Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Kumba S6 eelistada, kas 2,2 turbo või 4,2 vabalthingav? (Vastuseid: 106 | Vaatamisi: 1007223)
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 28.09.09 16:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Vaatan, et hetkel enamik müügisolevaid C4 S6 2.2T ja ka 4.2 ongi automaadid, ei tea kas nende omanikud on aru saanud, et see täiesti mõtetu kombinatsioon kiirusest ja mugavusest on? Ta pole ju õieti mitte kumbagi...
Ühel eelmise aasta AC Dragil bracket klassi võitja S6 oli ka automaat ja turbokas ning parim ET 16.0.
Njah, ei ole sellise "essi" põhimõttest aru saanud, millele ma oma esiveolise B3´ega tagatulesid näitan. Lihtsalt benssu võtab ja pidada on kallis.

Isegi olen ühe C5 A6 4.2 automaadis istunud, mis ka absoluutselt edasi ei käinud, oma passi kW kohta. Kast sööb kogu poweri ära ja ärge tulge ajama, et "ilmselt oli midagi katki" jne.
BS.
Need automaadid lihtsalt ei liigugi.
Ennem ostaks kasvõi 2.6 manuaali aga mitte 2.2t automaati. :P


Alati otsustatakse asju mingi dragi kiirenduse vms järgi.
Oman samuti 2.2tq automaati ja pole sellega ühelgi kiirendusel käinud ja suht tõenäoliselt ei lähe ka.
Suht lamp on väita, et absull ei liigu ja mõtetu auto. Kõik oleneb ikka sellest, milleks autot kasutatakse.

Enamjaolt kulgen linnas ja on väga mugav sõita automaadiga, kohvitops näpus.
Eelmine auto oli 4.2 V8 manual, elusees ei vahetaks tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 28.09.09 16:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre

Kui sa oskad tõestada vastupidist, siis palun.


Kui Sa nimetad kaks tonni kaaluvat paljude lisadega mugavat autot, mis kiirendab sajani 6,1 sek. sigauimaseks, siis ma vaidlen küll vastu.
Kiirendusvõistlus auto pole see juba oma olemuselt, seega mõni kümnendik siia-sinna on väga ebaoluline võrreldes mugavusega.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 28.09.09 16:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
See on enamikule 10aastat teada fakt, et kõnealused automaadid on sigauimased. Lihtsalt, et ma ei ole seda kodus teki all välja mõelnud, vaid nii ongi!
Kui sa oskad tõestada vastupidist, siis palun.

Stock konditsioonis tõesti ja ega väga ei kiputa automaadi otsas tölpnevat AANi järgi aitama. Kui oled tundnud reaalselt normaalsemalt järgi aidatud 20vt motoga ja automaadiga isendi paigaltstarti, kus pidur vaevu kinni tahab enam hoida ja turborõhk praktiliselt ideaalpauguga kõik neli ringi ajab peale piduri päästmist, siis MA SÜGAVALT KAHTLEN sinu 20v tavahingava võimekuses vahet pole, mismoodi siduri ja mõnukepikese otsas elades sellele "mitteliikuvale vanale automaadile" tagatulesid näidata ;).
Sina räägid faktidest, mina olen ise kogenud, nii et :D.
Mis selle asja point on, drag'idel pole neist autodest minu teada mitte ükski esinenud ja ei kavatsegi, sest isikud ei tunne huvi ET'st või 60ft ajast vaid reaalsest mõnusast prsetundest ainult iseenda tuju rahuldamiseks ;). Ja selle põhjusega polegi nagu kellelgi mingit reaalset aimdust nende asjanduste võimekuses ja räägivad mingitest 10 aastastest "teadmistest".

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: pierre

Kui sa oskad tõestada vastupidist, siis palun.


Kui Sa nimetad kaks tonni kaaluvat paljude lisadega mugavat autot, mis kiirendab sajani 6,1 sek. sigauimaseks, siis ma vaidlen küll vastu.
Kiirendusvõistlus auto pole see juba oma olemuselt, seega mõni kümnendik siia-sinna on väga ebaoluline võrreldes mugavusega.

