka automaat ja turbokas ning parim ET 16.0.
Njah, ei ole sellise "essi" põhimõttest aru saanud, millele ma oma esiveolise B3´ega tagatulesid näitan. Lihtsalt benssu võtab ja pidada on kallis.

Isegi olen ühe C5 A6 4.2 automaadis istunud, mis ka absoluutselt edasi ei käinud, oma passi kW kohta. Kast sööb kogu poweri ära ja ärge tulge ajama, et "ilmselt oli midagi katki" jne.
BS.
Need automaadid lihtsalt ei liigugi.
Ennem ostaks kasvõi 2.6 manuaali aga mitte 2.2t automaati. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 28.09.09 14:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Vaatan, et hetkel enamik müügisolevaid C4 S6 2.2T ja ka 4.2 ongi automaadid, ei tea kas nende omanikud on aru saanud, et see täiesti mõtetu kombinatsioon kiirusest ja mugavusest on? Ta pole ju õieti mitte kumbagi...
Ühel eelmise aasta AC Dragil bracket klassi võitja S6 oli ka automaat ja turbokas ning parim ET 16.0.
Njah, ei ole sellise "essi" põhimõttest aru saanud, millele ma oma esiveolise B3´ega tagatulesid näitan. Lihtsalt benssu võtab ja pidada on kallis.

Isegi olen ühe C5 A6 4.2 automaadis istunud, mis ka absoluutselt edasi ei käinud, oma passi kW kohta. Kast sööb kogu poweri ära ja ärge tulge ajama, et "ilmselt oli midagi katki" jne.
BS.
Need automaadid lihtsalt ei liigugi.
Ennem ostaks kasvõi 2.6 manuaali aga mitte 2.2t automaati. :P

Su allkirja ja juttu lugedes tekkis küsimus milleks sa siia seda juttu üldse kirjutasid?


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 28.09.09 15:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Vaatan, et hetkel enamik müügisolevaid C4 S6 2.2T ja ka 4.2 ongi automaadid, ei tea kas nende omanikud on aru saanud, et see täiesti mõtetu kombinatsioon kiirusest ja mugavusest on? Ta pole ju õieti mitte kumbagi...
Ühel eelmise aasta AC Dragil bracket klassi võitja S6 oli ka automaat ja turbokas ning parim ET 16.0.
Njah, ei ole sellise "essi" põhimõttest aru saanud, millele ma oma esiveolise B3´ega tagatulesid näitan. Lihtsalt benssu võtab ja pidada on kallis.

Isegi olen ühe C5 A6 4.2 automaadis istunud, mis ka absoluutselt edasi ei käinud, oma passi kW kohta. Kast sööb kogu poweri ära ja ärge tulge ajama, et "ilmselt oli midagi katki" jne.
BS.
Need automaadid lihtsalt ei liigugi.
Ennem ostaks kasvõi 2.6 manuaali aga mitte 2.2t automaati. :P


Et oled lausa ühes 4,2 istunud ja kohe sellised põhjapanevad avaldused :o
Tundub, et sinu arusaam mugavusest on veidi nihkes. Pakun, et pesu pesed ka käsitsi, sest aut. pesumasin on ju aeglane ja kallis.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 28.09.09 15:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Pakun, et pesu pesed ka käsitsi, sest aut. pesumasin on ju aeglane ja kallis.


Hea võrdlus :D .

Siiski c4 2.2tq automaatkastiga ei kõlba kuhugi. 4.2 proovida pole saanud, kuid sama ajastu masinad nad on ja tänu sellele ma sealt midagi head ei ootaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 28.09.09 15:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Et oled lausa ühes 4,2 istunud ja kohe sellised põhjapanevad avaldused :o
Tundub, et sinu arusaam mugavusest on veidi nihkes. Pakun, et pesu pesed ka käsitsi, sest aut. pesumasin on ju aeglane ja kallis.


See on enamikule 10aastat teada fakt, et kõnealused automaadid on sigauimased. Lihtsalt, et ma ei ole seda kodus teki all välja mõelnud, vaid nii ongi!
Kui sa oskad tõestada vastupidist, siis palun.

Ja peale selle, et pesu pesemise näide on tegelikkusele ristivastupidine, siis milleks ikkagi mõtetu ilkumine!?

Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Su allkirja ja juttu lugedes tekkis küsimus milleks sa siia seda juttu üldse kirjutasid?


Mis puutub siia minu allkiri?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 28.09.09 15:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Et oled lausa ühes 4,2 istunud ja kohe sellised põhjapanevad avaldused :o
Tundub, et sinu arusaam mugavusest on veidi nihkes. Pakun, et pesu pesed ka käsitsi, sest aut. pesumasin on ju aeglane ja kallis.

Mina ütleks, et vanakooli 4,2 manual ja 4-automaat kõrvuti panna on peaaegu öö ja päev, aga uuema 4,2 manual ja 5-tip enam pole niiväga öö ja päev midagi. Kes on kasutanud, need teavad mida ma mõtlen.
Mida paraku 2,2T puhul pole võimalik on võrrelda uuemakooli tiptronicut selle moto otsas manuali või vanakooli automaadiga :(.

Kui vaadata mitme mätta otsast, siis ise jagaks vist järgmiseks kogu oma tujud:
1. Fun = vahet pole kumb manualiga (kellele ema, kellele tütar, kellele chipitud ämm)
1.1 Fun ja natuke taipu kapotialusest = 2.2T manualiga (ämma chippimine on "must have")
1.2 Fun ja mitte mingit taipu kapotialusest = 4.2 manual (enamjaolt valge särk seljas ja treileri number mobiilis kiirvalimisklahvi all)

2. Mugavus = 4.2 automaadiga
2.1 Mugavus + vahepeal Fun = 2.2T või 4.2 automaadiga (tavaliselt arvatakse, et 2.2T võtab OLULISELT vähem kütust, no arvaku siis mis tahavad)

Ülejäänud vajadused saavad olla ainult selle näol, kas avant või sedaan, sest ÕNNEKS selliseid isendeid ei tehta pidurdava tagasillaga :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.5% - SQL: 28.5%]