Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Auto24.ee: Audi 100 2,0 '93 - HOIATUS / Natuke EV Autoriõiguse seaduse kohta (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 7301)
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.07 22:31


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81


mul on aega ja huvi:D


nagu ma ütlesin et mul on aega ja huvi ning asja sinna kanti (viimase jätsin mainimata) siis pärast töö asjade lahendamist tollis tiirutasin ka maardu "linnast" läbi et ehk näen valget c4. inimene vöis täiesti vabalt tööl olla ja mis iganes aga nägin kahte valget siis ja isiklikult arvan et kummagi eest poleks nii palju pappi välja käinud. küsite et miks ei helistanud siis vastus lihtne-pole eriline vene keelt könelev mees. sorry :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 05.01.07 22:37


Noniih, mina kui hobi korras natuke juura huviline ja samas ka fotograaf keda ennastki võivad tulevikus samad probleemid kummitada otsutasin, et aitan natuke omalt poolt pprzile kaasa(omakasu ka mängus teabe hankimise eesmärgil).

Jah, sai hakatud politseile avaldust koostama ja see tegelt suht koos isegi, aga mõelge nüüd igaüks järgi. Kas tõesti on see mõistlik? Teed politseisse avalduse, jändad sellega tont teab kui kaua(esmaspäeval lähen näiteks prokuröri juurde ühte kohtuasja kokkuleppemenetluse korras lõpetama, et saaks asja kaelast ära. Süüdlane 3 aastaks kinni, mina rahul. Mulle piisab, ei viitsi rohkem närve kulutada). Ei ole minul ega pprzil seda aega et võimalik, et aastaid jännata kohtuga. Ja mis selle tulemus oleks. Tegelikult eriti miskit.

Seega üritame lähtuda põhimõttest, et üritame leida lahenduse, millest kõik osapooled kasu saavad. Nii pprz kui ka auto24.ee. Olgem ausad, mitte mingit mõtet ei ole siin vaenukirvest auto24.ee vastu tõsta. Juhtus lihtsalt olema üks tainas kes võõrad pildid oma kuulutuse külge pani ja teine tainas kes natuke liiga ülbelt kirjadele reageeris. Aga see oli üks töötaja, mitte auto24.ee ametlik hinnang olukorrale. Ärge mõistke firmat hukka veel ühe töötaja eksimuste ja võhiklikuse põhjal.

Tulemus, milleni üritame jõuda on see, et tulevikus käiks protsess, kus omanik soovib tema tehtud ja loata kasutatud piltide eemaldamist, lihtsamalt. Ilmselt pole auto24.ee'l lihtsalt selleks juhtumiks nö. standardprotseduuri välja mõeldud. Paneme selle koos paika ja elame sõpradena edasi. :D


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.07 22:45


vaevalt minu post eriti tähtis ja kasulik on hetkel aga
täiesti nöus lorrapiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 06.01.07 00:24


Auto24'ga on siiski asi lihtne, kui nii palju inimesi juba kabekirje esitanud on, samuti fotode autor enda kodulehel autot näitab, kus need pildid on tehtud, peaks olema siiski auto24.ee asi autoomanikule helistada, kontrollida fakte ja vajadusel eemaldama pildid, mitte lasta teha seda kaebekirja esitajal. See on nende töö ja kohus, nende server ja ilma loata pildid lihtsalt maha võtma, ilma et keegi midagi tagasi maksaks. See on õiglane ja minuarvates isik kes auto24'st vastas, pole küll eriti pädev töötaja seal. Vaevalt, et selliseid kaebekirje tuleb tihti ette, ma saan aru, kui iga päev keegi viitaks ja paluks mingeid pilte maha võtta. No ma ei tea kui veenvaid tõendeid on veel sellele moderaatorile vaja, autoga ukse ette sõita ja näidata, et näed, ikka ei ole see auto seal pildil selle isiku oma ?
Pole see auto24 nii puhas kah... Tulebki sedasi muidu suletud ring, kus ühel poolel on täiesti ükskõik, sest tema on raha saanud, teinepool ei suvatsegi midagi maha võtta ja kolmas pool palub politseisse pöörduda, teades et sellega ei viitsi nagunii keegi tegeleda. See on ju meie suurepärane õigussüsteem, millest kõik üleoleva pilguga mööda kõnnivad - nagunii ju ei tehta midagi. Loodan, et leiate ja saate õiglase lahenduse asjale! Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 06.01.07 01:13


Lorrap tutvustas mulle põgusalt teemat ja omalt poolt edastan kogu info auto24.ee reaalsele omanikule ja ka selle arutelu siin teemas, kuna tunnen isikut väga hästi. Pprz'lt ja Maqqu'lt ootan siiski mõistvat suhtumist juba ette, kuna ühtegi töötajat pole võimalik täielikult välja koolitada 100%'liselt tundma oma õigusi ja kohustusi tööpostil olles :(
Loodan, et vähemalt auto24.ee teeb omalt poolt kõik, et antud probleem leiaks rahumeelse lahenduse.

PS! Mis puutub "Alekseisse" või kesiganes kuulutuse vormistanud isikusse siis inimeste nahaalsus on piiritu ja minagi ootaks lahendust, mida selliste kodanikega peale hakata :(

Edu ja parimat!
Kaps


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 06.01.07 13:41


Selle looga meenub kui mõned aastad tagasi leidsin carrating.org lehelt oma auto pildid, täiesti võõra kasutaja poolt ülesriputatud. Tookord piisas ühest e-kirjast lehekülje haldajale ja olid pildid mõne päevapärast kadunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.07 15:08


Bob - ka mina, eelnevale kogemusele toetudes arvasin, et lahendus on lihtne.


Igaljuhul, täna hommikul tuli kiri Auto24.ee omanikult, kes viisakalt vabandas. Saime asjad selgeks räägitud, mõlemad pooled rahul ja tulevikuks on teada, kuidas kumbki pool käituma peab.

Sellega loeme teema lõppenuks. Samuti sooviks tänada kõiki, kes on abiks olnud.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.2% - SQL: 45.8%]