Jann, siin teemas räägitakse siiski 4 automaadiga vanemast isendist, mitte c5 kerel ja tiptronicust ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allark
huviline



Registreerunud 06.11.07
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 Facelift

postitati 28.09.09 18:58 Tsiteeri


Jah.....põhimõtteliselt on kõigil ikka mõtteis ainult üksteisele tagatulede näitamine:) Kuid siiski... minu arvates on 2.2manuaal ja 4.2aut päris head kombinatsioonid kuid 4.2 liitrise väänet manuaaliga taltsutada oleks ka päris fun;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.09.09 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Vaatan, et hetkel enamik müügisolevaid C4 S6 2.2T ja ka 4.2 ongi automaadid, ei tea kas nende omanikud on aru saanud, et see täiesti mõtetu kombinatsioon kiirusest ja mugavusest on? Ta pole ju õieti mitte kumbagi...
Ühel eelmise aasta AC Dragil bracket klassi võitja S6 oli ka automaat ja turbokas ning parim ET 16.0.
Njah, ei ole sellise "essi" põhimõttest aru saanud, millele ma oma esiveolise B3´ega tagatulesid näitan. Lihtsalt benssu võtab ja pidada on kallis.

See võib nii olla dragirajal, kus sa enne starti oma B3 pöördeid üleval hoiad ja 0.0... reaktsiooniaega püüad. Linnaliikluses foori tagant minnes on V8 automaat nobedam. Tühikäigupööretel tõstad jala pidurilt (auto hakkab juba siis liikuma) gaasile ja oled viuhti läinud, sel ajal kui manuaalimees alles sidurdab, käiku sisse surub ja pöördeid tõstma hakkab. Ma mõtlen tavalist igapäevast pingutamata sõitu, kus foori taga seistakse parem jalg piduril ja pöörded all, mitte kellegagi tahtlikult joonestamist.

4.2 A/T C4 S6 point ongi minu arust see, et tal on automaatkastiga auto jaoks hea jõuline mootor (400 Nm). A6 lagi oli 2.8 30V (280 Nm). Mitte et seegi igapäevasõidul automaatkasti küljes kuidagi hätta jääks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.09 09:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Linnaliikluses foori tagant minnes on V8 automaat nobedam. Tühikäigupööretel tõstad jala pidurilt (auto hakkab juba siis liikuma) gaasile ja oled viuhti läinud, sel ajal kui manuaalimees alles sidurdab, käiku sisse surub ja pöördeid tõstma hakkab. Ma mõtlen tavalist igapäevast pingutamata sõitu, kus foori taga seistakse parem jalg piduril ja pöörded all, mitte kellegagi tahtlikult joonestamist.
Nu igapäeva sõite tehes pole minu arvates vahet, kas alustas foori tagant automaadiga või manuaaliga. Selles suhtes, et enne järgmist foori tuleb nagunii rahulikult sõita, vastasel juhul tuleb jälle pidurdada. Ja mina näiteks vaatan tihtipeale teiste fooride pealt, millal tuleb käik sisse panna, nii et, kui minu foor roheliseks läheb, on minu saanil juba käik sees ja teeb tasakesi minekut. Ehk siis minu arvates see V8 nobedus pole argument, küll aga atm kasti mugavus linnaliikluses. Kes sai aru, see sai..


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.09.09 09:49 Tsiteeri


Vana tõde - lähene foorile aeglaselt, lahku selle alt kiirelt - suurendab oluliselt ristmike läbilaskevõimet. Alati ei ole võimalik rohelises laines sõita. Samuti on tihti jalakäijatefoorid just nii keeratud, et autost neid ei näeks. Ei teagi, kas tahtlikult või mitte...

Automaadiga sõit tuleb linnas võrreldes manuaaliga välja justkui iseenesest. Sujuvam on ja ei lähe närvi, kui keegi ees koperdab, nii et pead jälle käigu alla tõmbama. Lased lihtsalt gaasi pisut järele ja süvened uuesti pooleliolevasse ajaleheartiklisse. :)

Ma olen ise sõitnud päris erinevate kooslustega ja ausalt öelda ei oskagi üheselt öelda, kumba kasti ma eelistaks. Ma naudin tegelikult mõlemat omas elemendis. Kodu-töö-pood-kodu liini trolli kombel sõites on automaat mugav, kui aga istmeseljatugi püstisemaks sättida ja "sõidukindad kätte tõmmata", ei asenda käsitsi kepiga kastis õli segamise tunnet ükski tiptronic ega roolilt nuppudega lülitatav sportautomaatkast.

Edit: ash, ma usun, et igaüks saab aru, kus lõpeb siin tegelikkus ja algab nali liialdatult mugavusele rõhumise üle. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 29.09.09 12:44 Tsiteeri


>>>> Lased lihtsalt gaasi pisut järele ja süvened uuesti pooleliolevasse ajaleheartiklisse. :) <<<<<

Black, Sul häbi pole sellist asja tunnistada ? Kui mõne lapsevankirga noore ema alla ajad, siis ka julged tunnistada, et süvenesid pooleli olevasse ajaleheartilisse ?

Olgem ikka eeskujuks, ise koguaeg korrutame et see pole SR... :P

Terv,
ash

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Vana tõde - lähene foorile aeglaselt, lahku selle alt kiirelt - suurendab oluliselt ristmike läbilaskevõimet. Alati ei ole võimalik rohelises laines sõita. Samuti on tihti jalakäijatefoorid just nii keeratud, et autost neid ei näeks. Ei teagi, kas tahtlikult või mitte...

Automaadiga sõit tuleb linnas võrreldes manuaaliga välja justkui iseenesest. Sujuvam on ja ei lähe närvi, kui keegi ees koperdab, nii et pead jälle käigu alla tõmbama. Lased lihtsalt gaasi pisut järele ja süvened uuesti pooleliolevasse ajaleheartiklisse. :)

Ma olen ise sõitnud päris erinevate kooslustega ja ausalt öelda ei oskagi üheselt öelda, kumba kasti ma eelistaks. Ma naudin tegelikult mõlemat omas elemendis. Kodu-töö-pood-kodu liini trolli kombel sõites on automaat mugav, kui aga istmeseljatugi püstisemaks sättida ja "sõidukindad kätte tõmmata", ei asenda käsitsi kepiga kastis õli segamise tunnet ükski tiptronic ega roolilt nuppudega lülitatav sportautomaatkast.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 29.09.09 13:56 Tsiteeri


Siin teemas on mitu korda ära öeldud, mis on ühe või teise mootori ja käigukasti koosluse omadused, mille järgi huviline võiks valida.

Leian, et ei ole mõtet väga erutuda isiklikku kogemust mitteomava isiku seisukohast, et mingi variant on mõttetu, kuna tema oma püssiga teeb sellele foori alt pähe. Las teeb ja tunneb rõõmu. Minul näiteks Kuubik teeks ka mu kilovattidelt võimsamatele automaadiga autodele foori alt pähe, kuid sellegipoolest ei vali ma teda kunagi linnavahel igapäevatoimetuste ajamiseks. On palju inimesi, kelle jaoks automaatkast on üks olulisemaid kriteeriume auto valikul ning meeldib võimsusega kaasnev muretus. Seega 4,2 automaat igati loogiline valik. C4 S6 automaatkast ei ole jah teravaim omasugune, kuid ta on sujuv, mugav ja usaldusväärne. Nagu ka 4,2 mootor ise. Kui välimus meeldib ja küttearve ei hirmuta, siis mida enamat üldse igapäevaautolt oodata...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.09.09 14:10 Tsiteeri


Kui nüüd võtta selles teemas arutatut, siis mina ütleks oma sõidetud isendite põhal, et mitte ükski ülaltoodud kooslustest pole otseselt s*tt, vaid vastavalt tujule ja vajadusele on igaüks neist võibolla parim sõltuvalt tujust.

OT: Kui tahate teada, mis teemaväliselt on tõesti tõeline s*tt minu hinnangul, siis a4 1.6 automaat fwd :D. See oli lausa JUBE kogemus :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 29.09.09 15:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Vaatan, et hetkel enamik müügisolevaid C4 S6 2.2T ja ka 4.2 ongi automaadid, ei tea kas nende omanikud on aru saanud, et see täiesti mõtetu kombinatsioon kiirusest ja mugavusest on? Ta pole ju õieti mitte kumbagi...
Ühel eelmise aasta AC Dragil bracket klassi võitja S6 oli ka automaat ja turbokas ning parim ET 16.0.

Isegi olen ühe C5 A6 4.2 automaadis istunud, mis ka absoluutselt edasi ei käinud, oma passi kW kohta. Kast sööb kogu poweri ära ja ärge tulge ajama, et "ilmselt oli midagi katki" jne.

Ennem ostaks kasvõi 2.6 manuaali aga mitte 2.2t automaati. :P

Ma kohe ei oska esimese hooga selliste väidete peale midagi viisakat öelda.
Oled omanud mõnda atm S6'te? Ei? Selge pilt, siis sa ei tea mida see endast kujutab ja kuidas see liigub. Mingite beekolmedega seda ei kannata kahjuks võrrelda. Ainuke koht, kuhu see auto ei kõlba, ongi drag, sest stardihetk on uimane. Liigelda on temaga igati ok. Automaadi häda on see, et tekib maru kihk hakata autot edasi "tuunima"- selleks atm ei kõlba. Niisama 200kW chipiga on väga ok ja ausaltöeldes kui oleks valida, kas 200kW S6 mis on manual või võtta 200kW S6 mis on atm, siis võtaks südamerahus atm- sest see auto on eelkõige mugav. Mõlemad on piisavalt uimased. Üle selle võimsuspiiri on manual muidugi selleks, et paugutada.

Olen sõitnud ka piisavalt 20vt manualidega- muide need on kah uimased. Kõik sõltub taustsüsteemist- biturbodega seda võrrelda ei kannata üldse.

Ja muide, kui sõita kart-auto b3'ga, siis tundubki see võib-olla nii kuradi võimas ja kiire. Olen sõitnud Männu RS6'ga, mis on 380kW passis, see auto liikus hästi, oli mugav ja suur- mis tegelikkud peitis selle röögatu mineku ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 29.09.09 16:20 Tsiteeri


See on ju alati teada olnud, et mida väiksem masin, seda "rämedamalt" ta tundub edasi minevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Põder
huviline



Registreerunud 04.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Impreza GT 555

postitati 29.09.09 17:56 Tsiteeri


See, et sa oma beekolmega piirajas fooride tagant minema käristad ei tähenda, et see kiiresti liigub, karjub lihtsalt koledasti tänu lõhkisele/sport summutile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 29.09.09 18:14 Tsiteeri


Blacki kogemus antud teemal on tõepoolest märkimisväärne. Ta on ka Plussiga tiiru teinud, ja ma pakun, C4de kohta on koos Hr kps'ga õige arvamust avaldama. Alati on mõtekas nii manuaal kui ka automaat ära proovida ja alles siis otsustada kumba hing ihaldab. See kui kardile Hayabusa mootor panna ja siis A/T C4'le foori alt tagatulesi näidata pole ikka kogu tõde.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.09 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Olen sõitnud Männu RS6'ga, mis on 380kW passis, see auto liikus hästi, oli mugav ja suur- mis tegelikkud peitis selle röögatu mineku ära.
Selle kohta on üks saatejuht öelnud: "it just doesn't feel as fast as it's really going, I suppose that's the big problem with that car - its so good what it does"! See oli küll V10 kohta öeldud aga mõte jääb samaks.

Aga teemasse tagasi tulles, siis olen varemgi öelnud, et 2.2t automaat ei ole paha masin. Sõitsin isegi (tsippisin muidugi) ja sai asja täitsa aetud. Ja ega 2.2t on stock vilega anyway suhteliselt tagasihoidlik masin, nii et ei maksa ka automaadi puhul sealt mingit ime aparaati otsida.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 30.09.09 14:52 Tsiteeri


Õnneks on uus automaatide generatsioon saabunud! Stronic kastid, mis on olemuselt vw dsg (pikimootoriga pean silmas, mitte ttd ja a3me). Ootan neid juba pikkade silmadega omale sobiliku hinaklassi kukumas, aga eks läheb aastaid :) Loodame, et varsti tulevad ka hübriidid, mis teevad linnaliikumise loodussõbralikumaks ja toovad mõnusa nm autole juurde.

Kiire seletus: tegu on manuaal kastiga mida juhib elektroonika, 2 sidurit ja järgnev käik alati ootab sees lülitamist.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 01.10.09 12:02 Tsiteeri


postitati 05/03/09 23:56

Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
DSG VW juures on sama, mis R-Tronic/S-Tronic Audil(topeltsidur, manuaalne ja automaatne vahetusreshiim). See on suht ainus laiatarbe automaatkast, mis on võimeline kiiremini kiirendama kui manuaal. Multitronic(variaator) ja Tiptronic(tavaautomaat koos manuaalvalikuga), on raudselt aeglasemad kui tavamanuaaliga pädev inimene roolis(paigaltstart).

PS! Igasugu Ferrari automaadid ja muu eksootika olen ma ses suhtes siit välja jätnud.

PS2! RS6 on juba kaks põlvkonda Tiptronicu külge ehitatud. Muid variante pole pakkumisel sel mudelil.


Tundub, et Samzik on teemat lugenud väga põhjalikult... NOT! :P


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
wimms
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C7-FL 3.0 BiTDI, Allroad C5 4.2, A4 B8 2.7TDI, A6 C4 2.6

postitati 17.10.09 11:11 Tsiteeri


Enamus inimesi kes kiruvad atm kaste, pole neid ise omanud vaid saanud lühikest aega proovida ning kangutanud neid siis põhimõttel et see kast peab täpselt aru saama mida juht igal hetkel tahab, hakkavad rapsima ja siis vihastavad kui kasti aju lollustega hakkama ei saa.

Fakt on aga see, et atm kastiga tuleb harjuda, selle eripäraga arvestada ja sõitma _õppida_, siis saab ka kiiresti ja mitte uimaselt liigelda. Atm C4 kasti käiguvahetus on kiirem kui 99% inimestest manualiga vehkides hakkama saavad, kui kasti eripäradega arvestada osata.

Miskipärast inimesed eeldavad, et kiiret sidurdamist peab õppima aga atm kastiga harjuma ja kiiret käiguvahetust õppima ei pea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 09.02.10 17:11 Tsiteeri


Mul oleks ka küsimus, et kui suur on juppide ja hoolduse hinnavahe võrreldes A6-ga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.02.10 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Mul oleks ka küsimus, et kui suur on juppide ja hoolduse hinnavahe võrreldes A6-ga

2.7 korda. Või kuidas teisiti sellisele küsimusele vastata? Või mis on sel teemal üldse A6-ga pistmist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 09.02.10 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Mul oleks ka küsimus, et kui suur on juppide ja hoolduse hinnavahe võrreldes A6-ga

2.7 korda. Või kuidas teisiti sellisele küsimusele vastata? Või mis on sel teemal üldse A6-ga pistmist?

Et siis kõik A6 C4 jupid korrutad 2.7'ga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 09.02.10 20:27 Tsiteeri


Oeh...magiorav...see eelmine lause on ilmselt väike nöök. Ära kõike päris sulatõena võta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 09.02.10 20:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Oeh...magiorav...see eelmine lause on ilmselt väike nöök. Ära kõike päris sulatõena võta.

Ega võtagi, aga noh. Vastake teadjad mehed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 09.02.10 20:53 Tsiteeri


No ei ole ju olemas sellist koefitsenti, mis annab sulle täpse ettekujutuse kulukusest :) Või tead sa, et mõni automark sellist tabelit omab, kus on kulukuse määrad kirjas a la Yaris 1300 eeku kuu, Avensis=Yaris x 1,272 jne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 09.02.10 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
No ei ole ju olemas sellist koefitsenti, mis annab sulle täpse ettekujutuse kulukusest :) Või tead sa, et mõni automark sellist tabelit omab, kus on kulukuse määrad kirjas a la Yaris 1300 eeku kuu, Avensis=Yaris x 1,272 jne?

Muidugi ei ole, aga no umbes. Mootorist pole mõtet rääkida, sest see tahab kindlalt rohkem raha, aga näiteks kui palju 4.2 õli võtab jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.3% - SQL: 39.7%]